Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Xtend?

Napój w trakcie treningu zaprojektowany, aby zwiększyć wytrzymałość, odporność i uzyskać idealną sylwetkę. Ten napój zawierający BCAA zapewni Ci energię do wszystkich treningów w trakcie sesji.

Xtend wypełniony BCAA jest idealny dla ciężarowców, sportowców, osób wzmacniających siłę i wszystkich osób uprawiających sporty. i schematy.

Nie zawiera cukru i działa na maksymalizację, popychając organizm do granic możliwości przy ekstremalnej intensywności treningu.

Xtend jest przeznaczony do stosowania zarówno przez sportowców płci męskiej, jak i żeńskiej w celu skutecznego zwiększenia intensywności i wytrzymałości, a tym samym wyższych poziomów wydajności.

Użytkownicy zgłaszają, że jeśli chcesz poważnego treningu, który przyniesie rezultaty, xtend pomoże Ci uzyskać nawet wspaniałą sylwetkę.

Idealnie, xtend jest najlepszym towarzyszem dla poważnych sportowców w celu uzyskania siły, uzyskania beztłuszczowej masy mięśniowej podczas treningu kulturystycznego, może być również stosowany podczas fazy łączenia.

Producent

Firma stojąca za produktem nazywa się Scivation. To producent, który nie ma zbyt wielu informacji na jego temat w Internecie, co nie jest czymś, na co zwykle czekamy.

Jednak sam produkt jest dość dobrze reklamowany i wydaje się całkiem niezawodny. Jest to korzystne, ponieważ można je znaleźć na wielu różnych stronach internetowych.

Jak to działa?

SciVation Xtend

Xtend działa w następujący sposób po spożyciu; składniki odżywcze dostarczone w xtend natychmiast rozpoczynają proces syntezy białek, co z kolei wzmacnia mięśnie organizmu.

To toruje drogę do mobilizacji i rozkładu tłuszczów do utleniania, zmniejszając produkcję kwasu mlekowego. Efekty są odczuwalne z biegiem czasu przez całe ćwiczenie z osiągnięciem wydajności metabolicznej.

Xtend jako suplement okazał się znacznie lepszy, szczególnie jeśli chodzi o redukcję tłuszczu, zwiększenie przyrostów mięśni i wyników sportowych.

Składniki

Składniki produktu obejmują:

 • L-glutamina - jest to bardzo ważny aminokwas, który zwiększy ogólną produkcję i regenerację energii
 • Wiązany Jabłczan Cytruliny - to zwiększy obrót ATP i reabsorpcję laktozy
 • Elektrolity - są to potas i sód, które poprawią nawodnienie komórek i rozbudowę mięśni
 • Białka - to poprawi ogólną wydajność Twoich mięśni

Czas trwania wyników

Użytkownicy zgłaszają, że efekty Xtend są natychmiastowe, a redukcja głębokich i bolesnych mięśni była prawie natychmiastowa. Mieszanka składników xtend powoduje poprawę zdolności regeneracyjnych większości sportowców, co jest widoczne już po kilku dniach przyjmowania xtend.

Podczas ćwiczeń fizycznych użytkownicy również doświadczają zmiany poziomu energii, stąd intensywny i dłuższy trening. Dzięki lepszemu skupieniu sportowcy uwielbiają ten produkt, ponieważ zapewnia im lepszą regenerację i przyrosty mięśni na dłuższą metę.

Zalety

 • Pomóż przyspieszyć powrót do zdrowia.
 • Zmniejsza zmęczenie.
 • Można go spożywać w dowolnym momencie, nawet w niesprzyjających warunkach.
 • Może zwiększyć wydajność mięśni i poziom energii.
 • Skuteczny do treningu, ponieważ zwiększa intensywność treningu.
 • Dobry do wyzdrowienia.
 • Wspomaga rozszerzenie naczyń krwionośnych, a tym samym sprzyja dystrybucji płynów.

Niedogodności

 • Nie jest przeznaczony dla sportowców poniżej 18 roku życia.
 • Treningi muszą być intensywne, aby efekty były efektywnie odczuwalne.
 • Smak niezbyt przyjemny.
 • Brak dowodów na roszczenia dotyczące utraty wagi.

Alternatywy dla SciVation Xtend

Dawkowanie

Dozowanie preparatu xtend obejmuje zmieszanie 1 miarki xtend z około 8 uncjami wody. W przypadku tej dawki zaleca się mieszanie xtend w kubku do wytrząsania, aby uzyskać lepsze wyniki podczas ćwiczeń.

Badania naukowe

Formuła Xtend została zaprojektowana przez naturę, ale została potwierdzona badaniami naukowymi. Dzięki połączeniu BCAA xtend jest jednym z najlepiej sprzedających się napojów. Wybitni sportowcy, renomowani ciężarowcy i kulturyści używają podczas swoich treningów przedłużania, aby trenować dłużej, mocniej i intensywniej.

Według badań przeprowadzonych przez dwa uniwersytety, xtend okazał się najbardziej zaawansowanym produktem tego typu.

Środki ostrożności

Zawsze zaleca się skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów, aby uniknąć jakichkolwiek przeciwdziałania z innymi lekami.

Efekty uboczne są minimalne, ale lekarze powinni podjąć niezbędne środki ostrożności w przypadku wystąpienia pewnych dolegliwości.

Surowo zabrania się używania tego produktu matkom w ciąży i osobom poniżej 18 roku życia.

Skutki uboczne

Jedyny efekt uboczny, którego doświadczyli użytkownicy xtend, nie jest tak naprawdę zły. Jest to uczucie mrowienia, które jest wynikiem działania beta-alaniny.

opinie konsumentów

Użytkownicy zgłaszają, że chociaż smak xtend nie jest przyjemny, cena jest zachęcająca. Pozytywną stroną jest fakt, że działa na każdym poziomie.

Cena

Zakres cen detalicznych z kwotą to 26.80 USD.

Ostateczny werdykt

To produkt, który ma na celu usprawnienie sesji treningowych, umożliwiając szybką i skuteczną regenerację.

Jest to coś, co warto wziąć pod uwagę, ponieważ produkt wydaje się zawierać niezbędne składniki, aby to osiągnąć.

Formuła jest całkowicie naturalna - nie ma się czym martwić. Są znane i znajdują się w wielu innych alternatywach.

Mówiąc o alternatywach, należy mieć świadomość, że na rynku jest ich mnóstwo. Przyjrzyj się bliżej i sprawdź, czy nie ma lepszych opcji, z których możesz skorzystać.

Poniżej podajemy najlepsze suplementy kulturystyczne, aby ułatwić Ci znalezienie bezpiecznych i skutecznych produktów. Ranking opiera się na krytycznych czynnikach, takich jak poprawa siły, zwiększenie wytrzymałości i pomoc w budowaniu mięśni. W oparciu o obecność wysokiej jakości składników i ogólnie lepsze wyniki, poniżej wymieniono najlepsze suplementy kulturystyczne.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy kulturystyczne
CrazyBulk
Seal
#1
CrazyBulk
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
Maksymalne zyski
#2
Maksymalne zyski
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
CrazyBulk D-Bal
#3
CrazyBulk D-Bal
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
Anorektant nr 10
#4
Anorektant nr 10
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *
BlackWolf Workout
#5
BlackWolf Workout
Pomaga w zwiększeniu jakości chudych mięśni *
Wspiera siłę mięśni *
Zwiększ wytrzymałość *
Zmniejsza nadmiar tłuszczu w organizmie *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące SciVation Xtend

Recenzje SciVation Xtend

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję SciVation Xtend - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.