Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Cervello?

Cervello to kolejna odsłona popularnej obecnie linii nootropowych suplementów. Jeśli jeszcze nie słyszałeś, nootropy to tabletki uzupełniające, które mają na celu odżywianie mózgu i dostarczanie mu składników odżywczych potrzebnych do optymalnego działania, a Cervello nie jest inne.

Strona internetowa produktu mówi, że Cervello uwolni twój umysł i uwolni jego potencjał.

mózg
Brain Brain Booster

Bez względu na to, jakie mogą być roszczenia, nie trać z oczu faktu, że Cervello jest suplementem bez recepty.

Nie potrzebujesz recepty ani wizyty u lekarza, aby otrzymać Cervello, chociaż w przypadku jakiegokolwiek suplementu, który twierdzi, że będzie miał wpływ na mózg, przed zażyciem Cervello należy skonsultować się z lekarzem.

Mówi się również, że produkt może poprawić koncentrację, pamięć i energię mózgową.

Kto jest producentem Cervello Brain Booster?

W tym przypadku zarówno produkt, jak i firma mają tę samą nazwę. Cervello to firma, która specjalizuje się w tworzeniu przynajmniej jednego znanego nam suplementu nootropowego. Wiemy również, że dla Cervello opracowali specjalną, zastrzeżoną mieszankę - taką, która rzekomo odblokuje potencjał twojego umysłu i wzmocni jego funkcje poznawcze.

Jak działa Cervello?

Jednym z głównych składników Cervello jest fosfatydyloseryna, która jest częścią, dzięki której Cervello uzyskuje wszelkie deklarowane zdolności wspomagania pamięci i mózgu. Składnik działa poprzez pokrycie i ochronę komórek mózgowych i ich interakcji, utrzymując mózg w zdrowiu i zachowując ostrość pamięci, a zarówno pamięć, jak i zdrowie komórek mózgowych pogarszają się z wiekiem.

Składniki Cervello - czy są bezpieczne i skuteczne?

W Cervello jest kilka interesujących składników. Niektóre są dość powszechne wśród suplementów nootropowych, a niektóre są raczej niejasne. W każdym razie większość z nich wydaje się nastawiona na poprawę sprawności umysłowej przy niewielkich lub zerowych składnikach wypełniających.

 • Fosfatydyloseryna - Jest to substancja tłuszczowa, która otacza i chroni komórki mózgowe, a nawet przenosi wiadomości do komórek.
 • Ginkgoxine - Chociaż nie mogliśmy znaleźć żadnych konkretnych informacji na temat tego składnika, wiemy, że jest to składnik zastrzeżony i prawdopodobnie jest to jakiś skoncentrowany, zastrzeżony rodzaj miłorzębu japońskiego, prawdopodobnie wyprodukowany przez Clo specjalnie dla Cervello.
 • Miłorząb dwuklapowy - Przeprowadzono badania nad ekstraktami z miłorzębu[1] które sugerowały, że może pomóc w zapobieganiu chorobie Alzheimera i demencji. Zioło to może również chronić mózg i pobudzać zdrowy przepływ krwi.
 • Dziurawiec - Ten naturalny składnik jest powszechnie stosowany jako wzmacniacz nastroju.
 • Glutamina - Glutamina to podstawowy aminokwas potrzebny do produkcji białek dla mózgu.
 • Bacopa Monnier - Bacopa pochodzi z wieloletniej rośliny i jest używana w celu wzmocnienia funkcji pamięci.
 • Dimetyloaminoetanol - Neuroprzekaźnik stosowany w leczeniu choroby Alzheimera[2]

Jakie są zalety Cervello Brain Booster?

 • Cervello może działać w celu ochrony komórek mózgowych i ułatwienia im komunikacji.
 • Ten produkt może poprawić Twoją pamięć.
 • Uważa się, że Cervello to produkt dokładnie przebadany w najnowocześniejszych laboratoriach.
 • Powiedziano nam również, że Cervello może działać szybko, a czas oczekiwania na wyniki jest krótki.

Jakie są wady Cervello Brain Booster?

 • Wszelkie wyniki, jakie może przynieść Cervello, będą w dużym stopniu zależeć od indywidualnego konsumenta.
 • Używanie Cervello może powodować nadmierną stymulację mózgu, utrudniając zasypianie.
 • Nie wydaje się, aby twierdzenia Cervello zostały dogłębnie zbadane.
 • Ten produkt zawiera winpocetynę, która może powodować zawroty głowy i nerwowość.

FAQ

Jak wziąć Cervello?

Instrukcje są dość liberalne. Powiedziano nam, że możesz wziąć jedną tabletkę rano, popijając szklanką wody, lub za każdym razem, gdy poczujesz, że potrzebujesz wzmocnienia funkcji poznawczych.

Ile kosztuje Cervello?

Jedna butelka Cervello będzie kosztować 48.00 USD. Jeśli kupisz dwie butelki po 32.00 USD za sztukę, otrzymasz jedną butelkę za darmo, a jeśli kupisz 3 butelki po 28.80 USD za sztukę, otrzymasz dwie bezpłatne butelki.

Jakie są zasady dotyczące zwrotów Cervello?

Produkt objęty jest 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Możesz zwrócić produkt, aby uzyskać pełny zwrot kosztów (minus koszty wysyłki) w ciągu 30 dni od pierwszego zakupu.

Czy Cervello oferuje bezpłatną wersję próbną?

Obecnie nie ma oferty bezpłatnej wersji próbnej związanej z Cervello. Możesz skontaktować się bezpośrednio z producentem i poprosić o bezpłatną próbkę Cervello.

Recenzja Cervello Brain Booster - ostateczny werdykt

Po przejrzeniu Cervello widzimy, że oferuje sporo dobrych i nie tak dobrych aspektów. Oczywistym dobrodziejstwem jest to, że Cervello może poprawić pamięć, nie zawiera piracetamu i może pomóc chronić mózg przed zniszczeniami wynikającymi z wieku.

Mimo to musimy wspomnieć, że Cervello zawiera pewne składniki, które mogą powodować zawroty głowy i nerwowość, wyniki, których doświadczasz, mogą nie być takie same, jak u kogoś, kto używa Cervello, a oświadczenia firmy nie zostały odpowiednio ocenione. Podsumowując, zalecamy kontynuowanie badań nad suplementami nootropowymi, takimi jak Cervello.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące cervello

Recenzja Cervello Brain Booster

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Zacznij swoją recenzję cervello - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.