Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Ginkgold?

Istnieje wiele suplementów diety, które mają na celu poprawę funkcji poznawczych - głównie pamięci. Wraz z wiekiem nasza pamięć staje się zagrożona, ale produkty takie jak ten, o którym dzisiaj będziemy rozmawiać, pomagają zachować cenne wspomnienia i poprawić ogólne funkcje poznawcze. Niektóre opierają się na wielu składnikach, ale są takie, które zawierają miłorząb dwuklapowy, ponieważ niektóre badania wykazały, że może to skutkować poprawą funkcji poznawczych[1].

Ginkgold
Ginkgold - Advance Ginkgo Extract

Produkt, który dzisiaj przedstawimy, jest jednym z takich suplementów, który polega głównie na zastosowaniu miłorzębu japońskiego w celu poprawy pamięci i innych obszarów aktywności umysłowej.

Produkt nazywa się Ginkgold. Ginkgold to suplement diety, który zalicza się do kategorii zachowania pamięci, ale producent twierdzi, że ma on korzyści wykraczające poza poprawę i zachowanie pamięci. Jest to suplement w formie pigułki, który należy przyjmować doustnie.

Kto jest producentem Ginkgold?

Firma odpowiedzialna za Ginkgold nazywa się Nature's Way Products LLC. Jak sama nazwa wskazuje, Nature's Way Products LLC to firma, która koncentruje się na dostarczaniu naturalnych suplementów zdrowotnych.

Ich kategorie produktów są bardzo zróżnicowane, ponieważ tworzą suplementy wspomagające zdrowie serca, trawienie, pamięć i nie tylko. Twierdzą, że ich produkty są zgodne z Dobrą Praktyką Wytwarzania lub GMP. Twierdzą, że Ginkgold pomoże w pamięci, koncentracji i krążeniu krwi.

Jak działa Ginkgold?

Ponieważ główny składnik tego uzupełnienie pamięci to jest miłorząb, ważne jest, aby zrozumieć, jak działa to zioło i jak wpływa na mózg. Ginkgo zawiera flawonoidy, które są zasadniczo silnymi przeciwutleniaczami, które mogą poprawić krążenie w mózgu[2].

To ulepszone krążenie do mózgu i innych kończyn może być bardzo przydatne w poprawie funkcji poznawczych. Mówi się, że Ginkgold poprawia również koncentrację, a także inne czynności umysłowe.

Składniki Ginkgold - czy są bezpieczne i skuteczne?

W formule Ginkgold występuje tylko kilka aktywnych składników, a pozostałe z wymienionych składników są nieaktywne i mają związek z samym składem kapsułki, a nie z funkcją suplementu. Oto lista składników:

 • Wyciąg z liści Ginkgo Biloba - Większość suplementów miłorzębu pochodzi z liści rośliny miłorzębu, ponieważ tam znajdują się korzystne składniki.
 • Ginkgo Flavone Glikozydy Glikozydy flawonowe miłorzębu są tym, co nadaje miłorzębowi właściwości przeciwutleniające i zwykle stanowią około 24% jego suplementu.
 • Laktony terpenowe - To druga połowa tego, co daje miłorząb dwuklapowy jego działanie pobudzające mózg, ponieważ ma bezpośredni wpływ na krążenie krwi do mózgu.
 • Celuloza - Ten składnik jest stosowany w wielu kapsułkach w celu zachowania konsystencji pigułki i zapobiegania uszkodzeniom spowodowanym wilgocią.

Jakie są zalety Ginkgold?

 • Jedna z zalet podjęcia tego pigułka polega na tym, że może poprawić pamięć użytkownika.
 • Formuła zawiera przeciwutleniacze, które mogą chronić mózg przed uszkodzeniem przez wolne rodniki.
 • Tabletki są wegetariańskie.
 • Ten produkt może wspierać zdrowe krążenie w mózgu i innych kończynach ciała.

Jakie są wady Ginkgold?

 • Formuła Ginkgold jest raczej ograniczona, co może zmniejszyć jego zdolność do poprawy ogólnych funkcji poznawczych, jak twierdzi.
 • Przeprowadzono duże badania, które wydają się sugerować, że ginkgo biloba nie spowalnia związanej z wiekiem degeneracji pamięci[3].
 • Obecność skrobi w tej formule może mieć niekorzystne skutki, takie jak wzdęcia i skoki poziomu cukru we krwi.
 • Wiadomo, że Ginkgo biloba powoduje zawroty głowy, zaparcia i alergiczne reakcje skórne.

Może Ci się spodobać - Recenzje Calm-PRT

FAQ

Jak wziąć Ginkgold?

Sugerowane użycie Ginkgold to jedna kapsułka popijana wodą, najlepiej podczas posiłku. Być może będziesz w stanie zwiększyć dawkę do dwóch kapsułek dziennie, ale przed zrobieniem tego prawdopodobnie powinieneś porozmawiać z lekarzem.

Ile kosztuje Ginkgold?

Należy zauważyć, że Ginkgold jest dostępny w różnych rozmiarach: pojemniki na 50, 75 i 150 tabletek. Tego produktu nie można kupić bezpośrednio od producenta, ale jest on sprzedawany w wielu sklepach detalicznych, w których cena może się różnić.

Jakie są zasady zwrotów Ginkgold?

Ponieważ nie ma ustandaryzowanej polityki zwrotów dla Ginkgold, ponieważ nie można go kupić bezpośrednio od producenta, konsumenci będą musieli sprawdzić politykę indywidualnego sprzedawcy.

Czy Ginkgold oferuje bezpłatną wersję próbną?

Obecnie Nature's Way Products LLC nie oferuje bezpłatnej wersji próbnej dla Ginkgold. Możesz poprosić o jeden.

Recenzja Ginkgold - ostateczny werdykt

Podsumowując, Ginkgold to suplement diety mający na celu poprawę zdolności poznawczych i poprawę pamięci. Ginkgold opiera się głównie na skuteczności miłorzębu japońskiego jako substancji nootropowej, która może poprawić funkcje poznawcze. Ten produkt może poprawiać krążenie krwi w mózgu i innych kończynach, a także zapewniać ochronę antyoksydacyjną. Ginkgold to także suplement odpowiedni dla wegetarian.

Należy pamiętać, że niektóre badania sugerują, że miłorząb dwuklapowy nie ma wpływu na pamięć i nie może spowolnić zaniku pamięci w miarę starzenia się. Wiadomo również, że Ginkgo powoduje zawroty głowy, zaparcia i rozstrój żołądka. Formuła Ginkgold jest raczej ograniczona, więc może to utrudniać to, ile faktycznie może zrobić dla użytkownika. Na koniec dnia zalecamy porównanie Ginkgold z innymi suplementami pamięci, zanim zdecydujesz się na zakup.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dla Ginkgold

Recenzje Ginkgold

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Ginkgold - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.