Recenzje Cognizin - Czy ten składnik odżywczy dla zdrowia mózgu i nootropowy jest bezpieczny?

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Cognizin?

Cognizin to suplement poprawiający funkcje poznawcze będący opatentowaną formą cytykoliny. Dostarcza organizmowi składników odżywczych, które pobudzają umysł i zwiększają zakres uwagi i koncentrację.

Cognizin

Daje mózgowi energię potrzebną do wspierania aktywności mitochondriów, utrzymywania błon komórkowych i pomagania w koncentracji.

Kto jest producentem Cognizin?

Cognizin jest produkowany przez Kyowa Hakko Bio Co., Ltd., która została założona w 2008 roku jako poprzednik Kyowa Hakko Kogyo.

Jest to biochemiczna firma produkcyjna z siedzibą w Tokio w Japonii, która koncentruje się na produktach dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Produkują głównie aminokwasy i kwasy nukleinowe do użytku farmaceutycznego i przemysłowego.

Jak działa Cognizin?

Podstawowym składnikiem aktywnym preparatu Cognizin jest cytykolina. Jest to substancja chemiczna mózgu, która jest prekursorem neuroprzekaźnika acetylocholiny.

Odgrywa ważną rolę w uczeniu się i zapamiętywaniu, więc zwiększenie ilości dostępnej acetylocholiny poprawi pamięć i inne zdolności poznawcze.

Badania wykazali, że cytykolina połączona z kwasem dokozaheksaenowym może poprawiać dysfunkcje poznawcze po przejściowym niedokrwieniu mózgu.

Doszli do wniosku, że „cytykolina i DHA wywierają synergistyczne działanie poprawiające zdolność uczenia się i zapamiętywania poprzez zapobieganie śmierci komórek neuronalnych w następstwie przejściowego niedokrwienia BCCAO”.

Inne studia zbadali cytykolinę i jej wpływ na pacjentów, którzy przeszli ostry udar niedokrwienny i stwierdzili, że jest ona nieskuteczna w poprawianiu ich wyników.

Składniki Cognizin - czy są bezpieczne i skuteczne?

W produkcie jest tylko jeden główny składnik aktywny, cytykolina i kilka nieaktywnych składników.

 • cytykolina - jedynym składnikiem aktywnym tego suplementu jest cytykolina, która naturalnie występuje w komórkach ludzkich i zwierzęcych. Zwiększa produkcję dopaminy, neuroprzekaźnika. Cytykolina jest również prekursorem acetylocholiny, która jest przekaźnikiem mózgu, który odgrywa rolę w uczeniu się, zapamiętywaniu i koncentracji. Badania pokazują, że cytykolina może poprawić zaburzenia poznawcze[3].
 • Kwas stearynowy - to jest nasycony długołańcuchowy kwas tłuszczowy. Można go znaleźć w różnych tłuszczach zwierzęcych i roślinnych. Jest powszechnie stosowany jako nieaktywny składnik wielu suplementów i leków. Jego sole nazywane są stearynianami.
 • Krzemionka - to minerał, który jest często używanym nieaktywnym składnikiem[4] stosowany w wielu lekach i suplementach.

Jakie są zalety Cognizin?

 • Produkt może poprawić koncentrację i koncentrację uwagi.
 • Napędza procesy umysłowe mózgu.
 • Cognizin pomaga w utrzymaniu i syntezie błon komórkowych.
 • Wspiera aktywność mitochondriów mózgu.

Jakie są wady Cognizin?

 • Produkt opiera się tylko na jednym składniku aktywnym.
 • Kapsułki są duże i mogą być trudne do połknięcia.
 • Niektórzy użytkownicy nie odczuwają żadnego efektu.

Cognizin FAQs

P: Jak należy przyjmować Cognizin?

A: Zalecane dawkowanie to jedna kapsułka dziennie popijana pełną szklanką wody. Pod żadnym pozorem nie należy przyjmować więcej niż sugerowana dawka, ponieważ może to zaszkodzić Twojemu systemowi.

P: Ile kosztuje Cognizin?

A: Ten produkt jest sprzedawany w wielu lokalizacjach online i offline. Nie jest dostępny na oficjalnej stronie internetowej, chociaż można tam znaleźć listę sprzedawców detalicznych, w których można kupić produkt. Cena wynosi 36.17 USD, chociaż może się nieznacznie różnić w niektórych sklepach i sklepach internetowych.

P: Jakie są zasady dotyczące zwrotów firmy Cognizin?

A: Suplement nie jest do sprzedaży na oficjalnej stronie internetowej. Jest sprzedawany w wielu lokalizacjach online i offline, a polityka zwrotów jest niezależna od sprzedawcy, który kupujesz w ramach ofert.

P: Czy Cognizin oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Nie, nie ma bezpłatnej wersji próbnej tego produktu ani nie ma żadnych bezpłatnych próbek oferowanych przez producenta. Producent nie sprzedaje produktu bezpośrednio.

Cognizin Review - Wniosek

Recenzje Cognizin były w dużej mierze pozytywne. Wielu klientów było zadowolonych i zdumionych tym, jak bardzo poprawiły się ich procesy umysłowe podczas przyjmowania produktu. Czuli się bardziej pobudzeni psychicznie, mieli większe skupienie poznawcze i doświadczyli lepszej koncentracji uwagi. Jednak były też recenzje, które były negatywne. Niektórzy klienci nie odczuli żadnego efektu.

Chociaż na oficjalnej stronie internetowej nie ma żadnych skutków ubocznych tego suplementu, jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy, które są poważne, należy natychmiast przerwać stosowanie produktu. Jest to suplement organiczny, ale to nie znaczy, że nie może wchodzić w interakcje z przyjmowanymi lekami. Przed rozpoczęciem przyjmowania leku Cognizin należy umówić się na wizytę u lekarza rodzinnego w celu uzyskania zgody lekarza.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące Cognizin

Recenzje Cognizin - Czy ten składnik odżywczy dla zdrowia mózgu i nootropowy jest bezpieczny?

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Cognizin - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

Referencje

[1] Clin Interv Aging. 2015; 10: 1421–1429. Opublikowano online, 2015 września 3 r. Doi: 10.2147 / CIA.S87886 PMCID: PMC4562749 PMID: 26366063 Rola cytykoliny w zaburzeniach funkcji poznawczych: właściwości farmakologiczne, możliwe zalety i wątpliwości dotyczące starego leku z nowymi perspektywami https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4562749/
[2] Dwutlenek krzemu - z Wikipedii, wolnej encyklopedii https://en.wikipedia.org/wiki/Silicon_dioxide

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.