Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Inteligen?

Inteligen to całkowicie naturalny suplement nootropowy dla mózgu. Suplement jest nastawiony głównie na poprawę skupienia, energii i pamięci. Uważa się, że jest bardzo skuteczny w zwiększaniu pamięci krótkotrwałej, jak wtedy, gdy zapomnisz, gdzie ostatnio umieściłeś klucze. Mówi się również, że jest to dobry wybór dla studentów, szczególnie podczas nauki przed egzaminem, ponieważ pomoże ci zarówno zachować koncentrację, jak i przypomnieć sobie zebrane informacje. Suplement działa również na cały mózg, a nie na określone jego obszary.

Inteligencja
Inteligencja - Advanced Brain Formula

Inteligencja suplement mózgu można zamówić na ich oficjalnej stronie internetowej: -

 • Miesięczna dostawa kosztuje 49.00 USD za butelkę
 • Dostawa na 2 miesiące kosztuje 33.00 $ za butelkę. Razem 99.00 $
 • Dostawa na 3 miesiące kosztuje 29.60 $ za butelkę. Razem 148.00 $
 • Oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Płacisz za przesyłkę zwrotną. Gwarancja opiera się na opłacie za uzupełnienie zapasów w wysokości 5 USD za zwróconą jednostkę.

Kto jest producentem Inteligen?

Suplement Inteligen jest produktem firmy Inteligen Brain Supplements. Twierdzą, że składniki Inteligenu zostały połączone przy użyciu opatentowanej technologii. Ma to na celu upewnienie któregokolwiek z jego klientów i zainteresowanych kupujących, że suplement ma swój własny zestaw unikalnych efektów, których nie spotkasz na rynku.

Twierdzą również, że suplement składa się z rygorystycznie dobranych aminokwasów, witaminy B6 oraz naturalnych składników odżywczych. Twierdzą również, że ten produkt przeszedł różne badania, aby udowodnić, że może zwiększyć poziom energii, skupienie i wiele innych korzyści, o których świadczy.

Jak działa Inteligen?

Suplement Inteligen działa poprzez poprawę siły neuroprzekaźników[1] w mózgu. Suplement Inteligen jest uzależniony od harmonijnego działania wybranych składników. Te składniki działają razem, aby zwiększyć koncentrację i energię mózgu. Robią to w bezpieczny i skuteczny sposób. Suplement odżywia również mózg do zdrowego stanu.

Składniki Inteligen - czy są bezpieczne i skuteczne?

Poniżej przedstawiono cztery aktywne składniki użyte w tym suplement nootropowy:-

Bacopa monnieri

 • Od dawna jest używany ze względu na swoje ajurwedyczne właściwości lecznicze. Znany ze zwiększania przywoływania i zatrzymywania pamięci, lepszego skupienia i uwagi oraz zmniejszania stresu, lęku i łagodnej depresji[1]. Ma właściwości przeciwutleniające, wspomagające lepszą sprawność umysłową.

Vinpocentine

 • Naturalnie pozyskiwany z rośliny barwinka. Zwiększa przepływ krwi do mózgu, aby zwiększyć dopływ tlenu i składników odżywczych do mózgu. Odnawia uszkodzone komórki mózgowe. Zwiększa poziom neuroprzekaźników dla lepszego przypominania sobie pamięci, zdolności uczenia się i większej uwagi[2].

Ginkgo Biloba

 • Powszechnie używany przez Chińczyków i pozyskiwany z drzewa Ginkgo. Zwiększa pamięć krótkotrwałą i długotrwałą[3]. Zwiększa skupienie, uwagę i inteligencję. Zwiększa przepływ krwi w mózgu. Posiada również silne właściwości przeciwutleniające.

Acetylo-L-karnityna

 • Zwiększa poziom energii, ułatwiając transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów, gdzie są rozkładane i przekształcane w użyteczną energię. Znany również z poprawiania pamięci[5], uwaga, koncentracja, skupienie i jasność umysłu.

alternatywy

Jakie są zalety Inteligenu?

 • Zwiększa poziom energii psychicznej.
 • Poprawia poziom skupienia.
 • Lepsza uwaga i koncentracja.
 • Poprawia nasze nabywanie nowych umiejętności i szybkość przetwarzania.
 • Łagodzi stres, niepokój i łagodną depresję.
 • Zwiększa pamięć
 • Wyższe poziomy zatrzymywania informacji.
 • Odnawia uszkodzone komórki mózgowe[6]

Jakie są wady Inteligenu?

Inteligen nie jest zatwierdzony przez FDA.

Może Ci się spodobać - C2 Nootropics Pure Energy + Recenzje

Pytania i odpowiedzi Inteligen

P: Jaka jest dawka Inteligenu?

Odp .: zgodnie z zaleceniem przyjmuj 2 kapsułki dziennie. Jeden rano, a drugi wieczorem, popijając szklanką wody.

P: Czy Inteligen ma jakieś skutki uboczne?

Odp .: Inteligen może powodować skutki uboczne, jeśli masz alergię na jakikolwiek składnik. Udowodniono, że jest bezpieczny, jeśli przyjmuje się odpowiednią ilość dawek. Jednak nie zgłoszono jeszcze żadnych skutków ubocznych tego suplementu.

P: Gdzie kupić Inteligen?

Odp .: Inteligen jest dostępny tylko online i tylko za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

Przegląd informacji - ostateczny werdykt

Jest to jeden z najlepsze suplementy nootropowe na rynku. Po pierwsze, należy zwrócić uwagę na starannie dobrane i co więcej opatentowane składniki; zapewnia bezpieczeństwo, skuteczność i niepowtarzalność suplementu. Następnie jest korzystny pakiet zakupu; cena i gwarancja zwrotu pieniędzy, chociaż nie 100%, są stosunkowo uczciwe. Łatwo też zauważyć, że korzyści płynące z suplementu są bardzo intrygujące, ale należy pamiętać, że dostępnych jest wiele innych produktów, które oferują takie same korzyści, jak Inteligen.

Inteligen można kupić za pośrednictwem amazon.com.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące Inteligen

Recenzje wywiadowcze

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Inteligena - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.