Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest mózg C-13?

Brain C-13 to starannie opracowana formuła poprawiająca wydajność dla tych, którzy uważają, że ich funkcje mózgu lub zdrowie poznawcze cierpią z różnych powodów, takich jak starzenie się, lęk lub stres itp.

Mózg C-13
Brain C-13 - Advance Brain Health Support

Pomaga, starając się, aby mózg nadal funkcjonował z pełnym potencjałem. Odgrywa rolę w poprawie ostrości umysłu, poziomu koncentracji, koncentracji, zdrowia poznawczego i przywoływania pamięci.

Kto jest producentem mózgu C-13?

Brain C-13 jest produkowany przez Zenith Labs. Laboratorium ma swoją siedzibę w Pomonie w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych i sprzedaje wiele swoich produktów w ponad 50 krajach.

Laboratorium specjalizuje się w wytwarzaniu produktów laboratoryjnych, które są oparte na rygorystycznych normach jakościowych i nie są ekstremalnie drogie.

Proces produkcji każdego produktu opiera się na dokładnych badaniach biomedycznych, aby zapewnić, że gotowy produkt zapewnia maksymalne rezultaty przy minimalnych lub zerowych skutkach ubocznych.

Odwiedź Oficjalna strona internetowa aby uzyskać więcej informacji o tym produkcie.

Jak działa Brain C-13?

Brain C-13 składa się z różnych minerałów i ziół, które łączą się, aby pomóc mózgowi w odkrywaniu jego pełnego potencjału.

Pomaga w poprawie funkcji różnych części mózgu, takich jak pamięć, zdrowie poznawcze, skupienie i ostrość umysłu itp. Suplement stosowany zgodnie z zaleceniami zwiększa dopływ tlenu do organizmu, co poprawia krążenie krwi niezbędne dla mózgu i ciało do prawidłowego funkcjonowania[1].

Badania nad regeneracją neuronów mówi, że dzięki zwiększonemu krążeniu tlenu i krwi uzyskujesz większą jasność umysłu i zdolność do wykonywania złożonych zadań bez utraty koncentracji i skupienia.

Ponadto głównym składnikiem suplementu jest Huperzine, która zwiększa produkcję acetylocholiny w Twoim mózgu. Jest to neuroprzekaźnik, który wysyła sygnał do innych komórek zwanych neuronami. Zwiększona podaż tej substancji chemicznej poprawia funkcjonowanie mózgu. Huperzine był szeroko badany pod kątem jego zdolności do leczenia schorzeń, takich jak utrata pamięci.

Składniki Brain C-13 - czy są bezpieczne i skuteczne?

Głównym składnikiem obecnym w Brain C-13 jest Huperzine A, czyli ekstrakt ze starożytnej rośliny o nazwie Firmoss.

Pomaga w zwiększaniu acetylocholiny. Jest to substancja chemiczna, która aktywuje mięśnie i działa jako neuroprzekaźnik w mózgu.

Według strony internetowej acetylocholina jest specjalną substancją chemiczną, która była szeroko stosowana przez nikogo innego, jak tylko Alberta Einsteina.

Inne główne składniki to:

 • Ekstrakt z nasion fasoli Velvet - Według Wikipedia, jest również znany jako Mucuna Pruriens i był szeroko stosowany w leczeniu choroby Parkinsona[2] i wiąże się z uwalnianiem dopaminy.
 • Ekstrakt z korzenia różyczki - Jest związany ze spalaniem tłuszczu i utratą wagi oraz pomaga w poprawie koncentracji, skupienia i funkcji poznawczych[3].
 • Korzeń kurkumy - Jak na Livewell z UnityPoint Healthposiada właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne. Zawiera również związek zwany kurkuminą, który jest związany z poprawą funkcji mózgu.
 • Liść miłorzębu - Uważa się, że liść miłorzębu poprawia krążenie krwi w mózgu i wiąże się z poprawą zdrowia poznawczego[4].

Jakie są zalety Brain C-13?

Brain C-13 ma następujące zalety:

 • Pomaga zachować ostrość i ostrość.
 • Poprawia pamięć.
 • Poprawia krążenie i zwiększa przepływ tlenu.
 • Pomaga w poprawie zdrowia poznawczego.
 • Odgrywa rolę w szybkim myśleniu.
 • Jest to formuła bezglutenowa.

Jakie są wady Brain C-13?

Brain C-13 może mieć następujące wady:

 • Nie możesz skorzystać z dodatku, jeśli masz mniej niż 18 lat.
 • Kobiety w ciąży nie mogą stosować suplementu.
 • Oficjalna strona internetowa nie zawiera żadnych informacji o skutkach ubocznych suplementu.

Często zadawane pytania dotyczące Brain C-13

1 Q.Jak należy przyjmować Brain C-13?

Ans.Według oficjalna strona internetowa producenta należy przyjmować co najmniej 3 kapsułki Brain C-13 dziennie. Strona podaje również, że klienci preferują przyjmowanie po 1 kapsułce ze śniadaniem, a następnie obiadem i kolacją.

2 Q.Ile kosztuje Brain C-13?

Ans.Jeśli chcesz kupić suplement tylko raz, będzie cię to kosztować około 39.00 $ za butelkę. Jeśli jednak zdecydujesz się subskrybować co miesiąc, będziesz musiał zapłacić 31.20 USD za butelkę.

Na stronie producenta są też różne rabaty, dlatego warto regularnie sprawdzać oficjalna strona Zenith Labs dla szczegółów.

3 Q.Jakie są zasady dotyczące zwrotów Brain C-13?

Ans.Tak, zapewnia pełny zwrot pieniędzy, jeśli zwrócisz produkt w ciągu 60 dni od zakupu. Możesz nawet zwrócić pustą butelkę, jeśli nie jesteś zadowolony z wyników.

4 Q.Czy Brain C-13 oferuje bezpłatną wersję próbną?

Ans.The Oficjalna strona internetowa nie zawiera żadnych informacji o bezpłatnej wersji próbnej. Dlatego można bezpiecznie założyć, że suplement dostępny jest wyłącznie w sprzedaży.

Recenzja Brain C-13 - ostateczny werdykt

Brain C-13 obiecuje pomóc w poprawie funkcji mózgu, zdrowia poznawczego, jasności umysłu i pamięci.

Składniki obecne w suplemencie kojarzone są z elementami sprzyjającymi funkcjonowaniu i zdrowiu mózgu, wzmacniając tym samym deklaracje producenta.

Co więcej, składniki te nie mają żadnych poważnych ani poważnych skutków ubocznych, co sprawia, że ​​produkt jest bezpieczny do spożycia.

The Oficjalna strona internetowa zapewnia nam bezpieczeństwo produktu, ale jako środek ostrożności zaleca skonsultowanie się z lekarzem przed rozpoczęciem suplementacji.

Mózg C-13 ze wszystkimi jego zaletami i wadami wydaje się bezpieczną opcją dla tych, którzy uważają, że ich funkcja mózgu zwalnia z powodu starzenia się, lęku, stresu lub innych czynników zewnętrznych.

Dzięki gwarancji zwrotu pieniędzy i zaufanemu producentowi suplement brzmi jak bezpieczny zakład.

Gdzie to kupić?

Możesz go KUPIĆ bezpośrednio w Oficjalna strona internetowa

25
Recenzje klientów dotyczące Brain C-13

Recenzje Brain C-13

Średnia ocena klientów

4.8
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. PL K
  Nie mogłem tego rozgryźć. Teraz mogę!
  Jestem profesorem i badaczem na uniwersytecie, a od kilku lat pracuję nad specjalnym studium. Nadchodzą wyniki i jestem tak wypalony, że miałem problem z interpretacją wyników badania. Dlatego kilka tygodni temu zdecydowałem się zacząć brać Brain C-13. Na początku było bardzo niewiele zmian i zamierzałem przestać je przyjmować. Ale nagle suplementy zaczęły działać od razu. Moja pamięć znacznie się poprawiła i zacząłem interpretować wyniki.
 2. Fabien A.
  Czytałem recenzje
  Przeczytałem wiele recenzji dla Brain C-13 przed jego przyjęciem. Nie chciałem wydawać pieniędzy, jeśli to nie zadziałało! Pomyślałem, że będę rozczarowany, chociaż wielu twierdziło, że odczuwają tak dużą różnicę. Wierzę, że miało to pozytywny wpływ na moją koncentrację. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co się stanie, gdy skończę całą butelkę. Myślę, że kiedy pojawi się w moim systemie, zobaczę jeszcze większą poprawę.
 3. Łukasz S.
  Mózg C-13 zawalił mój umysł
  Jestem dość doświadczonym użytkownikiem suplementów. Wierzę w nie i w jakość, jaką mogą wnieść do Twojego życia. Brain C-13 to dosłownie najpotężniejszy suplement, jaki brałem. Nie mogę uwierzyć, jak wzmocnione są moje zdolności umysłowe. Mój nastrój też jest bardzo dobry, co jest plusem. Przyjmuję ten suplement co najmniej pięć dni w tygodniu, jeśli nie siedem. Ma również zero skutków ubocznych; kolejny plus!
 4. Bennett H.
  To działa! kocham to
  Niedawno zacząłem przyjmować Brain C-13 iw ciągu pierwszych dwóch tygodni zauważyłem niezwykłą różnicę w moim skupieniu i koncentracji. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co zrobi dla mnie przyjmowanie tego produktu przez kilka miesięcy. Czuję, że mój mózg właśnie się ożywia, a moja mentalna mgła wydaje się znikać.
 5. Jan Lewis
  Recenzja Zenith Brain C-13
  Chciałbym spróbować. Mam 78 lat i kontrolowałem bp. Żadnych problemów, a lek na tarczycę miał raka tarczycy 7 lat temu. A jeśli to zadziała, to polecę to znajomym i rodzinie.
Pokaż 10 więcej recenzji

Rozpocznij recenzję Brain C-13 - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.