Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Czym jest Anabeta Elite?

Anabeta to produkt firmy suplementacyjnej PES. Producenci ci przez lata stali się ikonami na rynku suplementów, upewniając się, że składnik ich produktu jest całkowicie nowy na rynku. Dlatego Anabeta stała się samodzielnym suplementem, suplementem, który dawałby przyrosty beztłuszczowej masy ciała, niekoniecznie wpływając na równowagę hormonalną.

Jednak PES zaniżał skuteczność swoich składników w anaboliku, ponieważ w odpowiednim czasie użytkownicy zauważyli wzrost libido, pewny znak większej ilości testosteronu. Zwiększyły się przyrosty szczupłej masy ciała. Z biegiem czasu inni producenci suplementów zaczęli produkować suplementy z tej kategorii, dlatego PES został zmuszony do odświeżenia swojego produktu, a ich efektem była Anabeta Elite.

Jak działa Anabeta Elite?

Anabeta Elite

Anabeta Elite to przede wszystkim suplement anaboliczny, dzięki czemu jest profesjonalnym suplementem krótkowzrocznym, wykazującym duże powinowactwo do przemiany mięśniowej i wzrostu mięśni. W kategoriach laika zakotwicza się w mięśniach i stymuluje ich wzrost.

To samo w sobie pobudza apetyt, a przy dobrym spożyciu BCAA z pewnością wybuchniesz! Co więcej, wspomaga produkcję testosteronu, ułatwiając w ten sposób tworzenie mięśni - nawet jeśli nie jest to zamierzone.

Składniki Anabeta Elite - czy są bezpieczne i skuteczne?

Aktywnymi składnikami Anabeta Elite są Ekstrakt Lodhra (Kora), Ekstrakt Anacyclus Pyrethrum DC (Root) (AnaCycle ™), Ekstrakt Coleus Forskohlii (Root) (95% Forskolin). Ostatnie trzy składniki na tej liście zostały zwiększone w elicie Anabeta w porównaniu z anabeta, poprzednikiem. Inne składniki to: żelatyna, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, FD&C Blue # 1, FD&C Red # 40.

Jakie są zalety Anabeta Elite?

 • Pośrednio dodaje testosteron, dzięki czemu jest wolny od syntetycznych form tego samego hormonu, które faktycznie są rakotwórcze.
 • Nie są znane żadne skutki uboczne.
 • Anabeta Elite dostarcza to, co mówi, że będzie, w czasie, w którym mówi, że będzie. To całkiem skuteczny suplement.

Jakie są wady Anabeta Elite?

 • Wszystkie składniki są dość obce, nikt nie zdaje sobie sprawy z ich długotrwałego wpływu na organizm ludzki.
 • Przyjmowanie Anabeta Elite powinno być zgodne z 20-40g diety wyselekcjonowanej białkowej (dla BCAA). Chociaż apetyt zwiększa go, aby dopasować się do popytu, zwiększa się prawdopodobieństwo popadnięcia w napady objadania się.
 • Anabeta Elite to składnik żelatyny nie nadaje się dla wegetarian.

Jakie środki ostrożności należy podjąć podczas korzystania z tego produktu?

Anabeta Elite to suplement krótkowzroczny. To sprawia, że ​​jest bardzo nieodpowiedni dla kobiet rozważających ciążę, matek w ciąży lub karmiących. Przed rozpoczęciem stosowania tego suplementu należy skonsultować się z lekarzem lub lekarzem. Pomoże Ci to wykluczyć wszelkie ryzyko alergii i potencjalnych skutków ubocznych. Co więcej, nie używaj Anabeta Elite, jeśli jesteś w wieku poniżej 18 lat. Dzieje się tak, ponieważ przed osiągnięciem tego wieku poziom hormonów jest niezrównoważony.

Stosowanie anabeta elite jest równoznaczne ze stosowaniem pro hormonu, który tylko pogorszy sytuację. Jeśli musisz, używaj go pod ścisłym nadzorem lekarza. ZE WZGLĘDU NA EKSTREMALNĄ POTENCJĘ NIE PRZEKRACZAJ WIĘCEJ NIŻ 6 KAPSUŁEK DZIENNIE. Wreszcie, unikaj stosowania tego produktu, jeśli masz w rodzinie cholesterol, jakąkolwiek postać raka, niskie ciśnienie krwi lub obecnie używasz jakiegokolwiek innego leku na receptę lub suplementu diety.

Nie odnotowano żadnych skutków ubocznych tego produktu. Jednak wzrost poziomu testosteronu może powodować brodawki i wzrost innych włosów na ciele kobiet. Jego powinowactwo do mięśni może od czasu do czasu powodować drżenie. Jeśli wystąpi którykolwiek z tych potencjalnych skutków ubocznych, przerwij jego stosowanie i skonsultuj się z lekarzem.

Anabeta Elite Alternatives

Jakie są instrukcje dawkowania i cena tego produktu?

Chociaż nie przytacza się żadnych badań klinicznych dotyczących stosowania Anabeta elite, produkty PES są zawsze tematem gorących ziemniaków ze względu na ich składniki. Istnieje wiele naukowych recenzji dotyczących składników, które faktycznie potwierdzają stosowanie tych produktów.

Ten suplement nie jest również testowany przez stowarzyszenie żywności i leków w Stanach Zjednoczonych, dlatego nie może być stosowany do leczenia, diagnozowania ani leczenia dolegliwości. Instrukcja użytkowania producenta: „Stosuj 4 kapsułki dziennie. Aby uzyskać najlepsze wyniki, weź 2 kapsułki do każdego z dwóch największych posiłków. Nie należy przyjmować produktu dłużej niż 8 tygodni bez kolejnych 4 tygodni przerwy.

Recenzja Anabeta Elite - ostateczny werdykt

Anabeta Elite jest cudownym produktem PES; Niezawodny i skuteczny w swojej pracy. Wydaje się, że nie ma żadnych znanych skutków ubocznych, ale pomaga tobie jako kulturystom w uzyskaniu zysków. Jakkolwiek dobrze to może brzmieć, nadal warto używać go z umiarem, aby pozostać po bezpiecznej stronie.

Poniżej podajemy najlepsze suplementy kulturystyczne, aby ułatwić Ci znalezienie bezpiecznych i skutecznych produktów. Ranking opiera się na krytycznych czynnikach, takich jak poprawa siły, zwiększenie wytrzymałości i pomoc w budowaniu mięśni. W oparciu o obecność wysokiej jakości składników i ogólnie lepsze wyniki, poniżej wymieniono najlepsze suplementy kulturystyczne.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy kulturystyczne
CrazyBulk
Seal
#1
CrazyBulk
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
Maksymalne zyski
#2
Maksymalne zyski
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
CrazyBulk D-Bal
#3
CrazyBulk D-Bal
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
Anorektant nr 10
#4
Anorektant nr 10
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
BlackWolf Workout
#5
BlackWolf Workout
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *

1
Recenzje klientów dotyczące Anabeta Elite

Recenzje Anabeta Elite

Średnia ocena klientów

1.0
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Kevin J.
  Nie zauważyłem żadnych korzyści
  Kupiłem ten produkt mając nadzieję, że zyskam trochę siły. Ale po tygodniu przyjmowania tego leku dostałem gwałtownej reakcji alergicznej. Płonąca pokrzywka na całym ciele, obrzęk twarzy i języka, musiałam iść do szpitala i od tygodnia brałam leki. Nie jestem uczulony na nic znanego. Uważaj na te suplementy.

Rozpocznij recenzję Anabeta Elite - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.