Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Neural Fusion?

Neural Fusion to suplement nootropowy, znany również jako „inteligentna pigułka”. Nootropy to związki, które, jak stwierdzono, poprawiają ogólne zdolności poznawcze, takie jak pamięć, skupienie, uwaga i motywacja.

Fuzja neuronowa
Aktywny w każdym wieku - fuzja neuronowa

Typowe objawy pogorszenia funkcji poznawczych obejmują krótko- lub długotrwałą utratę pamięci, zapominanie o prostych rzeczach w ciągu dnia, trudności z koncentracją, brak zdolności do skupienia się lub zmotywowania do robienia podstawowych rzeczy oraz posiadanie niższego poziomu energii.

Stwierdzono, że środki nootropowe, takie jak fuzja neuronowa, pomagają w tych problemach, wzmacniając siłę psychiczną[1].

Kto jest producentem syntezy neuronowej?

Producent Neural Fusion jest wymieniony jako Aktywny w każdym wieku. Na podstawie oficjalnej witryny internetowej, w której znajduje się ten producent, nie jest jasne, ale zawiera ona numer telefonu, adres e-mail pomocy technicznej i godziny obsługi klienta w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Producent twierdzi, że tak suplement mózgu zawiera składniki, które zwiększają poziom energii, poprawiają pamięć oraz poprawiają koncentrację i motywację.

Jak działa Neural Fusion?

Podobnie jak inne Nootropics, Neural Fusion wykorzystuje podobne składniki, aby zapewnić czujność i poprawić zdrowie poznawcze przy ciągłym stosowaniu produktu. Według producenta wykazano, że składniki użyte w Neural Fusion pomagają zarówno w przypomnieniu sobie krótko-, jak i długotrwałej pamięci, gdy są przyjmowane codziennie.

Stwierdzono również, że składniki te oczyszczają umysł, zapewniając lepsze wchłanianie umysłowe i przyspieszając funkcjonowanie mózgu. Firma twierdzi również, że stwierdzono, że nootropy zwiększają energię, wzrost poznawczy, koncentrację i zdolność rozwiązywania problemów.

Składniki Neural Fusion - czy są bezpieczne i skuteczne?

Producent nie wymienia konkretnych składników Neural Fusion na swojej stronie internetowej, ale następujące składniki zostały wymienione jako znajdujące się w tym produkcie w dodatkowej witrynie:

 • Ginkgo Biloba - Składnik powszechny w suplementach wspomagających pracę mózgu, ponieważ może pomóc w funkcjach poznawczych[2].
 • Grzyb Lwia Grzywa - Grzyby zawierające hericenony i erinacyny, które są związkami, które mogą stymulować komórki mózgowe i być może zwalczać demencję[3].
 • L-tyrozyna - Suplement diety stosowany w celu poprawy czujności, uwagi i skupienia[4].
 • Centrophenoxine - Używany w suplementach diety ze względu na potencjalne zdolności poprawiające pamięć[5].

Jakie są zalety syntezy neuronowej?

 • Neural Fusion to nootropowy związek, który, jak stwierdzono, poprawia pamięć, uwagę, skupienie i motywację.
 • Ten produkt wykorzystuje składniki, o których wiadomo, że poprawiają pamięć krótko- i długotrwałą.
 • Producent twierdzi, że formuła, której używa, poprawia rozwój poznawczy i poziom energii.
 • Stwierdzono, że składniki tego produktu wspomagają ściany mózgu i chronią mózg przed wolnymi rodnikami i neurotoksynami.

Jakie są wady syntezy neuronowej?

 • Składniki tego produktu nie są wymienione w witrynie sieci Web, tylko w witrynie dodatkowej, więc nie jest jasne, czy te składniki znajdują się w produkcie i ile z nich jest używane.
 • Zaleca się ciągłe przyjmowanie tego produktu i nie należy go przyjmować z alkoholem.
 • Ten produkt nie jest zalecany dla osób niepełnoletnich poniżej 18 roku życia.

Często zadawane pytania dotyczące syntezy neuronowej

1 Q.Jak powinieneś wziąć Neural Fusion?

Ans.Producent zaleca przyjmowanie jednej tabletki dziennie.

2 Q.Ile kosztuje synteza neuronowa?

Ans.Witryna internetowa producenta oferuje 40% zniżkę na ten produkt, która obejmuje pięciomiesięczną dostawę po 37.99 USD za butelkę, trzymiesięczną dostawę po 43.99 USD za butelkę lub miesięczną dostawę po 59.99 USD za butelkę.

3 Q.Jakie są zasady zwrotów Neural Fusion?

Ans.Tak, producent zapewnia, że ​​zwrot nieotwartych opakowań zostanie przyznany w ciągu 60 dni od daty zakupu. Opłaty za wysyłkę i obsługę nie podlegają zwrotowi.

4 Q.Czy Neural Fusion oferuje bezpłatną wersję próbną?

Ans.W witrynie sieci Web Neural Fusion nie znaleziono bezpłatnej wersji próbnej.

Recenzja syntezy neuronowej - ostateczny werdykt

Neural Fusion to nootropy, które, jak stwierdzono, mają wiele pozytywnych skutków dla funkcjonowania mózgu, w tym krótkoterminowe korzyści, takie jak skupienie, pamięć, odporność na stres i produktywność oraz długoterminowe korzyści wynikające ze zdrowej struktury i funkcji mózgu podczas proces starzenia.3

Producent tego uzupełnienie pamięci stwierdza również, że Neural Fusion może poprawić nastrój, energię, uwagę i sen, podczas gdy niektóre długoterminowe korzyści, które zostały znalezione przy stosowaniu Nootropów, obejmują przeciwdziałanie starzeniu się, neuroprotekcję i regenerację mózgu[6].

Problemy z pamięcią mogą być ciągłą walką z wiekiem, a Neural Fusion wykorzystuje te same związki, które znajdują się w innych suplementach, które zwiększają pamięć i zdolność przypominania, poprawiają nastrój i energię oraz poprawiają mózg i pamięć. Jest to również naturalny, wolny od GMO i glutenu wybór poprawiający pamięć w bezpieczny sposób, jednocześnie promujący funkcje poznawcze oraz ogólny stan zdrowia psychicznego i mózgu.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

1
Recenzje klientów dotyczące Neural Fusion

Recenzje Neural Fusion

Średnia ocena klientów

3.0
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Anne Stone
  Zmieszany
  Właśnie otrzymałem Neural Fusion. Jestem zdezorientowany, ponieważ butelka pokazana jako pierwsza na stronie internetowej jest inna. Na etykiecie butelki jest napisane „Brain”, a kiedy ją zamówiłem, na etykiecie widnieje napis Neural Fusion. Dlaczego używasz innej etykiety podczas reklamowania i zamawiania, na etykiecie nie jest napisane Brain, ale Neural Fusion. czy nie powinno być napisane Brain jako reklama? Mówiąc, że wydaje się, że wiążesz Pres. Atakuj reklamą / mózgiem i wysyłaj kolejny produkt… DLACZEGO KORZYSTAJĄC Z TRUMP MYŚLISZ, ŻE UZYSKASZ WIĘCEJ ZAMÓWIEŃ? PONIEWAŻ JESZCZE NIE KORZYSTAŁEM, OZNACZAŁEM 3, KTÓRE NIE JEST UCZCIWĄ OCENĄ W TYM PUNKCIE ... ALE NADZIEJA PRZEJDZIE WIĘCEJ, ŻE ... SPRÓBUJĘ. MUSIAŁEM ZADAĆ PYTANIE NA TEMAT ETYKIETY.

Rozpocznij recenzję Neural Fusion - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.