Recenzje białek serwatkowych BN Labs Grass Fed

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Przegląd białek serwatkowych BN Labs

BN Labs Grass Fed Whey Protein to suplement diety opracowany, aby pomóc Ci osiągnąć pożądaną sylwetkę i poziom sprawności.

Ten produkt zawiera idealną kombinację składników, które współpracują ze sobą, aby dostarczyć organizmowi optymalnych ilości białka potrzebnego do stymulowania wzrostu większych, silniejszych i zdrowszych mięśni.

Informacje producenta i oświadczenia dotyczące białka serwatki karmionej trawą BN Labs

Białko serwatkowe BN Labs karmione trawą

BN Labs Grass Fed Whey Protein jest produktem firmy BN Labs z siedzibą w Wielkiej Brytanii. BN oznacza British Nutrition.
Specjalnością firmy jest wprowadzanie wysoce wyspecjalizowanych produktów, które pomogą Ci osiągnąć cele związane ze zdrowiem i kondycją w najszybszy i najbezpieczniejszy sposób.

Chwalą się wykorzystaniem najwyższej jakości składników, o udowodnionej czystości.

Ponadto wszystkie ich suplementy są opracowywane, produkowane, testowane i certyfikowane zgodnie z najsurowszymi i najbardziej rygorystycznymi normami.

Proces roboczy i lista składników

Białko serwatkowe BN Labs Grass Fed składa się ze składników, które współdziałają, aby zapewnić Ci ciało, o jakim zawsze marzyłeś.
Jego główne mechanizmy działania obejmują pobudzenie wzrostu mięśni, spalanie nadmiaru tłuszczów oraz ochronę komórek przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. Takie wyczyny osiąga się dzięki następującym kluczowym składnikom:

 • 100% koncentrat białek serwatkowych karmionych trawą - Pochodzący z najświeższego mleka krów, które zdrowo się odżywiają, zapewnia bezpieczny i naturalny sposób na uzyskanie maksymalnej ilości białka potrzebnej do wysiłku kulturystycznego.
 • Słonecznik - Zawiera zdrowe oleje i przeciwutleniacze, które pomagają chronić komórki przed negatywnym wpływem wolnych rodników; może również pomóc w promowaniu ogólnego stanu zdrowia poprzez poprawę zdrowia serca i mózgu.
 • Lecytyna - Naturalnie występujący w organizmie składa się z kwasów tłuszczowych, które obniżają poziom cholesterolu, wspomagają zdrowie serca i poprawiają trawienie.

Białko serwatkowe BN Labs karmione trawą - czy to naprawdę działa?

Białko serwatkowe BN Labs jest pozyskiwane od krów karmionych trawą, których produkty uboczne są uważane za naturalnie lepsze niż ich odpowiedniki karmione zbożem.

Białko serwatkowe jest ekstrahowane poprzez opatentowaną metodę filtracji, która pomaga zapewnić czyste, wysoko skoncentrowane białko serwatkowe, które jest łatwo wchłaniane przez organizm.

Producent twierdzi, że dzięki wysokiej rozpuszczalności użytkownicy mogliby czerpać największe korzyści z każdej porcji. Ponadto białko serwatkowe BN Labs Grass Fed ma jeden z najwyższych i najbardziej kompletnych profili aminokwasów w porównaniu z innymi suplementami serwatkowymi na rynku.

Zalety białka serwatkowego karmionego trawą BN Labs

 • Pochodzi z krów karmionych trawą, hodowanych bez antybiotyków, sterydów i hormonów. Może być obciążony wyższymi i pełniejszymi ilościami aminokwasów.
 • Nie może zawierać żadnych wypełniaczy ani sztucznych aromatów, barwników i substancji słodzących. Może pomóc zmaksymalizować wzrost większych, szczuplejszych i silniejszych mięśni.
 • Zapewnia zastrzyk energii, którego potrzebujesz, aby ukończyć intensywny trening. Minimalizuje bolesność mięśni i zapewnia szybszą regenerację.
 • Wzmacnia funkcje odpornościowe i chroni przed wolnymi rodnikami. Przyspiesza metabolizm i stymuluje wydajniejsze spalanie tłuszczów.

Wady białka serwatkowego karmionego trawą BN Labs

Wydaje się, że nie ma żadnych wad związanych ze stosowaniem tego suplementu, z wyjątkiem faktu, że nie ma wielu rzeczywistych opinii klientów, które potwierdzałyby skuteczność produktu.

BN Labs Alternatywy dla białka serwatkowego karmionego trawą

Najczęściej zadawane pytania

Jak to pachnie i smakuje?

Nie było wzmianki o tym, jak pachnie lub smakuje BN Labs Grass Fed Whey Protein, ale producent twierdzi, że produkt ma wspaniały smak i nie ma utrzymującego się smaku chemicznego lub medycznego.

Czy używanie jest bezpieczne?

Białko serwatkowe BN Labs Grass Fed jest generalnie bezpieczne do regularnego spożycia, ponieważ zawiera najwyższej jakości składniki pochodzące ze źródeł organicznych. Wystarczy postępować zgodnie z zalecaną dawką i sposobem użycia, a jesteś na najlepszej drodze do poprawy zdrowia, sprawności i ogólnego samopoczucia.

Jak długo, zanim zobaczę jakieś ulepszenia?

Nie ma dokładnej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ kilka czynników ma wpływ na to, kiedy i jak duża będzie poprawa spowodowana przez BN Labs Grass Fed Whey Protein. Czynniki te obejmują wiek, typ sylwetki i aktualny poziom sprawności.

Możliwe działania niepożądane

Według jego producentów nie można spodziewać się żadnych skutków ubocznych stosowania białka serwatki BN Labs Grass Fed. Ale na wszelki wypadek wskazane jest, aby najpierw skonsultować się ze swoim ekspertem fitness, zwłaszcza jeśli po raz pierwszy używasz takiego produktu.

Białko serwatki karmione trawą BN Labs - ostateczny werdykt

Ogólnie rzecz biorąc, białko serwatkowe BN Labs Grass Fed to renomowany produkt, który naszym zdaniem jest w jakiś sposób wart uwagi. Może oferować wiele korzyści, które zawdzięcza przede wszystkim imponującej liście składników.

Jednak głównym problemem jest brak rzeczywistych opinii klientów, które mogą świadczyć o skuteczności produktu.

Oczywiście możesz spróbować samemu, aby wiedzieć na pewno, ale mamy znacznie lepszą sugestię, to znaczy rozważenie innych produktów, które mogą być potencjalnie równie skuteczne i niezawodne jak ten, a także wiele wspierających referencji klientów.

Poniżej podajemy najlepsze suplementy kulturystyczne, aby ułatwić Ci znalezienie bezpiecznych i skutecznych produktów. Ranking opiera się na krytycznych czynnikach, takich jak poprawa siły, zwiększenie wytrzymałości i pomoc w budowaniu mięśni. W oparciu o obecność wysokiej jakości składników i ogólnie lepsze wyniki, poniżej wymieniono najlepsze suplementy kulturystyczne.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy kulturystyczne
CrazyBulk
Seal
#1
CrazyBulk
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
Maksymalne zyski
#2
Maksymalne zyski
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
CrazyBulk D-Bal
#3
CrazyBulk D-Bal
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
Anorektant nr 10
#4
Anorektant nr 10
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
BlackWolf Workout
#5
BlackWolf Workout
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące białka serwatkowego podawanego przez trawę BN Labs

Recenzje białek serwatkowych BN Labs Grass Fed

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję białka serwatkowego podawanego z trawą w BN Labs - jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.