Recenzja kremów przeciwzmarszczkowych - jaki jest najlepszy krem ​​na zmarszczki, który działa?

Dowiedz się, jak wybrać najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe i przeciwstarzeniowe, które pomogą zminimalizować drobne linie, ciemne plamy, nierówną konsystencję i nie tylko.

Szukasz sposobów zapobiegania zmarszczkom?

Z wiekiem możemy zacząć zauważać oznaki starzenia. Nie ma znaczenia, czy jesteś mężczyzną czy kobietą; w pewnym momencie wszyscy tam dotrzemy. Kiedy, gdzie i jak dobrze lub szybko się starzejemy, zależy od wielu rzeczy: genetyki, rodzaju skóry i osobistych wyborów.

Oznaki starzenia mogą pojawić się w każdym wieku. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób, które spędzają dużo czasu na słońcu lub mają nawyki, takie jak palenie.

3 najlepsze sposoby walki ze zmarszczkami

 • Strona główna zadośćuczynienie - Środki domowe są powszechne dla osób próbujących walczyć ze zmarszczkami, ponieważ dostępne bez recepty kremy przeciwzmarszczkowe może być drogie. Nie zawsze jest łatwo dostać leki na receptę. Pierwszym domowym lekarstwem jest przejście na zdrowy tryb życia, jeśli jeszcze nim nie żyjesz. Oznacza to zdrowe odżywianie, dbanie o odpowiednią ilość witamin i wykonywanie codziennych ćwiczeń. Równie ważne jest, abyś był wystarczającej ilości snu. Dodatkowo domowe sposoby obejmują spanie na plecach i unikanie słońca. Jeśli musisz spędzić trochę czasu na słońcu, pamiętaj o zabezpieczeniu skóry odzieżą ochronną i filtrem przeciwsłonecznym. Złóż wniosek ponownie przeciwsłonecznej co dwie godziny.
 • Kremy przeciwzmarszczkowe
  Kremy przeciwzmarszczkowe
 • Operacja plastyczna - Chirurgia plastyczna to kolejny sposób na zmniejszenie wyglądu zmarszczek. Są trzy rodzaje zmarszczek. Kiedy mięśnie twarzy, które są przyczepione do skóry wierzchniej, kurczą się, ruch ostatecznie powoduje dynamiczne zmarszczki. Skóra zbiera się razem, tworząc linie. Okolice brwi, czoła i górnej części policzków w okolicach kącików oczu (kurze łapki) to najczęściej występujące obszary dynamicznych zmarszczek. Podczas zabiegu chirurgicznego można trwale osłabić mięśnie tych obszarów.
 • Kremy na zmarszczki - Nelson Lee Novick, MD, FACP, FAACS i profesor kliniczny dermatologii w Mount Sinai School of Medicine w Nowym Jorku stwierdza, że ​​„różne składniki przeciwzmarszczkowe pełnią różne funkcje na skórze, a kilka popularnych składników ma udowodnioną skuteczność w zwalczaniu oznak starzenia”.

Jakie są typowe składniki kremów przeciwzmarszczkowych?

 • Retinol - pochodna witaminy A, która stymuluje złuszczanie i produkcję nowych komórek, stymuluje produkcję kolagenu i tworzenie nowych naczyń krwionośnych, dzięki czemu skóra jest jaśniejsza, bardziej błyszcząca i mniej pomarszczona (źródło).
 • Kwas hialuronowy - pomaga nawilżać, nawilżać i ujędrniać skórę, zmniejszając widoczność zmarszczek i drobnych linii (źródło).
 • Acetyl Heksapeptyd - pomaga rozluźnić napięcie twarzy i natychmiastowo zredukować zmarszczki. Powstrzymuje degenerację kolagenu i elastyny, wygładza skórę oraz zmniejsza głębokość bruzd i zmarszczek (źródło).
 • Oligopeptyd palmitoilowy i tetrapeptyd palmitoilowy - Badania udowodnił, że peptydy te stymulują produkcję kolagenu i wzrost tkanki łącznej. Skuteczna jak tretynoina, ale bez podrażnień.
 • Syn-Ake - Skuteczność SYN-AKE ogranicza skurcz komórek mięśniowych, a jego działanie działa wygładzająco i przeciwzmarszczkowo zmniejszając głębokość zmarszczek do 52% wielkości zmarszczek (źródło).

Dlaczego ludzie kochają kremy przeciwzmarszczkowe?

Ludzi pociąga krem ​​przeciwzmarszczkowy, ponieważ jest to jedna z najtańszych dostępnych opcji naprawy zmarszczek. Kremy przeciwzmarszczkowe może być stosowany do odblokowywania porów i wspomagania budowy kolagenu w skórze. Obie pomagają poprawić wygląd i dotyk skóry oraz mogą zmniejszyć drobne linie i zmarszczki.

Kremy na receptę oferują wspaniałe rezultaty, ale można znaleźć poprawę w przypadku niektórych dostępnych bez recepty kremów. Wysoka cena niekoniecznie oznacza najwyższą jakość, chociaż wiele produktów, które zostały zgłoszone jako działające, ma wyższe metki cenowe.

„Kremy przeciwstarzeniowe działają poprzez różne mechanizmy, w zależności od zawartych w nich środków. Jednak niektóre składniki przetrwały próbę czasu. Generalnie zalecam kupowanie produktów zawierających te składniki, które mają długą i udaną historię ”, zapewnia Dr Novick.

Czy krem ​​przeciwzmarszczkowy naprawdę eliminuje zmarszczki?

Chociaż kremy przeciwzmarszczkowe mogą pomóc zmniejszyć widoczność zmarszczek, nie są one trwałymi poprawkami. To, co robią, to usunięcie zewnętrznej warstwy martwej skóry. Pomagają również nawilżyć skórę i tymczasowo ją ujędrnić. Kremy należy stosować minimum 30 dni, zanim efekty będą widoczne, jednak jeśli pacjent przestanie stosować krem, efekty znikną.

Czy zacząć stosować krem ​​na zmarszczki w latach 20. i 30.?

Odpowiedź na to pytanie zależy od tego, kogo zapytasz, ale z przeprowadzonych przez nas badań wynika, że ​​nigdy nie jest za wcześnie, aby rozpocząć leczenie twarzy.

Zapobieganie jest kluczem do sukcesu przeciwdziałającego efektom starzenia.

Niestety, wiele osób nie zaczyna martwić się starzeniem, dopóki ich skóra nie zacznie już wykazywać oznak starzenia. Po uszkodzeniu skóry przez słońce minie 10 lat, zanim uszkodzenie stanie się widoczne. Oznacza to, że od dzieciństwa potencjalnie uszkadzały naszą skórę. Wiele osób zaczyna mieć kurze łapki w wieku około 20 lat.

Wskazówki dla kupujących krem ​​przeciw zmarszczkom

Rozważ te punkty, oceniając zalety stosowania kremu na zmarszczki:

1) Koszt: może wynosić od 20 USD i więcej.

2) Niższe dawki: im niższa dawka, tym na dłuższą metę tańszy będzie krem.

3) Wielość składników: składniki są niezwykle ważne.

4) Codzienny użytek: będziesz musiał zaplanować używanie kremu co najmniej dwa razy dziennie.

5) Skutki uboczne: niektórzy pacjenci odczuwają skutki uboczne.

6) Różnice indywidualne: różne kremy są produkowane dla różnych typów skóry.

Jeśli chodzi o pielęgnację naszej skóry, niezwykle ważne jest, aby używać produktu zawierającego wysokiej jakości składniki, o udowodnionej skuteczności w redukcji drobnych linii i zmarszczek. Niezbędne składniki w każdym produkt przeciwstarzeniowy zwiększy nawilżenie skóry, pobudzi i pobudzi produkcję kolagenu, zmniejszy wolne rodniki spowodowane nadmierną ekspozycją na słońce i radykalnie poprawi teksturę i jędrność skóry. Świetny krem ​​na zmarszczki odwróci efekty starzenia i sprawi, że Twoja skóra będzie młodsza i bardziej żywa.

Wraz z wiekiem zmienia się skład, tekstura i wygląd naszej skóry. Oznaki starzenia się skóry obejmują zmarszczki, drobne linie, utratę nawilżenia, nierówny koloryt oraz matową, zmęczoną skórę. Na rynku dostępnych jest niezliczona ilość kremów przeciwzmarszczkowych, które obiecują, że skóra będzie wyglądać i czuć się młodziej. Wiele kremów przeciwzmarszczkowych obiecuje wszystko oprócz liftingu lub zapewnienia tak poszukiwanej „fontanny młodości”. W rzeczywistości większość z nich to tylko środki nawilżające sprzedawane jako produkty przeciwstarzeniowe.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najskuteczniejszych preparatów serum / kremów na zmarszczki dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory kremów przeciw zmarszczkom
DermaSet
Seal
#1
DermaSet
Odnawia skórę i wzmacnia kolagen *
Zmniejsza drobne linie i zmarszczki *
Poprawia teksturę i jędrność skóry *
Potencjał do długotrwałej redukcji zmarszczek *
Zapobiega starzeniu się komórek skóry *
Intensywny kolagen
#2
Intensywny kolagen
Odnawia skórę i wzmacnia kolagen *
Zmniejsza drobne linie i zmarszczki *
Poprawia teksturę i jędrność skóry *
Potencjał do długotrwałej redukcji zmarszczek *
Zapobiega starzeniu się komórek skóry *
Skinception - natychmiastowy reduktor zmarszczek
#3
Skinception - natychmiastowy reduktor zmarszczek
Odnawia skórę i wzmacnia kolagen *
Zmniejsza drobne linie i zmarszczki *
Poprawia teksturę i jędrność skóry *
Potencjał do długotrwałej redukcji zmarszczek *
Zapobiega starzeniu się komórek skóry *

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Informacje zawarte na tej stronie mają charakter ogólny informacyjny. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do samodzielnego diagnozowania lub samodzielnego leczenia jakiegokolwiek stanu.

* Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Przewodniki dotyczące korzystania z rekomendacji i referencji”.