Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Herberall?

HERBERALL to całkowicie naturalny suplement wzmacniający mózg, mający na celu wsparcie skupienia, nastroju, jasności umysłu, pamięci i energii.

Według producenta zebrali rośliny i zioła, o których wiadomo, że działają na rzecz lepszych funkcji poznawczych i poprawiają funkcje mózgu.

Herberall
Herberall - dodatek pamięci

Został opracowany, aby wspierać szczytową wydajność zdrowego mózgu, zapewniając szybsze i ostrzejsze myślenie.

Herberall to suplement, który według zapewnień producenta jest w 100% naturalny.

Herberall oferuje szereg korzyści, w tym zwiększenie energii fizycznej, a nawet zwiększenie energii i nastroju, aby zwiększyć motywację konsumenta.

Kto jest producentem Herberall?

Wydawałoby się, że Herberall jest produkowany przez firmę o nazwie Nutriumph Supplements.

Mają biura w Las Vegas i Los Angeles, a ich laboratorium znajduje się w Newnan w stanie Georgia.

Celem firmy macierzystej, Nutriumph, jest zaoferowanie nieszkodliwej alternatywy dla badanych leków, które krążą po kampusie i umożliwienie studentom spożywania naturalnego pokarmu dla mózgu.

Nutriumph Supplements to również firma, która pomogła wielu profesjonalistom i kadrze kierowniczej w jak najlepszym wykorzystaniu ich dnia, zapewniając tylko świetną sprawność psychiczną i stałą energię.

Jak działa Herberall?

Mówi się, że Herberall pomaga utrzymać wysoki poziom świadomości i czujności umysłowej, ale w płynny i naturalny sposób.

Według twórców oznacza to, że przyjmując Herberall nie doświadczysz żadnych roztrzęsień ani efektów na krawędzi.

Wykorzystuje 4 naturalne źródła kofeiny, które pomagają utrzymać ten poziom energii bez żadnych objawów odstawienia lub awarii.

Zawiera również DMAE, Panax Ginseng, Bacopa Monnieri i Huperzine A, które wspomagają pracę mózgu i pamięć.

Składniki Herberall - czy są bezpieczne i skuteczne?

Herberall to zastrzeżona mieszanka 17 witamin, minerałów i ziół z kluczowymi składnikami mającymi na celu poprawę koncentracji, nastroju, jasności umysłu i energii.

Oto lista głównych składników:

 • Kofeina - To główny składnik Herberall. Wykazano, że naturalne źródła kofeiny są niezawodne i skuteczne w zwiększaniu stanu czuwania i tłumieniu sedacji.[1] Ale kofeina nie ma swojego wpływu na pamięć zgodnie z Matrycą efektów ludzkich wg Examine.com
 • DMAE - To składnik znany z lepszej pamięci[2]
 • Panax Ginseng - Pomaga zwiększyć poznanie[3]
 • Bacopa monnieri - Składnik pomaga poprawić uwagę[4]
 • Huperzyna - Dla lepszych funkcji poznawczych i ogólnego zdrowia mózgu[5]
 • Witamina D Witamina D, choć powszechnie związana z wapniem i zdrowymi kościami, może również pomóc we wchłanianiu serotoniny, co może prowadzić do podwyższenia nastroju.[6]
 • D-rybozy - Naturalna forma kofeiny, która może zapewnić zastrzyk energii nawet do 8 godzin. Badanie opublikowane przez Journal of Medicine alternatywnych i uzupełniających w 2006 roku udowodniono, że D-ryboza znacząco zmniejsza zespół przewlekłego zmęczenia u ludzi.
 • L-teanina - Składnik, który rzekomo utrzyma koncentrację psychiczną i poprawi nastrój oraz zdolność radzenia sobie ze stresem. Badania pokazuje, że L-teanina może zwiększać koncentrację i czas reakcji u ludzi.
 • Ashwaganda - Wyciąg z korzenia tej prastarej rośliny pomaga zmniejszyć niepokój i stres[7]
 • Inne składniki - Ekstrakt z liści zielonej herbaty, Ekstrakt z liści guarany, Yerba mate

Jakie są zalety Herberall?

 • HERBERALL ma na celu poprawę koncentracji i energii. Zwiększając koncentrację, stajesz się bardziej skupiony na swoich zadaniach i jesteś w stanie wyeliminować czynniki rozpraszające.
 • Pomaga zoptymalizować Twój dzień, będąc bardziej produktywnym i wydajnym. Naturalna mieszanka ziół i roślin wspiera jasność umysłu i skupienie, dzięki czemu możesz naprawdę poświęcić swój mózg swojej pracy.
 • Producent dodał naturalną kofeinę z zielonej herbaty, yerba mate i L-teaninę, aby stopniowo podnosić poziom energii. Celem jest zwiększenie wytrzymałości bez drżenia i awarii. W ten sposób możesz czuć się ostry i zmotywowany.

Jakie są wady Herberall?

 • Ponieważ nie ma produktu „jednego rozmiaru dla wszystkich”, słyszeliśmy od niektórych konsumentów, że nie czuli pełnego efektu HERBERALL.
 • Niektórzy konsumenci nawet nic nie poczuli. Może to wynikać z wysokiej tolerancji na kofeinę lub połączenia witamin i suplementów, które niwelują działanie HERBERALLA.
 • Producent zaleca wykonanie szybkiego detoksykacji / oczyszczenia, jeśli już codziennie przyjmujesz wiele suplementów.
 • Niektórzy klienci, którzy twierdzili, że HERBERALL stłumił apetyt, gdy go przyjmowali. Wynika to najprawdopodobniej z zawartego w produkcie wyciągu z liści zielonej herbaty.

Pytania i odpowiedzi Herberall

P: Jak przyjąć Herberall?

Odp .: Witryna sugeruje, że pojedyncza dawka Herberall to 2 kapsułki dziennie. W każdej butelce znajduje się 60 kapsułek i wyraźnie zaznaczono, że 60 kapsułek wystarcza na 30 dni.

P: Ile kosztuje Herberall?

O: Herberall można kupić bezpośrednio na stronie producenta

 • jedna butelka Herberall wymieniona na 39.99 USD
 • Możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na 2 butelkach, które kosztują 69.99 $

Produkt zostanie wysłany w ciągu dnia roboczego. Możesz wybrać bezpłatną wysyłkę standardową (trwa od 3 do 5 dni roboczych) lub ekspresową, która kosztuje 8.75 USD (trwa 2 dni robocze).

P: Jakie są zasady zwrotów Herberall?

Odp .: Wygląda na to, że Nutriumph Supplements akceptuje zwroty i zapewnia zwroty. Ich strona internetowa wyraźnie stwierdza, że ​​jeśli potrzebujesz zwrotu pieniędzy lub potrzebujesz zwrotu, powinieneś skontaktować się z nimi za pośrednictwem poczty elektronicznej.

P: Czy Herberall oferuje bezpłatną wersję próbną?

Odp .: Oficjalna witryna Herberall nie wspomina o bezpłatnej wersji próbnej, więc możemy założyć, że nie ma takiej wersji ani za pośrednictwem żadnego innego sprzedawcy, który oferuje ten produkt.

Recenzja Herberall - ostateczny werdykt

Ważne jest, aby pamiętać, że chociaż istnieją pewne wyraźne korzyści ze stosowania Herberall, należy mieć świadomość pewnych potencjalnych wad.

Herberall może pomóc w lepszym skupieniu się, lepszej zdolności radzenia sobie ze stresem i jest całkowicie naturalnym suplementem.

Jednak wady polegają na tym, że Herberall może nie być tak skuteczny jak przyjmowanie leków na receptę dla skupienia i energii, jest w nim pewna ilość kofeiny, która może niekorzystnie oddziaływać z każdą kofeiną, która jest już częścią Twojej diety, i może nie być skuteczna do leczenia ADD / ADHD.

Porozmawiaj ze swoim lekarzem i spójrz na inne wzmacniacze energii i zdolności poznawcze, takie jak Neuriva, Współczynnik skupienia, Cognos , jak również.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

3
Recenzje klientów dla Herberall

Recenzje Herberall

Średnia ocena klientów

4.3
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Krystyna
  Działa dla mnie cuda!
  Jak czytałem w innych recenzjach, byłem bardzo sceptyczny. Mam ADHD, jednak nie mogę przyjmować leków takich jak Adderall czy Ritalin z powodu wcześniejszego nadużywania. Zrzekłem się wszelkich środków farmaceutycznych, które mogłyby spowodować uzależnienie, ponieważ nie chcę, aby tego rodzaju uzależnienie kiedykolwiek znów mnie kontrolowało. Tak więc moja walka z koncentracją i skupieniem była żmudną walką iz tego powodu walczyłem z depresją. Znajomy polecił mi ten produkt. Bardzo mało wierzyłem, że to zadziała, jednak byłem zdumiony, jak bardzo się myliłem! Ten produkt zmienił zasady gry! Nie tylko czuję się bardziej chętny i skoncentrowany, jestem w stanie wykonywać zadania, ale także wspiera mój nastrój, dając mi poczucie dobrego samopoczucia, jakiego nie spodziewałem się znaleźć w ziołowym suplemencie! Istnieje również korzyść polegająca na braku uczucia roztrzęsienia, takiego jak w przypadku Adderall, i bez awarii. Nawet lepiej śpię w nocy. Cała moja rodzina zauważyła zmianę i jest zachwycona, widząc ją. Zdaję sobie sprawę, że nie wszystko działa tak samo dla wszystkich, ale ten produkt jest wart strzału dla każdego, kto zmaga się z moim.
 2. Shelley Mock
  Działa świetnie
  Na początku byłem bardzo sceptyczny, jeśli chodzi o zamówienie tego. Szukałem recenzji tego produktu przez kilka dni i znalazłem tylko kilka. Wszystkie były doskonałymi recenzjami, ale wszystko, co ma tak mało recenzji, budzi u mnie sceptycyzm. Ale poszedłem naprzód, zaryzykowałem, zamówiłem i wiedziałem, że mogę go zwrócić, jeśli mi się nie spodoba. Nie mogło być dla mnie lepszego czasu, aby je otrzymać. Krótko mówiąc, następnego ranka musiałem wstać bardzo wcześnie po otrzymaniu ich pocztą i skończyło się na tym, że przespałem tylko dwie godziny. Nie mogłem, bo moje życie z powrotem zasnęło. Dopiero około 30 minut przed tym, jak musiałem się obudzić, znów zacząłem czuć się zmęczony, ale nie mogłem już zasnąć i nie obudzić się. Więc wstałem z łóżka i wziąłem dwie tabletki Herberall. Poszedłem i zabrałem 2-latkę na cały dzień, załatwiłem kilka spraw, poszedłem po śniadanie, wróciłem do domu i robiłem wszystko, obserwując ją! Co!? Nie mogłem uwierzyć, że te rzeczy działały tak dobrze. Jedyna różnica między Herberall a innymi popularnymi lekami na ADD / ADHD polega na tym, że Herberall nie przyspiesza mi bicia serca i nie ma żadnej awarii po zażyciu Herberall. Trwa tyle samo czasu i daje taką samą ilość skupienia i energii. Na zawsze kupię ten produkt!
 3. Stuart B.
  Część My New Focus Regimen
  Od dawna używam suplementów dla mózgu, takich jak czynnik skupienia w przeszłości, co nie jest złe, ale ma bardziej długotrwały efekt. Szukałem czegoś, co przyniosłoby szybsze rezultaty, a Herberall wykonuje to za mnie. Jeśli chcesz tego skupienia w połączeniu ze stałym przepływem energii, polecam spróbować.

Rozpocznij recenzję Herberall - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.