Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Cresceo Overview

Cresceo to naturalny suplement diety zawierający niezbędne składniki odżywcze wspomagające optymalne funkcjonowanie mózgu. Ten środek został opracowany przez dr Blaylocka i zawiera 4 składniki, o których wiadomo, że pobudzają mózg. Ten suplement diety jest jednym z produktów sprzedawanych osobom cierpiącym na problemy z czujnością umysłową i utratą pamięci. Według firmy stojącej za tym produktem, codzienne przyjmowanie Cresceo może pomóc zmniejszyć pamięć i problemy poznawcze związane z wiekiem.

Kapsułki Cresceo sprzedawane są w butelkach, które mogą służyć przez 1 miesiąc lub 3 miesiące. Możesz zamówić ten środek bezpośrednio na stronie producenta lub zamówić go w wielu sklepach internetowych. Jeśli zamówisz go na stronie internetowej firmy, możesz wybrać automatyczną subskrypcję. W ten sposób masz gwarancję nowej butelki co trzy miesiące, aż do rezygnacji z subskrypcji. Ten suplement diety jest również dostępny na Amazon.com

urosłem

Roszczenia Cresceo

 • Wspiera zdrowie mózgu
 • Zapewnia ochronę antyoksydacyjną
 • Wspomaga krążenie mózgu
 • Wspiera zdrowie poznawcze
 • Obsługuje pamięć i retencję

Producent Cresceo

Cresceo jest produkowane przez firmę znaną jako Medix Health. To amerykańska firma z siedzibą w Boca Raton na Florydzie. Firma ta produkuje wiele innych suplementów zdrowotnych i dietetycznych. Produkt jest wprowadzany do obrotu i sprzedawany na stronie internetowej Medix Select. Podano niewiele informacji o szczegółach firmy. Większość informacji zawartych w tej recenzji została zebrana z witryn osób trzecich.

Lista składników Cresceo

Ten suplement diety jest wytwarzany z czterech kluczowych składników wymienionych poniżej

 • Ginkgo Biloba
 • Izolat fosfatydyloseryny
 • Brahmi
 • Huperzine

Jak radzi sobie Cresceo?

 • Ginkgo Biloba - To zioło, które było pierwotnie używane w medycynie azjatyckiej, szczególnie w Indiach wieki temu. Zioło to jest obecnie używane na całym świecie, aby pomóc przezwyciężyć kilka schorzeń. Jako zioło wzmacniające mózg, Ginkgo Biloba pomaga zwiększyć krążenie tlenu i krwi do mózgu. Badania wykazały również, że zioło to może pomóc kontrolować schizofrenię, lęk i demencję.
 • Bacopa monnieri –To zioło znane również jako brahmi. Zioło to było używane w różnych tradycyjnych lekach do wspomagania funkcji poznawczych. Niektóre badania wykazały również, że zioło to może pomóc zmniejszyć objawy choroby Alzheimera, ale wyniki nie były rozstrzygające.
 • SerinAid 50P- To zastrzeżona mieszanka izolatu fosfatydyloseryny. Jest to forma aminokwasu, który pomaga w utrzymaniu funkcji mózgu. Badania wykazały również, że zioło to może pomóc zmniejszyć problemy poznawcze u nastolatków, zmniejszyć objawy choroby Alzheimera i związaną z wiekiem utratę pamięci.
 • Huperzyna - Jest to zioło pochodzące z chińskiej rośliny znanej jako mech. Związek ten może pomóc poprawić poziom neuroprzekaźników obecnych w mózgu.

Wskazówki Cresceo

Ten produkt jest suplementem diety. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, zapobiegania, leczenia ani leczenia jakichkolwiek schorzeń. Zalecany dla osób dorosłych. Przyjmować jedną kapsułkę dziennie podczas posiłku. Zaleca się przyjmowanie tych kapsułek z jedzeniem, aby uniknąć rozstroju żołądka. Jeśli jesteś odpowiednią dawką, po prostu wznów schemat dawkowania następnego dnia.

Zalety Cresceo

 • Podano dane producenta
 • Cresceo jest wytwarzane ze wszystkich naturalnych składników
 • Kluczowe składniki są wymienione i szczegółowo wyjaśnione
 • Istnieje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Składniki zostały niezależnie przetestowane

Wady Wady Cresceo

 • Niewiele opinii i recenzji klientów
 • Brak bezpłatnych próbek

Czy jest jakiś efekt uboczny?

Cztery główne składniki użyte do produkcji tego produktu są szeroko badane i uważane za bezpieczne. Jednak wskazane jest, aby porozmawiać z lekarzem, jeśli masz jakiekolwiek dolegliwości zdrowotne przed użyciem tego produktu. Zrobiliśmy naszą analizę i odkryliśmy, że niektóre składniki użyte w tym produkcie, takie jak Huperzine, jeśli są przyjmowane w dużych ilościach, mogą powodować pewne niepożądane skutki uboczne.

Ostrzeżenia Cresceo!

Nie należy przedawkować tego produktu, ponieważ zawiera on Huperzine A, która jest przyjmowana tylko w małych dawkach.

Ostateczny werdykt

Cresceo to produkt poprawiający pracę mózgu sprzedawany jako obiecująca formuła na utratę pamięci. Łączy w sobie składniki, które zostały przebadane i udowodnione, że są bezpieczne i skuteczne. Jednak wskazane jest, aby porozmawiać z lekarzem, jeśli masz jakiekolwiek dolegliwości zdrowotne przed użyciem tego produktu.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

2
Recenzje klientów dotyczące Cresceo

Recenzje Cresceo

Średnia ocena klientów

1.5
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Richard Jordan
  Butelka próbna Cresco-ALC - Chcę z powrotem swoje pieniądze
  Mój mąż właśnie otrzymał trzy butelki Cresco-ALC. Dostał próbną butelkę kapsułek, wziął je wiernie i nic się nie stało. Ma problemy z pamięcią i nie powinien ich zamawiać. Chwycił słomki. Chcę jak najszybciej zwrócić jego pieniądze za te trzy butelki, które dzisiaj otrzymał, a jeśli istniał miesięczny kontrakt na kupno, również go anuluj. Denise Jordan dla Richarda Jordana.
 2. Tim Jackson
  To nic nie wpływa na zdrowie mojego mózgu
  Oprócz dodania energii, nie zauważyłem różnicy. Cresceo pomaga tylko nabrać energii, ale teraz nie mam już snu, nie ma to żadnego wpływu na zdrowie mózgu. Więc nikomu go nie polecam.

Rozpocznij recenzję Cresceo - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.