Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest okładka trzecia?

Jeśli chodzi o nootropy, to jest to interesujące. Cover Three to rzeczywiście produkt należący do kategorii produktów nootropowych, ale jego zamierzone zastosowanie jest nieco bardziej wyspecjalizowane niż większość substancji nootropowych, które możesz znaleźć w Internecie lub w sklepie.

Cover Three
Okładka trzecia - suplementy pamięci

Wydaje się, że został opracowany w szczególnym celu ochrony mózgu przed urazami uderzeniowymi. Może również pomóc w twoich funkcjach poznawczych.

Podstawowe fakty dotyczące Cover Three są takie, że jest to suplement dla mózgu występujący w postaci napoju, aw nim składniki, które producent określa jako neuroprotektory.

Dzięki tym składnikom napój ma zdolność obrony mózgu przed tym, co się dzieje, gdy doznaje lekkiego uderzenia.

Jest dostarczany w przenośnej saszetce, którą możesz wypić w dowolnym momencie, chociaż zaleca się zabranie go przed lub po uderzeniu w głowę.

Kto jest producentem okładki trzeciej?

Okładka Three jest produkowana samodzielnie.

Został podobno opracowany przez dwóch braci, którzy mieli długą historię urazów mózgu. Jeden z nich jest lekarzem i to on założył Cover Three w 2017 roku.

Najwyraźniej sformułował Cover Three jako szczególnie korzystny dla tych, którzy mają skłonność do uderzania głową.

W tym sensie Cover Three wydaje się być skierowany do sportowców. Nawet nazwa „Cover Three” jest odniesieniem do piłki nożnej.

Jak działa Cover Three?

Cover Three działa jako ochrona mózgu i ma praktyczne zastosowanie jako tradycyjny rodzaj nootropu.

Na przykład, powiedziano nam, że Cover Three działa, zapewniając mózgowi ochronę przeciwutleniającą, która może przynieść wiele różnych krótko- i długoterminowych korzyści dla funkcjonowania mózgu.[1].

Powiedziano nam również, że Cover Three działa, aby zapewnić nagły wzrost skupienia i koncentracji, gdy użytkownik go pije.

Zakryj trzy składniki - czy są bezpieczne i skuteczne?

Formuła używana do tworzenia Cover Three składa się głównie z naturalnych składników.

W tym sensie może być bezpieczny dla większości użytkowników. Mimo to zawsze dobrze jest skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiegokolwiek suplement nootropowy reżim.

 • Kurkumina - Kurkumina ma niesamowitą zdolność przekraczania bariery mózg-krew i usuwania złogów płytki nazębnej, które są uważane za związane z chorobą Alzheimera.
 • Transresveratrol - To specyficzny rodzaj resweratrolu i mówi się, że jest lepszy, ponieważ dostarcza mózgowi więcej przeciwutleniaczy[2].
 • Omega 3 - Kwasy tłuszczowe Omega 3 mogą być korzystne dla mózgu poprzez poprawę plastyczności synaps, ułatwianie uczenia się, poprawianie pamięci[3] i zmniejszenie stresu oksydacyjnego.
 • Alpha GPC - Alpha GPC może działać na poprawę funkcji poznawczych, takich jak pamięć i przypominanie sobie[4].
 • Urydyna - Urydyna wspomaga metabolizm węglowodanów i działa przeciwzapalnie na mózg.
 • Witamina C - Witamina C odgrywa kluczową rolę w wielu funkcjach organizmu, takich jak regeneracja komórek i tkanek łącznych oraz wzmacnianie układu odpornościowego.

Jakie są zalety ubezpieczenia trzeciego?

 • Pokrycie XNUMX może pomóc mózgowi odzyskać siły po niewielkim uderzeniu.
 • Okładka trzecia może również zapewnić mózgowi obronę oksydacyjną.
 • Może to być szczególnie korzystne dla sportowców i osób podatnych na wypadki.
 • Ten produkt może poprawiać ostrość i pamięć.

Jakie są wady Cover Three?

 • Istnieje kilka przeciwwskazań dotyczących kurkuminy dla osób z niedrożnością dróg żółciowych i dla osób z kamieniami żółciowymi.
 • Mówi się, że okładka trzecia jest dobra, zanim uderzysz się w głowę, ale trudno jest to zaplanować.
 • Nie należy przyjmować Cover Three jeśli jesteś uczulony na ryby.
 • Wydaje się, że witamina C nie ma żadnych szczególnych korzyści dla funkcji mózgu.

FAQ

Jak zabezpieczyć trzy?

Cover Three jest sprzedawany w podróżnym etui, które można pić praktycznie w dowolnym momencie. Jeśli uderzyłeś się w głowę, możesz go przyjmować codziennie, aż objawy ustąpią.

Ile pokrywa trzy koszty?

Cover Three jest dostępny w pakiecie 6, który kosztuje 39.99 $ na oficjalnej stronie internetowej. Jest również dostępny w opakowaniu 30, które kosztuje 179.99 $. Jest również dostępny w odmianach dla dzieci, a opakowanie 20 to 41.64 USD.

Co to jest polityka zwrotów w ubezpieczeniu Cover Three?

Nie mogliśmy znaleźć żadnych informacji na temat zasad zwrotów ubezpieczenia trzeciego, ale są informacje kontaktowe, w których możesz uzyskać odpowiedzi.

Czy Cover Three oferuje bezpłatną wersję próbną?

Okładka trzecia nie oferuje obecnie bezpłatnej wersji próbnej. Możesz jednak skontaktować się z firmą i formalnie o nią poprosić.

Cover Three Review - Final Verdict

Cover Three jest zdecydowanie wyspecjalizowanym suplement mózgu który został specjalnie opracowany, aby pomóc sportowcom i każdemu, kto uderzy się w głowę.

Może mieć przyjemny smak i może wspomagać mózg przeciwutleniaczami. Może również poprawić niektóre funkcje poznawcze, takie jak przypominanie sobie.

Cover Three zawiera witaminę C, która może nie mieć żadnych szczególnych korzyści dla mózgu.

Zawiera również kurkuminę, która może mieć przeciwwskazania dla osób z kamieniami żółciowymi i innymi schorzeniami.

Nie należy również stosować Cover Three jeśli jesteś uczulony na ryby, ponieważ formuła zawiera kwasy omega 3.

Ogólnie rzecz biorąc, Cover Three zasługuje na twoje rozważenie, ale tak samo jak inne suplementy nootropowe tego rodzaju, więc sprawdź je.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące Cover Three

Okładka trzech recenzji

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję okładki trzeciej - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.