Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Czym jest Liveli Focus Clearli?

Produkt lub substancja nootropowa to wszystko, o czym mówi się, że ma wpływ na sposób działania funkcji umysłowych. Niektóre substancje nootropowe, które są łatwo dostępne dla społeczeństwa, służą poprawie pamięci, podczas gdy inne służą do zwiększania ostrości.

Levels Focus Clearli
Liveli Focus Clearli - zachowaj czujność

Istnieje wiele różnych obszarów funkcji poznawczych, więc istnieje wiele różnych substancji nootropowych, które robią wiele różnych rzeczy. Mówi się, że produkt, który będziemy dzisiaj omawiać, robi kilka rzeczy.

Nazywa się Liveli Focus Clearli i mówi się nam, że jest to kapsułka nootropowa, która może zwiększyć wytrzymałość psychiczną, pomóc użytkownikowi jasno myśleć i ogólnie wspierać zdrowe funkcje poznawcze.

Jest to produkt w formie pigułki, który należy przyjmować doustnie. Należy zauważyć, że w tym produkcie jest kofeina, a kofeina jest głównym graczem w formule Liveli Focus Clearli. Przejdźmy do szczegółów Liveli Focus Clearli.

Kto jest producentem Liveli Focus Clearli?

Liveli Focus Clearli została stworzona przez małżonków i lekarzy, którzy połączyli siły, aby stworzyć firmę znaną jako Liveli. Opracowali Liveli Focus Clearli i inne suplementy, aby pomóc ludziom żyć lepiej.

Dążą do jakości i twierdzą, że opracowali Liveli Focus Clearli z wysokiej jakości naturalnych składników, które naprawdę mają zauważalny wpływ na użytkownika i pomogą mu skoncentrować się przez cały dzień.

Jak działa Liveli Focus Clearli?

Jak wspomniano w poprzedniej sekcji, jednym z głównych składników aktywnych formuły Liveli Focus Clearli jest kofeina.

Niektórzy uważają kofeinę za naturalny środek nootropowy, ponieważ zapewnia zastrzyk energii psychicznej, ale formuła Liveli Focus Clearli ma inne składniki.

Mówi się nam, że w przeciwieństwie do kawy, Liveli Focus Clearli nie spowoduje awarii pod koniec dnia. Mówi się również, że Liveli Focus Clearli działa całkowicie naturalnie.

Składniki Liveli Focus Clearli - czy są bezpieczne i skuteczne?

The suplement mózgu Mówi się, że zostały opracowane przez lekarzy, a większość składników jest dość łagodna i sama nie powinna powodować poważnych skutków ubocznych. Jednak interakcje są zawsze trudne, więc najpierw zapytaj lekarza.

 • 5-HTP - 5-HTP może poprawiać nastrój, ponieważ może przekroczyć barierę krew-mózg i przekształcić się w seratoninę[1].
 • Ekstrakt z liści bakopy - Niektóre badania wykazały, że niektóre ekstrakty roślinne, w tym bakopa, mogą poprawiać funkcje poznawcze[2].
 • Cayenne - Cayenne może pomóc przyspieszyć metabolizm w organizmie.
 • Ekstrakt z liści zielonej herbaty - To jest źródło botaniczne, z którego ten produkt pochodzi, zawiera kofeinę.
 • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego - Wykazano, że żeń-szeń koreański poprawia nastrój i zwiększa jasność umysłu[3].
 • Niacyna - Niacyna jest witaminą z grupy B i może odgrywać ważną rolę w ochronie mózgu przed chorobami, takimi jak choroba Alzheimera[4].
 • L-tyrozyna - L-tyrozyna to aminokwas, który może korzystnie wpływać na nastrój użytkownika i zdolność radzenia sobie ze stresem.

Jakie są zalety Liveli Focus Clearli?

 • Potencjalną zaletą stosowania tego produktu jest to, że może zwiększyć poziom koncentracji w ciągu dnia
 • Jeśli masz wymagającą pracę lub życie, ten produkt może pomóc Ci radzić sobie ze stresem
 • W Liveli Focus Clearli działają składniki, które mogą pomóc zachować pamięć długoterminową
 • Liveli Focus Clearli może potencjalnie działać jako czynnik poprawiający nastrój

Jakie są wady Liveli Focus Clearli?

 • Długotrwałe stosowanie 5-HTP (jeden lub dwa miesiące) może wyczerpać dopaminę, co uczyniłoby ją bezużyteczną
 • Jeśli zabierzesz ten produkt zbyt blisko snu, możesz nie być w stanie spać
 • Ci, którzy już piją dużo kawy lub mają wrażliwość na kofeinę, mogą nie chcieć używać tego produktu
 • Składniki takie jak cayenne nie wydają się mieć żadnych nootropowych korzyści

FAQ

Jak należy przyjmować Liveli Focus Clearli?

Poinstruowano użytkownika, aby zażył jedną paczkę kapsułek Liveli Focus Clearli (1-2) na godzinę przed rozpoczęciem ćwiczeń umysłowych i zawsze z posiłkiem.

Ile kosztuje Liveli Focus Clearli?

Liveli Focus Clearli jest dostępny w jednorazowej cenie 60 USD. Możesz również zapisać się na automatyczną wysyłkę i otrzymywać dostawę produktu co miesiąc za 54 USD za przesyłkę.

Jakie są zasady dotyczące zwrotów Liveli Focus Clearli?

Możesz zwrócić swój zapas Liveli Focus Clearli w ciągu 30 dni od zakupu, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Wszystko, co musisz zrobić, to wysłać je e-mailem.

Czy Liveli Focus Clearli oferuje bezpłatną wersję próbną?

Obecnie nie jest oferowana bezpłatna wersja próbna tego produktu. Sprawdź jednak ponownie, ponieważ zmienimy tę recenzję, jeśli będzie dostępna.

Liveli Focus Clearli Review - ostateczny werdykt

Istnieje możliwość, że Liveli Focus Clearli pomoże poprawić pamięć długotrwałą użytkownika, pomoże mu skupić się bardziej intensywnie w ciągu dnia i może działać jako wzmacniacz nastroju.

Konsument powinien również mieć świadomość, że składniki aktywne, takie jak cayenne, mogą nie mieć żadnych nootropowych korzyści. Długotrwałe stosowanie, jeśli 5-HTP może uczynić go bezużytecznym, ponieważ może obniżyć poziom serotoniny, a osoby pijące kofeinę w ciągu dnia nie powinny stosować Liveli Focus Clearli.

Zalecamy zwracanie uwagi na substancje nootropowe, takie jak Liveli Focus Clearli i dobre porównanie.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące Liveli Focus Clearli

Liveli Focus Clearli Recenzje

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Liveli Focus Clearli - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.