Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Czym jest OxyWhey?

OxyWhey to chuda formuła białkowa, która zawiera wysokiej jakości źródła białka w celu wspierania wzrostu mięśni w ludzkim ciele.

Formuła została opracowana jako rozwiązanie potreningowe, aby wspomóc wzrost i regenerację mięśni po intensywnym treningu. OxyWhey jest produkowany przez EHP Labs.

Firma specjalizuje się w szerokiej gamie suplementów zdrowotnych i fitness. Zostały założone w 2011 roku i znajdują się w stanie Utah, a ich nowa siedziba znajduje się w Nowym Jorku w USA.

Jak działa OxyWhey?

OxyWhey

Formuła ta została opracowana, aby zapewnić organizmowi odpowiednią podaż białka w celu wsparcia schematu budowy mięśni.

Każda porcja dostarcza organizmowi czystego białka w połączeniu z licznymi aminokwasami, aby pomóc jednostkom dostać wszystkie niezbędne związki do organizmu po sesji treningowej, pomagając w ten sposób regenerować się i rozwijać mięśnie w szybszym tempie w porównaniu do niestosowania tego produktu.

Porównując chude białko ze zwykłym białkiem, można zaobserwować szereg dodatkowych korzyści - takich jak lepsza siła budowania mięśni, lepsza utrata wagi, lepsze zdrowie serca i wiele innych.

Składniki OxyWhey - czy są bezpieczne i skuteczne?

OxyWhey zawiera szereg składników, które są uważane za niezbędne dla każdego, kto próbuje zbudować beztłuszczową masę mięśniową i zmniejszyć ilość tłuszczu magazynowanego w organizmie.

Formuła zawiera zarówno chude białka, jak i dodatkowe aminokwasy, które wspomagają regenerację i budowanie mięśni, aby działały efektywniej.

 • Chude białko - Każda porcja OxyWhey dostarcza organizmowi łącznie 24 gramów chudego białka. Ten rodzaj białka jest produktem ubocznym w procesie produkcji sera i jest znany jako białko na bazie mleka. Jest to również rodzaj białka, który jest najłatwiej przyswajalny przez organizm, zwłaszcza w porównaniu z innymi źródłami pożywienia, takimi jak białko jaja, soja i mleko. zgłaszano również, że ma liczne właściwości lecznicze, a także właściwości zwalczające raka.
 • Aminokwasy - Walina, izo-leucyna, leucyna, metionina, lizyna, tryptofan, treonina, fenyloalanina.
 • Niezbędne aminokwasy - Arginina, Cystyna, Kwas Glutaminowy, Prolina, Seryna, Kwas asparaginowy, Alanina, Glicyna, Tyrozyna, Histydyna.
 • BCAA - Leucyna, walina, izo-leucyna.

BodyBuilding.com wyjaśnia, że ​​po spożyciu aminokwasy są przenoszone do wątroby, która jest następnie przetwarzana zgodnie z wymaganiami organizmu w określonym czasie.

W dalszym ciągu tłumaczą, że gdy wysoka dawka tych aminokwasów jest dostępna bezpośrednio po treningu, daje to organizmowi możliwość wykorzystania ich zawartości w celu zwiększenia przepływu krwi i wchłaniania składników odżywczych przez mięśnie, pomagając w ten sposób zarówno w regeneracji. i wzrost mięśni.

Jakie są zalety OxyWhey?

 • OxyWhey jest produkowany przez firmę EHP Labs, która specjalizuje się w żywieniu sportowców i od kilku lat jest uważana za jedną z czołowych firm dostarczających produkty na bazie białka w Stanach Zjednoczonych.
 • Formuła zawiera minimalną ilość cholesterolu i węglowodanów, a także nie zawiera dodatku cukrów. To sprawia, że ​​jest to idealne rozwiązanie do wspierania każdego rodzaju programu - czy to budowania mięśni, czy utraty wagi.
 • OxyWhey zawiera czyste, chude białko, które nie tylko wspomaga wzrost mięśni, ale może również poprawiać zdrowie serca i ma wiele innych korzystnych funkcji w organizmie człowieka.
 • Dodane aminokwasy oznaczają, że po sesji treningowej organizm otrzyma odpowiedni dopływ krwi do mięśni, co może przyspieszyć czas regeneracji, a także skutkować lepszym napięciem mięśni.

Jakie są wady OxyWhey?

 • Produkt wydaje się być dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych, Nowej Zelandii i Australii. Oznacza to, że każdy, kto nie mieszka w jednym z tych krajów, może mieć trudności z zakupem produktu.
 • Podczas gdy wiele podobnych produktów oferuje aż 60 porcji na pojemnik, ta specyficzna formuła oferuje tylko 30 porcji na pojemnik. Użytkownicy, którzy chcieliby ulepszyć swoje protokoły i używać podwójnych porcji, będą musieli co miesiąc kupować dwa pojemniki.
 • Wiele osób uzna tę formułę za dość kosztowną, zwłaszcza w porównaniu z podobnymi produktami na rynku, które można kupić w lokalnych sklepach (unikając w ten sposób kosztów wysyłki i oferując podobne rozwiązanie w niższej cenie).

Alternatywy OxyWhey

Dawkowanie i koszt

OxyWhey zaleca przyjmowanie tego suplementu dwa razy dziennie. Pierwsze spożycie powinno nastąpić rano, a drugie po treningu.

Jedną miarkę preparatu należy połączyć ze szklanką odtłuszczonego mleka lub szklanką zimnej wody. Jeden pojemnik zapewnia 30 porcji, co wystarcza na 15 dni przy stosowaniu zgodnie z zaleceniami.

Produkt kosztuje 69.95 $ za pojemnik na 30 porcji. Obecnie nie ma dostępnych ofert specjalnych.

Recenzja OxyWhey - ostateczny werdykt

Chude białko jest ważną częścią skutecznego programu budowy mięśni. Jest również łatwiejszy do wchłonięcia do organizmu niż zwykłe białko i pomaga budować mięśnie i poprawia regenerację mięśni po ćwiczeniach.

Ten produkt zawiera dużą ilość chudego białka, a także kilka aminokwasów, które dodatkowo wspomagają wzrost i regenerację mięśni.

Ogólnie rzecz biorąc, uważamy, że warto przyjrzeć się temu produktowi, ale uważamy, że cena produktu jest dość droga - biorąc pod uwagę zalecane instrukcje dotyczące dawkowania, oznacza to, że ten produkt będzie kosztował prawie 100 USD każdego miesiąca.

Poniżej podajemy najlepsze suplementy kulturystyczne, aby ułatwić Ci znalezienie bezpiecznych i skutecznych produktów. Ranking opiera się na krytycznych czynnikach, takich jak poprawa siły, zwiększenie wytrzymałości i pomoc w budowaniu mięśni. W oparciu o obecność wysokiej jakości składników i ogólnie lepsze wyniki, poniżej wymieniono najlepsze suplementy kulturystyczne.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy kulturystyczne
CrazyBulk
Seal
#1
CrazyBulk
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
Maksymalne zyski
#2
Maksymalne zyski
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
CrazyBulk D-Bal
#3
CrazyBulk D-Bal
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
Anorektant nr 10
#4
Anorektant nr 10
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
BlackWolf Workout
#5
BlackWolf Workout
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące OxyWhey

Recenzje OxyWhey

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję OxyWhey - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.