Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Czym jest Focus ZX1?

Focus ZX1 to suplement z kategorii nootropów, który pomaga zwiększyć skupienie i koncentrację mózgu przy jednoczesnej eliminacji mgły mózgowej. Ten produkt umożliwia użytkownikowi ostrzejsze i unikalne myślenie, a także maksymalizuje zdolność zatrzymywania pamięci w mózgu.

Ten suplement diety dostępny jest w butelce zawierającej 60 tabletek, które wystarczają na jeden miesiąc.

Kto jest producentem Focus ZX1?

Focus ZX1

Marka tego produktu to Focus ZX1 i niewiele wiadomo o organizacji. Pozwala użytkownikowi myśleć szybciej, nawet pod presją.

Uważa się również, że użyte składniki zapewniają użytkownikowi inne korzyści, w tym między innymi radzenie sobie z zaburzeniami lękowymi i padaczką.

Składniki Focus ZX1 - czy są bezpieczne i skuteczne?

Ten produkt działa poprzez dostarczanie składników odżywczych, które działają w celu naprawy uszkodzonych komórek mózgowych, które powodują spowolnienie myślenia. Zwiększa to umiejętności uczenia się, a także poprawia zdolność pamięciową mózgu. Równoważy również hormony stresu, dzięki czemu użytkownik może poczuć się zrelaksowany i spokojny.

Dodatek ten poprawia również krążenie krwi w mózgu, co zwiększa dopływ tlenu, aby poprawić skupienie i koncentrację. Dalsze stosowanie tego produktu zapewnia odżywienie mózgu i poprawę siły myślenia.

Składniki użyte do wykonania tego produktu obejmują:

 • Fosfatydylocholina z lecytyną sojową 250 mg - Pomaga to poprawić pamięć i siłę myślenia.
 • L-teanina 150mg - To bogate źródło aminokwasów. Poprawia odprężenie i znosi stres.
 • Ginkgo Biloba 10 mg - Jest bogaty we flawonoidy, które pomagają poprawić zdolność myślenia. Podnosi również nastrój, produkcję energii i wspomaga zachowanie pamięci. Oprócz tego, że jest stosowany w suplementach dla mózgu, jest również szeroko stosowany do różnych celów.
 • GABA 100mg- Pomaga to poprawić zdrowie neuroprzekaźników, blokuje impulsy między komórkami nerwowymi w mózgu. Jest również stosowany w leczeniu epilepsji i lęku.
 • Kofeina 100mg - Pomaga to zwiększyć czujność umysłową i działa przeciwbólowo.
 • Bacopa monnieri- Pomaga to zwiększyć skupienie i poprawić poziom koncentracji. Wspiera również ogólny stan układu nerwowego.

Jak działa Focus ZX1?

Ten produkt dostarcza mózgowi niezbędnych składników odżywczych, które wspomagają naprawę i zdrowie komórek mózgowych. Zapewnia również niezbędną ochronę przed wolnymi rodnikami atakującymi komórki mózgowe.

Jakie są zalety Focus ZX1?

 • Może pomóc poprawić koncentrację mózgu
 • Może to poprawić retencję pamięci
 • Może promować naukę
 • Może wyeliminować mgłę mózgową

Jakie są wady Focus ZX1?

 • Niektóre użyte składniki mogą powodować uzależnienie

alternatywy

Najczęściej zadawane pytania

Jak używać Focus ZX1?

Zalecana dawka tego produktu to 2 kapsułki dziennie przez 60 dni

Jakie są środki ostrożności podczas korzystania z Focus ZX1?

Ten produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 18 roku życia. Dawkowanie musi być spójne, aby uzyskać lepsze wyniki.

Jak długo, zanim zobaczę jakieś ulepszenia?

Czas, w którym wyniki zostaną osiągnięte, zależy od konsekwencji stosowania, co może dać wyniki w krótkim okresie.

Recenzja Focus ZX1 - ostateczny werdykt

Czasami z powodu starości lub innych czynników zdolność myślenia zaczyna się pogarszać. Mogą zacząć tracić koncentrację, tracić pamięć lub wydawać się stresujące. Aby zapobiec tym i innym chorobom mózgu, osoba może zdecydować się na użycie nootropu w celu wzmocnienia funkcji poznawczych. Jednym z takich produktów jest Focus ZX1.

Ten suplement został opracowany przy użyciu składników, które pomagają poprawić funkcje mózgu. Zapewnia również inne korzyści użytkownikowi. Cena produktu jest również przyjazna dla kieszeni, co oznacza, że ​​użytkownik może pozwolić sobie na miesięczny abonament tego dodatku.

Informacje o producencie tego suplementu są ograniczone, dlatego część użytkowników odradza jego stosowanie. Należy jednak pamiętać, że ten produkt nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Stosowanie kofeiny w tym nootropie może powodować pewne uzależnienie u niektórych użytkowników i należy uważać, aby odnotować wszelkie oznaki uzależnienia.

Użytkownik poszukujący najlepszego środka nootropowego do użycia powinien zbadać rynek i wypróbuj niektóre z dostępnych produktów i porównać je z Focus ZX1 przed podjęciem decyzji o jego zastosowaniu.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

1
Recenzje klientów dla Focus ZX1

Recenzje Focus ZX1

Średnia ocena klientów

5.0
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. jeff freeman
  moje doświadczenie jest opisane poniżej. Uwielbiam ten wspaniały produkt. Chcę kupić kolejne 3 paczki !!! Zadzwoń do mnie po mój numer DW #
  Dzięki temu suplementowi udało mi się osiągnąć cel, o którym nigdy nie myślałem, że jest możliwy. Mój przyjaciel Tom Clancy zmarł na papierosy. Nigdy nie walczył z czasem ani nawet nie służył. Zrobiłem. Wybrał mój mózg do doświadczeń z „nam. H wykorzystywał moje wspomnienia do swoich powieści. Zapytałem go, czy myśli, że mógłbym napisać własne. Wątpliwy. Próbowałem i grzebałem… wziąłem Focus i mój umysł się otworzył. straszny!! Wróciły moje stare umiejętności językowe. Wrócili Japończycy, Rosjanie, Włosi. Wróciły też moje wspomnienia z Nam. Szkoda, że ​​tego nie zrobili. Ale odłożyłem je i teraz mam w przygotowaniu około 1/3 piekielnej dobrej powieści. Teraz, gdybym tylko mógł skłonić właściciela tego wspaniałego produktu do przesłania mi kolejnego 3-paka za uzgodnione 104 dolary! Mój # to 248-961-0919 i masz mój e-mail powyżej. Proszę, daj mi znać, chcę kolejny 3-pak, aby dokończyć moją powieść !!!

Rozpocznij recenzję Focus ZX1 - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.