Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Czym jest Nitro XL?

Nitro XL to formuła wzmacniająca stworzona z myślą o mężczyznach, która obiecuje podwoić przyrost masy mięśniowej podczas treningu siłowego.

Produkt występuje w formie suplementu diety, który przyjmuje się doustnie popijając szklanką wody.

Nitro XL
Nitro XL - zwiększa wytrzymałość i wytrzymałość

Główną funkcją Nitro XL jest uwalnianie większej ilości tlenku azotu w organizmie, poprawiając tym samym ukrwienie mięśni, pozwalając na większą siłę podczas treningu wytrzymałościowego oraz zwiększoną budowę mięśni podczas treningów.

Jak działa Nitro XL?

Główną cechą Nitro XL jest zdolność produktu do uwalniania większej ilości tlenku azotu w organizmie.

Tlenek azotu jest istotną częścią ludzkiego ciała i pomaga komórkom w organizmie komunikować się ze sobą.

Gaz ten pełni ważne funkcje w mózgu, układzie odpornościowym i ogólnym krążeniu krwi w organizmie.

Może również zmniejszyć ryzyko rozwoju chorób sercowo-naczyniowych, takich jak niewydolność serca.

Ponadto wzrost poziomu tlenku azotu w organizmie może również dostarczyć więcej krwi do mięśni, co zapewnia większą siłę podczas podnoszenia ciężarów i wykonywania innych rodzajów ćwiczeń fizycznych.

Oprócz tych korzyści, tlenek azotu pomaga również usuwać kwas mlekowy, który gromadzi się podczas ćwiczeń, co pomaga użytkownikowi trenować dłużej bez odczuwania zmęczenia. Pomaga to również skrócić czas regeneracji po treningu.

Składniki Nitro XL - czy są bezpieczne i skuteczne?

Nitro XL zawiera szereg aminokwasów pochodzących z naturalnych źródeł w celu zwiększenia naturalnych zdolności organizmu do produkcji tlenku azotu.

Składniki te mają na celu zapewnienie użytkownikowi możliwości szybszego budowania większych mięśni i poczucia się silniejszym podczas wykonywania ćwiczeń siłowych.

 • Alfa Ketoglutaran L-Argininy - Ten aminokwas działa jako budulec białek i pomaga rozkładać cukry w organizmie. Żyj silnie donosi, że związek ten może poprawić wyniki sportowe w ćwiczeniach, takich jak sprint i kulturystyka, ale brakuje dowodów z dużych badań. Podają również, że związek ma właściwości przeciwnowotworowe i może pomóc w kontrolowaniu poziomu ciśnienia krwi.
 • L-Ornityna AKG - Podaje się, że Ornityna, czyli L-Ornityna AKG, odgrywa kluczową rolę w organizmie i współpracuje z L-Argininą i L-Cytruliną[1]. Ponadto, studia dostarczyli dowodów na to, że może on łagodzić stres i poprawiać jakość snu związaną ze zmęczeniem i zwiększoną masą beztłuszczową u pacjentów, którzy stosowali ten związek.
 • Ketoizokapronian argininy - Ten związek jest ketokwasem i jest również częścią łańcucha aminokwasów organizmu. Podaje się, że ketoizokapronian argininy może zmniejszać zmęczenie podczas treningu wytrzymałościowego[2] i pomaga w produkcji energii w organizmie.
 • L-Glutamina AGK - Związek ten ma pomagać podczas intensywnych treningów, które powodują ekstremalne obciążenia organizmu. Pomaga również skrócić czas regeneracji i wspomaga wzrost mięśni[3].

Jakie są zalety Nitro XL?

 • Unikalna formuła, która zwiększa zdolność organizmu do produkcji tlenku azotu.
 • Poprawia krążenie krwi w całym ciele i dostarcza więcej tlenu do mięśni.
 • Poprawia rutynowe ćwiczenia, jednocześnie skracając czas regeneracji.
 • Redukuje kwas mlekowy gromadzony w mięśniach podczas ćwiczeń, niwelując tym samym nieprzyjemne zmęczenie, które często towarzyszy dokładnej rutynie treningowej.

Jakie są wady Nitro XL?

 • Suplementu nie należy łączyć z napojami gazowanymi lub zawierającymi kofeinę.
 • Najlepsze efekty można zaobserwować dopiero po kilkumiesięcznym stosowaniu preparatu.
 • Cena produktu jest trochę wysoka, zwłaszcza w porównaniu do ceny produktów konkurencyjnych.
 • Formuła jest uważana za niebezpieczną dla użytkowników z istniejącymi chorobami serca - pacjenci ci powinni skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem tych suplementów.

Alternatywy Nitro XL

FAQ

P: Jak należy przyjmować Nitro XL?

Odp .: Można przyjmować maksymalnie osiem kapsułek dziennie, ale nie w tym samym czasie. Zaleca się przyjmowanie do czterech tabletek dwa razy dziennie, ale niektórzy ludzie zauważyli efekty, biorąc dwie kapsułki dwa razy dziennie.

Pierwszą dawkę suplementów należy przyjąć około pół godziny przed śniadaniem, a drugą pół godziny przed obiadem.

Formułę można stosować również na pół godziny przed treningiem. W celu uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się również stosowanie produktu przez trzy do dziewięciu miesięcy.

P: Ile kosztuje Nitro XL?

O: Nie ma dostępnych wersji próbnych dla Nitro XL, ale firma oferuje kilka promocji, gdy użytkownik kupuje więcej niż miesięczny zapas w tym samym czasie. Miesięczna dostawa Nitro XL kosztuje 74.83 USD.

P: Jak skontaktować się z Nitro XL?

Odp .: Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, zadzwoń pod numer 844-648-7695, aby porozmawiać z ich przedstawicielami lub KONTAKT wypełniając formularz na ich oficjalnej stronie internetowej.

Recenzja Nitro XL - ostateczny werdykt

Podczas gdy wiele formuł mięśniowych i wzmacniających ma na celu zwiększenie produkcji testosteronu w męskim ciele, Nitro XL wykorzystuje unikalną formułę w celu zwiększenia poziomu tlenku azotu w organizmie.

Wydaje się to bezpieczniejszą opcją w porównaniu z formułami testosteronowymi, ale osoby z chorobami układu krążenia powinny zachować ostrożność i skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem tej formuły.

Poniżej podajemy najlepsze suplementy kulturystyczne, aby ułatwić Ci znalezienie bezpiecznych i skutecznych produktów. Ranking opiera się na krytycznych czynnikach, takich jak poprawa siły, zwiększenie wytrzymałości i pomoc w budowaniu mięśni. W oparciu o obecność wysokiej jakości składników i ogólnie lepsze wyniki, poniżej wymieniono najlepsze suplementy kulturystyczne.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy kulturystyczne
CrazyBulk
Seal
#1
CrazyBulk
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
Maksymalne zyski
#2
Maksymalne zyski
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
CrazyBulk D-Bal
#3
CrazyBulk D-Bal
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
Anorektant nr 10
#4
Anorektant nr 10
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
BlackWolf Workout
#5
BlackWolf Workout
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *

1
Recenzje klientów dla Nitro XL

Recenzje Nitro XL

Średnia ocena klientów

2.0
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Deb shaeffer
  Czy Nitro XL jest dobry
  Ok, mój mąż ma rozrusznik serca, defibulator i inne urządzenie pomagające utrzymać jego poziom tlenu powyżej 55%, ma też cukrzycę i codziennie przyjmuje insulinę! Jego AIC to 8.1 - co jest złe! Czy to odpowiednie lekarstwo dla niego, nie mówi mi wszystkiego, co przyjmuje, ponieważ utrzymuję kontakt z jego doktorem, jestem jego żoną i martwię się o niego.

Rozpocznij recenzję Nitro XL - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.