Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Addium?

Addium to potężny suplement, który ma na celu zwiększenie energii mózgu, „odblokowując” jego potencjał na wiele sposobów. Produkt, który jest sprzedawany przez Internet, działa na kilka obszarów mózgu, pomagając poprawić pamięć, skupienie, poziom koncentracji i ogólną czujność.

Addium
Addium - kompleks wzmacniający mózg

Witryna internetowa tej marki wzmacniacza mózgu jest nieco pouczająca, wyjaśniając dokładnie, czego konsument może oczekiwać po używaniu produktu i zawiera kilka recenzji i referencji od poprzednich klientów. Pełne dane kontaktowe są pokazane dla producenta Addium i mają bardzo łatwo dostępny dział obsługi klienta.

Kupując Addium bezpośrednio ze strony, konsumenci mają wiele różnych opcji zakupu; mogą zdecydować się na zakup jednej butelki za 39.95 USD lub wybrać większy pakiet, aby cieszyć się obniżonymi cenami za butelkę. Niezależnie od wyboru konsumenta, wszystkie zakupy Addium objęte są 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Kto jest producentem Addium?

Addium to naturalny suplement diety będący rodzajem „nootropów”, znanych również jako „inteligentne leki”. Tego typu pliki suplementy nootropowe stały się coraz bardziej popularne jako sposób, w jaki konsumenci mogą dać swoim mózgom więcej energii, pozwalając im skupić się i skoncentrować przez dłuższy czas bez rozpraszania uwagi.

Stres w życiu codziennym i zmniejszona koncentracja uwagi przyczyniają się do słabej wydajności mózgu - Addium pomaga to odwrócić dzięki formule naturalnych składników poprawiających funkcje poznawcze.

Witryna Addium zawiera tabelę, która porównuje ich formułę z niektórymi innymi popularnymi produktami nootropowymi na rynku, pokazując, w jaki sposób Addium ma zdolność poprawy wielu obszarów funkcji poznawczych, a nie tylko leczenia jednego lub dwóch. W ten sposób eliminuje się zapotrzebowanie na kilka różnych produktów, dzięki czemu Addium jest nie tylko tańsze, ale także wygodniejsze.

Potężna kombinacja składników zastosowana w formule skutecznie stymuluje mózg, ale nie powoduje drżenia ani `` załamań '' mózgu. Już po kilku minutach stosowania produktu użytkownicy mogą spodziewać się poprawy koncentracji i energii, a efekty utrzymują się nawet do kilku godzin.

To sprawia, że ​​Addium idealnie nadaje się do okresów intensywnej nauki, ważnych spotkań lub gdy konieczne jest przechowywanie dużej ilości informacji. Poprawiając funkcje poznawcze, użytkownik jest w stanie działać na 100% swoich możliwości, zarówno w długim, jak i krótkim okresie.

Składniki Addium - czy są bezpieczne i skuteczne?

L-Tyrozyna, GABA, Bacopa Monnieri, Alpha GPC, Winpocetyna, Huperzine A

Składniki użyte w Addium są zmieszane razem w Cerebral Enhancement Complex, który stymuluje obszary mózgu do zaawansowanej wydajności. Poprawiając neuroprzekaźniki i przepływ krwi, komórki mózgowe nabierają energii, zwiększając ich zdolność i skuteczność przetwarzania danych.

L-tyrozyna jest niezwykle korzystna w tworzeniu nowych neuroprzekaźników[1] i Bacopa Monnieri, powszechnie stosowany składnik nootropowy, znacznie poprawia przepływ krwi do obszaru mózgu. Alpha GPC poprawia ogólną funkcję poznawczą, która pomaga poprawić pamięć, dzięki czemu mózg staje się ostrzejszy i skupiony.

Innym ważnym składnikiem preparatu jest winpocetyna, która wspomaga wykorzystanie glukozy, która z kolei zwiększa produkcję ATP i okazała się obiecująca w leczeniu chorób zwyrodnieniowych, takich jak choroba Alzheimera.

Wreszcie, Huperzine A jest używana do spowolnienia rozkładu ważnej acetylocholiny w mózgu poprzez hamowanie działania enzymu acetylocholinoesterazy[2].

Wszystkie kluczowe składniki aktywne stosowane w Addium są wymienione i wyjaśnione na stronie produktu Addium, chociaż nie ujawniono żadnych indywidualnych ilości.

Jakie są zalety Addium?

 • Formuła stymuluje, nie powodując `` załamania ''
 • Addium zapewnia wszechstronne wzmocnienie poznawcze
 • Zaprojektowany, aby zwiększyć energię mózgu, „odblokowując” jego potencjał na wiele sposobów.
 • Istnieje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jakie są wady Addium?

 • Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania chorobom lub stanom zdrowia
 • Zwiększone korzyści można uzyskać tylko po konsekwentnym stosowaniu.
 • Produkt dostępny wyłącznie w Internecie.

Recenzja Addium - ostateczny werdykt

Addium ma kilka zalet w porównaniu z innymi formułami nootropowymi, w szczególności fakt, że zapewnia ogólne korzyści dla zdrowia i funkcji mózgu.

podczas tego suplement mózgu Mówi się, że ma silny efekt stymulujący, nie powoduje „załamania się” mózgu po ustąpieniu efektów, a przy regularnym stosowaniu może utrzymać poziom zdolności poznawczych w celu długotrwałej poprawy.

Addium jest oferowany w bardzo rozsądnej cenie w porównaniu do innych marek tego typu, a jeśli konsumenci uznają, że produkt działa dobrze i chcą go dalej używać, producent oferuje hojne zachęty cenowe.

Addium byłby wysoce zalecany każdemu, kto potrzebuje dodatkowego skupienia i koncentracji w określonych momentach, a nie długoterminowego wzmocnienia.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

1
Recenzje klientów dotyczące Addium

Recenzje Addium

Średnia ocena klientów

1.0
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Susan P.
  Przyprawiało mnie o zawroty głowy, mdłości i mdłości.
  Ten dodatek nie powinien być sprzedawany, kropka. Zioła i pobieżne szczegóły treści są integralną częścią tego, co obejmuje „udane oszustwa”, aby zdobyć zaufanie, ukraść pieniądze i być może zdrowie. Unikaj za wszelką cenę.

Rozpocznij recenzję Addium - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.