Przegląd pigułek Cognitiva - poznaj prawdę o tej pigułce wzmacniającej funkcje poznawcze

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest pigułka poznawcza

Cognitiva Pill to suplement wspomagający mózg, który według producenta obiecuje poprawić funkcje poznawcze, a także zaoferować inne korzyści zdrowotne.

Może zwiększyć szybkość przetwarzania, zmniejszyć rozproszenie umysłowe i pozwolić użytkownikowi w pełni wykorzystać jego zdolności umysłowe.

Pigułka poznawcza
Tabletka poznawcza - Brain Booster

Pigułka może pomóc uprzątnąć bałagan i pomóc zachować czysty i stale odświeżony umysł.

Podobno zawiera składniki, które pozwalają użytkownikom w pełni wykorzystać ich potencjał funkcji mózgu.

Składniki wchodzące w skład tej kapsułki są pochodzenia roślinnego i ziołowego, co sugeruje, że nie mogą powodować dodatkowych skutków ubocznych.

Podobnie jak inne suplementy nootropowe, ten produkt może zapewnić lepszą koncentrację, a także podnieść poziom energii.

Kto jest producentem pigułek Cognitiva?

Firma odpowiedzialna za Cognitiva Pill znana jest jako Cognitiva Cognitive Support. Mają stronę online, na której również udostępniają fragmenty informacji o produkcie.

Muszą jednak udostępnić bardziej podstawowe informacje, aby pomóc aspirującym użytkownikom zrozumieć wszystko na ich temat, ponieważ pomaga to w procesie podejmowania decyzji przy zakupie suplementu.

Producent wykorzystuje świat internetu, a także inne platformy cyfrowe do reklamowania tego suplementu.

Na przykład istnieje wiele pojedynczych witryn internetowych z różnymi nazwami domen, które sprzedają ten konkretny dodatek.

Mają również strony na platformach społecznościowych z listami obserwujących, co sugeruje, że firma wierzy w to sformułowanie.

Jak działa pigułka Cognitiva?

Większość formuł nootropowych działa prawie tak samo na całej planszy. Pigułka Cognitiva dokładnie zależy od starannie dobranych składników, które pomagają poprawić funkcjonowanie mózgu danej osoby.

Użytkownicy tego suplementu mogą być w stanie skoncentrować się bardziej niż wcześniej, gdy dostanie się on do organizmu.

Twój poziom energii może również ulec poprawie, aby pomóc Ci dłużej wykonywać zadanie. Zmniejsza rozproszenie umysłowe i zaćmienie mózgu, co często zmniejsza zainteresowanie nauką. Uczniowie mogą również doświadczyć lepszej pamięci krótkotrwałej i długotrwałej.

Składniki pigułek Cognitiva - czy są bezpieczne i skuteczne?

Istnieją specyficzne składniki poprawiające mózg, które mają badania kliniczne potwierdzające ich twierdzenia, a większość suplementów poznawczych zawiera zwykle jeden lub co najmniej kilka składników w swoim preparacie.

Poza tym większość pigułek zwiększających wydajność ma w przeszłości promowanie funkcji mózgu bez niepożądanych skutków ubocznych.

Jednak chociaż istnieje wiele stron internetowych wyjaśniających potencjalne korzyści płynące ze stosowania pigułki Cognitiva Pill, lista jej składników nie jest oficjalnie ujawniana opinii publicznej.

Jednak spekuluje się, że może zawierać takie składniki, jak te wymienione poniżej:

 • Huperzine-A - wykazano, że ma właściwości lecznicze w przypadku uszkodzeń poznawczych w modelach zwierzęcych. Jak podaje czasopismo, na kontynencie azjatyckim stosowano go w leczeniu dużych zaburzeń depresyjnych Szanghajskie Archiwum Psychiatrii.
 • Alpha GPC - wraz z kofeiną składnik ten może poprawić zdrowie fizyczne i psychiczne. Według dziennika może ułatwić naukę, zrównoważyć nastrój i wzmocnić pamięć przypominającą Journal of International Society of Sports Nutrition.
 • Kofeina - wyniki wskazują, że może poprawić koncentrację, czujność, pamięć i aktywność fizyczną. Twierdzenia te są poparte jednym artykułem przeglądowym w czasopiśmie Current Neuropharmacology, a praca dodaje, że może wspomagać czynności w ośrodkowym układzie nerwowym.
 • Alfa Johimbina - w połączeniu z innymi składnikami może pomóc radzić sobie z lękiem, a także wspierać zdrowe funkcjonowanie ośrodkowego układu nerwowego - wynika z badania opublikowanego w czasopiśmie Medycyna Psychosomatyczna

Jakie są zalety pigułki Cognitiva Pill?

 • Może poprawić szybkość przetwarzania myśli
 • Może zwiększyć skupienie i koncentrację
 • Może poprawić krótko- i długoterminową pamięć przypominającą
 • Może pomóc usunąć mgłę mózgową

Jakie są wady pigułki Cognitiva Pill?

 • To wciąż bardzo nowy produkt, aby ocenić jego potencjał
 • Może nie przynieść dokładnie takich samych wyników dla wszystkich
 • Producent nie podał dokładnej listy składników
 • Produkt może nie zawsze być dostępny w magazynie, ponieważ jest nowy
CZYTAJ DALEJ - Cerebra i F'ing Focus

FAQ

P: Jak należy przyjmować pigułkę Cognitiva?

A: Przyjmuj dwie tabletki Cognitiva Pill dziennie, najlepiej rano, aby móc cieszyć się korzyściami przez resztę dnia.

P: Ile kosztuje pigułka Cognitiva?

A: Producent nie podał ceny tej pigułki, ale możesz odwiedzić ich oficjalną stronę internetową i wysłać im e-mail, aby zapytać o to.

P: Jakie są zasady dotyczące zwrotów pigułek Cognitiva Pill?

A: W Internecie nie ma informacji o tym, jak producent postępuje z zwróconymi towarami.

P: Czy pigułka Cognitiva oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Nie, mimo że jest to nowy produkt, nie ma wzmianki, że Cognitiva Pill ma dostępną bezpłatną wersję próbną tego produktu.

Przegląd pigułek poznawczych - ostateczny werdykt

Cognitiva Pill twierdzi, że jest suplement wspomagający funkcje mózgu i że może pomóc uczniom odkryć ich zdolności umysłowe. Biznesmeni i menedżerowie mogą go używać do skalowania swojej produktywności.

Może również działać w przypadku starszych osób, które doświadczają lekkiej utraty pamięci, pomagając im szybciej zapamiętywać informacje.

Podobnie jak inne nootropy, ta formuła obiecuje, że pomaga ci radzić sobie z trudnymi zadaniami znacznie wydajniej, a to może pomóc menedżerom w szybszym podjęciu decyzji.

Poza tym może pomóc ci lepiej spać w nocy, co jest kolejnym ważnym aspektem popraw swoją pamięć długotrwałą.

Jednak większość użytkowników może wahać się, czy ufać tej pigułce, ponieważ nie zawiera ona listy jej składników. Ludzie zwykle ufają suplementowi, który ma wszystkie składniki z tym ostatnim, tylko po to, aby upewnić się, że są bezpieczne.

Ponadto wygląda na to, że produkt został niedawno wprowadzony na rynek, co wielu użytkowników woli poświęcić mu trochę czasu, zanim spróbuje.

Wiele innych suplementy wspomagające funkcje poznawcze na rynku np Neuriva i Revive Brain obiecać tę samą korzyść.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące pigułki Cognitiva

Przegląd pigułek Cognitiva - poznaj prawdę o tej pigułce wzmacniającej funkcje poznawcze

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij przegląd pigułki Cognitiva - jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.