Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Mind Lab Pro?

Mind Lab Pro to suplement poprawiający zdrowie mózgu zaprojektowany w celu poprawy pamięci i pomocy w osiągnięciu optymalnego zdrowia mózgu w celu szybszego uczenia się, poprawy umiejętności rozwiązywania problemów i uniknięcia pogorszenia funkcji poznawczych[1] to przychodzi z wiekiem.

Mind Lab Pro to suplement nootropowy wyprodukowany przez The Mind Lab, który jest oddziałem Opti-Nutra.

Mind Lab Pro
Mind Lab Pro - Nootropowy suplement diety

Kapsułki Mind Lab Pro są dostępne w butelkach po 60 sztuk, które kosztują 65.00 USD za sztukę.

Firma zapewnia również bezpłatną wysyłkę i bezpłatne butelki bonusowe przy niektórych zamówieniach, a dostępna jest bezpłatna 30-dniowa oferta próbna.

Jak działa Mind Lab Pro?

Już w wieku dwudziestu lat można zacząć tracić białą substancję w mózgu (część zawierająca włókna nerwowe), co może skutkować osłabieniem pamięci, skupienia i zdolności szybkiego myślenia.

Mind Lab Pro wykorzystuje szereg nootropów do wspierania mocy mózgu poprzez podtrzymywanie kluczowych neuroprzekaźników, energetyzowanie mózgu poprzez zwiększanie produkcji energii neuronowej, wspieranie tworzenia nowych komórek mózgowych, zwiększanie przepływu krwi, ochronę komórek mózgowych przed stresem oksydacyjnym i zwiększanie częstotliwości fal mózgowych alfa.

Składniki Mind Lab Pro - czy są bezpieczne i skuteczne?

Niektóre z kluczowych składników aktywnych zawartych w tym produkcie to:

 • Cognizine (250 mg): Silny nootropik, który zapewnia cytykolinę dla poprawy energii mózgu[2], Według Interwencje kliniczne w starzeniu się, cognizin stał się skuteczną metodą leczenia pacjentów z przewlekłymi problemami z pamięcią.
 • Fosfatydyloseryna (bez soi, 50 mg): Związek pochodzący z lecytyny słonecznikowej, który został powiązany z opóźnieniem pogorszenia funkcji poznawczych
 • Rhodiola rosea (50 mg):[3] silny korzeń zioła pochodzącego z Rosji, który pomaga usunąć mgłę mózgową. Trochę Badania sugeruje również, że zioło może pomóc zwiększyć wydolność fizyczną i złagodzić zmęczenie psychiczne.
 • L-teanina (125 mg): Aminokwas znajdujący się w liściach herbaty, który może zmniejszać niepokój
 • N-Acetylo-L-Tyrozyna (175 mg): Niezbędny aminokwas przydatny w redukcji stresu
 • Bacopa monnieri (150 mg): Korzystny ekstrakt roślinny poprawiający pamięć
 • Pterostilben (500 mcg): Pterostilbene[4], związek chemiczny występujący w roślinach o właściwościach przeciwutleniających
 • Winpocetyna (6 mg): Półsyntetyczny ekstrakt z rośliny barwinka
 • Huperzine-A (200 mcg): Naturalny alkaloid seskwiterpenowy[5], Według Mayo Clinic, niektóre badania wykazały, że huperzine A może znacząco poprawić zdolności poznawcze u osób z chorobą Alzheimera.

Jakie są zalety Mind Lab Pro?

 • Mind Lab Pro można przyjmować przed pogorszeniem funkcji poznawczych[6] występuje, opóźniając wystąpienie niektórych stanów zwyrodnieniowych
 • Dla tego produktu dostępna jest bezpłatna wersja próbna
 • Mind Lab Pro jest naturalny i wolny od typowych alergenów
 • Firma oferuje oferty oszczędzające pieniądze przy zakupie więcej niż jednej butelki na raz.
 • To suplement poznawczy pomaga poprawić kilka obszarów zdrowia mózgu

Jakie są wady Mind Lab Pro?

 • Nie możesz znaleźć Mind Lab Pro u głównych sprzedawców
 • Nie dostarczono danych z testów klinicznych preparatu jako całości

Mind Lab Pro Pytania i odpowiedzi

P: Jak wziąć Mind Lab Pro?

Odp.: Zalecana dawka to dwie kapsułki dziennie.

P: Co to jest Mind Lab Pro?

Odp.: Mind Lab Pro to zestaw 11 popartych dowodami, wielozadaniowych nootropów, które są połączone w celu kierowania sześciu ścieżek sprawności umysłowej: energii mózgu, chemikaliów mózgowych, krążenia mózgu, regeneracji mózgu, ochrony mózgu i fal mózgowych.

Mind Lab Pro został zaprojektowany jako uniwersalny nootropik ze zróżnicowanym, dalekosiężnym wsparciem zarówno krótkoterminowych funkcji poznawczych, jak i długoterminowego zdrowia mózgu.

P: Jak długo potrwa, zanim zobaczysz wyniki z Mind Lab Pro?

Odp .: Zalecamy co najmniej 30 dni regularnego Mand Lab Pro.

Niektórzy użytkownicy zauważają różnicę po 2 tygodniach.

P: Jak szybko zobaczę wyniki?

Odp .: Podczas przyjmowania produktu zgodnie z zaleceniami, niektórzy klienci zauważyli różnicę w ciągu zaledwie jednego tygodnia, ale uzyskanie optymalnych wyników może zająć do 30 dni.

P: Czy Mind Lab Pro jest wegańskie?

Odp .: tak. Mind Lab Pro nie zawiera produktów pochodzenia zwierzęcego.

P: Gdzie powstaje Mind Lab Pro?

Odp .: Mind Lab Pro zostało zaprojektowane i opracowane w Wielkiej Brytanii; jest produkowany w najnowocześniejszym, zarejestrowanym przez FDA i certyfikowanym przez GMP zakładzie w New Jersey w USA.

Aby dowiedzieć się więcej o naszym amerykańskim ramieniu Opti-Nutra Ltd. i procesie produkcyjnym Mind Lab Pro, odwiedź www.optinutra.com.

Jakie są ważne funkcje?

 • Każdy w wieku od dwudziestu do osiemdziesięciu lat może skorzystać z Mind Lab Pro.
 • Produkt ma solidną politykę zwrotów i może zostać zwrócony w ciągu 30 dni od zakupu.

Czytaj Dalej - Recenzja Lipogen PS Plus

Recenzja Mind Lab Pro - ostateczny werdykt

Mind Lab Pro ma bardzo pouczającą stronę internetową, która przedstawia listę składników i korzyści płynące z poprawy zdrowia mózgu.

Mind Lab Pro jest naturalny, dzięki czemu unika wielu niekorzystnych skutków ubocznych, które mogą powodować niektóre recepty na zdrowie mózgu oparte na syntetycznych związkach.

Składniki produktu mają naukowe uzasadnienie potwierdzające ich skuteczność, chociaż Mind Lab nie dostarcza dokumentacji potwierdzającej, że jest on bardziej korzystny niż inne podobne suplementy.

Pamiętaj, że są inne najwyżej oceniane nootropy dostępne na rynku np Formuła ostrości, Cebria, Cognos, więc rozważ wszystkie dostępne opcje przed dokonaniem zakupu.

„Mind Lab Pro” można kupić za pośrednictwem ich Oficjalna strona internetowa.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

6
Recenzje klientów dotyczące Mind Lab Pro

Recenzje Mind Lab Pro

Średnia ocena klientów

3.5
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Christophera Gambino
  Został obciążony nawet po anulowaniu okresu próbnego
  Zrezygnowałem z „członkostwa” przed końcem okresu próbnego, ale nadal naliczono opłatę. Ta firma to oszustwo. Zadzwoniłem, żeby złożyć skargę, ale wysłano mnie do operatorów, którzy wyglądali, jakby mieszkali w Indiach. Czuję się oszukany przez nieuczciwe praktyki biznesowe. Nie kupuj od nich, zabiorą Twoje pieniądze!
 2. Elise M.
  Świetny produkt. Psychiczna mgła zniknęła.
  Kupiłam ten produkt, mimo że lekarz dał mi receptę nootropową. Próbowałem znaleźć coś o bardziej naturalnej formule, kiedy się o tym dowiedziałem i postanowiłem spróbować. Kupiłem jedną butelkę, żeby sprawdzić, czy działa. Walczyłem w pracy i czułem, że zawiodę wszystkie moje zadania. Jestem na nim dopiero od tygodnia, ale już czuję, że działa. Jestem bardziej czujny, skoncentrowany i mam lepszą jasność umysłu. Nigdy więcej mgły mózgowej. Czuję się bardziej przytomny w pracy i mogłem z powodzeniem wykonać wszystkie zadania. Jestem bardziej produktywny i jestem z tego dumny.
 3. Margot S.
  To trzeba kupić
  Szczerze mówiąc, początkowo wątpiłem w siłę tego produktu, ale mimo to zdecydowałem się spróbować ze względu na pozytywne recenzje… i dlatego, że byłem naprawdę zaciekawiony. W ciągu zaledwie tygodnia czuję, że mój mózg odzyskał energię i dziwactwa. Oczyszcza mój umysł i sprawia, że ​​jest ostrzejszy i bardziej skupiony. Wydaje mi się, że trochę lepiej pamiętam. Ja też ogólnie czuję się lepiej. Gorąco polecam i myślę, że w kolejnym zamówieniu kupię też dla męża i córki.
 4. Edmund C.
  To nie jest cudowna pigułka na mózg, ale działa.
  Mind Lab Pro nie jest cudowną pigułką na mózg ani czymś, co może przynieść dramatyczne rezultaty z dnia na dzień. Przynajmniej w moim przypadku tak się nie stało. Właściwie zajęło mi ponad tydzień, zanim zauważyłem poprawę. Jest zauważalna różnica w mojej ogólnej sprawności umysłowej. Czuję się bardziej przytomny, czujny i skupiony. Poprawiła się nawet moja pamięć i poznanie. Szczerze mówiąc, ten produkt jest naprawdę dobry i prawie doskonały, gdyby nie cena. Myślę, że jest trochę zawyżony i nie mogę sobie pozwolić na długotrwałe używanie. Jeśli tylko cena jest o połowę niższa.
 5. Ken G.
  Mój mózg to uwielbia
  Używam Mind Lab Pro od ponad roku i powiedziałbym, że mój mózg to uwielbia. Wiem, bo jestem całkiem dobry w zauważaniu ulepszeń. Ten produkt poprawił moją sprawność umysłową w zakresie pamięci i skupienia. Zaczęło się wolno, ale warto poczekać. Wydaje mi się, że wystarczy poczekać kilka dni, aż „zadziała”. Jeśli chodzi o produktywność, mogę wykonywać swoje zadania znacznie szybciej niż wcześniej. Nie wiem, czy to też z suplementu, ale czuję się mniej zestresowany i zmęczony.
 6. Steve M.
  Świetny produkt! To było by pomocne.
  Świetny produkt! Już po kilku tygodniach stosowania konsekwentnie nastąpiła imponująca poprawa samopoczucia, koncentracji i ogólnego odprężenia. Poleciłbym go każdemu, kto chce poprawić swoją pamięć i skupienie, a także dobrze sprawdzi się w połączeniu z innymi suplementami. Wydawało mi się, że utrzymywało mnie to przez większą część dnia i czuję, że mogę się lepiej skoncentrować, zamiast rezygnować z rzeczy, jak kiedyś. Lubię to brać z kurkumą i miłorzębem, aby uzyskać większy spokój i lepszą koncentrację.

Rozpocznij recenzję Mind Lab Pro - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.