Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest LumUltra?

LumUltra to suplement nootropowy, który ma na celu poprawę ogólnej sprawności umysłowej poprzez dostarczenie formuły ze zrównoważonymi mieszankami nootropowymi.

Produkt może pomóc Ci skupić się i uniknąć rozpraszania uwagi, a także pomóc w lepszym zapamiętywaniu rzeczy, co może być szczególnie przydatne dla uczniów przygotowujących się do egzaminów.

LumUltra
LumUltra - Nootropic Cognitive Support

The suplement poznawczy może zwiększyć produktywność, pomagając podnieść poziom energii i zwiększyć motywację.

Formuła zawiera również składniki odżywcze i przeciwutleniacze, które odżywiają twój umysł i utrzymują go ostrym, pomagając zapobiegać lub opóźniać zaburzenia funkcji poznawczych.

LumUltra występuje w postaci kapsułek i zostały zaprojektowane dla zdrowych osób dorosłych w każdym wieku.

Kto jest producentem LumUltra?

Avanse Nutraceuticals to firma stojąca za LumUltra. Wydaje się, że producent ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych z siedzibą w Hauppauge w stanie Nowy Jork.

Chociaż wydaje się, że producent nie ma oficjalnej strony internetowej, możesz skontaktować się z nim za pośrednictwem strony produktu.

Firma zajmuje się produkcją suplementów nootropowych, które mogą zwiększyć wydajność mózgu.

Ich linia produktów zawiera również formuły dla osób w każdym wieku, z suplementami zwiększającymi energię lub promującymi optymalny sen.

Jak działa LumUltra?

Proces pracy LumUltra opiera się na zastrzeżonych mieszankach, które są częścią formuły.

Pierwsza mieszanka ma na celu zwiększenie koncentracji i wydajności poznawczej.

Noopept i L-tyrozyna są częścią tej mieszanki i mogą pomóc w promowaniu uczenia się i poprawie koncentracji.

Gingko biloba i Alpha GPC mają na celu wspomaganie pamięci, podczas gdy Panax Ginseng, Guarana i Hordenine promują poziom energii i motywacji.

Chociaż po pierwszym przyjęciu kapsułki możesz odczuwać wzrost energii, produkt nie ma żadnych widocznych krótkoterminowych korzyści.

Zamiast tego producent radzi zachować cierpliwość, ponieważ efekty są kumulatywne i rzekomo stają się bardziej zauważalne w miarę upływu czasu.

Składniki LumUltra - czy są bezpieczne i skuteczne?

Produkt zawiera trzy różne mieszanki składników - mieszankę skupiającą, energetyczną i zapamiętującą. Przyjrzyjmy się niektórym aktywnym składnikom LumUltra:

 • Noopept - Składnik, który może działać neuroprotekcyjnie i poprawiać funkcje poznawcze[1]. Związek może wspomagać pamięć roboczą i promować potencjał uczenia się.
 • Panax Ginseng - Pochodzący z Azji, ten rodzaj żeń-szenia może zmniejszyć zmęczenie psychiczne i zwiększyć wydajność mózgu. Według WebMD, ma również pewne właściwości przeciwutleniające i może poprawić deficyt poznawczy u osób z chorobą Alzheimera[2].
 • Guarana - Ta amazońska roślina działa jak naturalny środek pobudzający i może zwiększyć poziom energii[3] dlatego często znajdziesz go w napojach energetyzujących. Oprócz zmniejszenia zmęczenia, guarana może mieć pozytywny wpływ na nastrój i czujność.
 • Ginkgo Biloba - Od wieków jest używana jako roślina pielęgnująca mózg. Według Medical News TodayGinkgo może mieć pozytywny wpływ na pamięć i poprawia funkcje poznawcze.[4].
 • L-tyrozyna - Według WebMD, to aminokwas, który mózg wykorzystuje jako paliwo do pamięci roboczej[5]. Może również pomóc w zmniejszeniu deficytu uwagi i pozytywnie wpłynąć na wydajność w stresie.

W formule można również znaleźć Alpha GPC, Hordeninę, Acetylo-L-karnitynę, Fosfatydyloserynę i Metylokobalaminę (witaminę B12). Nieaktywne składniki to kapsułka wegetariańska i mąka ryżowa.

Możesz także przeczytać - LifeVantage Axio

Jakie są zalety LumUltra?

 • Produkt odpowiedni dla wegetarian.
 • Trzy różne mieszanki składników.
 • Produkt może zwiększyć pamięć roboczą i inne zdolności poznawcze.
 • Możesz odczuć wzrost energii i czujności.

Jakie są wady LumUltra?

 • Z czasem organizm może rozwinąć pewien poziom tolerancji na formułę.
 • Produkt nie ma krótkoterminowych korzyści poznawczych.
 • Suplement nie powinien być spożywany jednorazowo dłużej niż trzy miesiące.
 • Może minąć trochę czasu, zanim zauważysz wyniki.

Alternatywy LumUltra

Pytania i odpowiedzi LumUltra

P: Jak stosować LumUltra?

Odp .: Producent zaleca codzienne przyjmowanie dwóch tabletek. Aby uzyskać optymalną skuteczność, LumUltra należy przyjmować z posiłkiem, najlepiej jedną tabletkę ze śniadaniem, a drugą z obiadem. Pamiętaj, aby nie przekroczyć limitu czterech tabletek w ciągu 24 godzin.

Dodatkowo firma zaleca dwudniowy odpoczynek od zażywania LumUltra co siedem dni. Pomoże to spowolnić wszelkie tolerancje, jakie organizm może rozwinąć w stosunku do suplementu. Po trzech miesiącach stosowania produktu należy również zrobić 30-dniową przerwę.

P: Ile kosztuje LumUltra?

O: Jeśli zdecydujesz się na jednorazowy zakup produktu, butelka zawierająca 60 kapsułek będzie kosztować 59.97 USD. Masz również możliwość zapisania się do programu automatycznej wysyłki i otrzymania nowej przesyłki w żądanym czasie. W takim przypadku każda butelka LumUltra będzie miała cenę 47.97 USD.

P: Jakie są zasady zwrotów LumUltra?

Odp .: Firma oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy, która jest ważna przez 90 dni od daty zakupu. Będziesz musiał skontaktować się z obsługą klienta, aby otrzymać potwierdzenie od personelu.

Klienci są zobowiązani do zwrotu nawet otwartej lub pustej butelki LumUltra. Jeśli kupiłeś więcej niż jedną butelkę, jedynym sposobem na uzyskanie pełnego zwrotu kosztów jest zwrot pozostałych nieotwartych i nieużywanych pozostałych opakowań.

P: Czy LumUltra oferuje bezpłatną wersję próbną?

Odp .: W tej chwili nie ma oferty bezpłatnego okresu próbnego dla LumUltra.

Recenzja LumUltra - ostateczny werdykt

Jeśli szukasz zbilansowanego suplementu nootropowego, który jest odpowiedni dla wegetarian, możesz rozważyć LumUltra.

Należy jednak pamiętać, że produkt nie oferuje krótkoterminowych korzyści poznawczych.

Zamiast tego potencjalne wyniki kumulują się i może minąć trochę czasu, zanim zauważysz efekty formuły.

LumUltra zawiera trzy mieszanki składników, które mogą pomóc w poprawie pamięci, skupieniu i ogólnej sprawności poznawczej. Możesz również zauważyć wzrost czujności i energii.

Wadą jest to, że organizm może z czasem rozwinąć tolerancję na formułę, dlatego zaleca się przyjmowanie produktu w cyklach.

Ostatecznie, zanim zdecydujesz się na zakup jakiegokolwiek suplementu, koniecznie sprawdź inne produkty podobne do LumUltra.

Nootropy są obecnie popularne, a na rynku masz szeroki wybór dostępnych opcji.

Jedynie analizując wszystkie alternatywy, możesz podjąć najlepszą decyzję dotyczącą zdrowia poznawczego.

„LumUltraa” można kupić poprzez ich Oficjalna strona internetowa.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące LumUltra

Recenzje LumUltra

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję LumUltra - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.