Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Brain Organix?

Brain Organix to „inteligentna pigułka” przeznaczona do poprawy funkcji poznawczych. Producent twierdzi, że znacznie przyspieszy to myślenie i poprawi pamięć do 100%.

Brain Organix

Twierdzą, że może pozbyć się uczucia mgły mózgowej, która czasami może wystąpić, i zapewnić dodatkową energię. Produkt jest naturalnym suplementem stworzonym z całkowicie organicznych składników. Wszelkie potencjalne skutki uboczne są bardzo łagodne.

Kto jest producentem Brain Organix?

Ten produkt jest wytwarzany przez BrainOrganix. Ta organizacja została założona w 2019 roku i działa w branży suplementów zdrowotnych.

Mówiąc dokładniej, produkują suplementy przeznaczone do poprawy funkcji poznawczych, poprawy pamięci i szybkości myślenia. Firma stawia na używanie wyłącznie naturalnych składników. Ich produkt powoduje bardzo niewiele potencjalnych skutków ubocznych.

Jak działa Brain Organix?

Nie podano pełnej listy składników, więc nie możemy tego powiedzieć na pewno. Jednak ogólnie rzecz biorąc, nootropy wzmacniają działanie neuroprzekaźników mózgu, które są związane z funkcjonowaniem poznawczym. Ten proces optymalizacji koncentruje się w szczególności na neuroprzekaźniku acetylocholinie[1].

To jest chemikalia, na które ma wpływ choroba Alzheimera[2] choroba. Odpowiada za pamięć, krytyczne myślenie i koncentrację.

Składniki Brain Organix - czy są bezpieczne i skuteczne?

Składniki wzmacniają działanie neurotransmiterów mózgowych związanych z funkcjonowaniem poznawczym, w szczególności acetylocholiny. To poprawia pamięć, krytyczne myślenie i koncentrację.

Niektóre z głównych składników produktu to:

 • Fosfatydyloseryna: To fosfolipid, który w rzeczywistości jest częścią struktury błony komórkowej. Istnieją zarówno fosfatydyloseryny roślinne, jak i zwierzęce, ale mają one różny skład tłuszczowy[3]. Wykazano, że substancja ta zmniejsza skutki choroby Alzheimera i. Fakt ten został zatwierdzony przez Food and Drug Administration, chociaż istnieją również sprzeczne dowody.
 • Kofeina: Może być uwzględniony, ponieważ często występuje w nootropach. Kofeina to środek pobudzający, który jest dość uzależniający. Przyspiesza centralny układ nerwowy, dodając energii, poprawiając nastrój i nie pozwalając zasnąć[4].
 • Alpha GPC: To związek choliny, który znajduje się już w mózgu. Badania[5] pokazuje, że jest to pomocne leczenie choroby Alzheimera i innych typów demencji.
 • Alfa Johimbina: To jest wiecznie zielone drzewo, a związek leczniczy znajduje się i ekstrahuje z kory[6]. Jest to przydatne w leczeniu wielu schorzeń, w tym impotencji, wyników sportowych, utraty wagi, bólu w klatce piersiowej, wysokiego ciśnienia krwi, neuropatii cukrzycowej. Jest również znany jako wzmacniacz poznawczy.
 • Huperzine-A: Pochodzi z mchu zwanego Hesperia serrata[7]. Istnieją badania potwierdzające pogląd, że może pomóc w zapobieganiu utracie funkcji poznawczych i pamięci u osób z chorobą Alzheimera. Działa poprzez zwiększenie liczby neuroprzekaźników w mózgu.

Jakie są zalety Brain Organix?

 • Produkt może znacznie poprawić Twoją pamięć.
 • Brain Organix może pozbyć się mgły mózgowej.
 • Ten suplement może podnieść poziom energii.
 • Może przyspieszyć myślenie.
 • Brain Organix zawiera wyłącznie naturalne składniki.

Jakie są wady Brain Organix?

 • Pełna lista składników nie jest dostępna na oficjalnej stronie internetowej.
 • Korzyści poznawcze, takie jak poprawa pamięci, pojawiają się po kilku tygodniach.
 • Jeśli zażywasz suplement wieczorem lub w nocy, możesz mieć trudności ze snem.
 • Brain Organix może być bardzo niebezpieczne, jeśli przyjmiesz więcej niż zalecana dawka.

Pytania i odpowiedzi Brain Organix

P: Jak wziąć Brain Organix?

A: Zalecane dawkowanie tego suplementu to jedna kapsułka dziennie, popijana pełną szklanką wody dla lepszego wchłaniania. W żadnym wypadku nie należy przekraczać zalecanej dawki.

P: Ile kosztuje Brain Organix?

A: Produkt kosztuje 97.82 USD po zakończeniu dwutygodniowego okresu próbnego. Możesz również kupić ten suplement od innych sprzedawców internetowych, więc warto zrobić zakupy, aby uzyskać dobrą cenę.

P: Jakie są zasady dotyczące zwrotów Brain Organix?

A: Producent ma 30 dni na zwrot towaru. Jeśli jesteś niezadowolony z produktu, skontaktuj się z obsługą klienta i zwróć produkty w ciągu 30 dni od daty zakupu, aby otrzymać zwrot pieniędzy. Aby otrzymać zwrot pieniędzy, butelka musi być nieotwarta. Zostaniesz obciążony opłatą za uzupełnienie zapasów w wysokości 15 USD za każdą zwróconą butelkę i musisz zapłacić koszty wysyłki, aby zwrócić produkt.

P: Czy Brain Organix oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Tak, firma oferuje bezpłatny 2-tygodniowy okres próbny produktu. Rejestrujesz się na okres próbny, a oni wysyłają Ci bezpłatną butelkę. Opłata zostanie naliczona za cały miesiąc po zakończeniu okresu próbnego, a pierwsza butelka zostanie wysłana po zakończeniu okresu próbnego.

Czytaj Dalej - Recenzje Brain Pill

Przegląd Brain Organix - ostateczny werdykt

Brain Organix to naturalny suplement nootropowy, który ma radykalnie poprawić pamięć, przyspieszyć myślenie i poprawić koncentrację. To suplement poprawiający funkcje poznawcze, który może pozbyć się uczucia mgły mózgowej. Dodatkowo produkt ma dostarczyć Ci znacznie więcej energii. To prawdopodobnie sprawi, że będziesz bardziej zmotywowany i produktywny.

Największym problemem związanym z tym suplementem jest brak pełnej listy składników. Wymienione substancje są bardzo silne, co oznacza, że ​​produkt ten może być niebezpieczny, jeśli zostanie przyjęty za dużo. Wiele nootropów zawiera kofeinę, a jeśli tak, to naprawdę należy to napisać na butelce.

Wiele osób unika kofeiny z powodów medycznych. Jeśli nie zastosujesz się do instrukcji i przyjmiesz to zbyt późno, kofeina może utrudniać Ci zasypianie. Kolejną wadą jest to, że faktycznie potrzeba kilku tygodni, aby zacząć odczuwać korzyści poznawcze, więc ten suplement wymaga cierpliwości.

Zanim kupisz ten produkt, spójrz na konkurencyjne marki, takie jak Focusene. Na przykład marka z wymienionymi składnikami może być bardziej pomocna niż marka bez. Zwróć także uwagę na cenę i jakość suplementu. Jak zawsze w przypadku nowego suplementu, skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem schematu, aby uzyskać zgodę.

Brain Organix można kupić poprzez ich Oficjalna strona internetowa.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.