Ageless Brain Reviews - czy ten nootropowy suplement mózgu jest bezpieczny?

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Ageless Brain?

Ageless Brain to suplement diety, który może pomóc poprawić ostrość umysłu, poprawić ogólny stan mózgu, zmniejszyć mgłę mózgową i poprawić pamięć.

Ageless Brain
Organixx - Ageless Brain

Harvard badanie wykazało, że używa się naturalnych składników w celu odżywienia mózgu i pobudzenia wzrostu komórek mózgowych, pomagając jednocześnie zmniejszyć stres i niepokój, które często mogą upośledzać funkcje umysłowe.

Kto jest producentem Ageless Brain?

Ageless Brain to jedna z dostępnych marek suplementów diety Organixx. Misją firmy Organixx jest dostarczanie najwyższej jakości i najskuteczniejszych dostępnych suplementów.

Używają naturalnych i Organiczne składniki USDA we wszystkich swoich produktach, a Ageless Brain zawiera wiele tych naturalnych ekstraktów i substancji w tym stymulującym mózg suplemencie diety.

Założycielem i właścicielem firmy jest Jonathon Hunsaker i zachwala, że ​​Organixx to nie tylko firma zajmująca się suplementami, ale firmą zdrowotną, do stworzenia której zainspirował się po odejściu z firmy, z którą był związany przez kilka lat.

Jak działa Ageless Brain?

Suplement ma na celu poprawić ogólny stan mózgu. Robiąc to, zauważysz, że możesz uzyskać lepszą pamięć i zmniejszyć mentalną mgłę. W miarę kontynuowania przyjmowania tego suplementu możesz zauważyć, że czujesz się spokojniejszy, a problemy z lękiem zmniejszają się, możesz również zauważyć, że wydajesz się ostrzejszy psychicznie i poprawa funkcji poznawczych.

Ten suplement diety może pomóc dostarczają brakujących składników odżywczych i witamin które mogą być odpowiedzialne za twój brak poznania i mogą pomóc zwiększyć poziom energii i pomóc ci skupić się na zadaniach.

Ageless Brain Ingredients - czy są bezpieczne i skuteczne?

Lista składników użytych do stworzenia Ageless Brain znajduje się poniżej dla twojej informacji. Podobno naturalnie współpracują ze sobą w mózgu, aby poprawić ogólny stan i funkcjonowanie mózgu.

Kluczowe składniki aktywne to:

 • Pau D'Arco - Amazońskie drzewo baldachimowe, które uważa się za posiadające właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne w swojej wewnętrznej korze. Tradycyjna medycyna stosowana w leczeniu szeregu chorób, w tym gorączki i niektórych chorób żołądka i pęcherza[1].
 • Krew smoka - Jest ciemnoczerwonym sokiem, który ma właściwości przeciwzapalne i może pomóc zmniejszyć uszkodzenia spowodowane przez wolne rodniki i stres oksydacyjny[2].
 • Camu Camu - Jest bogatym źródłem witaminy C i silnym przeciwutleniaczem. Ten przeciwutleniacz ma również właściwości przeciwzapalne, które mogą pomóc zmniejszyć szkody spowodowane przez wolne rodniki[3].
 • Guayusa - Zawiera kofeinę i polifenole, które pomagają zmniejszyć stan zapalny i przeciwutleniacze, które mogą pomóc zmniejszyć stres oksydacyjny[4].
 • Koci Pazur - drzewiasta winorośl pochodząca z Amazonii i była używana w medycynie od Inków do dnia dzisiejszego[5]. Znajduje zastosowanie w holistycznym leczeniu wielu chorób, w tym Alzheimera.
 • Bacopa - Może pomóc w odżywianiu neuronów w mózgu i może pomóc w poprawie funkcji poznawczych[6].
 • Kakao - Posiadane flawonoidy dostają się do mózgu i wywołują rozległą stymulację mózgu[7].
 • Cynamon - Uważa się, że wzmacnia funkcje poznawcze i ma wiele innych korzyści zdrowotnych.

Jakie są zalety Ageless Brain?

 • Przyjmowanie tego suplementu może pomóc poprawić poziom odżywiania mózgu.
 • Możesz poprawić pamięć długoterminową podczas przyjmowania tego suplementu.
 • Kiedy używasz Ageless Brain, możesz zauważyć, że twój umysł wydaje się bystrzejszy i możesz łatwiej zapamiętywać rzeczy.
 • Możesz zauważyć, że podczas przyjmowania tego czujesz się w lepszym nastroju suplement wzmacniający mózg.
 • Podczas przyjmowania tego produktu możesz czuć się bardziej pobudzony.

Jakie są wady Ageless Brain?

 • Ten produkt zawiera naturalnie występującą kofeinę i może nie być zalecana dla osób wrażliwych.
 • W tym suplemencie mogą wystąpić potencjalne problemy alergiczne.
 • Niektóre naturalne ekstrakty mogą wchodzić w interakcje z niektórymi lekami.
 • Niektóre składniki mogą powodować rozstrój żołądka i zawroty głowy.

Ageless Brain FAQ's

P: Jak wziąć Ageless Brain?

A: Producent podaje następującą instrukcję na etykiecie produktu: Dorośli biorą dwie kapsułki dziennie, popijając 8 uncjami wody lub soku.

UWAGA - Podobnie jak w przypadku każdego suplementu diety, przed użyciem tego produktu skonsultuj się z lekarzem, zwłaszcza jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod nadzorem lekarza. Nie używać, jeśli produkt został otwarty lub w jakikolwiek sposób naruszony. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

P: Ile kosztuje Ageless Brain?

A: Pojedyncza butelka kosztuje 49.99 $ plus przesyłka, co daje miesięczny zapas. Możesz kupić większe ilości i uzyskać lepsze ceny, takie jak;

 • 3 butelki za 134.85 $, a przesyłkę otrzymasz gratis.
 • 6 butelek za 239.70 $ i przesyłka wliczona w cenę.

P: Co to jest polityka zwrotów Ageless Brain?

A: Zapewniają 100% gwarancję satysfakcji przez okres do jednego roku od pierwotnej daty zakupu.

P: Czy Ageless Brain oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Nie, obecnie nie oferują bezpłatnej wersji próbnej tego produktu.

Ageless Brain Review - ostateczny werdykt

Ageless Brain to naturalny suplement zawierający związki organiczne, gdy tylko są one dostępne. Według zapewnień producenta produkt ten może pobudzać pamięć, zmniejszać stres, poprawić funkcje poznawcze funkcji i zdrowia mózgu.

Chociaż ten produkt zawiera wiele rzekomych składników odżywczych dla mózgu i przeciwzapalnych, ogólna kombinacja tych składników nie jest całkowicie jasna i może nie zawierać wystarczającej ilości składników aktywnych, aby zapewnić znaczące rezultaty. Według badań opublikowanych w Nat Rev Neurosci doszli do wniosku, że dieta, ćwiczenia i inne aspekty naszej codziennej interakcji ze środowiskiem mogą wpłynąć na zdrowie naszego mózgu i funkcje umysłowe.

Możesz zauważyć, że jeśli i kiedy zaprzestaniesz używania tego produktu, Twoje funkcje poznawcze powrócą do poprzedniego stanu z czasem. Poświęć trochę czasu, aby przyjrzeć się wielu produktom i porównać składniki, aby uzyskać produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

UWAGA: Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem przyjmowania jakichkolwiek suplementów ziołowych, ponieważ nawet naturalne suplementy mogą powodować niepożądane skutki.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące Ageless Brain

Ageless Brain Reviews - czy ten nootropowy suplement mózgu jest bezpieczny?

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Ageless Brain - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

referencje

[1] J Ethnopharmacol. 2009 stycznia 12; 121 (1): 1-13. doi: 10.1016 / j.jep.2008.10.004. Epub 2008 Lis 1. Red Lapacho (Tabebuia impetiginosa) - globalny towar etnofarmakologiczny? https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18992801
[2] J Radiat Res. 2014 Jul; 55 (4): 699–706. Opublikowano w Internecie 2014 marca 14 r. Doi: 10.1093 / jrr / rru013. Krew smoka i jej ekstrakty łagodzą stres oksydacyjny wywołany promieniowaniem u myszy https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4100005/
[3] J Alternatywne uzupełnienie Med. 2015 Jan 1; 21 (1): 8–14. doi: 10.1089 / acm.2014.0130. Właściwości przeciwutleniające i związane z nimi właściwości Camu Camu (Myrciaria dubia): przegląd systematyczny. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4296744/
[4] Składniki odżywcze. 2018 Nov; 10 (11): 1682. Opublikowano online 2018 listopada 5 r. Doi: 10.3390 / nu10111682. Korzyści zdrowotne wynikające z bioaktywnych związków z rodzaju Ilex, źródła tradycyjnych napojów kofeinowych https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6265843/
[5] Departament Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych. Narodowy Instytut Zdrowia. Koci Pazur https://nccih.nih.gov/health/catclaw
[6] Rejuvenation Res. 2013 Aug; 16 (4): 313–326. doi: 10.1089 / rej.2013.1431. Neuropharmacological Review of the Nootropic Herb Bacopa monnieri. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3746283/
[7] Br J Clin Pharmacol. 2013 Mar; 75 (3): 716–727. Opublikowane w Internecie 2013 lutego 5 r. Doi: 10.1111 / j.1365-2125.2012.04378.x. Neuroprotekcyjne działanie flawanolu kakaowego i jego wpływ na funkcje poznawcze. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3575938/

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.