Przegląd Cognium - czy jest bezpieczny w użyciu i wart swojej ceny?

Cognium Wyniki w zaledwie 4 tygodnie. Wzmocnij swój mózg dzięki Natrol Cognium.
Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

W tym artykule

Co to jest Cognium?

Tabletki Natrol Cognium to tabletki na pamięć i koncentrację sprzedawane przez firmę Natrol, LLC, która również sprzedaje różnorodne produkty zdrowotne i pielęgnacyjne.

Produkt sprzedawany jest w małych pudełeczkach zawierających 60 tabletek.

Cognos
Cognium - dla ostrzejszego umysłu

Producent oferuje politykę zwrotów do 60 dni od zakupu.

Klienci są zobowiązani do wypełnienia formularza online.

Kto jest producentem Cognium?

Natrol, LLC[1] jest producentem witamin i istnieje na rynku od 35 lat.

Starają się dostarczać bezpieczne, innowacyjne produkty. Cognium jest produkowane przez firmę Natrol (cieszącą się doskonałą reputacją) i znajduje się w Chatsworth w Kalifornii. Ich numer telefonu to 1-800-262-8765.

Niektóre z ich produktów obejmują kontrolę wagi, pigułki dla kobiet i witaminy, które promują zdrowie mózgu.

Cognium to pigułka pamięci stworzony w celu zwiększenia pamięci i skupienia w ciągu czterech tygodni, jeśli jest stosowany zgodnie z zaleceniami.

Składniki Cognium - czy są bezpieczne i skuteczne?

 • Proszek CERA-Q (100 mg): Proszek wykonany z białka pochodzącego z kokonów jedwabników. Chroni mózg przed gromadzeniem się złogów amyloidowych, które są badane pod kątem powiązań z chorobą Alzheimera.
 • Fosforan dwuwapniowy: Wikipedia Zastrzeżenia Farmaceutyczna zaróbka używana do rozcieńczania substancji, nadawania im stabilności i możliwości połknięcia.
 • Celuloza mikrokrystaliczna: Depolimeryzowana celuloza stosowana jako zaróbka farmaceutyczna. Służy do wiązania i wypełniania preparatów. Wysokiej jakości miazga drzewna, która została zhydrolizowana, oczyszczona i wysuszona.
 • Maltodekstryna: Według dziennika Krytyczne recenzje w nauce o żywności i żywieniu, Maltodekstryna[2] stosowany do rozcieńczania substancji, działa jako powłoka, zwiększa poziom kalorii w doustnych suplementach i zwiększa lepkość niektórych produktów.
 • Kwas stearynowy: Zmiękczacz i emulgator. Zapobiega utracie wody.
 • stearynian magnezu: Stearynian magnezu[3] Smaruje tabletki, aby zawartość nie przylegała do maszyn podczas przetwarzania.
 • Gliceryna: Służy do poprawy wyników sportowych i zapobiegania utracie wody.
Może Ci się spodobać - Recenzje Neuriva

Jakie są zalety Cognium?

 • Zwalcza płytkę amyloidową związaną z chorobą Alzheimera i innymi chorobami zwyrodnieniowymi mózgu[4].
 • Cognium badano wiele razy pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności.
 • To suplement nootropowy jest dostępny na różnych stronach internetowych.
 • Może pomóc poprawić pamięć i koncentrację

Jakie są wady Cognium?

 • Podana jest tylko ilość głównego składnika.
 • Ze względu na sprzedaż w różnych punktach sprzedaży klienci mogą doświadczać nierównych cen.
Zobacz także - Elevacity Choclevate

Pytania i odpowiedzi Cognium

P: Czy kobiety w ciąży lub karmiące mogą przyjmować Cognium?

Odp .: Cognium jest bezpieczne dla większości ludzi, ale kobiety w ciąży lub karmiące piersią powinny omówić możliwe stosowanie Cognium z wykwalifikowanym lekarzem.

P: Czy Cognium działa?

O: Dziewięć Badania kliniczne stwierdzili, że osoby, które stosowały produkt zgodnie z zaleceniami, zauważyły ​​wyraźną poprawę w ciągu 4 tygodni.

P: Ile kosztuje Cognium?

Odp .: Pojedyncza butelka produktu jest sprzedawana w witrynach innych firm po cenie 17.45 USD.

P: Jakie są podobne produkty do Cognium?

A: Współczynnik skupienia, Revive Brain i Cebria czy na rynku są dostępne produkty o podobnych zaletach.

P: Jakie są składniki Cognium?

O: Składnikiem Cognium jest hydrolizat białek jedwabiu, który jest otrzymywany z nici kokonów jedwabników.

P: Jak należy przyjmować Cognium?

O: Należy przyjmować jedną tabletkę rano i jedną wieczorem. Powinieneś przyjmować Cognium z posiłkami dziennymi i nocnymi.

P: Czy Cognium zawiera stymulant?

O: Nie, nie ma. Cognium nie zawiera stymulantów i jest bardzo bezpieczne.

P: Kto nie powinien brać Cognium?

Odp.: Jak twierdzi producent, Cognium nie wydaje się powodować żadnych nieprzyjemnych skutków ubocznych, ważne jest, aby pamiętać, że działa nieco inaczej niż wiele innych suplementów nootropowych dostępnych na rynku.

Inne nootropy powodują krótkotrwałą poprawę funkcji poznawczych natychmiast po spożyciu. Jednak Cognium ma na celu wywołanie trwałych zmian w mózgu, co wymaga długotrwałego stosowania.

Mając to na uwadze, każdy, kto szuka szybkiego zwiększenia pamięci lub pewnego polepszenia koncentracji (na przykład przed egzaminem), powinien prawdopodobnie poszukać innego rodzaju suplementu stymulującego mózg.

Przegląd Cognium - ostateczny werdykt

Cognium to innowacja produkt wzmacniający mózg w tym proszek CERA-Q, który zawiera proteiny pochodzące z kokonów jedwabników.

Badania wykazały, że te białka są skuteczne w walce z gromadzeniem się blaszek amyloidowych, które mogą powodować choroby zwyrodnieniowe mózgu, takie jak choroba Alzheimera[5].

Ponadto na produkcie przeprowadzono dziewięć badań.

Produkt jest objęty polityką zwrotów, ale nie można go kupić bezpośrednio za pośrednictwem witryny internetowej producenta.

Różnorodne produkty są testowane niezależnie i dostępne bezpośrednio od ich producentów.

„Cognium” można kupić za pośrednictwem ich Oficjalna strona internetowa.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

7
Recenzje klientów dotyczące Cognium

Przegląd Cognium - czy jest bezpieczny w użyciu i wart swojej ceny?

Średnia ocena klientów

3.6
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Margaux P
  Pigułka jest trochę trudna do przełknięcia, ale będę nadal go używać, ponieważ działa
  Zgadzam się ze wszystkimi poprzednimi recenzjami, które mówią, że cognium rzeczywiście korzystnie wpływa na zdolności umysłowe. Stosuję ten suplement już od kilku miesięcy i na własnej skórze mogłem przekonać się o jego działaniu. Jestem bardziej czujny i skoncentrowany, odkąd zacząłem go brać. Jednak, podobnie jak w przypadku innych suplementów, cognium nie jest produktem idealnym. Ma też pewne wady. Dla mnie pigułka trochę trudna do przełknięcia. Nie wiem, czy to rozmiar, ale nie jest tak śliski jak inne kapsułki czy tabletki. Ale to tylko drobny problem. Będę nadal używać produktu, ponieważ działa.
 2. Edward N.
  Daj mu przynajmniej miesiąc, a zobaczysz.
  Ten produkt działa dla mnie, kogoś, kto ma już 70 lat i ma problemy z zapamiętywaniem ludzi, dat i adresów. Normalnie musiałbym się bardzo mocno skoncentrować, żeby coś sobie przypomnieć, ale odkąd zacząłem korzystać z kogni, moja pamięć wyraźnie się poprawiła. Moja koncentracja na wykonywaniu zadań jest również znacznie lepsza. Minął miesiąc, zanim poczułem poprawę, ale tak naprawdę działają suplementy, prawda? Poza tym na efekty warto poczekać, do tego stopnia, że ​​już myślę o kolejnym zakupie. Zdecydowanie polecam wypróbowanie tego.
 3. Madison H.
  Opóźnione wyniki ....
  Pracuję jako statystyka i oczekuje się ode mnie wykonywania wielu obliczeń i zapamiętywania dużej ilości danych. Ostatnio nie sprostałem temu zadaniu i zwykle zapominam, co wpływa na moją wydajność w pracy. Jako pracownik, który chce dobrze się rozwijać w miejscu pracy, spotykam się z lekarzem, aby dowiedzieć się, czy mogę znaleźć rozwiązanie dla mojej pamięci, a co za tym idzie, poprawić produktywność i koncentrację. Mój lekarz zalecił Cognium, które wydawało się wystarczająco bezpieczne, więc je kupiłam. Wyniki były widoczne dopiero po kilku tygodniach. Długie oczekiwanie było bolesne, a moja produktywność była stosunkowo niska w ciągu tygodni, w których czekałem na skuteczność Cognium. Nie mogłem się doczekać ogólnej poprawy zdrowia mojego mózgu w ciągu pierwszego tygodnia, ale tak się nie stało.
 4. Paola S.
  To nie jest płatna recenzja. Kupiłem cognium i miałem pozytywne wyniki.
  Cognium działa lepiej niż przepisany przez lekarza nootropik, którego używałem. Właściwie to jedyna rzecz, która zrobiła dla mnie różnicę. Poprawiło to nie tylko moją pamięć krótkotrwałą, ale także inne aspekty mózgu, takie jak czujność, uwaga, skupienie i koncentracja. Od ponad miesiąca biorę ten produkt dokładnie tak, jak wskazano na etykiecie i wydaje się, że moje zapomnienie uległo zmniejszeniu. Zmniejsza się również mgła mózgowa. Ogólnie jest to doskonały produkt i jestem bardzo zadowolony. To zmieniło moje życie na wiele wspaniałych sposobów. Na pewno kupię to ponownie.
 5. Edwin R.
  Nie jest to inteligentna pigułka, ale działa świetnie
  Zacznę tę recenzję od stwierdzenia, że ​​cognium nie jest jakąś „inteligentną pigułką”, którą można zobaczyć w filmach. Staram się być tutaj obiektywny, więc wierz mi, kiedy mówię, że to działa. Nie cudem, ale pomaga w wykonywaniu moich codziennych zadań w pracy. Po pierwsze, poprawiło moją pamięć, dzięki czemu mogłem sobie przypomnieć rzeczy przy znacznie mniejszym wysiłku. Poprawiło również moją koncentrację i zmniejszyło mgłę mózgową. Trudno jest oszacować, jak bardzo poprawiły się moje zdolności umysłowe, ale wiem, że nastąpiła poprawa. Jeśli chcesz czerpać takie same korzyści jak moje, postępuj zgodnie z dawkowaniem i konsekwentnie go używaj.
 6. Zara F.
  Wydaje się, że mój dziadek to lubi
  U mojego dziadka niedawno zdiagnozowano chorobę Alzheimera i Parkinsona, a po przeprowadzeniu badań online zdecydowałem się kupić dla niego butelkę Cognium, ponieważ stwierdzono, że może pomóc zmniejszyć gromadzenie się białek amyloidu w mózgu. Nie wiem, jak prawdziwe jest to twierdzenie, ale wydaje się być bardziej świadomy w dni, w których pije suplement, niż wtedy, gdy niczego nie używał. Jego lekarz również przepisał leki, które mogły być prawdziwym powodem, dla którego miał lepsze dni, ale czuję się lepiej wiedząc, że to może mu pomóc. Prawdopodobnie kupię kolejną butelkę.
 7. Lidia R Miyares Zweryfikowany użytkownik

  Załącznik Cognos
  Naprawdę wierzę, że ten produkt działa.
  Zrobiłem test z książki, którą zrobiłem dwa lata wcześniej i zrobiłem 92.

  Poleciłem wszystkim znajomym i rodzinie.

Rozpocznij recenzję Cognium - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.