Recenzje CogniForce - Czy ten suplement mózgu jest bezpieczny w użyciu?

CogniForce dostarcza kluczowych składników odżywczych dla funkcji poznawczych i utrzymania zdrowia mózgu.
Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

W tym artykule

Co to jest CogniForce?

CogniForce to pigułka poprawiająca wydajność, która obiecuje wiele korzyści poznawczych, a jednocześnie zapewnia utrzymanie funkcji poznawczych.

Według producenta w tym produkcie zastosowano standaryzowany ekstrakt z korzenia, który pochodzi ze starożytnego zioła ashwagandha zwanego KSM-66 i innych specjalnych składników, które pomagają utrzymać naturalną równowagę w poziomach hormonu związanego ze stresem. Może również poprawić funkcjonowanie mózgu[1].

CogniForce
CogniForce - pigułka poprawiająca wydajność poznawczą

Dodatkowo preparat rzekomo zwiększa przepływ krwi do docelowych obszarów mózgu, co w konsekwencji może poprawić odpowiedź poznawczą i wyostrzyć pamięć. Może także wspierać zdrowy metabolizm homocysteiny dzięki kompleksowym witaminom.

Kto jest producentem CogniForce?

Firma stojąca za CogniForce nazywa się Primal Lab. Mają ugruntowaną oficjalną stronę internetową z wieloma informacjami i produktami związanymi z ogólnym zdrowiem. Firma wspomina, że ​​podczas produkcji wszystkich suplementów przestrzegają rygorystycznych wytycznych, aby zapewnić czystość, moc i bezpieczeństwo.

Wspominają również, że wszystkie składniki użyte w ich produktach są testowane na ludziach (nie tylko na zwierzętach) i wykazały, że w naturalny sposób zapewniają reklamowane korzyści, przy minimalnych skutkach ubocznych.

Jak działa CogniForce?

Sposób, w jaki CogniForce twierdzi, że działa, polega na tym, że dostarcza niezbędnych składników, które mogą być niezbędne do pierwotnego funkcjonowania mózgu. Kiedy mózg jest dobrze odżywiony tymi konkretnymi składnikami odżywczymi, rezultatem może być podwyższona świadomość umysłu. Może również przyspieszyć proces umysłowy i poprawić koncentrację.

Wykazano, że niektóre jego składniki, takie jak acetylo-L-karnityna, pomagają zmniejszyć zapominanie u starszych osób, powołując się na fakt, że może zwiększać głęboką masę neuronów pamięci.

Z drugiej strony, sugerowano, że L-teanina wspiera aktywność fal mózgowych, co w konsekwencji może sprzyjać czujności, jasnemu umysłowi i odprężeniu. Kiedy ten dobry nastrój jest wywoływany w mózgu, osoba może być w stanie skupić się przy mniejszym wysiłku[2].

Składniki CogniForce - czy są bezpieczne i skuteczne?

To skoncentrowane wsparcie i poznawczy suplement zdrowia wykorzystuje przetestowane laboratoryjnie składniki, o których mówi się, że działają razem, aby nadać jej moc.

CogniForce można uznać za bezpieczne, a wyniki dość godne uwagi po pewnym okresie użytkowania.

Lista składników w tej formule jest następująca:

 • L-teanina - w połączeniu z kawą studium ukazujące się na Journal Nutrition Sciences wskazuje, że L-teanina może wspierać poprawę szybkości umysłowej, dokładności i zmniejszać podatność na rozpraszanie uwagi. Może również zwiększyć produktywność w zadaniach wymagających poznawczo.
 • Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego - powszechnie uważany za składnik medycyny alternatywnej, ten ekstrakt z liści był stosowany w leczeniu różnych chorób zwyrodnieniowych, w tym makroangiopatii, choroby Alzheimera i chorób naczyniowo-mózgowych. Polecane na Starzenie się i chorobybadania sugerują, że jego Ginko może mieć właściwości przeciwstarzeniowe, a także korzyści dla zdrowia mózgu.
 • Wyciąg z Ashwagandha - składnik jest przydatny w poprawę deficytu pamięci zarówno u ludzi starszych, jak i młodych. Może mieć działanie przeciwartretyczne i przeciwzapalne oraz może spowalniać stany neurodegeneracyjne, takie jak choroba Parkinsona i Alzheimera.
 • Ryboflawina - nie jest do końca jasne, jak ten składnik wspiera funkcje poznawcze. Jednak odkrycia wiążą jego niedobór z dysfunkcja mózgu, problemy z przewodem pokarmowym i dysfunkcje mitochondriów.
 • N-acytylo-L-tyrozyna - fragmenty badań pokazują, że wydajność poznawcza w starzejącym się mózgu może być zmieniona przez słabe sygnalizowanie dopaminy. Podanie tyrozyny może pomóc ustabilizować produkcję ważnej transmisji sygnałów mózgowych, która może wspierać funkcje poznawcze w starzejącym się mózgu, zgodnie z badaniami pojawiającymi się na eNeuro.
 • Witamina B6 - badania powiązały niedobór tej witaminy u osób starszych z problemami zdrowotnymi, np migrena, przewlekła depresjai m.in. napady padaczkowe. Oznacza to, że suplementacja witaminą B6 może przynieść wiele korzyści związanych ze zdrowiem psychicznym.
 • Witamina B12 - chociaż istnieje niewiele informacji, które bezpośrednio wiążą tę witaminę z poprawą funkcji mózgu, badanie autorstwa Ont Health Technol Assess Ser łączy jej niedobór w organizmie z zaburzeniami neurokognitywnymi.
 • Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego - mówi się, że zawiera składniki bioaktywne, które mogą przynosić korzyści terapeutyczne w przypadku różnych dolegliwości, które powodują pośrednie zaburzenia poznawcze. Może również oferować korzyści ochronne dla żołądka i promować działania przeciwdepresyjne.

Jakie są zalety CogniForce?

 • Mówi się, że wspiera funkcje poznawcze
 • Może pomóc w leczeniu przewlekłej depresji
 • Zawiera składniki przetestowane w laboratorium
 • Może pomóc w utrzymaniu zdrowia pamięci u osób starszych

Jakie są wady CogniForce?

 • Produkt jest przeznaczony dla osób starszych, dlatego nie jest jasne, czy zadziała dla wszystkich
 • Różni użytkownicy mogą uzyskać różne wyniki
 • Aby uzyskać długoterminowe korzyści, użytkownicy będą musieli pozostać lojalni wobec produktu
 • Formuła jest wciąż nowa i zawiera niewiele informacji zwrotnych od użytkowników

CogniForce FAQ's

P: Jak powinieneś wziąć CogniForce?

A: Użytkownicy powinni przyjmować 2 kapsułki CogniForce dziennie. Producent nie podaje najlepszej pory spożycia tabletek, jednak większość podobnych formuł poznawczych zaleca przyjmowanie rano.

P: Ile kosztuje CogniForce?

A: Jedna butelka CogniForce z 30 kapsułkami kosztuje 59.99 USD, trzy butelki za 160.17 USD, co obniża cenę każdej sztuki do 53.39 USD, a sześć butelek za 269.94 (lub 44.99 USD za sztukę).

P: Jakie są zasady dotyczące zwrotów CogniForce?

A: Ten produkt podlega 60-dniowej polityce zwrotu, co zapewnia pełny zwrot kosztów, ale bez kosztów wysyłki. Jednak użytkownicy muszą zweryfikować swoje roszczenie, wysyłając przedmiot z powrotem nieotwarty i nieuszkodzony.

P: Czy CogniForce oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Oficjalna strona internetowa CogniForce nie wskazuje, że oferuje bezpłatną wersję próbną tego produktu. Możesz jednak zapytać o to samo, kontaktując się z producentem.

P: Potrzebuję numeru telefonu, aby zamówić CogniForce, jak się z nimi skontaktować?

A: Możesz skontaktować się z obsługą klienta CogniForce dzwoniąc pod numer: 877-300-7849 lub wysyłając e-mail do zespołu obsługi klienta na adres: [Email protected]. Godziny wsparcia są; Od poniedziałku do niedzieli od 8:5 do XNUMX:XNUMX czasu centralnego.

Pierwotne zdrowie, LP
710 Century Parkway Allen,
TX 75013

Recenzja CogniForce - ostateczny werdykt

CogniForce zajmuje miejsce na rynku ulepszania mózgu do używania składników, które, jak wykazano, wspomagają zwiększoną koncentrację i zwiększoną pamięć. Dokładniej, twierdzenia każdego ze składowych są poparte badaniami; coś, co sprawia, że ​​chcesz wypróbować ten suplement.

Konkretnie, jego główny składnik, acetylo-L-karnityna, jest wspomniany we włoskim badaniu, że może mieć szeroki zakres poznawczych korzyści zdrowotnych, z których jednym jest wspieranie zdrowych neuronów mózgu dla lepszej pamięci.

Jednak obszarem, w którym producent nie wydaje się być jasny, jest to, czy produkt zachowuje skuteczność po długotrwałym stosowaniu.

Inną rzeczą, która powinna wyglądać na korzyści, ale jest to wada tego produktu, to fakt, że mówi się, że pomaga kontrolować spadek objętości mózgu u osób starszych.[3], ale istnieje ograniczone badanie potwierdzające, że tak się dzieje.

Wysoko oceniane suplementy wspomagające funkcje poznawcze na rynku spróbuj wyjaśnić wszystko, co użytkownik może chcieć wiedzieć.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dla CogniForce

Recenzje CogniForce - Czy ten suplement mózgu jest bezpieczny w użyciu?

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję CogniForce - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.