Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest sok mózgowy?

W miarę upływu czasu, a środki nootropowe stają się bardziej opłacalne i popularne, na półki trafiają nowe rodzaje produktów nootropowych. Możesz pomyśleć, że wszystkie produkty nootropowe zwykle mają postać tabletek, ale tak już nie jest.

Sok mózgowy
Sok mózgowy - pracuj mądrzej, a nie ciężej

Teraz wychodzą z produktami nootropowymi w postaci płynnej. Co więcej, producenci tych produktów twierdzą, że naprawdę dobrze smakują. To jest rodzaj produktu, o którym będziemy dziś rozmawiać.

Nazwa produktu to Brain Juice i jest to naturalny nootropik, który jest dostępny w postaci gotowego napoju lub sproszkowanej mieszanki. Podobnie jak wiele nootropów, mówi się, że Brain Juice pomaga użytkownikowi myśleć szybciej i przypomnieć sobie informacje w krótszym czasie.

Mówi się również, że Brain Juice pomoże usunąć mentalną mgłę, której możesz doświadczyć po przebudzeniu lub po szczególnie ciężkim dniu. Wreszcie, Brain Juice twierdzi również, że poprawia nastrój.

Kto jest producentem soku mózgowego?

Firma uznała za stosowne nazwać się po produkcie. Opracowali sok mózgowy jako sposób, aby ludzie mogli wykorzystać energię naturalnej żywności, która jest korzystna dla mózgu w prosty sposób: poprzez przygotowanie ich w skoncentrowanej formie i dodanie do napoju.

Twierdzą, że ich produkt w naturalny sposób da użytkownikowi zastrzyk mocy mózgu, kiedy tego potrzebuje. Ma szybko i bezpiecznie działać.

Jak działa sok mózgowy?

Mówi się nam, że Brain Juice naprawia uszkodzenia, które z czasem wyrządzają neuroprzekaźnikom, aw szczególności acetylocholinie. Acetylocholina może odgrywać ważną rolę w uczeniu się i zapamiętywaniu[1].

Innym neuroprzekaźnikiem, który według Brain Juice jest w stanie naprawić, jest dopamina, która jest rodzajem regulatora nastroju. Tak więc Brain Juice ma działać, pomagając użytkownikowi zachować większą pamięć i poprawiając jego nastrój.

Składniki soku mózgowego - czy są bezpieczne i skuteczne?

Wszystkie składniki w suplement wzmacniający mózg wydają się występować naturalnie, ale niekoniecznie oznacza, że ​​będą bezpieczne dla wszystkich użytkowników. Na przykład jest zielona herbata, która zawiera kofeinę, która może mieć negatywne skutki dla niektórych użytkowników.

 • Ekstrakt z jagód - Jagody są dobrym źródłem przeciwutleniaczy, które mogą chronić mózg przed stresem oksydacyjnym[2].
 • Jagoda Acai - Acai to także kolejna jagoda bogata w związki przeciwutleniające.
 • Witamina B6 - Ta witamina B odgrywa rolę w wielu reakcjach enzymatycznych w mózgu i ciele i może poprawić funkcje poznawcze[3].
 • L-teanina - Jest to aminokwas, o którym mówi się, że blokuje pewne czynniki stresowe w mózgu, aby pomóc użytkownikowi zrelaksować się bezpiecznie i naturalnie.
 • Alpha-GPC - Alpha GPC przyjmowana w odpowiednio wysokich dawkach może poprawić pamięć[4].
 • Witamina C - Witamina C może pomóc w walce z wolnymi rodnikami w mózgu.
 • Witamina B5 - Kolejna witamina B, która może poprawiać pamięć i wspomagać działanie neuroprzekaźników acetylocholiny.

Jakie są zalety soku mózgowego?

 • To może być lepszy sposób na przyjmowanie nootropów dla osób, które nie lubią przyjmować tabletek.
 • Ten produkt może działać w celu naprawy niektórych uszkodzeń neuroprzekaźników.
 • Ten produkt może pomóc użytkownikowi osiągnąć lepszy nastrój po zażyciu.
 • Możesz również odczuć poprawę w zatrzymywaniu pamięci, biorąc ten dodatkowy napój.

Jakie są wady soku mózgowego?

 • Jedną z wad może być to, że nie ma wystarczającej ilości Alpha-GPC (600 mg), aby dokonać znaczącej różnicy w funkcjonowaniu mózgu.
 • Sproszkowana mieszanka napojów może czasami zlepiać się.
 • Ten produkt nie jest jeszcze certyfikowanym produktem koszernym.
 • Alpha-GPC może powodować bóle głowy i nerwowość.

FAQ

Jak należy przyjmować sok mózgowy?

Sok Brain dostępny jest jako gotowy napój lub mieszanka napojów. Napój można spożyć w dowolnym momencie, a mieszankę należy wymieszać z 8 uncjami wody, herbaty lub innego rodzaju napoju bezalkoholowego.

Ile to kosztuje?

Istnieje wiele produktów Brain Juice, takich jak napoje, mieszanki i shoty, które są dostępne w różnych smakach. Ceny wahają się od 15.99 USD do 69.99 USD na oficjalnej stronie internetowej Brain Juice.

Jakie są zasady dotyczące zwrotów Brain Juice?

Możesz zwrócić swój zapas Brain Juice i otrzymać zwrot kosztów pomniejszony o koszty wysyłki, jeśli nie został on wykorzystany i jeśli zwrócisz go w ciągu 30 dni od zakupu.

Czy Brain Juice oferuje bezpłatną wersję próbną?

Nie ma wzmianki o bezpłatnej wersji próbnej Brain Juice na oficjalnej stronie internetowej, jednak możesz spróbować skontaktować się z Brain Juice i złożyć formalną prośbę przed zakupem.

Recenzja soku mózgowego - ostateczny werdykt

Sok mózgowy to plik suplement nootropowy i mieszanka napojów, która może pomóc użytkownikowi poczuć się bardziej skupioną, może pomóc poprawić pamięć użytkownika, a także może pomóc użytkownikowi zrelaksować się dzięki obecności L-teaniny w formule.

Może się zdarzyć, że Brain Juice nie ma wystarczającej ilości Alpha-GPC, aby mieć dobry wpływ na mózg, a Brain Juice nie jest jeszcze certyfikowany jako produkt koszerny. Niektórzy użytkownicy mogą również mieć problem z zlepianiem się mieszanki napoju, co doda kolejny krok do procesu jej stosowania.

Zalecamy, aby dobrze przyjrzeć się Brain Juice, jednocześnie zwracając uwagę na porównywalne produkty.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dla Brain Juice

Recenzje Brain Juice

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję soku mózgowego - jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.