Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

W tym artykule

Co to jest CrazyBulk?

CrazyBulk
Suplement kulturystyczny CrazyBulk

CrazyBulk to firma produkująca suplementy, które pomagają kulturystom w szybkim osiągnięciu silniejszej, umięśnionej sylwetki, bez użycia niebezpiecznych substancji.

Produkty zostały zaprojektowane w celu zwiększenia wydajności na siłowni, umożliwiając użytkownikowi maksymalizację treningu podczas każdej sesji.

W ostatnich latach CrazyBulk był czołowym „liderem” w dziedzinie suplementów wzmacniających mięśnie i kulturystów, dobrze znanych „Legalnych sterydów”.

Produkty CrazyBulk to legalnie steroidowe suplementy diety mające na celu wzmocnienie mięśni. Produkty Crazy Bulk NIE są sterydami anabolicznymi i NIE MAJĄ ŻADNYCH nielegalnych składników ANI niebezpiecznych skutków ubocznych.

Czego można się spodziewać po wszystkich produktach CrazyBulk?

 • 1Szybki wyniki
 • 2Wysoki Jakość Produkty
 • 3Bezpieczny & Regulamin
 • 4Bez strony Wpływ

Przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych produktów, które oferują.

CrazyBulk Bulking Cięcie SiłaCrazyBulk Bulking Cięcie Siła

** Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnego użytkownika i nie są gwarantowane. Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie mają na celu diagnozowania, leczenia, leczenia ani zapobiegania chorobom lub stanom zdrowia.

Produkty są podsumowane poniżej:

 • D-BAL (DIANABOL) - Odpowiada za przyspieszenie przyrostu masy mięśniowej. Dodatkowo mówi się, że zwiększa retencję azotu i zwiększa syntezę białek. D-Bal pomaga zredukować tkankę tłuszczową, jednocześnie zwiększając skupienie i motywację dzięki formule, która jest 7 razy silniejsza niż oryginalny produkt D-Bal.
 • TRENOROL (TRENBOLON) Ten produkt jest idealny do zwiększenia siły i mocy i można go łączyć z większością innych formuł Crazy Bulk. Prowadzi do szybkiego odżywiania, pomagając organizmowi zatrzymać więcej azotu - skutkuje to wyższym poziomem białka do budowy mięśni i redukcji tkanki tłuszczowej. Większość konsumentów tego produktu zazwyczaj widzi rezultaty w ciągu 30 dni od użycia.
 • TEXT-MAX (SUSTANON) - Pomaga w zwiększaniu wydajności, aby osiągnąć maksymalne korzyści podczas treningów. Wspiera optymalny poziom testosteronu w organizmie, co z kolei ma wiele zalet. Testosteron nie tylko pomaga w tworzeniu większych, silniejszych mięśni, ale może również wspierać lepszą wytrzymałość seksualną, wytrzymałość i czas regeneracji.
 • HGH-X2 (HGH) - Jak sama nazwa wskazuje, produkt ten wspomaga produkcję anabolicznego hormonu HGH. Organizm reaguje na to na wiele sposobów - nie tylko może pomóc w budowaniu większych, silniejszych mięśni, ale także zachęca do produkcji białka, które ma kilka pozytywnych zalet. Mówi się również, że HGH-X2 wpływa na sposób, w jaki organizm wykorzystuje tłuszcz i poprawia stosunek mięśni do tłuszczu. Dodatkowo można go łączyć z kilkoma innymi produktami, aby uzyskać jeszcze więcej korzyści dla kulturystów.
 • Bulking Stack - Crazy Bulk Bulking Stack to jeden z najlepiej sprzedających się produktów firmy. Oprócz pomocy użytkownikowi w uzyskaniu mięśni i siły, może również poprawić ogólną wydajność na siłowni i przyspieszyć czas regeneracji między sesjami. Składający się z 4 oddzielnych formuł CrazyBulk, ten pakiet jest również dostarczany z bezpłatnym przewodnikiem „łączenia”, a przy regularnym stosowaniu ma pomóc użytkownikowi „przebić się” przez każdy trening z mocą podobną do Hulka.
 • ANADROLE (ANADROL) - Ta formuła, która jest przeznaczona do łączenia z kilkoma innymi produktami CrazyBulk, jest przeznaczona dla kulturystów, którzy chcą szybkich przyrostów na siłowni bez szkodliwych skutków ubocznych. Wspomagając zwiększoną produkcję czerwonych krwinek, ta naturalna formuła zwiększa ilość tlenu dostarczanego do mięśni, pozwalając użytkownikowi cieszyć się lepszą pompą i dłużej ćwiczyć bez odczuwania zmęczenia. Ten zastrzyk tlenu skraca również czas regeneracji, umożliwiając bardziej efektywny trening na siłowni.
 • DECADURO (DECA DURABOLIN) - Opisywany przez producenta jako „Jack of all trade”, produkt ten nie tylko pomaga poprawić przyrosty i siłę mięśni, ale także wspiera kilka innych aspektów zdrowia. Oprócz wspomagania syntezy białek i zatrzymywania azotu, formuła ta wzmacnia ścięgna i więzadła. W ten sposób stawy stają się mocniejsze, bardziej sprężyste i rzadziej cierpią z powodu bólu, który może być spowodowany intensywnymi, długotrwałymi sesjami na siłowni.
 • STOSOWANIE HORMONU WZROSTU - Ten zestaw łączy w sobie 5 popularnych produktów Crazy Bulk, wszystkie zaprojektowane w celu wspierania wzrostu i siły mięśni, przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości tłuszczu w organizmie. Jak opisano na stronie internetowej, produkty działają synergistycznie, pomagając w szybkim dotarciu użytkownika do bardziej zgranego, szczupłego ciała. Poziomy energii są również wspierane, aby umożliwić bardziej produktywną, dłuższą sesję treningową. Inną zaletą kupowania produktów w stosie jest to, że jest to bardziej ekonomiczne w porównaniu z kupowaniem produktów oddzielnie.
 • CrazyBulk Strength Stack
 • Ultimate Stack - Powodem, dla którego ten stack nazywa się „Ultimate”, jest to, że składa się z 6 produktów CrazyBulk i obejmuje wiele aspektów związanych z kulturystyką i treningiem. Od wspomagania przyrostu i siły mięśni po poprawę metabolizmu białek, mówi się, że ten stack pomaga użytkownikowi szybciej osiągnąć cele kulturystyczne i skrócić przestoje. Użytkownicy zgłaszali również, że zmniejsza procent tkanki tłuszczowej i pozwala im dłużej ćwiczyć z każdą sesją.
 • Cięcie stosu - Ten stos jest stworzony dla tych, którzy chcą skupić się na uzyskaniu „zgranej” sylwetki. Zamiast budować mięśnie, pomaga zredukować tkankę tłuszczową, tworząc szczuplejszy wygląd, który poprawia wygląd mięśni. Niektóre produkty zawarte w tym stosie wspomagają lepszy metabolizm, dodatkowo usprawniając proces spalania tłuszczu. Do każdego zakupu tego stosu dołączona jest instrukcja cięcia.
 • Gynectrol - Produkt ten odpowiada za redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej zgromadzonej w mięśniach piersiowych. Zbyt dużo tłuszczu w tym obszarze powoduje powstanie tak zwanego „męskiego biustu”, będącego źródłem wstydu dla wielu mężczyzn, zwłaszcza tych, którzy ćwiczą. Gynectrol rozwiązuje ten problem poprzez zmniejszenie ilości żeńskiego hormonu estrogenu w systemie, tworząc lepszą ogólną równowagę hormonalną. Do produktu dołączony jest również przewodnik po ćwiczeniach i żywieniu, który dodatkowo poprawia wygląd klatki piersiowej i klatki piersiowej.
 • NO2-maks - Tlenek azotu jest niezbędny do optymalnego rozszerzenia naczyń krwionośnych w organizmie. Chociaż jest często stosowany w produktach poprawiających seksualność mężczyzn, wzrost poziomu tlenku azotu ma również wiele zalet dla kulturystów. Wspierając wzrost przepływu krwi i krążenia, mięśnie otrzymują zastrzyk tlenu i glukozy, co pozwala na mocniejszą pompę i więcej energii. Ten produkt działa dobrze z każdym produktem CrazyBulk i nie powoduje szkodliwych skutków ubocznych ani awarii energii.
 • Winidrol (Winstrol) - Ten produkt CrazyBulk jest alternatywą dla Winstrol, formuły, o której mówi się, że jest używana przez elitarnych, czołowych sportowców na całym świecie. Może być stosowany przez mężczyzn i kobiety, którzy chcą osiągnąć szczupłą, szczupłą sylwetkę bez utraty masy mięśniowej. Zmniejszając retencję wody, ale zwiększając retencję mięśni, ta formuła wspomaga definicję mięśni i bardziej rzeźbiony wygląd. Jest przeznaczony do stosowania w cyklach „cięcia”, w przeciwieństwie do sesji wzrostu mięśni.
 • Clenbutrol (CLENBUTEROL) - Podczas gdy większość produktów CrazyBulk działa na przyrost mięśni, Clenbuterol, naturalna alternatywa dla Clenbuterolu, jest najlepszy do ćwiczeń sercowo-naczyniowych. Ponieważ jest termogeniczny, podnosi temperaturę wewnętrzną organizmu, podnosząc BMR (Basal Metabolic Rate) i sprzyja spalaniu tłuszczu. Poprawiając przepływ tlenu w ustroju, użytkownik cieszy się większą energią przy mniejszym zmęczeniu, dzięki czemu może dłużej ćwiczyć i dodatkowo potęgować efekt spalający tłuszcz preparatu.
 • Anvarol - Mięśnie potrzebują ATP (trójfosforan adenozyny) do skurczu energii. Podczas treningu ATP zostaje wyczerpane, co prowadzi do mniej efektywnego treningu. Produkt Crazy Bulk Anvarol pomaga organizmowi przywrócić te niezbędne poziomy ATP, co skutkuje dodatkowymi przypływami energii, a co za tym idzie, poprawą wielkości i siły mięśni. Podobnie jak w przypadku innych produktów CrazyBulk, Anvarol działa dobrze w połączeniu z innymi formułami i przyczynia się do ogólnego szczuplejszego, twardszego wyglądu.

Kto jest producentem CrazyBulk?

Jest to firma istniejąca od 2004 roku. Jej produkty powstają w zakładzie posiadającym aprobatę FDA i spełniającym wymagane regulacje GMP.

Mówi się, że produkty CrazyBulk są wytwarzane przy użyciu w 100% legalnych i naturalnych składników, które zapewniają optymalne wyniki bez powodowania negatywnych skutków.

Producent twierdzi, że produkty są przeznaczone głównie do budowania beztłuszczowej masy ciała, zwiększania wytrzymałości i powiększania masy mięśniowej, chociaż niektóre dotyczą metabolizmu, termogenezy i bólu stawów.

Szalone składniki luzem - czy są bezpieczne i skuteczne?

Produkty działają na kilka sposobów - przyspieszając czas regeneracji, pomagając w tworzeniu większych mięśni, tworząc szczuplejszą, bardziej zgraną sylwetkę i poprawiając poziom energii. Zwiększają siłę, wytrzymałość i wytrzymałość, aby poprawić ogólną wydajność na siłowni.

Składniki są następujące:

 • D-kwas asparaginowy

  D-kwas asparaginowy

  Ten ważny aminokwas wspiera wyższy poziom testosteronu, hormonu wymaganego w wielu aspektach męskiego zdrowia. Oprócz pomocy w zwiększeniu masy mięśniowej testosteron wpływa na wytrzymałość, energię i sprawność seksualną Dziennik FASEB, może zwiększyć uwalnianie hormonu w mózgu, co ostatecznie doprowadzi do produkcji testosteronu.

 • Korzeń dzikiego ignamu

  Korzeń dzikiego ignamu

  Ten naturalny składnik, często występujący w suplementach zdrowotnych dla mężczyzn, wspomaga zdrowie prostaty i układu pokarmowego.

 • Kofeina

  Kofeina

  Prawdopodobnie najbardziej znany stymulant na świecie, ostrożnie stosowana kofeina może być jednym z najskuteczniejszych składników zwiększających poziom energii i przyspieszających metabolizm.[2]

 • Kreatyna

  Kreatyna

  Odpowiada za zwiększenie ogólnych wyników sportowych i wytrzymałości.[3]

 • Białko serwatki

  Białko serwatki

  Białko serwatki, bogate w aminokwasy rozgałęzione, jest niezbędne do regeneracji tkanki mięśniowej.[1] Poprawiając czas regeneracji, osoby wymagają mniej przestojów między sesjami na siłowni, co skutkuje szybszym przyrostem masy mięśniowej.

 • Garcinia cambogia

  Garcinia cambogia

  Składnik ten stał się popularnym składnikiem wielu suplementów odchudzających ze względu na zawartość kwasu hydroksycytrynowego (HCA). Jeden studiować udowodnił również, że wyciągi z garcinii pomagają w utracie wagi. Uważa się, że oprócz wspomagania procesu spalania tłuszczu w organizmie, HCA hamuje apetyt i zmniejsza przejadanie się.

 • Steroidy

  Steroidy

  Są korzystne dla szybkiego wzrostu mięśni, zwiększenia siły i wzmocnienia masy mięśniowej.

 • Tribulus Terrestris

  Tribulus Terrestris

  Służy do naturalnego podwyższania poziomu testosteronu, poprawiając wytrzymałość, siłę i wytrzymałość. Ten składnik często znajduje się również w produktach poprawiających seksualność ze względu na jego wpływ na sprawność seksualną mężczyzn. Wynik jednego studiować wykazał również znaczną poprawę erekcji i satysfakcji seksualnej z Tribulus Terrestris.

Przegląd CrazyBulk - Czy produkty CrazyBulk naprawdę działają?

Produkty CrazyBulk są używane przez wielu kulturystów i otrzymały doskonałe recenzje.

Produkty te zapewniają satysfakcjonujące rezultaty, ponieważ przyspieszają regenerację, pomagają zwiększyć masę mięśniową i zwiększyć wyniki sportowe.

Naszym zdaniem CrazyBulk działa. Pamiętaj jednak, że te produkty nie są „magicznymi pigułkami”. Tak, na pewno poprawią Twoje postępy i pomogą w budowaniu mięśni i siły.

Ale musisz też upewnić się, że ciężko trenujesz i dobrze się odżywiasz.

Jakie są zalety CrazyBulk?

Magazyn CrazyBulk
 • Używają legalnych, bezpiecznych składników.
 • Mają szybko przynosić satysfakcjonujące rezultaty.
 • Nie wymagają recepty.
 • Pomagają budować ogromne mięśnie.
 • Pomagają stworzyć szczuplejszą, bardziej zgraną sylwetkę.
 • Przyspieszają czas regeneracji i optymalizują treningi.

Jakie są wady Crazy Bulk?

 • Wyniki mogą się różnić w zależności od stanu zdrowia, stylu życia i ogólnej budowy ciała osoby
 • Nie tanie, ale warto
 • Małe dawkowanie
 • Można kupić tylko na oficjalnej stronie internetowej

CrazyBulk Pytania i odpowiedzi

Q.Jak korzystać z tych produktów?

Każdy produkt CrazyBulk ma inny zestaw instrukcji użytkowania, które są opisane na stronie internetowej i na etykiecie produktu. Wiele formuł należy przyjmować w cyklach (przez określoną liczbę dni z przerwami), przed lub po treningu. Większość produktów Crazy Bulk działa dobrze w stosach, co zapewnia lepszą ogólną wydajność produktu. Uwagi: Przeczytaj etykietę przed otwarciem, aby upewnić się, że nie pomieszasz swoich stosów.

Q.Jakie są środki ostrożności podczas korzystania z tych produktów?

Ponieważ wszystkie produkty CrazyBulk są legalną, bezpieczną alternatywą dla formuł sterydowych, większość zdrowych mężczyzn i kobiet może je przyjmować bez obawy o środki ostrożności. Jednak, podobnie jak w przypadku każdego suplementu zdrowotnego, zawsze dobrze jest najpierw porozmawiać z lekarzem, zwłaszcza jeśli przyjmuje się jakiekolwiek przepisane leki.

Q.Jak długo zanim zobaczę jakiekolwiek ulepszenia?

Według producenta, jeśli przyjmowane zgodnie z zaleceniami, większość użytkowników odczuje poprawę w ciągu 30 dni od zażycia tych produktów, niektóre w ciągu zaledwie 2-3 tygodni. Chociaż wyniki oczywiście będą się nieco różnić, w zależności od zdrowia i budowy ciała użytkownika, formuły Crazy Bulk działają szybko, szczególnie w połączeniu z planem zdrowej diety i rutynowymi ćwiczeniami.

Q.Czy to oszustwo?

Crazy Bulk ma dobrą reputację. Dzięki tak wielu produktom i jeszcze bardziej pozytywnym opiniom klientów jesteśmy pewni, że CrazyBulk jest legalny i nie jest oszustwem.

Q.Co to jest polityka zwrotów CrazyBulk?

Według serwisu Crazy Bulk za każde 2 zakupione produkty w pełnej cenie konsument otrzymuje trzeci produkt bezpłatnie. Konsumenci kupujący zestawy „stack” cieszą się oszczędnościami do 20% w porównaniu z zakupem produktów indywidualnie, chociaż wszystkie produkty są oferowane po obniżonej cenie detalicznej.

Witryna CrazyBulk oferuje 14-dniową politykę zwrotu wszystkich swoich produktów oraz bezpłatną wysyłkę na cały świat.

Możesz anulować zamówienie bez podania przyczyny i otrzymać zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni.

Po prostu wyślij pisemne powiadomienie o anulowaniu e-mailem na adres [Email protected] i jesteś gotowy.

Q.Czy są jakieś skutki uboczne CrazyBulk?

Czy nadal wątpisz, że nie ma skutków ubocznych? Nie powinieneś, on nie ma! Te suplementy są formułowane przy użyciu naturalnych składników, dzięki czemu są bezpieczne w użyciu.

Warto jednak sprawdzić zastosowane składniki, aby uniknąć wystąpienia reakcji alergicznych.

CrazyBulk Cena

Ceny produktów Crazy Bulk są następujące:

 • D-Bal (Dianabol): 59.99 USD ze zniżką 25.01 USD od ceny wywoławczej 85.00 USD
 • Anvarol (Anavar): 54.99 USD ze zniżką 30.01 USD od ceny wywoławczej 85.00 USD
 • TBAL75 (trenbolon): 61.99 USD ze zniżką 23.01 USD od ceny wywoławczej 85.00 USD
 • Anadrole (A-DROL): 54.99 USD ze zniżką 10.00 USD od ceny wywoławczej 64.99 USD
 • HGH-X2 Somatropinne: 59.99 USD ze zniżką 25.01 USD od ceny wywoławczej 85.00 USD
 • Winsol (Winstrol): 61.99 USD ze zniżką 20.01 USD od ceny wywoławczej 82.00 USD
 • Clenbutrol (Clenbuterol): 61.99 USD ze zniżką 20.01 USD od ceny wywoławczej 82.00 USD
 • Testosteron Max: 59.99 USD ze zniżką 10.00 USD od ceny wywoławczej 69.99 USD
 • Decaduro (D-KA): 61.99 USD ze zniżką 23.01 USD od ceny wywoławczej 85.00 USD
 • NO2-maks: 59.95 USD ze zniżką 10.04 USD od ceny wywoławczej 69.99 USD
 • Gynectrol: $ 61.99
 • Bulking Stack: 179.99 USD ze zniżką 50.00 USD od ceny wywoławczej 229.99 USD
 • Cięcie stosu: 184.99 USD ze zniżką 30.00 USD od ceny wywoławczej 214.99 USD
 • Ultimate Stack: 274.99 USD ze zniżką 80.00 USD od ceny wywoławczej 354.99 USD
 • Stos hormonu wzrostu: 239.99 USD ze zniżką 60.00 USD od ceny wywoławczej 299.99 USD
 • Strenght Stack: 189.99 USD ze zniżką 50.00 USD od ceny wywoławczej 239.99 USD

CrazyBulk Recenzje klientów

Większość z Was będzie zainteresowana tym, co inni mają do powiedzenia na temat tych produktów. Sprawdź kilka z tych szalonych masowych recenzji klientów i zdecyduj, czy warto je wypróbować.

Zbudowane mięśnie jak nigdy dotąd - Po dłuższym stosowaniu tego produktu, zbudowałem mięśnie jak nigdy dotąd! Na początku byłem bardzo sceptyczny co do przyjmowania jakichkolwiek suplementów budujących mięśnie i powiedziano mi, żebym nie przyjmował żadnych przepisanych sterydów. Ten produkt jest jednak inny i odkryłem, że nawet w pierwszym tygodniu mogłem robić więcej powtórzeń i czułem się o wiele silniejszy. Po zastosowaniu CrazyBulk przytyłem we wszystkich właściwych miejscach i straciłem tłuszcz w okolicach brzucha. Polecam Crazy Bulk każdemu! - Leonard

Warte swojej ceny!! - Przez rok spędzałem czas na siłowni i brałem mnóstwo suplementów, ale nadal nie osiągnąłem moich celów fitness. Po przeczytaniu pozytywnych recenzji CrazyBulka postanowiłem go wypróbować i minęło zaledwie miesiąc, zanim zauważyłem różnicę. W ciągu miesiąca pomogło mi osiągnąć upragnioną sylwetkę! Daje mi to dobre przyrosty masy mięśniowej i siły, a nawet gdy pracuję dłużej niż 10 godzin, wciąż mam energię, aby iść na siłownię. Będę nadal używać tego produktu, ponieważ jest to bezpieczna alternatywa dla sterydów anabolicznych. Jestem bardzo szczęśliwy, że go kupiłem i bardzo go polecam. - J Perry

Recenzja CrazyBulk - ostateczny werdykt

To firma, która wydaje się być faworytem wśród kulturystów na całym świecie. Firma twierdzi, że używa bezpiecznych składników, które działają dobrze i dają szybkie pozytywne rezultaty.

Produkty są łatwe w użyciu, nie wymagają recepty i u większości osób zapewniają widoczną poprawę w ciągu zaledwie kilku tygodni. Oprócz wspierania lepszej masy mięśniowej i wytrzymałości, niektóre produkty pomagają również w spalaniu tłuszczu, poziomie energii, a nawet bólach stawów.

Jak każdy inny dodatek do kulturystykibadanie składników i poznanie wszystkiego na temat formuły jest niezbędne i chociaż mówi się, że produkty CrazyBulk są wolne od skutków ubocznych, zawsze istnieje możliwość wystąpienia reakcji alergicznych lub powikłań związanych z innymi lekami.

Dlatego ważne jest, aby porozmawiać z lekarzem przed rozpoczęciem jakiegokolwiek nowego suplementu.

Chociaż Crazy Bulk wydaje się być marką renomowaną i ugruntowaną, konsumenci zawsze mądrze jest sprawdzić wszystkie inne podobne produkty na rynku przed podjęciem decyzji o zakupie.

Przedstawiliśmy fakty, czy kupisz CrazyBulk? Napisz recenzję za pomocą poniższego formularza i powiedz nam, co myślisz!

Gdzie to znaleźć?

Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do Oficjalna strona internetowa

32
Recenzje klientów dotyczące CrazyBulk

Recenzje CrazyBulk

Średnia ocena klientów

4.7
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Jarvis
  Z Anadrole
  Teraz mogę trenować znacznie dłużej. W przeszłości miałem znacznie mniejszą wytrzymałość fizyczną. Jest to tak zauważalne, że mogę przedłużyć swój trening daleko poza to, co wcześniej robiłem. To naprawdę skuteczny produkt.
 2. Kyle
  Trenorol dał mi duże mięśnie w kilka krótkich tygodni.
  Trenorol dał mi duże mięśnie w kilka krótkich tygodni. Jestem zdumiony, jak duże urosły moje mięśnie, odkąd zacząłem przyjmować ten suplement! To działa!
Pokaż 10 więcej recenzji

Rozpocznij recenzję CrazyBulk - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.