Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Czym jest Lipogen PS Plus?

Marka suplementów zdrowotnych o nazwie Lipogen PS Plus została zaprojektowana w celu optymalizacji energii mózgu oraz poprawy pamięci i innych objawów związanych ze starzeniem się komórek mózgowych[1].

Lipogen PS Plus
Lipogen PS Plus - suplement zdrowia mózgu

Produkt ma bardzo szczegółową stronę internetową, która choć zawiera informacje, nie jest dobrze zaprezentowana i może być myląca dla konsumenta.

Według strony internetowej, mózg zawiera 100 miliardów komórek, które z czasem ulegają uszkodzeniu, powodując znaczną utratę mocy mózgu i funkcji poznawczych po 50 roku życia.[2].

Osoby w tym wieku i starsze zaczynają doświadczać wielu różnych objawów, takich jak utrata pamięci krótko- i długotrwałej[3], zapomnienie, kłopoty z imionami i datami, brak koncentracji i utrata bystrości umysłu.

Podczas gdy niektórzy ludzie doświadczają oczywiście mniej poważnych objawów, komórki nadal ulegają uszkodzeniu, co w niektórych przypadkach może prowadzić do poważnych chorób poznawczych.

Mówi się, że Lipogen PS Plus to najlepszy nootropowy który może leczyć te objawy, dostarczając fuzję związków, których skuteczność została udowodniona klinicznie, naprawiając i chroniąc uszkodzone komórki oraz faktycznie odwracając oznaki degeneracji[4].

Kto jest producentem Lipogen PS Plus?

Chociaż witryna Lipogen PS Plus nie jest przyjazna dla użytkownika, zawiera kilka ważnych i istotnych informacji o marce.

Jest wideo od prezesa firmy produkcyjnej, zdjęcia i szczegóły dotyczące uszkodzonych komórek mózgowych oraz liczne opinie klientów.

Wszystkie dane kontaktowe firmy są podane, a produkt można bezpiecznie kupić za pośrednictwem witryny.

Zgodnie z przekazanymi informacjami Lipogen PS Plus jest jedynym tego typu suplementem, który kwalifikuje się do twierdzenia, że ​​wspomaga i poprawia funkcje poznawcze oraz pamięć.

Witryna zawiera linki do kilku raportów z badań klinicznych dotyczących kluczowego składnika aktywnego w marce, chociaż nie ma rzeczywistych danych z testów formuły Lipogen PS Plus.

Składniki Lipogen PS Plus - czy są bezpieczne i skuteczne?

Kompleks fosfolipidów z lecytyny sojowej fosfatydyloseryny. WebMD mówi, że udowodniono, że fosfatydyloseryna poprawia uwagę, umiejętności językowe i pamięć.

W przeciwieństwie do niektórych produktów funkcji poznawczych, Lipogen PS Plus zawiera tylko jeden kluczowy aktywny kompleks.

Kompleks fosfolipidów wykorzystuje moc fosfatydyloseryny lecytyny sojowej[5], składnik często zawarty w suplementach wspomagających mózg.

Mówi się, że składnik ten jest niezbędny dla funkcjonowania komórek mózgowych, zapewniając ochronę przed zwyrodnieniem i dostarczając cegiełek budulcowych, które z czasem mogą poprawiać wydajność mózgu.

Genetyka i badania molekularne stwierdza, że ​​przeprowadzono wiele badań i testów tego składnika i wiadomo, że ma on znaczący wpływ na utratę pamięci związaną z wiekiem i chorobą Alzheimera.

Może Ci się spodobać - Formuła ostrości

Jakie są zalety Lipogen PS Plus?

 • Kluczowy składnik został potwierdzony klinicznie
 • Rabaty cenowe dotyczą zamówień hurtowych
 • Posiada kwalifikowane oświadczenia zdrowotne
 • Istnieje 100% gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Istnieją referencje klientów
 • Lipogen PS Plus działa w 3-6 tygodni

Jakie są wady Lipogen PS Plus?

 • Witryna nie jest przyjazna dla użytkownika
 • To jest drogie
 • Lipogen PS Plus opiera się na jednym kluczowym składniku

Pytania i odpowiedzi dotyczące Lipogen PS Plus

P: Jak należy przyjmować Lipogen PS Plus?

Odp .: Przyjmuj Lipogen PS Plus w zalecanej dawce 1-2 kapsułek dziennie, mogą spodziewać się znaczących rezultatów w ciągu 3-6 tygodni.

Te tabletki poprawiające pamięć Twierdzi się, że obniżają wiek poznawczy o 4 lata.

P: Ile kosztuje Lipogen PS Plus?

O: Istnieje kilka opcji zakupu dostępnych dla konsumentów, którzy chcą zamówić ten produkt; jedną butelkę można kupić za 59.95 USD lub można zaoszczędzić, kupując hurtowo.

P: Jakie są zasady dotyczące zwrotów Lipogen PS Plus?

Odp .: Mówi się, że produkt ma 100% gwarancję zwrotu pieniędzy, chociaż rzeczywiste warunki tego nie są ujawnione.

Czytaj Dalej - Cognos

Recenzje Lipogen PS Plus - ostateczny werdykt

Lipogen PS Plus jest rzeczywiście jednym z niewielu suplementów tego typu, który faktycznie jest w stanie poprzeć swoje twierdzenia dowodami naukowymi.

Jednak tak samo korzystny jak kluczowy kompleks, formuła może zostać ulepszona poprzez włączenie innych naturalnych składników, o których wiadomo, że poprawiają i wspierają zdolności poznawcze, takie jak Vinpocetine[6], Ginkgo Biloba i Bacopin.

Dopóki serwis nie odstrasza konsumentów, Lipogen PS Plus z pewnością byłby wart rozważenia jako środek wspomagający zdrowie mózgu, a jeśli skorzystają z miesięcznego planu zaspokojenia, mogą również cieszyć się produktem w rozsądnej cenie.

Niemniej jednak rynek jest zalewany wieloma suplementami kognitywnymi, takimi jak Cebria i Mind Lab Pro które mogą przynieść podobne korzyści.

Porównaj to z innymi najlepsze suplementy dla mózgu aby znaleźć najbardziej odpowiedni i wygodny produkt.

„Lipogen PS Plus” można kupić za pośrednictwem ich Oficjalna strona internetowa.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

40
Recenzje klientów dotyczące Lipogen Ps Plus

Recenzje Lipogen PS Plus

Średnia ocena klientów

2.6
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Lucas V
  Wreszcie udało się
  Od ponad roku mam problem z pamięcią. Bardzo szybko mogłem zapomnieć. Zdecydowałem się wypróbować Lipogen PS Plus, który według mnie zadziała w ciągu 3-6 tygodni, ale bardzo się myliłem. Przez prawie dwa miesiące nie było oznak poprawy. Kontynuowałam przyjmowanie Lipogen PS Plus z nadzieją, że pewnego dnia pomoże mi odzyskać pamięć. Uważałem, że Lipogen PS Plus zawiera naturalne składniki, które nie byłyby szkodliwe dla mojego organizmu. Po trzech miesiącach przyjmowania Lipogen PS Plus zacząłem zauważać pewną poprawę zdolności przypominania sobie i nie zapominałem już jak wcześniej
 2. Baylor F.
  Skromna poprawa ostrości
  Przez lata używałem kilku różnych suplementów dla zdrowia mózgu i mogę powiedzieć, że Lipogen-PS wypada mniej więcej w połowie stawki. Nie pomogło mi to w zapamiętywaniu, ale wydawało mi się, że podczas korzystania z niego odczułem niewielką poprawę ogólnego skupienia. Żałuję, że nie zawarli w produkcie bardziej przyjaznych dla mózgu składników odżywczych, ponieważ myślę, że mogłoby być znacznie lepiej. Czego używam ponownie? Może, a może nie. Cieszę się, że mogłem się trochę bardziej skupić, ale myślę, że w dzisiejszym świecie potrzebujesz kompleksowego produktu, który potrafi wszystko.
 3. Glen I.
  Potrzebowałem czegoś
  Potrzebowałem pomocy. Ciężko było mi przetrwać dzień i chciałem czegoś, co pomogłoby mi oczyścić umysł. Trudno mi się skupić w pracy i ogólnie w życiu.
 4. Evelyne D
  Chciał być ostrzejszy
  Od jakiegoś czasu zmagam się z mózgiem. Jestem cały czas wyczerpany, mam utratę pamięci i nie mogę się skupić, kiedy tego potrzebuję. Chciałem wypróbować Lipogen PS Plus, aby zobaczyć, czy może mi pomóc. Myślę, że to trochę pomogło, ale nie tak bardzo, jak bym chciał do tej pory
 5. Alec. K.
  Ona pamięta nasze imiona
  Moja babcia zaczęła mieć problemy z zapamiętywaniem prostych rzeczy. Jaki był dzień, rok, nasze imiona. Jest starsza, więc tego się spodziewano, ale też nie zawsze. Miałem jednak nadzieję, że uda mi się znaleźć coś, co poprawi jej pamięć, przynajmniej na trochę dłużej, wiedząc doskonale, że to może nie działać. Dostaliśmy dla niej Lipogen i powoli, ale na pewno zaczęła mieć lepsze poznanie, lepiej trzymała się tematu i nie miała problemu z naszymi imionami. Jednak na początku było trudno, zanim zaczęło się poprawiać, aby skłonić ją do wzięcia tabletek. Zapomniałaby o tym i nawet nie pamiętałaby, że istniały. Gdyby nie było nikogo, kto by jej pomagał, nie czułoby się lepiej, ale na szczęście byliśmy tam i mogliśmy. Jestem wdzięczna za produkt, który pomógł jej odzyskać pamięć i wiedzieć, kim jesteśmy, nawet jeśli będzie to tylko kilka lat. Jestem skłonny regularnie wydawać dość duży wydatek, aby utrzymać ją w zdrowiu. Miejmy nadzieję, że po prostu będzie pamiętać o ich zabraniu.
 6. Cindy Jisman
  Widziałem tylko najmniejsze zmiany!
  Zacząłem to przyjmować, aby odzyskać zdrowie. Pomogło mi to trochę w pamięci i koncentracji. Zacząłem jednak lepiej jeść i pić wystarczającą ilość wody w tym samym czasie, więc nie jestem pewien, czy to właśnie to spowodowało zmianę. Przede wszystkim myślałem, że mam dobrą pamięć, ale ciągle zapominałem, gdzie umieściłem pewne rzeczy. Musiałbym na chwilę przestać brać to, aby zobaczyć, czy to naprawdę pomogło, czy nie, ponieważ myślę, że mogła to być zmiana diety i nastawienia.
 7. Carrie V.
  Czułem się zamglony
  Kiedy skończyłem 40 lat, zauważyłem, że przez większość czasu czułem się zamglony. Nie podobało mi się to uczucie i wpływało to na moją codzienną pracę. Zacząłem używać Lipogen PS Plus około pięć miesięcy temu i nie mogę uwierzyć, jaką różnicę zrobił dla mnie. Zaczęło działać trochę na początku, ale z czasem stało się jeszcze lepsze.
 8. Dan Y
  Pomógł mi trochę zapamiętać
  Właściwie próbowałam tego produktu przez jakiś czas i chociaż jest to dobry suplement ze względu na zawarte w nim naturalne składniki, tak naprawdę nie odczułam wielu rezultatów z tego. Jest również dość drogi i chociaż pomaga w utrzymaniu i funkcjonowaniu mózgu, odwracając oznaki zwyrodnienia, może nie być tak silny, jak byś tego chciał, więc pamiętaj, że wybierając tę ​​opcję, ponieważ możesz myślę, że wszystko naprawi, ale w rzeczywistości to nie naprawia wszystkiego.
 9. Curtis F.
  Sam za słaby
  Nie powiem, że Lipogen-PS-Plus jest sam w sobie złym produktem, ale nie powinni twierdzić, że jest to fantastyczny suplement poprawiający funkcjonowanie mózgu, który był po prostu przeciętny. Jeden z głównych składników znany jest jako fosfatydyloseryna, która jest JEDNYM ważnym składnikiem skutecznych suplementów, ale wymaga znacznie więcej, aby być wyjątkowym. Stosuję go razem z suplementem choliny i miłorzębu japońskiego i świetnie ze sobą współpracują. Jeśli przestanę brać pozostałe dwie, to nic nie da. Po prostu daję ci znać, czego się spodziewać, jeśli myślisz, że to koniec wszystkiego.
 10. Isaac B.
  Moja pamięć wróciła i jest lepsza
  Nie jest tajemnicą, że moja pamięć była tak zła i wiedziałem, że będzie to wynikiem starzenia się komórek mózgowych. Wiedząc o tym, musiałem poszukać suplementu, który wzmocniłby komórki mózgowe. Musiałam szukać suplementu, ponieważ z dnia na dzień pogarszała się moja pamięć. W tej chwili mogłem położyć coś na stole, aw następnej nie wiedziałem, gdzie to trzymam. Więc poszukiwania trwały i poprosiłam również moją córkę o pomoc i to ona dowiedziała się o lipogenach. Po trzech tygodniach stosowania Lipogenu czuję, że bardzo się zmieniłem. Łatwo zapamiętuję rzeczy i nie zgubię się łatwo dzięki Lipogen.
Pokaż 10 więcej recenzji

Rozpocznij recenzję Lipogen Ps Plus - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.