Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Marine - D3?

Marine - D3 to suplement diety na zdrowie i dobre samopoczucie. Twierdzi, że oferuje wysoką dawkę jednej niezbędnej witaminy. Jak sama nazwa wskazuje, jest to witamina D3.

Marine - D3
Marine - D3 - Advanced Marine Nutrient Complex

Konkretne twierdzenia dotyczące zdrowia użytkownika są takie, że pomoże obniżyć ciśnienie krwi i powstrzymać różne aspekty przyspieszonego starzenia. Więc w pewnym sensie ten produkt można sklasyfikować jako produkt przeciwstarzeniowy.

Użytkownik powinien mieć świadomość, że Marine - D3 nie jest produktem kosmetycznym. Jego funkcją jest zatrzymanie wewnętrznych skutków starzenia, takich jak podwyższone ciśnienie krwi. Użytkownik powinien również mieć świadomość, że suplement ten występuje w postaci tabletek.

Powiedziano nam, że Marine - D3 może pomóc obniżyć poziom cholesterolu i promować lepszy przepływ krwi w organizmie. Marine - D3 może mieć również właściwości przeciwutleniające, które mogą być korzystne dla wielu funkcji organizmu.

Kto jest producentem Marine - D3?

Marine - D3 jest produkowany przez firmę Marine Essentials. Produkt jest faktycznie sprzedawany na kilku różnych stronach internetowych, ale oficjalna witryna Marine Essential mówi, że firma ma siedzibę w Oak Lawn w stanie Illinois.

To firma produkująca kilka różnych rodzajów suplementów zdrowotnych, m.in. suplementy mózgu o których mówi się, że są wspierane przez badania i naukę.

Jak działa Marine - D3?

Podstawową funkcją Marine - D3 jest suplement diety. Ma dostarczać organizmowi dobroczynnych składników odżywczych, których użytkownik może nie otrzymywać lub nie otrzymywać w wystarczającej ilości w ramach zwykłej diety.

Uważa się, że Marine - D3, stosując witaminy, które są powszechne w niektórych organizmach morskich, poprawia zdrowie układu sercowo-naczyniowego, rozszerza tętnice dla lepszego przepływu krwi i pomaga użytkownikowi obniżyć poziom cholesterolu.

Produkty morskie - składniki D3 - czy są bezpieczne i skuteczne?

Jak stwierdzono na oficjalnej stronie Marine Essential, Marine - D3 to mieszanka głębinowych lipidów i witamin. Mówi się, że składniki są czyste i bardzo korzystne dla użytkownika. Proszę spojrzeć na następujący podział kluczowych składników Marine - D3:

 • Witamina D3 - Witamina D3 jest niezbędna do budowy zdrowych i mocnych kości. Nie ma wielu pokarmów zawierających witaminę D3, dlatego jest ona zawarta w tak wielu suplementach. Witamina D3 może być ważna dla zdrowia poznawczego, zdrowej skóry i zdrowych kości[1].
 • Ekstrakt z brązowych wodorostów - Mówi się, że ten składnik ma korzystny wpływ na poziom cholesterolu i wagę[2]. Istnieją badania, które sugerują, że pomaga w wydzielaniu insuliny, co może być pomocne dla diabetyków i jest ważne dla zdrowego funkcjonowania tarczycy.
 • Olej kalamarynowy - Olej kalamarynowy to po prostu opatentowana forma olejku z kalmarów, która zawiera kilka kwasów omega 3 i kwasów tłuszczowych. Mówi się, że olej z kalmarów odgrywa rolę w zapobieganiu związanym z wiekiem zaburzeniom funkcji poznawczych, takim jak demencja.
 • Lecytyna - Lecytyna została również powiązana z zapobieganiem utracie pamięci i chorobie Alzheimera. Może mieć również korzystny wpływ na poziom cholesterolu.

Jakie są zalety Marine - D3?

 • Jedną z zalet Marine - D3 jest to, że nie zawiera pestycydów, dioksyn ani metali ciężkich.
 • Kolejną zaletą przyjmowania tego suplementu jest to, że może pomóc obniżyć poziom cholesterolu użytkownika.
 • Marine - D3 może również poprawić przepływ krwi w organizmie użytkownika.
 • Powiedziano nam również, że przyjmowanie Marine - D3 może skutkować zdrowszym tempem metabolizmu.

Jakie są wady Marine - D3?

 • Brakuje na to dowodów[3] wyraźnie pokazuje skuteczność ekstraktu z alg brunatnych.
 • Korzyści z kwasów tłuszczowych omega-3 mogą być dostępne tylko poprzez faktyczne spożywanie pokarmów, takich jak ryby, i mogą nie przynosić żadnych korzyści w postaci suplementów.
 • W Marine - D3 jest więcej niż zalecana dawka witaminy D3, która może być szkodliwa dla niektórych użytkowników.
 • Twierdzenia, że ​​produkt może być używany jako pigułka pamięci może być zbyt uogólniony i może nie odpowiadać im wszystkim.

FAQ

Jak wziąć Marine - D3?

Wskazówki dotyczące przyjmowania Marine - D3 podają, że powinni go przyjmować wyłącznie dorośli. Użytkownik powinien zażywać 2 kapsułki Marine - D3 dziennie i najlepiej jest przyjmować je z posiłkami i co najmniej 8 uncjami wody.

Ile kosztuje Marine - D3?

Na oficjalnej stronie Marine Essentials można kupić Marine - D3 za 67 dolarów za jedną butelkę. Dwie butelki kosztują 2 USD, 119.90 butelki kosztują 4 USD, a 199.80 butelek kosztuje 6 USD.

Co to jest Marine - polityka zwrotów D3?

Jeśli kupisz na oficjalnej stronie Marine Essential, będziesz mieć prawo do ich polityki zwrotów, która przewiduje, że możesz zwrócić Marine - D3 w celu uzyskania zwrotu pieniędzy w ciągu 60 dni od zakupu.

Czy Marine - D3 oferuje bezpłatną wersję próbną?

Nie ma bezpłatnej wersji próbnej dla Marine - D3. Możesz jednak spróbować skontaktować się z firmą, która zwraca się bezpośrednio, aby o to poprosić.

Marine - przegląd D3 - ostateczny werdykt

Marine - D3 to produkt, który wspiera wiele aspektów zdrowia użytkownika. Na przykład Marine - D3 może pomóc w zachowaniu funkcji poznawczych i przywróceniu prawidłowego przepływu krwi do organizmu użytkownika. Marine - D3 może być również korzystny dla użytkowników, którzy chcą obniżyć poziom cholesterolu.

Brakuje jednak badań klinicznych, które potwierdzałyby skuteczność ekstraktu z brunatnic. Ten produkt zawiera również żelatynę, która mogła pochodzić od zwierząt. Oleje omega-3 zawarte w Marine - D3 mogą nie być pomocne, ponieważ niektóre badania sugerują, że są one korzystne tylko wtedy, gdy są spożywane z białkami zwierzęcymi. Podsumowując, uważamy, że Marine - D3 jest wart rozważenia, ale przed podjęciem decyzji powinieneś również porównać go z innymi podobnymi suplementami zdrowotnymi.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące Marine - D3

Marine - recenzje D3

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Marine - D3 - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.