Recenzje Cerebra - Czy Cerebra naprawdę działa na mózg?

Cerebra twierdzi, że dostarcza mózgowi składników odżywczych i poprawia krążenie. Czy to działa i czy jest bezpieczne w użyciu? Dowiedz się więcej w naszej recenzji tutaj!
Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

W tym artykule

Czym jest Cerebra?

Cerebra to suplement wspomagający funkcje poznawcze z trzema zastrzeżonymi składnikami, które według producenta mogą aktywnie wspierać pamięć przypominającą, poprawiać jasność umysłu i wyostrzać skupienie.

Cerebra
Cerebra

To mogłoby pomóc w zarządzaniu spowolnienie poznawcze związane z wiekiem, a także pomagają w utrzymaniu zdrowego funkcjonowania mózgu.

Produkt przypuszczalnie dostarcza składników, które mogą pomóc utrzymać mózg użytkownika w zdrowiu, poprawić koncentrację poprzez wzmocnienie siły woli, aby nie rozpraszać uwagi i zoptymalizować ogólne funkcje poznawcze.

Składniki Cerebry są poparte badaniami, w tym jedną próbą przeprowadzoną na modelach ludzkich.

Kto jest producentem Cerebry?

Firma stojąca za tym produktem nazywa się „Boston Brain Science”. Mają stabilną stronę internetową z kontaktami i podstawowymi informacjami na temat tej konkretnej formuły.

Jednak wiele ważnych informacji dotyczących działania produktów nie zostało udostępnionych.

Ponadto producent to ma suplement wspomagający mózg ich jedyny suplement na rynku, co może oznaczać, że specjalizują się w produktach wspomagających mózg lub jest to ich podstawowy produkt i wciąż jest to nowa marka.

Lokalizacja firmy, czy używają Obiekty z certyfikatem GMP albo nie, albo przynajmniej przestrzegają standardów, są innymi szczegółami, na które producent musi rzucić trochę światła, aby pomóc opinii publicznej zbudować u nich zaufanie.

Jak działa Cerebra?

Cerebra podkreśla, że ​​każdy poszczególny składnik w swoim składzie ma na nich przeprowadzone badania w celu ustalenia siły działania i rzeczywistego znaczenia dla spełnienia obietnicy produktu.

Oznacza to, że każdy składnik preparatu ma niezależne korzyści dla funkcji mózgu, ale łączą się one, aby zapewnić jeszcze większe korzyści zarówno dla funkcji poznawczych, jak i dla ogólnego zdrowia człowieka.

Formuła jest całkowicie naturalna, co oznacza, że ​​może być bezpieczna do długotrwałego spożycia.

Jest również wolny od produktów mlecznych, co sugeruje, że jest przyjazny dla wegetarian, nie zawiera glutenu i jest wolny od orzeszków ziemnych i składników rybnych.

Sugeruje to, że może działać bez wywoływania innych reakcji alergicznych.

Składniki Cerebra - czy są bezpieczne i skuteczne?

Cerebra to kompozycja 3 składników i podobnie jak większość suplementów wspomagających pracę mózgu, może pomóc odblokować zmęczenie psychiczne, aby poprawić jasne myślenie, mowę, a także wzmocnić zdrowe funkcjonowanie mózgu. Fakt, że jest również testowany laboratoryjnie, sugeruje, że jest bezpieczny w użyciu.

Dokładniej rzecz biorąc, ten produkt wykorzystuje następujące składniki jako główne składniki:

 • Ekstrakt z Bacognize® - Jest przetwarzany z zioła Bacopa Monnieri, składnik ten może pomóc zmniejszyć niepokój, poprawia konsolidację pamięci, wspiera wyraźne widzenie i poprawia naukę. Ponadto, zgodnie z notatkami badawczymi pojawiającymi się w czasopiśmie Oparta na dowodach komplementarna i alternatywna medycyna, może zwiększyć ogólną prędkość przetwarzania danej osoby.
 • Ostry PS Green® - Mówi się, że pochodzi z kwasów omega-3 i ma właściwości poznawcze, takie jak wspieranie siły pamięci w celu poprawy funkcji mózgu. Według czasopisma, omega-3 jest szeroko badany pod kątem różnych korzyści poznawczych Psychofarmakologia człowieka.
 • Xerenoos® Citicholine - Jest używany jako składnik tej formuły, z którą ten składnik jest powiązany zwiększona dopamina a także redukcja kortyzolu, właściwości wspomagających funkcje umysłowe, jak podaje Wikipedia. Jednak badania potwierdzające te twierdzenia są skąpe.

Jakie są zalety Cerebry?

 • Może wspierać normalne funkcjonowanie mózgu
 • Może poprawić pamięć przywołania
 • Powiedział, żeby poprawić skupienie
 • Produkt wykorzystuje przebadane składniki

Jakie są wady Cerebry?

 • To nie jest tak powszechne na rynku
 • Można go zamówić tylko online
 • To suplement diety, więc niektóre osoby mogą odczuwać opóźnione rezultaty.
 • Niektóre szczegóły, takie jak działanie produktu, nie są dobrze wyjaśnione na stronie internetowej producenta

FAQ

P: Jak należy przyjmować Cerebrę?

Odp .: Przyjmuj 2 tabletki rano, aby uzyskać najlepsze rezultaty, popijając szklanką wody.

P: Ile kosztuje Cerebra?

 • 1 butelka = 49.95 USD
 • 3 butelki = 44.95 USD za butelkę + bezpłatna wysyłka
 • 6 butelek = 39.95 za butelkę + bezpłatna wysyłka

P: Jakie są zasady dotyczące zwrotów firmy Cerebra?

Odp .: Producent ma 90-dniową politykę zwrotów, ale podkreśla, że ​​kwota zwrotu będzie pomniejszona o wszelkie opłaty manipulacyjne i koszty wysyłki.

P: Czy Cerebra oferuje bezpłatną wersję próbną?

Odp .: Nie i nie ma informacji sugerujących dostępność bezpłatnych produktów w najbliższej przyszłości.

P: Czy mogę przyjmować Cerebra w połączeniu z innymi markami, takimi jak Nootrogen lub Provasil?

Odp .: Nie należy przyjmować innych suplementów, chyba że zostały omówione z lekarzem.

P: Czy Cerebra pomaga w problemach z mózgiem spowodowanych chorobą Parkinsona?

Odp .: Unikalna formuła Cerebry składa się z 3 przetestowanych klinicznie składników, które wspomagają pamięć, jednocześnie poprawiając koncentrację i przejrzystość. W naszych badaniach nie stwierdziliśmy, że pomaga to w problemach z mózgiem spowodowanych chorobą Parkinsona. Powinieneś skonsultować się z lekarzem lub innym pracownikiem służby zdrowia przed rozpoczęciem tego lub jakichkolwiek innych nootropów, aby ustalić, czy są one odpowiednie dla Twoich potrzeb.

P: Jak zwrócić produkt i otrzymać zwrot pieniędzy?

O: Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Cerebry - z jakiegokolwiek powodu - po prostu skontaktuj się z firmą, aby zażądać szybkiego i uprzejmego zwrotu pieniędzy.

Można się z nimi również skontaktować pod poniższym adresem:

E-mail wspierać [AT] bostonbrainscience.com

Telefon: 1-800-919-0179 (użyj rozszerzenia w formularz kontaktowy dla najszybszej obsługi).

Poczta:
Boston Brain Science LLC
6 Lyberty Way, apartament 103
Westford, MA 01886

P: Czy Cerebrę można zabrać za pomocą rozcieńczalnika krwi, Xarelto?

Odp .: Cerebra to całkowicie naturalna formuła, uważana za bezpieczną i skuteczną dla prawie każdego. To powiedziawszy, jeśli bierzesz leki na receptę lub masz schorzenia, zalecamy pokazanie lekarzowi butelki Cerebry w celu uzyskania odpowiedniego zatwierdzenia. Zawsze możesz zwrócić go później dzięki 90-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy Cerebra. Jednak nie należy przyjmować leku Cerebra, jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub w wieku poniżej 18 lat.

P: Jakie są skutki uboczne preparatu Cerebra?

Odp .: Cerebra zawiera fosfatydyloserynę, Bacopa Monnieri i miłorząb dwuklapowy, które mogą powodować rozstrój żołądka, bezsenność, nudności, wzdęcia, skurcze, nasilenie wypróżnień, mogą powodować bóle głowy, niepokój, alergiczne reakcje skórne, osłabienie, zawroty głowy i zaparcia.

DOTYCZY - CogniNurish i Geniux

Recenzja Cerebra - ostateczny werdykt

W przeciwieństwie do innych suplementów wspomagających funkcje poznawcze, Cerebra nie zawiera środków pobudzających, takich jak kofeina, która może wywoływać uzależnienie.

Twierdzi, że jest całkowicie naturalny i że każdy składnik w kompozycji jest dobrze zbadany, jeden szczegół i twierdzi, że większość najlepszych suplementów nalega na zdobycie klientów.

Na szczęście w Internecie łatwo jest wyjaśnić, czy dany składnik ma na nim przeprowadzone badania, aw tym przypadku składniki Cerebera są ponownie badane jego zdolność do promowania funkcjonowanie mózgu i zdrowie poznawcze, co sprawia, że ​​jest ona podatna na fałszywe roszczenia.

Jednak nie jest jasne, dlaczego oficjalna strona internetowa firmy jest tak płytka w wyjaśnianiu niektórych aspektów, takich jak proces, który wdrażają w celu przetwarzania swoich składników.

Osoby, które starają się stosować suplement przez dłuższy czas, lubią przedstawić fakty, aby móc podjąć świadomą decyzję przy wyborze suplementów diety.

Co więcej, będąc suplementem diety, nie gwarantuje, że efekty będą natychmiastowe, ponieważ działa poprzez proste dostarczanie organizmowi wsparcia żywieniowego, co czasami może być zrealizowane po pewnym czasie stosowania produktu.

Mając to na uwadze, oznacza to, że niektórzy ludzie mogą reagować wolniej niż inni na produkt. Na szczęście mamy wiele suplementów, które mają na celu wspieranie zdrowia poznawczego, takich jak Lipogen PS Plus i Cebria; niektóre są oceniane lepiej niż inne.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

2
Recenzje klientów dotyczące Cerebra

Recenzje Cerebra - Czy Cerebra naprawdę działa na mózg?

Średnia ocena klientów

2.5
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Mary Deacon
  Recenzje suplementów Cerebra
  Mam bóle i mdłości. Mam też ZUM i czuję się z tym okropnie. To może wywołać u mnie mdłości i zawroty głowy i jakbym zwariował z ZUM.
 2. Barbara
  Brzmi świetnie. Mój mąż miał demencję, może to pomóc.
  Jeszcze tego nie próbowaliśmy. Chciałby. Ale zaniepokojony stanem męża. Pamięć jest zła, on też ma medalową wartość serca i jest na rozrzedzeniu krwi. Oglądałam prezentację, to brzmi jak coś, co chcę, żeby mój mąż spróbował. Bierze leki, ale nie działa. Wydaje się, że z dnia na dzień pogarsza się. Jeśli to zadziała, pomyśl tylko, co by to zrobiło dla wszystkich pacjentów z demencją. Jesteśmy na emeryturze i mamy stały dochód. Chciałbym, żeby to zadziałało. Pełen nadziei! Dzięki!

Rozpocznij recenzję Cerebra - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.