Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Cogniflex?

Produkt Cogniflex to suplement nootropowy, który ma pomóc użytkownikowi „odblokować” potencjał mózgu. Jest produkowany przez firmę Sure Science i sprzedawany za pośrednictwem ich oficjalnej strony internetowej.

Cogniflex
Cogniflex - suplement diety

Chociaż witryna jest dobrze zaprojektowana i łatwa do odczytania, nie zawiera zbyt wielu informacji na ten temat suplement nootropowyzamiast przedstawiać krótki przegląd tego, co robi i głównych składników.

Witryna zawiera pełne dane kontaktowe producenta, ale nie ma żadnych dodatkowych informacji o jego historii ani możliwościach.

Kto jest producentem Cogniflex?

Cogniflex twierdzi, że pomaga konsumentom w poprawie kilku obszarów funkcji poznawczych, w tym pamięci, koncentracji, skupienia i przypominania.

Chociaż utrata pamięci jest czymś, co jest silnie związane ze starzeniem się, może zacząć występować u osób w wieku od 30 lat, kiedy to komórki mózgowe zaczynają się pogarszać.

Inne stany, takie jak brak koncentracji i skupienia, niezdolność do przypominania sobie informacji i `` mgła mózgowa '', mogą być spowodowane stresem i lękiem lub po prostu słabym krążeniem krwi w mózgu.

Bez względu na przyczynę, mówi się, że Cogniflex poprawia stan szybko i skutecznie, ale bez nadmiernej stymulacji użytkownika. Nie uzależnia i nie powinien powodować szkodliwych skutków ubocznych.

Jak działa Cogniflex?

Używane w tym składniki suplement poznawczy są wymienione i szczegółowo wyjaśnione na stronie internetowej produktu. Formuła jest zastrzeżoną mieszanką, co oznacza, że ​​dokładne ilości nie są pokazane i wykorzystuje naturalne składniki, które wpływają na różne obszary funkcji poznawczych.

Bacopa Monnieri to składnik stosowany w celu poprawy przepływu krwi w mózgu, dzięki czemu mózg jest bardziej pobudzony i pobudzony, a Winpocetyna zwiększa energię ATP poprzez wykorzystanie glukozy.

Aminokwasy L-tyrozyna i Rhodiola Rosea pomagają w tworzeniu nowych, potężnych neuroprzekaźników w mózgu w celu lepszego przetwarzania danych i komunikacji, podczas gdy L-teanina zwiększa zdolność koncentracji. Acetylocholina jest chroniona przez Huperzine A, która zapobiega jej rozkładowi przez enzym acetylocholinoesterazę.

Nie jest jasne, jak szybko można oczekiwać rezultatów przy stosowaniu tego produktu lub czy wymaga on codziennej dawki. Chociaż większość składników została przebadana klinicznie, na stronie internetowej nie ma danych powołujących się na wyniki naukowe.

Składniki Cogniflex - czy są bezpieczne i skuteczne?

 • L-karnityna - Pomaga w produkcji neuroprzekaźników, które promują czuwanie i poprawiają czujność psychiczną.
 • L-teanina - Neuroprzekaźnik hamujący poprawia skupienie i zapobiega nadmiernemu wzbudzeniu[1].
 • Bacopa monnieri - Powszechny składnik wielu suplementów wspomagających pracę mózgu, poprawia krążenie krwi w mózgu, a tym samym pomaga promować i utrzymywać zdrowie i funkcjonowanie mózgu.
 • Kofeina - Środek pobudzający układ nerwowy, który zwalcza senność i poprawia czujność i skupienie.
 • Witamina B6 - Jak w przypadku innych witamin z grupy B, jego główną funkcją jest zwiększenie produkcji energii i wspieranie zdrowego przepływu krwi w całym organizmie.

Jakie są zalety Cogniflex?

 • Może poprawić kilka obszarów funkcji poznawczych
 • Może poprawić przepływ krwi w mózgu
 • Może to zwiększyć poziom energii
 • Może wzmocnić pamięć

Jakie są wady Cogniflex?

 • Nie podano danych z badań klinicznych
 • Ilości składników nie są wyświetlane
 • Produkt wydaje się być dostępny tylko online

FAQ

Jak należy przyjmować Cogniflex?

Cogniflex należy przyjmować jako suplement diety. Przyjmować dwie kapsułki dziennie lub zgodnie z zaleceniami lekarza.

Ile kosztuje Cogniflex?

Cogniflex można kupić na oficjalnej stronie producenta, a także w innych sklepach internetowych. Produkt sprzedawany jest w różnych opakowaniach na oficjalnej stronie internetowej. Plan testu na 1 butelkę jest dostępny za 48 USD, pakiet 2 poziomów (3 butelki) jest dostępny za 96 USD, a plan na 5 butelek Monster jest dostępny za 144 USD.

Co to jest polityka zwrotów Cogniflex?

Produkt objęty jest 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Czy Cogniflex oferuje bezpłatną wersję próbną?

Produkt dostępny w „Rush My Order” na oficjalnej stronie producenta.

Jakie są środki ostrożności podczas korzystania z tego suplementu?

Użytkownik nie powinien przekraczać zalecanej dawki. Matki w ciąży lub karmiące, dzieci poniżej 18 roku życia lub osoby cierpiące na jakiekolwiek schorzenia powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem tego suplementu.

Recenzja Cogniflex - ostateczny werdykt

Cogniflex zawiera kilka popularnych substancji nootropowych, ale nie ma nic wyjątkowego w formule ani niczego, co mogłoby uczynić go lepszym od innych już dostępnych na rynku.

Przy zakupie w zwykłej cenie detalicznej Cogniflex jest z pewnością jedną z droższych marek, co oznacza, że ​​producent musi zrobić więcej, jeśli chodzi o dostarczanie danych o wynikach klinicznych jako dowodu jego skuteczności. Dlatego konieczne byłoby zbadanie innych najwyżej oceniane nootropy na rynku przed dokonaniem ostatecznego ostatecznego wezwania.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące Cogniflex

Recenzje Cogniflex

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Cogniflex - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.