Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Flotrol: co to jest?

To suplement diety stworzony ze składników ziołowych, które działają razem, aby wzmocnić pęcherz. Formuła wzmacnia ściany pęcherza, umożliwiając jego kurczenie się i rozluźnienie podczas normalnego oddawania moczu.

Pomaga także poprawić zdrowie dróg moczowych. Produkt jest przeznaczony do leczenia nadreaktywnego pęcherza, aby zapobiec niewielkim wyciekom i nietrzymaniu moczu. Może być stosowany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety.

O producencie

Flotrol

Firma stojąca za Flotrolem powstała w 2002 roku i jest dumnym członkiem Stowarzyszenia Produktów Naturalnych. Ich celem jest dostarczanie skutecznych i bezpiecznych produktów do różnych celów związanych ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Ten produkt można kupić online na oficjalnej stronie internetowej marki.

Co to twierdzi?

 • Jest to produkt całkowicie naturalny.
 • Formuła wspomagająca pęcherz opracowana specjalnie dla dorosłych osób dorosłych.
 • Formuła wykorzystuje tylko klinicznie sprawdzone skuteczne i bezpieczne składniki.

Jakie są silne składniki?

Dwa aktywne składniki Flotrolu to ekstrakt z kiełków soi i ekstrakt z pestek dyni. Te naturalne składniki są używane od setek lat w medycynie tradycyjnej w celu poprawy funkcji pęcherza. Udowodniono klinicznie, że pestki dyni pomagają w ograniczaniu mimowolnych skurczów pęcherza, skutecznie zapobiegając mimowolnemu wyciekowi.

Ekstrakt z kiełków soi pomaga zwiększyć poziom estrogenów, co wzmacnia mięśnie pęcherza, poprawiając przepływ moczu i zmniejszając ból związany z oddawaniem moczu.

W badaniu klinicznym uczestnicy otrzymali połączenie pestek dyni i ekstraktu z kiełków soi. Dokonano pomiarów częstości oddawania moczu zarówno w dzień, jak iw nocy, z uwzględnieniem wszelkich nagłych przypadków.

Badanie wykazało wyraźną poprawę zdrowia dróg moczowych i ogólnej jakości życia uczestników po tygodniu stosowania z ciągłą poprawą w kolejnych tygodniach.

Jak to działa?

Flotrol działa zasadniczo poprzez wzmocnienie mięśni pęcherza (ścian pęcherza). Pomaga także poprawić zdrowie dróg moczowych. Może również pomóc poprawić zdrowie prostaty u mężczyzn.

Rekomendowana dawka

Przyjmować pięć tabletek dziennie z posiłkami przez dwa tygodnie, a następnie dawkę można zmniejszyć do 3 tabletek dziennie, zaczynając od 3 tygodnia w celu podtrzymania.

Zalety Flotrol

 • Skuteczność formuły została udowodniona klinicznie.
 • Jest to całkowicie naturalny preparat bez znanych skutków ubocznych.
 • Istnieje wiele pozytywnych opinii na temat produktu.
 • Wzmacnia pęcherz i poprawia zdrowie dróg moczowych.

Wady Flotrol

 • Można go zamówić tylko online.

FAQ

P: Czy ta naturalna kontrola pęcherza jest naprawdę skuteczna?

Odp.: Klinicznie udowodniono, że potężne połączenie ekstraktu z kiełków soi i ekstraktu z pestek dyni skutecznie poprawia kontrolę nad pęcherzem. Istnieje również wiele pozytywnych recenzji od ludzi, którzy próbowali Flotrol, mówiąc, że to naprawdę działa.

P: Czy to jest bezpieczne?

Odp .: Preparat jest całkowicie naturalny, co minimalizuje ryzyko skutków ubocznych. Oba składniki aktywne były również stosowane od dawna w medycynie tradycyjnej bez znanych poważnych skutków ubocznych. Jedynym możliwym efektem ubocznym jest reakcja alergiczna spowodowana alergią na soję lub pestki dyni.

P: Mam nerki w stadium 4, czy mogę wziąć to na kontrolę pęcherza?

O: Flotrol to przełomowy produkt, który może pomóc osobom z nadreaktywnym pęcherzem drastycznie zmniejszyć liczbę wizyt w łazience i odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem Flotrol, najpierw porozmawiaj ze swoim lekarzem.

P: Czy Flotrol można kupić bez recepty?

O: Flotrol nie jest jakimś tanim i niesprawdzonym suplementem dostępnym bez recepty. Udowodniono klinicznie, że skutecznie wzmacnia osłabione mięśnie, które kontrolują przepływ moczu.

P: Gdzie kupić Flotrol Bladder Control?

Odp .: Możesz kupić Flotrol na oficjalnej stronie firmy w różnych opcjach pakowania i ich kolejnych zaletach. Oczywiście większe rabaty obowiązują przy zakupie większej liczby butelek Flotrolu: na przykład można spodziewać się ceny 39.95 USD za 60 kapsułek (1 butelka), ale 79.90 USD za 180 kapsułek (3 butelki) lub 119.85 USD za 300 kapsułek (5 butelek).

Jeśli wybierzesz inny punkt sprzedaży online do zakupu tego suplementu - co w pierwszej kolejności nie jest zalecane przez producenta - to upewnij się, że nie jesteś zarejestrowany w programie automatycznej wysyłki wbrew swojej woli (w tym miejscu otrzymasz nowe zamówienie produkt każdego miesiąca, a Twoja karta kredytowa zostanie odpowiednio obciążona). Nie dzieje się tak, gdy zamawiasz Flotrol z oficjalnej strony internetowej, ponieważ musisz dzwonić do obsługi klienta za każdym razem, gdy chcesz odnowić miesięczne zamówienie.

Opinia eksperta

Ze względu na dowody kliniczne potwierdzające, że składniki aktywne i sam produkt działają, warto wypróbować tę formułę kontrolującą pęcherz. Pozytywne opinie użytkowników świadczą o tym, że jest to skuteczna formuła kontroli pęcherza.

Jest to również zalecana alternatywa dla kontrola pęcherza leki, ponieważ jest całkowicie bezpieczne.

bottom Line

Ogólnie rzecz biorąc, Flotrol jest imponującą formułą Natural Bladder Control Formula, ponieważ udowodniono klinicznie, że jest skuteczny i bezpieczny. To zdecydowanie produkt, który warto wypróbować, niezależnie od tego, czy chcesz leczyć nietrzymanie moczu, nadreaktywny pęcherz, czy po prostu poprawić zdrowie pęcherza i dróg moczowych.

Ocena
Nasze najlepsze wybory kontroli pęcherza
Ratowanie pęcherza
Seal
#1
Ratowanie pęcherza
Składniki aktywne dla skutecznej kontroli pęcherza *
Powstrzymaj wycieki, zanim się pojawią *
Alternatywne, dyskretne rozwiązanie *
Wsparcie układu moczowego *
Promowanie zdrowego funkcjonowania pęcherza *
LifeSeasons Securi-T
#2
LifeSeasons Securi-T
Składniki aktywne dla skutecznej kontroli pęcherza *
Powstrzymaj wycieki, zanim się pojawią *
Alternatywne, dyskretne rozwiązanie *
Wsparcie układu moczowego *
Promowanie zdrowego funkcjonowania pęcherza *
Urinary-X
#3
Urinary-X
Składniki aktywne dla skutecznej kontroli pęcherza *
Powstrzymaj wycieki, zanim się pojawią *
Alternatywne, dyskretne rozwiązanie *
Wsparcie układu moczowego *
Promowanie zdrowego funkcjonowania pęcherza *

10
Recenzje klientów dotyczące Flotrol

Recenzje Flotrol

Średnia ocena klientów

4.4
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Mary Garland
  Jak wziąć Flotrol
  Właśnie otrzymałem to pocztą. Powinienem zacząć od przyjęcia pięciu tabletek teraz… Właśnie zjadłem obiad, a jutro wziąłem pięć z innymi posiłkami.
 2. Alyta
  Mój pęcherz znów działa normalnie!
  Ostatnio miałem kilka problemów z ZUM. I chociaż to nie jest największa sprawa na świecie, mój pęcherz nie funkcjonował tak dobrze, jak kiedyś. Okazało się, że w nocy nie będę w stanie siusiać do rana i musiałem tyle razy wstawać, żeby iść do łazienki. Raz lub dwa moczyłem też łóżko (nie do końca, ale pewnie wypłynęła część moczu). Przepraszam, jeśli to za dużo informacji, ale naprawdę chcę pokazać, jak dobry jest ten produkt! Po użyciu wróciłem na właściwe tory. Mój pęcherz ma taką siłę, jak kiedyś, i znowu mogę przespać całą noc.
 3. Julie
  Mogę się teraz śmiać i kichać bez wypadku!
  Nie chciałem przyjmować recepty, żeby wzmocnić pęcherz i pomóc go kontrolować. Chciałem czegoś bardziej naturalnego, aby zobaczyć, czy spełni to samo zadanie bez skutków ubocznych. Początkowo martwiłem się ilością tabletek, które musisz brać, ale po kilku tygodniach już nie musisz brać ich tyle. Poza tym mogę się teraz śmiać i nie muszę już martwić się o zmianę ubrania. Jest to dla mnie bezcenne, bez względu na to, ile tabletek dziennie przyjmuję, zwłaszcza że są to czapki ziołowe.
 4. kelly
  Nie bój się znowu pić wody!
  Ekstrakty w tym produkcie muszą być potężne, ponieważ naprawdę mi pomogły. Martwiłem się za każdym razem, gdy byłem z dala od domu lub w pobliżu łazienki. Na wszelki wypadek obserwowałbym przyjmowanie płynów. Nie chciałem iść i nie mogłem. Dzięki temu mój pęcherz jest silniejszy, więc nie mam tylu nagłych pragnień. Łatwiej jest określić, kiedy będę musiał iść i zamiast tego zaplanować. Najlepsze jest to, że nie przeszkadza mi to w oddawaniu moczu, co byłoby niezdrowe. Wypróbuj sam i przekonaj się, czy to też pomaga.
 5. Denise
  Mniej pilności
  Od jakiegoś czasu mam problemy z pęcherzem - ze zwiększoną pilnością chodzenia do toalety i zwiększoną częstotliwością. Oznaczało to, że ilekroć gdzieś szedłem, musiałem wiedzieć, że w pobliżu jest łazienka - ciągle się denerwowałem, że będę miał wypadek, którego nie złapie bielizna chroniąca pęcherz. Potem zacząłem używać Flotrolu iw ciągu trzech tygodni sytuacja uległa drastycznej poprawie. Nie jestem jeszcze gotowy, aby porzucić bieliznę przeciekającą z pęcherza, ale muszę jeździć znacznie rzadziej, a pilność, aby iść, nie jest taka, jak kiedyś.
 6. Duane
  Widziałem małą zmianę w ciągu tych dwóch tygodni
  Po szkole średniej nie bardzo wiedziałem, co się zmieniło w moim ciele, ale zacząłem chodzić do łazienki częściej niż wcześniej. Czasami budziłem się kilka razy, co wydawało mi się dziwne i podejrzewałem, że coś jest nie tak. Początkowo czułem potrzebę siusiania dopiero po całonocnym śnie. Więc w dniu, w którym natknąłem się na Flotrol Bladder Control, dałem mu szansę sprawdzić, czy może mnie rozwiązać i upewnić się, że tak. Cóż, mówią, że jest przeznaczony głównie dla osób starszych, ale dzięki Bogu jest również skuteczny dla każdego, kto ma problemy z pęcherzem i wykorzystuje naturalne składniki, które sprawiają, że jest bezpieczny.
 7. Sylvester
  Mniejsze wycieczki do łazienki to to, co widziałem…
  Moja żona i ja używaliśmy Flotrol Bladder Control na tyle długo, że mogę go spokojnie polecić, bo działa. Jednak to, co skłoniło nas do użycia, nie było tak naprawdę surowe, ale było to niepokojące, ponieważ prawie nie mogliśmy spać dłużej niż 3 kolejne godziny, zanim poczuliśmy pilną potrzebę odwiedzenia łazienki, a teraz problem został rozwiązany. Oboje możemy teraz przespać całą noc, bez naglącej potrzeby pójścia na siusiu. Godne uwagi na temat tego suplementu pęcherza moczowego jest jednak to, że przez pierwsze siedem dni dawka wydawała się zbyt duża, 5 tabletek dziennie, ale stopniowo się zmniejsza i teraz biorę tylko jedną tabletkę dziennie.
 8. margines
  Naturalnie wzmacnia pęcherz!
  Po urodzeniu kilku dzieci trudniej jest się śmiać lub kichać, zanim coś z siebie nie wyjdzie. Słyszałem, że to normalne, ale nadal mnie to zawstydza. Flotrol to produkt, który może to odwrócić. Nie działa od razu, ale po krótkim zażyciu zauważysz, że ma pozytywny efekt. Kiedy kichniesz, będziesz w stanie stwierdzić, że wszystko jest w porządku i nie będziesz cały czas biegać do łazienki, żeby to sprawdzić. Jest również bezpieczny dla mężczyzn, ponieważ jest wykonany z naturalnych składników, a nie z dziwnie brzmiących chemikaliów. Jest to dobre dla całego układu moczowego, czyli części ciała, o którą naprawdę musisz zadbać.
 9. Kandi Bludworth
  Pozbyłem się problemów z pęcherzem
  Po zażyciu Flotrolu zauważyłem wyraźną poprawę nietrzymania moczu. Podano mi Flotrol na nadreaktywny pęcherz - jest naturalny, skuteczny i niedrogi. Wygląda na to, że działa naprawdę dobrze na moje problemy z pęcherzem. Moje życie w końcu wraca do normy, dziękuję!
 10. Susan Ellison
  To zadziałało cudownie dla mojego męża!!
  Kupiłam to dla mojego męża, który wstawał 3-4 razy w nocy. Przyjmuje ten suplement codziennie i zauważył, że robi dokładnie to, co twierdzi. Po kilku dniach przyjmowania tego suplementu, jego wizyty w łazience zostały drastycznie ograniczone. Teraz oboje możemy się wyspać i nie moglibyśmy być szczęśliwsi.

Rozpocznij recenzję Flotrolu - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.