Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Ci, którzy regularnie wykonują intensywne treningi, ale nadal rejestrują mało wartościowe wyniki budowy mięśni, zwykle zastanawiają się, na czym może polegać problem. Powinni zrozumieć, że budowanie szczupłych i lepszych mięśni w ciele to nie tylko kwestia chodzenia na siłownię, ale także spożywania odpowiednich składników pokarmowych.

Istnieją suplementy, które łączą większość niezbędnych składników, aby szybko pomóc organizmowi ze składnikami odżywczymi potrzebnymi do budowy mięśni. MyoZene to jeden z najnowszych suplementów treningowych na rynku. Został opracowany, aby pomóc w budowaniu masy ciała i przyspieszyć czas regeneracji po treningu.

Właśnie wprowadzili nową linię smaków do wyboru. Służy do zwiększenia rozmiaru mięśnia i prawdopodobnie do wydajniejszego treningu, dostarczając jednocześnie dużo białka do mięśni.

Co to jest MyoZene?

MyoZene

MyoZene to wzmacniacz masy mięśniowej i suplement diety dla sportowców i każdego, kto trenuje i chce szybko zbudować masę mięśniową i umożliwić szybszą regenerację.

Występuje w kilku różnych smakach i może być stosowany przed każdym treningiem. Przeszedł przez kilka różnych faz testowania, aby upewnić się, że suplement produktu działa tak, jak powinien.

Kto jest producentem MyoZene?

Producent tego produkt na wzrost mięśni jest ProSource. Firma ma lepszą historię w formułowaniu dobroczynnych suplementów pomagających w budowaniu lepszych mięśni w organizmie, zapewniając jednocześnie organizmowi użytkowników osiąganie wyższego poziomu energii.

Firma ma siedzibę w USA i została oficjalnie założona w 1966 roku. Naturalne składniki użyte w recepturze większości suplementów są płynnie łączone z ogromną częścią doświadczenia i technologii, aby wspierać dobre samopoczucie w organizmie użytkowników.

Jak działa MyoZene?

MyoZene działa poprzez szybkie dodawanie składników odżywczych do mięśni, aby zapewnić ewentualne wzmocnienie i szybki czas regeneracji u niektórych użytkowników suplementu.

Wykorzystuje różnorodne składniki, aby dostarczyć mięśniom wszystkiego, czego potrzebują do wzrostu i szybkiej regeneracji po treningu. MyoZene oferuje formę leucyny, która ma również zapewnić wzrost i regenerację mięśni.

Składniki MyoZene - czy są bezpieczne i skuteczne?

W MyoZene jest kilka składników, które sprawiają, że makijaż jest dokładnie taki, jaki jest. Oto niektóre z tych składników i ich działanie dla MyoZene:

 • L-winian L-karnityny i N-acetylo-L-glutamina - Ten składnik MyoZene działa jako środek pomagający umożliwić ewentualną stabilizację produkcji hormonów.
 • Matrix węglowodanowy - Pozwala to na możliwy wzrost mięśni podczas przyjmowania produktu, co z kolei może pomóc w możliwym szybszym tempie regeneracji po treningu.
 • Białko - Białko jest ważne dla mięśni, ponieważ pozwala im rosnąć większe i silniejsze. Ciało ludzkie powinno przyjmować regularną ilość białka do swojego organizmu, aby upewnić się, że organizm otrzymuje to, czego potrzebuje.
 • Hydrolizat serwatki - To spowoduje, że organizm będzie wytwarzać więcej hormonów wzrostu, aby mięśnie mogły rosnąć, prawdopodobnie podczas przyjmowania suplementu.
 • Leuvon 590 i peptydy leucyny - Te naładują anabolizm mięśni.

Alternatywy MyoZene

Jakie są zalety MyoZene?

Przyjmowanie MyoZene ma kilka zalet. Chociaż niektóre wyniki mogą się różnić, produkt ma wiele zalet, na które z pewnością warto zwrócić uwagę. Są one następujące.

 • U osób stosujących suplement może nastąpić wzmożony rozwój mięśni w organizmie.
 • Formuła może zawierać wiele składników, które są wykorzystywane w celu zwiększenia masy mięśniowej i skrócenia czasu regeneracji w zależności od osoby i rutyny treningu.
 • Suplement może nie powodować problemów ze wzrostem poziomu cukru we krwi u większości osób.
 • MyoZene zawiera białko serwatkowe, które jest przydatne dla ludzkiego organizmu i może zwiększyć dzienne spożycie potrzebne do wzrostu mięśni i zdrowego organizmu.

Jakie są wady MyoZene?

Produkt MyoZene ma kilka wad, na które należy zwrócić uwagę, a także niektóre z możliwych zalet. Oto kilka wad:

 • Istnieje twierdzenie, że smak suplementu jest dość zły, stąd niektórzy użytkownicy mogą go nie preferować.
 • Wyniki różnią się w zależności od tego, ile masy mięśniowej można uzyskać podczas stosowania produktu. Aby uzyskać pożądany przyrost masy mięśniowej, może być konieczne dłuższe korzystanie z siłowni.
 • Jeśli pożądane jest spalanie tłuszczu, może się to szybko zmieniać. Nie jest specjalnie zaprojektowany do utraty wagi.
 • Należy go przyjmować regularnie, aby wyniki były widoczne podczas przyjmowania suplementu.

Możesz także przeczytać - Iron Bull Edge No2

FAQ

Jak należy przyjmować MyoZene?

MyoZene należy przyjmować w całości zgodnie z zaleceniami, nie pomijając dawki przed każdym treningiem, aby pokazać pełny efekt suplementu.

Instrukcja produktu polega na zabraniu miarki dołączonej do zakupu i odmierzaniu trzech równych miarek i wymieszaniu w filiżance z szejkerem na 16 uncji wody.

Jeśli chcesz, można go umieścić w blenderze. Całość suplementu należy spożyć po treningu. 45 minut po treningu należy spożyć dobrze zbilansowany posiłek.

Ile kosztuje MyoZene?

Średni koszt MyoZene to 42.95 USD. Koszty wysyłki większości suplementu od producenta tego dodatku wynoszą 5.95 USD. Jednak w przypadku produktów o wadze powyżej 7 funtów koszt może być wyższy.

Co to jest polityka zwrotów MyoZene?

Towar można zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu produktu. Produkt musi być jednak objęty gwarancją producenta.

Aby złożyć zamówienie na zwrot pieniędzy, ważne jest, aby zebrać numer telefonu lub e-mail ze strony internetowej i poprosić o jeden przed wysłaniem produktu.

Czy MyoZene oferuje bezpłatną wersję próbną?

Wygląda na to, że producent nie oferuje żadnej bezpłatnej wersji próbnej tego produktu.

Recenzja MyoZene - ostateczny werdykt

Biorąc pod uwagę twierdzenia, jakie stawia firma na temat suplementu, może on wpływać na poprawę budowy masy mięśniowej organizmu. MyoZene może być również w stanie pobudzić wzrost mięśni podczas treningu, jeśli mieszanina jest przyjmowana zgodnie z zaleceniami, w tym posiłek. Ponadto można zauważyć spalanie kalorii w organizmie i uzyskać zwiększoną energię.

Niemniej jednak istnieją twierdzenia, że ​​suplement może źle smakować w ustach po spożyciu. Może również zobowiązać użytkownika do wzięcia udziału w intensywnych treningach, aby uzyskać lepsze wyniki w organizmie.

Mogą one skłonić osobę do rozważenia innych najwyżej oceniane suplementy kulturystyczne dostępne na rynku w celu poprawy zdrowia i wydajności mięśni.

Poniżej podajemy najlepsze suplementy kulturystyczne, aby ułatwić Ci znalezienie bezpiecznych i skutecznych produktów. Ranking opiera się na krytycznych czynnikach, takich jak poprawa siły, zwiększenie wytrzymałości i pomoc w budowaniu mięśni. W oparciu o obecność wysokiej jakości składników i ogólnie lepsze wyniki, poniżej wymieniono najlepsze suplementy kulturystyczne.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy kulturystyczne
CrazyBulk
Seal
#1
CrazyBulk
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
Maksymalne zyski
#2
Maksymalne zyski
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
CrazyBulk D-Bal
#3
CrazyBulk D-Bal
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
Anorektant nr 10
#4
Anorektant nr 10
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
BlackWolf Workout
#5
BlackWolf Workout
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące MyoZene

Recenzje MyoZene

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję MyoZene - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.