Zoptymalizowane recenzje kurkuminy Longvida - czy stosowanie jest bezpieczne?

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest zoptymalizowana kurkumina Longvida?

Longvida Optimized Curcumin to suplement kurkuminy o wysokiej wchłanialności w postaci wolnej. Kurkumina jest związkiem występującym w kurkumie przyprawowej i stwierdzono, że może mieć działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwutleniające.

Zoptymalizowana kurkumina Longvida
Zoptymalizowana kurkumina Longvida

Badanie opublikowane w czasopiśmie, Żywność, odkrył, że gdy kurkumina jest połączona z innymi środkami wzmacniającymi, może zapewnić wiele korzyści zdrowotnych, w tym właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne.

Według producenta tego produktu kurkumina jest najsilniejszym z trzech głównych kurkuminoidów, które znajdują się w kurkumie, która jest przyprawą, która ma wiele zalet.

Kto jest producentem zoptymalizowanej kurkuminy Longvida?

Producentem Longvida Optimized Curcumin jest Igennus Healthcare Nutrition, rodzinna firma z siedzibą w Cambridge w Wielkiej Brytanii. Oficjalna witryna internetowa firmy zawiera numer telefonu i adres e-mail obsługi klienta.

Firma została współzałożycielem dr Jav Nazemi i obecnie jest prowadzona przez niego, jego żonę i dwie córki. Oprócz zoptymalizowanej kurkuminy Longvida, Igennus Healthcare Nutrition producenci różnych produktów odżywczych, w tym multiwitaminy, oleje rybne i suplementy omega-3.

Jak działa zoptymalizowana kurkumina Longvida?

Według producenta, Longvida Optimized Curcumin dostarcza kurkuminę w wolnej postaci do krwi i tkanek docelowych. Ponieważ kurkumina jest zwykle słabo wchłanianym związkiem, suplementy mają powłokę fosfolipidową i kwasową otaczającą cząsteczkę kurkuminy, co może pomóc w transporcie jej do układu limfatycznego w celu uzyskania aktywnego poziomu w osoczu.

Kurkumina[1] stwierdzono, że prawdopodobnie zmniejsza stan zapalny i łagodzi objawy, takie jak ból i zapalenie choroby zwyrodnieniowej stawów i reumatoidalnego zapalenia stawów. Dodatkowo, Ostatnie badania odkryli, że kurkumina może przynosić korzyści osobom z problemami z pamięcią lub nawet wczesnymi objawami demencji.

Zoptymalizowane składniki kurkuminy Longvida - czy są bezpieczne i skuteczne?

Ten suplement zawiera 500 miligramów zoptymalizowanego ekstraktu kurkuminy Longvida z korzenia kurkumy. Według badań opublikowanych w Nutrition Journal Mówi, że mała dawka preparatu kurkuminowo-lipidowego może wywołać szereg potencjalnie prozdrowotnych efektów u zdrowych ludzi w średnim wieku.

Kurkumina jest słabo wchłaniana w organizmie i szybko metabolizowana do nieaktywnych form, produkt ten zawiera również następujące składniki, które tworzą powłokę otaczającą cząsteczkę kurkuminy, dzięki czemu może być transportowana do układu limfatycznego:

 • hydroksypropylometyloceluloza - Według Science Direct, hydroksypropylometyloceluloza jest rozpuszczalnym w wodzie, biodegradowalnym i biokompatybilnym polimerem.
 • Kwas stearynowy - To powszechny kwas tłuszczowy, który jest używany w wielu kosmetykach i środkach czystości. Jest pozyskiwany z tłuszczów roślinnych lub zwierzęcych i używany jako nieaktywny składnik wielu farmaceutyków.
 • Lecytyna sojowa - Lecytyna[2] to tłuszcz niezbędny dla komórek organizmu, który można znaleźć w soi i żółtkach jaj.
 • Maltodekstryna - Według Medical News Today, maltodekstryna to biały, skrobiowy proszek znajdujący się w pakowanej żywności w celu poprawy smaku, grubości i trwałości.
 • Palmitynian askorbylu - naturalnie występujący kwas tłuszczowy[3] składa się z witaminy C i kwasu palmitynowego.

Jakie są zalety zoptymalizowanej kurkuminy Longvida?

 • Lecytyna sojowa stwierdzono, że leczy wiele zaburzeń pamięci, takich jak demencja i choroba Alzheimera, a także choroby pęcherzyka żółciowego i wątroby.
 • Ten produkt nie zawiera nabiału, glutenu, laktozy, soli, białka sojowego, pszenicy i drożdży.
 • Zoptymalizowana kurkumina Longvida może pomóc w stanach zapalnych, bólach stawów i innych dolegliwościach związanych z reumatoidalnym zapaleniem stawów i chorobą zwyrodnieniową stawów[5].
 • Ten produkt może pomóc w funkcjonowaniu mózgu i równowadze nastroju.

Jakie są wady zoptymalizowanej kurkuminy Longvida?

 • Zgodnie z Medical News TodayMalodekstryna ma wyższy indeks glikemiczny niż cukier i może powodować wzrost lub skok poziomu cukru we krwi.
 • Kurkumina[4] może zwiększyć ryzyko krwawienia z powodu powolnego krzepnięcia krwi.
 • Kurkumina przyjmowana jako suplement doustny może obniżyć poziom testosteronu i zmniejszają ruch plemników u mężczyzn, powodując problemy z płodnością u mężczyzn.
 • Kurkumina może zapobiegać wchłanianiu żelaza.

FAQ

P: Jak należy przyjmować zoptymalizowaną kurkuminę Longvida?

A: Producent zaleca przyjmowanie jednej kapsułki dziennie z posiłkiem lub dwóch kapsułek dziennie w podzielonej dawce dla bardziej intensywnego wsparcia.

OSTRZEŻENIE BEZPIECZEŃSTWA: Nie zaleca się przekraczania zalecanej dawki. Jeśli zażywasz leki lub karmisz piersią, zasięgnij profesjonalnej porady przed przyjęciem jakiegokolwiek suplementu diety. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia.

P: Ile kosztuje zoptymalizowana kurkumina Longvida?

A: Butelkę z 30 kapsułkami można kupić od 12.51 USD na Amazon lub 24.99 funtów na oficjalnej stronie producenta.

P: Jakie są zasady zwrotu kurkuminy zoptymalizowanej przez Longvida?

A: Producent oświadcza, że ​​wyda pełny zwrot pieniędzy za produkty, o ile zostanie poinformowany w ciągu siedmiu dni roboczych od otrzymania produktu.

P: Czy zoptymalizowana kurkumina Longvida oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Bezpłatna wersja próbna nie została znaleziona na oficjalnej stronie internetowej.

Longvida Optimized Curcumin Review - ostateczny werdykt

Badania wykazały wiele korzyści płynących z przyjmowania kurkuminy, takich jak właściwości przeciwutleniające, co oznacza, że ​​może ona chronić komórki przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki. Stwierdzono również, że kurkumina ma właściwości przeciwzapalne, pomagając złagodzić ból stawów i problemy zarówno z reumatoidalnym zapaleniem stawów, jak i chorobą zwyrodnieniową stawów. Wreszcie badanie opublikowane w American Journal of Geriatric Psychiatry zilustrowano, jak kurkumina może również chronić mózg.

Na rynku jest wiele suplementów, które zawierają kurkuminę i mają podobne właściwości przeciwutleniające, przeciwzapalne i wspomagające pamięć / mózg. Osoby szukające zalet kurkuminy powinny przeprowadzić badania i porównać różne składniki cen suplementów kurkuminy.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące zoptymalizowanej kurkuminy Longvida

Zoptymalizowane recenzje kurkuminy Longvida - czy stosowanie jest bezpieczne?

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij przeglądanie zoptymalizowanej kurkuminy Longvida - jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

Referencje

1. https://www.webmd.com/diet/supplement-guide-turmeric#1
2. https://www.webmd.com/vitamins/ai/ingredientmono-966/lecithin
3. https://www.ewg.org/skindeep/ingredient/700555/ASCORBYL_PALMITATE_(VITAMIN_C_PALMITATE)/
4. https://ackermancancercenter.com/blog/turmeric-and-curcumin-the-pros-and-cons
5. J Inflamm Res. 2019; 12: 145–152. Opublikowano w Internecie 2019 czerwca 5 r. doi: 10.2147 / JIR.S205390 Ocena skuteczności i bezpieczeństwa Capsule Longvida® Optimized Curcumin (stałe cząsteczki kurkuminy lipidowej) w chorobie zwyrodnieniowej stawu kolanowego: pilotażowe badanie kliniczne

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.