Zaktualizowano: 2020, 30 stycznia

Najwyżej oceniane suplementy kostne roku 2020

Dokonaliśmy przeglądu najlepszych suplementów kostnych w 2020 roku pod kątem wspierania gęstości kości i zdrowia.
Wszyscy wiedzą, że starzenie się zwiększa ryzyko utraty kości i złamań. Jest to szczególnie ważne w przypadku kobiet w okresie menopauzy, które odpowiadają dwa na trzy przypadki osteoporozy. Podczas gdy genetyka może odgrywać dużą rolę w powolnym spadku masy kostnej wraz z wiekiem, nawyki żywieniowe może mieć również silny wpływ na gęstość mineralną kości (BMD).

Tu z pomocą przychodzą suplementy diety, które zwiększają ilość składników odżywczych budujących kości w naszej diecie. Chociaż naukowcy wciąż nie są pewni skuteczności tych suplementów, istnieje wystarczająca ilość dowodów, że suplementy te mogą pomóc w utrzymaniu naszych kości w dobrej kondycji i zdrowiu.

Jeśli szukasz suplementów kostnych, które zmniejszą twój ryzyko osteoporozy i złamania kości, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o suplementach kostnych i przyjrzeć się niektórym z naszych ulubionych, najwyżej ocenianych produktów.

Najlepsze suplementy kostne

Najlepsze suplementy kostne roku 2020 ujawnione

Każdego nowego roku nowe odkrycia dotyczące zdrowia kości są udostępniane szerszej publiczności. Niektórzy z najlepszych producentów suplementów diety nadążają za tymi odkryciami, ulepszając swoje produkty, które są wytwarzane zgodnie z najnowszymi badaniami naukowymi. Niektóre z aktualnych produktów dla zdrowia kości są wymienione tutaj.

#1 Caltrate

Caltrate
Caltrate - suplement wapnia i witaminy D.

Dowiedz się więcej o Caltrate

Jak sama nazwa wskazuje, Caltrate to seria produktów, których głównym składnikiem aktywnym jest wapń. Produkty zawierają również witaminę D, która pomaga w lepszym wchłanianiu wapnia i dodatkowe składniki, takie jak magnez, miedź, bor i inne.

Ze względu na dostępność witaminy D sprawia, że ​​produkt jest odpowiedni dla osób mających problem z przyswajaniem wapnia.

Ma również na celu pomoc tym, którzy chcą zapobiegać osteoporozie lub cierpią na nią. Na stronie Caltrate możesz wybrać rodzaj produktu według własnych upodobań. Masz do żucia, mini-tabletki i gumowate gryzaki dla każdego.

Znajdują się tam szczegółowe informacje dotyczące różnych tematów, takich jak znaczenie witaminy D, osteoporoza i inne często zadawane pytania. Oprócz oferowania użytkownikom różnorodnych produktów, produkt ten był również w stanie zadowolić swoich klientów.

Klienci, którzy stosowali ten produkt, doświadczyli pozytywnego wpływu na swój organizm. Na stronie znajduje się kilka świadectw.

Produkty są również przyjazne dla budżetu w przedziale cenowym od 8.46 do 21.99 USD za butelkę 200 tabletek. Wadą tego produktu jest to, że nie jest on sprzedawany na oficjalnej stronie internetowej, ale na stronach internetowych osób trzecich, takich jak Amazon.

Przeczytaj więcej o tym produkcie tutaj.

Prawda o suplementach kostnych

Suplementy kostne to rodzaje suplementów diety, które zwykle występują w postaci tabletek i są przyjmowane codziennie, popijając szklanką wody. Te suplementy zawierają składniki, które są budulcem zdrowej tkanki kostnej. Najpopularniejszymi składnikami suplementów kostnych są wapń mineralny i magnez, ale suplementy kostne zawierają również inne niezbędne składniki odżywcze dla zdrowia kości. Towarzystwo hormonalne zalecane przyjmowanie wapnia dla większości kobiet poddawanych leczeniu osteoporozy.

Skuteczność tych suplementów jest nadal przedmiotem debaty naukowej, głównie dlatego, że problem może nie polegać na braku tych składników w naszej diecie, ale na zdolności naszego organizmu do wchłaniania tych kluczowych składników odżywczych. Jednak naukowcy opracowują nowe formuły, które pomagają zwiększyć wchłanianie składników odżywczych i poprawić zdolność organizmu do budowy nowej tkanki kostnej.

Dlaczego potrzebujesz suplementów kostnych?

Wraz z wiekiem następuje zmiana sposobu regeneracji naszych kości. Nazywa się to procesem, w którym stare komórki kostne są wchłaniane i powstają nowe struktury kostne przebudowa kości. Przebudowa kości przybiera niekorzystny obrót wraz z wiekiem z większą resorpcją kości i mniejszym tworzeniem kości.

Niedobory hormonalne, brak aktywności fizycznej i niedobór witamin mogą przyczyniać się do związanej z wiekiem utraty masy kostnej zarówno u mężczyzn, jak iu kobiet. Utrzymanie wysokiego poziomu aktywności fizycznej i spożywanie bogatej w składniki odżywcze diety jest ważne dla utrzymania mocnych kości wraz z wiekiem, ale przyjmowanie suplementów kostnych może również pomóc w zapobieganiu nadmiernej utracie masy kostnej. Dzieje się tak, ponieważ suplementy kostne zwiększają ilość kluczowych składników odżywczych budujących kości, których może brakować w zwykłej diecie.

Kluczowe składniki odżywcze dla siły kości

Kluczowe składniki odżywcze dla siły kości

Mówiąc o kluczowe składniki odżywcze dla tkanki kostnej, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, są minerały wapń i magnez. Chociaż te dwa minerały stanowią znaczną część tkanki kostnej, ich wchłanianie zależy w dużej mierze od innych kluczowych składników odżywczych, takich jak witaminy D, B6, C i K.Inne składniki, które można znaleźć w suplementach kostnych, to cynk, miedź i selen oraz zioła ekstrakty.

Naukowcy uważają, że tych składników zwykle nie brakuje w naszej diecie i nie są one niezbędne w suplementach kostnych. Niemniej jednak wielu producentów zawiera te składniki, aby zapewnić użytkownikom maksymalną wydajność na wszelki wypadek.

Rzeczy do rozważenia przy wyborze suplementów kostnych

Przy wyborze suplementy wspomagające kościupewnij się, że producent jest firmą godną zaufania z wysokimi ocenami. Dobrym znakiem rozpoznawczym, że firma jest godna zaufania, jest to, że lokalizacja i dane kontaktowe są łatwo dostępne na stronie internetowej produktu. Przed zakupem produktu należy również dokładnie przeczytać etykietę, ponieważ pomoże to zdecydować, czy składniki są bezpieczne i wydajne. Niektóre firmy mają zły zwyczaj nie wymieniać wszystkich składników w swoim produkcie, co może być powodem do niepokoju.

Kolejnym plusem jest to, że producent produktu wyjaśnia rolę każdego kluczowego składnika w poprawie zdrowia kości i badania, które za tym stoją. Jeśli nie cierpisz na osteoporozę lub zbliżasz się do wieku średniego, możesz również przyjmować te suplementy, aby zapobiec przyszłej utracie kości. Studia pokazują, że niedobory żywieniowe we wczesnym okresie życia zwiększają prawdopodobieństwo późniejszej osteoporozy. Więc przyjmowanie niektórych z tych suplementów może okazać się bardzo pomocne na dłuższą metę. Jednak porozmawiaj z lekarzem o odpowiednim dawkowaniu i niezbędnych środkach ostrożności, aby uniknąć hiperkalcemii.

Czy możesz spożywać suplementy kostne razem z innymi lekami?

Tak, suplementy wapnia można spożywać razem z innymi lekami, ale są pewne leki, o których musisz wiedzieć. Istnieje kilka leków, takich jak inhibitory pompy protonowej, które zmniejszają kwasy żołądkowe.

Leki te są często przepisywane osobom ze zbyt wysokim poziomem kwasu żołądkowego. Spożywanie suplementów wapnia razem z tym lekiem może utrudniać wchłanianie wapnia. Jeśli przyjmujesz te leki, powinieneś zdecydować się na cytrynian wapnia zamiast węglanu wapnia.

Niektóre z popularnych klinicznie stosowanych inhibitorów pompy protonowej to:

  • Rabeprazol
  • Omeprazol
  • lanzoprazol
  • Dexlansoprazole
  • Esomeprazol
  • Pantoprazol

Zawsze rozmawiaj ze swoim lekarzem o dostępnych opcjach.

Wnioski

Utrata gęstości mineralnej kości, która jest objawem schorzeń, takich jak osteoporoza, występuje dość często u osób w wieku średnim i starszych. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy zaakceptować ten warunek jako normalny. Proaktywne podejście do zdrowia kości może pomóc w utrzymaniu kości w zdrowiu i bez złamań w starszym wieku.

Jednym ze sposobów wspierania zdrowia kości są naturalne suplementy diety opracowane zgodnie z najnowszymi badaniami dotyczącymi zdrowia kości. Wymienione tutaj suplementy są podobne pod względem składników i sposobu dystrybucji. Pomagają wspierać strukturę kości, zapewniając organizmowi to, czego potrzebuje do budowy silnej tkanki kostnej. Kobiety są szczególnie podatne na rozwój kruchych kości wraz z wiekiem, ale mężczyźni również mogą cierpieć z powodu poważnej utraty masy kostnej.

Referencje

1. Zdrowie kości i osteoporoza: raport głównego chirurga. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK45503/
2. Open Orthop J. 2012; 6: 143–149. Opublikowano w Internecie 2012 kwietnia 5 r. Doi: 10.2174 / 1874325001206010143. Niezbędne składniki odżywcze dla zdrowia kości i przegląd ich dostępności w przeciętnej diecie Ameryki Północnej http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3330619/
3. Wysoki poziom wapnia we krwi https://www.parathyroid.com/high-calcium.htm
Autor

Robert G. Silverman, MS, CCN, CNS, CSCS

Dr Robert G. Silverman jest chiropraktykiem, dietetykiem klinicznym i autorem książki „Inside-Out Health: A Revolutionary Approach to Y

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedaży”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć łącze i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.