Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Enhance Mind IQ?

Enhance Mind IQ to nootropowy suplement diety, który poprawia wydajność i energię mózgu. Dzięki temu konkretnemu suplementowi możesz doświadczyć lepszej koncentracji umysłowej i lepszej pamięci niezależnie od wieku i płci. Ten suplement nie jest stronniczy i działa dla wszystkich klas ludzi, w tym studentów, profesjonalnych sportowców, a także guru fitness. Działa, aby zapewnić poznawczą precyzję w odniesieniu do optymalnej sprawności umysłowej.

Enhance Mind IQ
Enhance Mind IQ - Popraw wydajność mózgu i energię

Jak działa Enhance Mind IQ?

Neurony w mózgu są miejscem, w którym zachodzą wszystkie podstawowe czynności i procesy mózgowe; wysyłają i odbierają informacje w całym organizmie za pomocą acetylocholiny zwanej neuroprzekaźnikami. To suplement poznawczy działa na poprawę pamięci i utrwalania poprzez synchronizację strukturalnego rozmieszczenia i składu poziomów acetylocholiny w mózgu.

Sprawia, że ​​mózg staje się czujny i uważny, umożliwiając w ten sposób zachowanie ostrości i skupienia. Zwiększa również poziom serotoniny[1] poprawiając w ten sposób skupienie i uwagę. Zalecane dawkowanie tego suplementu to jedna tabletka dziennie w godzinach porannych. Konieczne jest również przyjmowanie pigułki podczas posiłku, aby uniknąć rozstroju żołądka.

Składniki Enhance Mind IQ - czy są bezpieczne i skuteczne?

 • Kompleks fosfatydyloseryny - Ta formuła działa w celu promowania zdrowej aktywności mózgu poprzez odżywianie komórek mózgowych w celu poprawy ogólnych funkcji poznawczych.
 • Betaína - Ważne dla rozwoju neurologicznego i funkcjonowania mózgu.
 • Kompleks witamin z grupy B. - Składają się z podobnej do ryboflawiny[2], kwas pantotenowy i tiamina, które mają fundamentalne znaczenie w zwiększaniu energii i produkcji komórkowej.
 • Bacopa monnieri - Bacopa[3] pomaga poprawić pamięć i zmniejszyć niepokój.

Jakie są zalety Enhance Mind IQ?

 • Może poprawić nastrój i zwiększyć zdolność do szybszego przetwarzania mózgu.
 • Suplement ten może przynosić wiarygodne rezultaty dzięki swoim klinicznie przebadanym składnikom.
 • Może złagodzić napięcie i niepokój, poprawiając nastrój, aby uzyskać efekt uspokajający.
 • Może to prowadzić do poprawy witalności.
 • To pigułka na pamięć może zwiększyć ogólny przepływ krwi do mózgu

Jakie są wady Enhance Mind IQ?

 • Może to prowadzić do rozstroju żołądka, szczególnie w przypadku spożycia na pusty żołądek.
 • Nie jest zalecane dla dzieci.
 • Nie nadaje się również dla kobiet w ciąży lub karmiących.
 • Lista składników tego produktu nie jest wystarczająco wyczerpująca.

FAQ

Jak należy przyjmować Enhance Mind IQ?

Strona producenta nie wspomina o żadnej instrukcji dawkowania. Możesz jednak uzyskać wskazówki dotyczące użytkowania po przeczytaniu etykiety produktu.

Ile kosztuje Enhance Mind IQ?

Produkt dostępny w 14-dniowej bezpłatnej wersji próbnej. Wszystko, co musisz zrobić, to zapłacić 4.95 USD kosztów wysyłki i obsługi, aby odebrać butelkę.

Czym są zasady dotyczące zwrotów Enhance Mind IQ?

Produkt objęty jest gwarancją zwrotu 100% pieniędzy. W przypadku, gdy nie jesteś zadowolony z produktu, możesz zwrócić butelkę i wydać pełny zwrot pieniędzy.

Czy Enhance Mind IQ oferuje bezpłatną wersję próbną?

Tak. Produkt dostępny przez 14-dniowy okres próbny.

Jakie rodzaje recenzji są dostępne dla Enhance Mind IQ?

Enhanced Mind IQ to naturalny składnik nootropowy, który występuje w postaci kapsułek i nie powoduje żadnych skutków ubocznych w połączeniu z jego naturalnymi składnikami, które zostały klinicznie udowodnione jako bezpieczne dla organizmu. Produkt można zamówić online za pośrednictwem portalu internetowego.

Ostateczny werdykt

Enhance Mind IQ to suplement nootropowy że w prostych słowach spełnia cztery podstawowe funkcje; poprawiają skupienie mózgu, ułatwiają ostrość umysłu, poprawiają funkcje poznawcze i zwiększają poziom energii. Jeśli zmagasz się z problemami z koncentracją, brakiem koncentracji i utratą pamięci, to jest Twoje ostateczne rozwiązanie.

Oprócz powyższych korzyści poprawia również nastrój i poziom energii w organizmie. Jednak rozważając zakup tego suplementu, ważne jest, aby przeprowadzić szeroko zakrojone badania na poziomie osobistym, aby ustalić pełną listę składników, a także metody cenowe, ponieważ producent podał trochę informacji dotyczących tych aspektów.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

2
Recenzje klientów dotyczące Enhance * Mind IQ

Wzbogać recenzje Mind IQ

Średnia ocena klientów

2.0
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Wino z gruszek
  Zabrali ode mnie 90 dolarów!
  Zabrali ode mnie 90 dolarów! Nigdy nie odzyskałem pieniędzy, znikają po tym, jak się przyłapałem - naprawdę najgorsze doświadczenie, ale produkt zadziałał dla mnie, szkoda!
 2. Kapitanie White
  Działalność przestępcza kradnie pieniądze z Twojego konta bankowego
  To oszustwo polegające na uzyskaniu numeru rozliczeniowego banku, aby mógł on automatycznie sporządzić rachunek. Dwa lata temu pozwoliłem im wysłać mi bezpłatną butelkę i musiałem zadzwonić po 2 dniach, aby wstrzymać dalsze przesyłki, za które będę płacić. Problem polega na tym, że uniemożliwiają zatrzymanie przesyłek, a nawet po tym, jak mówią, że nie dostaniesz więcej tabletek, wysyłają je nawet po tym, jak anulowałem kartę kredytową po tym, jak wzięli mnie za 30 USD. Bank odzyskał moje pieniądze, ponieważ mógł zobaczyć wzorzec, w którym zmieniają # i tożsamości, aby uniknąć anulowania rezerwacji. Minęły 400 lata i wczoraj wróciłem do domu, aby znaleźć butelkę pigułek w mojej skrzynce pocztowej, a oni sporządzili moje konto na 2 dolarów, co pozostawiło mnie bez gazu, jedzenia i karmy dla psów. Nie obchodzi mnie nawet, czy pigułki zadziałają, jest to działalność przestępcza, którą należy zamknąć, ponieważ nie chcą przestać kraść moich pieniędzy. Ile razy mam im mówić, żeby wepchnęli pigułki w dupę i przestali kraść moje pieniądze, a oni mówią, że problem został rozwiązany, a potem bez przerwy kradną moje pieniądze. Zrobili sobie przerwę na 50 lata po tym, jak bank odzyskał moje pieniądze, ale teraz wrócili do akcji, myśląc, że zapomniałem i nie zauważyłem 2 $, kiedy to były wszystkie pieniądze, które musiałem przeżyć. Zdobędę te łajdaki, jestem całkiem niezłym producentem wideo, a oni właśnie kupili sobie wideo.

Rozpocznij recenzję Enhance * Mind IQ - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.