Recenzje Biotrust Brain Bright - czy używanie jest bezpieczne?

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Czym jest BioTrust Brain Bright?

Brain Bright to suplement poprawiający pracę mózgu, który ma na celu poprawę zdrowia mózgu, w tym ochronę przed wolnymi rodnikami, zapobieganie uszkodzeniom oksydacyjnym, zwiększenie przepływu krwi i zwiększenie poziomu neuroprzekaźników.

BioTrust Brain Bright
Biotrust Brain Bright - Suplement wzmacniający mózg

To suplement nootropowy, który działa poza zdrowiem mózgu. Łączy w sobie potężne składniki, w tym Bioperine. Składnik ten zwiększa szybkość wchłaniania wszystkich substancji zawartych w tej formule.

Kto jest producentem BioTrust Brain Bright?

Producentem tego produktu jest firma Biotrust, którą założyli najlepsi przyjaciele Josha Bezoni i Joel Marion. Oboje szukali sposobu na poprawę zdrowia siebie i swoich rodzin.

Biotrust jest organizacją żywieniową opartą na misjach, która została założona w 2011 roku. W pierwszym roku swojej działalności firma sprzedała ponad milion produktów.

Jak działa BioTrust Brain Bright?

Brain Bright zawiera siedem składników. Każdy z tych składników działa najlepiej samodzielnie, jak wyjaśniono powyżej. Ale kiedy te składniki są połączone, tworzą potężny suplement dla zdrowia mózgu. Kiedy te składniki są wchłaniane, przynoszą potrójne korzyści Twojemu organizmowi.

Po pierwsze, zawierają przeciwutleniacze, które chronią mózg przed toksynami. Plik Journal of Clinical Pathology dokumentuje rolę przeciwutleniaczy w zdrowiu i chorobach.

Po drugie, zwiększają dopływ krwi do mózgu, dostarczając mu niezbędnych składników odżywczych. Wreszcie, działają na rzecz zwiększenia poziomu neuroprzekaźników, poprawiając w ten sposób funkcjonowanie mózgu.

Składniki BioTrust Brain Bright - czy są bezpieczne i skuteczne?

 • Witamina B Complex: Według Dziennik składników odżywczych, są niezbędne do zachowania zdrowia mózgu, w tym do zwalczania objawów choroby Alzheimera.
 • GinkgoClean: Jest to mieszanka Ginkgo Biloba, zioła o właściwościach przeciwutleniających. Badanie w Journal of Evidence-Based and Complimentary Alternative Medicine wykazali, że może złagodzić objawy zaburzeń poznawczych i poprawić pamięć roboczą.
 • Rhodioli: Wiele badań wskazuje, że ten składnik poprawia pamięć krótkotrwałą, koncentrację i zmęczenie psychiczne. Badanie w Frontiers in Pharmacology wykazał, że roślina ta może poprawić uczenie się i pamięć. Może również służyć jako neuroprotekcja.
 • N-acetylo-L-tyrozyna: Jeden z aminokwasów, który okazał się skuteczny w zmniejszaniu ilości hormonu kortyzolu. Kortyzol to hormon związany z zarządzaniem stresem. Plik Journal of Psychiatry and Neuroscience pokazuje, że tyrozyna może zapobiegać pogorszeniu funkcji poznawczych spowodowanym stresem.
 • Acetylo-L-karnityna: Poprawia produkcję energii w komórkach nerwowych, pomagając w ten sposób zmniejszyć zmęczenie psychiczne. Badania w Journal of Geriatric Gerontology pokazuje, że poprawia funkcjonowanie mózgu u osób starszych.
 • L-teanina: Badania w Journal of Psychopharmacology wykazał, że jest to składnik związany z poprawą funkcji poznawczych, pamięci i skupienia.
 • Bioperine: Jest uzyskiwany z rośliny. Zgodnie z założeniami, przeznaczeniem pieprzu czarnego jest zwiększenie ilości składników odżywczych wchłanianych w przewodzie pokarmowym Asian Journal of Biomedical and Pharmaceutical Sciences.

Jakie są zalety BioTrust Brain Bright?

 • Jest przeznaczony do wspierania zdrowia mózgu.
 • Według producenta suplement zawiera sprawdzone składniki, które nie powodują skutków ubocznych.
 • Formuła jest poparta badaniami, według producenta.
 • Suplement produkowany jest przez zaufaną firmę.

Jakie są wady BioTrust Brain Bright?

 • Są to duże kapsułki, które mogą być trudne do połknięcia.
 • To drogi dodatek.
 • W przypadku spożycia składniki mogą być niebezpieczne dla dzieci.

FAQ

P: Jak zażywać BioTrust Brain Bright?

A: Zalecana dawka preparatu Brain Bright to jedna tabletka dwa razy dziennie przed posiłkami lub zgodnie z zaleceniami lekarza.

P: Ile kosztuje BioTrust Brain Bright?

A: Na stronie producenta dostępnych jest kilka opcji zakupu.

 • 1 butelka kosztuje 49 dolarów
 • 3 butelki kosztuje 44 USD / szt
 • 6 butelki kosztuje 39 USD / szt

Produkt można również kupić w witrynach internetowych osób trzecich i ma podobną cenę.

P: Jaka jest polityka zwrotów BioTrust Brain Bright?

A: Producent ma 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z produktu, odeślij pozostałą część wraz z paragonem w ciągu 60 dni od pierwotnej daty zakupu. Otrzymasz zwrot pieniędzy pomniejszony o koszty wysyłki. Producent posiada również 365-dniową polisę wymiany.

P: Czy BioTrust Brain Bright oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Nie, firma nie oferuje obecnie bezpłatnej wersji próbnej produktu.

Jeśli chcesz wypróbować ten suplement, będziesz musiał kupić go na stronie firmowej.

BioTrust Brain Bright Review - Wnioski

Po dokładnym zapoznaniu się z Brain Bright wydaje się, że jest to suplement, który może poprawić funkcje poznawcze i odwrócić drenaż mózgów. Produkt składa się z siedmiu niezbędnych składników, które zostały poparte badaniami.

Suplement może pomóc chronić mózg przed toksynami, poprawić pamięć, koncentrację, skupienie i ogólny stan mózgu. Jeśli szukasz wydajnego suplement mózgu, Brain Bright może być dla Ciebie.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące BioTrust Brain Bright

Recenzje Biotrust Brain Bright - czy używanie jest bezpieczne?

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję BioTrust Brain Bright - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.