Zaktualizowano: 2019, 9 sierpnia

Odmładzanie skóry za pomocą ultradźwiękowej terapii napinającej skórę

Odmładzanie skóry za pomocą ultradźwiękowej terapii napinającej skórę

Terapia ultradźwiękami to nieinwazyjna procedura, która ma za zadanie napiąć i unieść skórę, aby uzyskać gładką skórę. Najlepiej działa na szyi, twarzy, brwiach i brodzie w celu wyeliminowania zmarszczki i drobne linie. Jest to terapia, która pomaga odmłodzić skórę bez konieczności powodowania blizn pooperacyjnych i przestojów.

Ludzie też pytają

Czy produkty przeciwstarzeniowe są bezpieczne?
Co to jest Instant Wrinkle Reducer?
Czy kremy na zmarszczki naprawdę działają
Jaka jest najlepsza pielęgnacja przeciwstarzeniowa?
Co to jest Kremotex?
Co robią kremy przeciwstarzeniowe?
Jakie witaminy brać, żeby wyglądać młodziej?
Jak działają kremy Anti Aging?

Jest to środek napinający skórę, który jest używany od lat czterdziestych XX wieku. Zastosowanie ultradźwięków obejmuje nie tylko napinanie skóry, ale jest również stosowane w gojeniu ran i leczeniu fizykalnym oraz w badaniach naczyniowych i radiologicznych.

Ma zdolność widzenia przez tkankę skóry i wykorzystuje intensywnie skupione ultradźwięki. Za poprawę górnej warstwy skóry odpowiada ultradźwięki skóry, dzięki czemu wygląda ona gładko i młodziej.

Jak działa terapia ultradźwiękowa?

Jest to terapia, o której wiadomo, że przynosi krótkoterminowe, długoterminowe i natychmiastowe rezultaty. Działa na wiele sposobów. Wibracje i ciepło z ultradźwięków mają na celu generowanie efektów termicznych na różnych głębokościach skóry, a nawet w głębszych tkankach. Ciepło wytwarzane przez fale ultradźwiękowe zwiększa przepływ krwi do skóry, aby zapewnić fibroblasty, wspólne komórki skóry. Pomoże to Twojej skórze odmłodzić się, a także zwiększy produkcję kolagenu.

Fale mają również zranić twoją skórę, aby wyzwolić naturalną reakcję leczniczą. Powyższe efekty pomogą w liftingu, ujędrnieniu i napięciu skóry oraz uzyskasz gładki i młodzieńczy wygląd. Te ulepszenia na skórze są spowodowane wzrostem nowego kolagenu, a także prostowaniem włókien elastyny ​​w skórze.

Ultradźwięki będą również działać w procesie sonoforezy, w którym pozwalają na miejscowe przejście przez barierę skórną. Zwiększa przepuszczalność skóry, wykorzystując zakres około 20 KHz. Po zabiegu przepuszczalność może utrzymywać się około dwunastu godzin.

Wykorzystana energia ultradźwięków będzie w stanie poprawić powierzchowną warstwę skóry, złuszczając ją i wygładzając. Doprowadzi to do poprawy koloru i cery Twojej skóry. Może to również skutkować mniej tłustą skórą.

Ponadto energia ultradźwięków może prowadzić do tymczasowych zmian w strukturze zewnętrznej warstwy skóry, aby ułatwić miejscowe zastosowanie głębokiej penetracji do wewnętrznych warstw tkanki. Powoduje również szybkie oscylacje, które zmieniają przepuszczalność błon komórkowych i wzmagają aktywność fibroblastów, a także prowadzą do tworzenia kolagenu.

Co to jest terapia ultradźwiękowa?

Co to jest terapia ultradźwiękowa

To środek, który pomaga w odmłodzeniu skóry. Jest odpowiedni dla osób w wieku od trzydziestu pięciu do sześćdziesięciu pięciu lat i mają one pewien stopień obluzowania skóry na twarzy lub ciele. Osoby ze skórą uszkodzoną przez słońce lub palacze nie powinny stosować tego zabiegu, ponieważ ich zdolność do wytwarzania nowego kolagenu jest ograniczona. Nie należy go również podawać osobom z czynnymi infekcjami, trądzikiem lub otwartymi ranami, a także kobietom w ciąży.

Jest to nieinwazyjny i bezpieczny środek, który sprawi, że będziesz wyglądać młodziej niż w twoim rzeczywistym wieku. Wiadomo, że skupia się na głębszych tkankach skóry, aby przyniosła pożądane zmiany. Udowodniono, że jest bezpieczny dla skóry i skutecznie poprawia kontur i teksturę skóry.

USG skóry sprawi, że już po jednej sesji osiągniesz pożądane rezultaty. Wiadomo, że jest bolesny, ponieważ przenosi się do głębokich warstw skóry.

Jakie są skutki uboczne zabiegu ultradźwiękowego na twarz?

Pomimo pozytywnego wykorzystania ultradźwięków prowadzi to również do nieistotnych skutków ubocznych w porównaniu z inwazyjnymi lekami. Niektóre z komplikacji lub zagrożeń związanych ze środkami ultrasonograficznymi obejmują:

  • Tkliwość skóry - prowadzi do łagodnej lub umiarkowanej tkliwości skóry.
  • Zaczerwienienie - objawia się zaczerwienieniem twarzy i zaczerwienieniem, choć kolor może zniknąć po kilku dniach.
  • Obrzęk - może to być odczuwane przez niektórych ludzi, a inne nie. Stopień obrzęku również będzie różny u poszczególnych użytkowników i może utrzymywać się nawet do czterech tygodni.
  • Krwawienie skóry pod naskórkiem - może utrzymywać się do około 1-2 tygodni.
  • Rowki - to rysy przypominające rysy, które nie pozostawiają trwałych efektów.

Może Ci się spodobać - Utrata słuchu po leczeniu botoksem

Ultradźwięki do odmładzania skóry

Zastosowania ultradźwięków obejmują renowację skóry, aby pomóc Ci uzyskać lepszy kolor i cerę. Dzieje się to poprzez zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny.
Chociaż rynek jest zalany wieloma recenzjami kremów przeciwstarzeniowych, takich jak Recenzje kremu Réviva który twierdzi, że odnawia twoją skórę i daje młodszy wygląd.

Ultradźwięki w kuracji przeciwstarzeniowej

Wiadomo, że USG skóry zmniejszyć widoczność zmarszczek i drobne zmarszczki na skórze, dzięki czemu uzyskasz gładką i młodszą skórę.

Wnioski

Jest to zabieg na skórę, o którym wiadomo, że działa skutecznie zgodnie z oczekiwaniami. To sprawdzona formuła, która odpowiada za redukcję widoczności zmarszczek i drobnych linii dla młodzieńczej skóry. Działa poprawiając teksturę skóry, a także poprawia jej jakość, dzięki czemu skóra wygląda lepiej. Ma doskonale działać na szyi, brodzie i brwiach, aby odsłonić wzmocnioną skórę. Pomaga zmniejszyć nadmiar skóry na powiekach, a także odświeża obszar.

Wyniki różnią się w zależności od użytkowników ultrasonografii, ale większość osób zgłasza pozytywne zmiany po okresie 2-3 miesięcy. Rezultaty są raczej subtelne niż natychmiastowe lub dramatyczne. Pomoże w odnowie kolagenu w Twojej skórze przez około 3 do 4 miesięcy po zabiegu.

Zabieg może trwać od około trzydziestu do czterdziestu pięciu minut. Jest to zabieg bolesny, chociaż będziesz w stanie znieść ból. Ma na celu pomóc w uzyskaniu długotrwałych, natychmiastowych i krótkoterminowych rezultatów. Działa dobrze i powoduje łagodne lub umiarkowane skutki uboczne, które znikną po pewnym czasie. Możesz jednak odkryć niektóre recenzje kremów przeciwzmarszczkowych co może pomóc ci zawęzić wybór.

Czytaj Dalej - Witch Hazel dobry na zaskórniki

Podobne posty

Pokaż wszystkie