Neuriva Review - Czy ten suplement wspomagający mózg jest bezpieczny i skuteczny?

Szukasz najnowszej recenzji Neurivy? Oto nasze bezstronne opinie na temat składników, skuteczności i niezawodności tego suplementu nootropowego.
Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

W tym artykule

Co to jest Neuriva?

Neuriva to marka firmy produkującej suplementy nootropowe. To, co jest godne uwagi w tej marce, to jednak nie fakt, że produkują suplementy nootropowe, ale raczej to, że robią suplementy nootropowe, które są całkowicie naturalne.

To jest poprawne; Neuriva to naturalny suplement nootropowy, który wykorzystuje pozorne zdolności wzmacniające mózg substancji zwanej Neurofactor. Uważa się, że ten i inne składniki poprawiają pięć ważnych funkcji mózgu: pamięć, uczenie się, dokładność, skupienie i koncentrację.

Neuriva
Neuriva - naturalny suplement nootropowy

W tym miejscu należy powtórzyć, że niniejsza recenzja obejmuje rzeczywistą markę Neuriva i że pod nazwą Neuriva istnieją dwa oddzielne produkty, które będziemy omawiać.

Jeden z produktów nosi nazwę Neuriva Original Brain Performance, a drugi nosi nazwę Neuriva Plus Brain Performance, przy czym ten drugi jest wzmocnioną wersją tego pierwszego.

Oba są w postaci kapsułek, które użytkownik może przyjmować doustnie, aby czerpać korzyści z tych produktów dla mózgu, jeśli rzeczywiście takie istnieją.

Podobny produkt - Nootrogen to kolejny suplement nootropowy z wieloma korzyściami.

Kto jest producentem suplementu Neuriva Brain Health?

Oba produkty są produkowane przez firmę Neuriva, która specjalizuje się w wytwarzaniu suplementów nootropowych.

Nootropy to substancje, które mogą poprawiać funkcje poznawcze, pamięć, koncentrację, przetwarzanie, skupienie, kreatywność lub motywację u zdrowych osób.

Zdrowi dorośli używają ich do poprawy pamięci, uczenia się, skupienia, nastroju, koncentracji, przetwarzania, motywacji i uwagi. Neuriva nie poprzestaje jednak na tym. Opracowali również aplikację do treningu mózgu i kompletny schemat zdrowia mózgu.

Suplementy poprawiające zdrowie mózgu firmy Neuriva mają na celu poprowadzenie użytkownika w kierunku zdrowszego życia psychicznego poprzez zwiększenie zdolności mózgu do zachowania pamięci, poprawy koncentracji i dokładniejszej pracy.

Jak działa Neuriva Brain Performance Supplement?

Powiedziano nam, że zarówno Neuriva Original Brain Performance, jak i Neuriva Plus Brain Performance działają poprzez komponent zwany Neurofactor.

Neurofactor to opatentowana substancja. Pochodzi z całych owoców kawy i występuje w wielu suplementach nootropowych.

W podwójnie ślepych testach wykazano, że proszek z całych owoców kawy zwiększa neurotroficzny czynnik pochodzenia mózgowego, znany również jako BDNF. BDNF to białko, które jest związane z poprawą funkcji poznawczych[2].

Powiedziano nam również, że jedno i drugie Produkty Neuriva nie zawierają konserwantów, dodatków i są wolne od GMO.

Ponadto produkty Neuriva mają być suplementami diety, więc po prostu dostarczają Twojemu mózgowi pewnych składników, które mogą pomóc mu w optymalnym funkcjonowaniu.

Składniki Neuriva - czy są bezpieczne i skuteczne?

Istnieją tylko 2 aktywne składniki, które Neuriva Original Brain Performance wykorzystuje w swojej formule.

Dwa składniki formuły Original są również obecne w formule Plus, która zawiera długą listę kluczowych składników.

Poniżej znajduje się krótkie zestawienie ważnych składników Neuriva Original:

 • Neurofactor - Jak wspomniano wcześniej, Neurofactor to opatentowana forma ekstraktu z całych owoców kawy. Mówi się, że jest bardzo silną substancją nootropową i poprawia funkcje poznawcze o ponad 100%[1]. Jego zdolność do wzmacniania funkcji mózgu może wynikać z faktu, że cały owoc kawy ma wysokie stężenie fenolowych przeciwutleniaczy, a także jest bogaty w składniki odżywcze[5].
 • Fosfatydyloseryna - Fosfatydyloseryna, inaczej znana jako PS, to fosfolipid, który naturalnie występuje w błonach komórkowych[3]. Degeneracja PS może być związana z pogorszeniem stanu zdrowia neuronów i sygnalizacji. Uważa się, że PS może pomóc chronić się przed tą degeneracją i promować zdolność mózgu do uczenia się i zachowania pamięci[4].

Zawiera również Neuriva Plus Brain Performance:

 • Witamina B6 - Niedobory tej witaminy są związane z demencją i Choroby Alzheimera a także może pomóc w utrzymaniu zdrowego układu nerwowego[10].
 • Witamina B12 - Ta witamina B12 może pomóc w zapobieganiu atrofii mózgu i utracie pamięci. Według Science Dailyniski poziom witaminy B12 może prowadzić do kurczenia się mózgu i problemów poznawczych.
 • Folianów - Kwas foliowy ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego rozwoju i funkcjonowania mózgu, nie tylko w czasie ciąży i po urodzeniu, ale także w późniejszym okresie życia[6]. W jednym badaniu oceniano wpływ suplementacji kwasu foliowego na nowo zdiagnozowanych pacjentów z chorobą Alzheimera i stwierdzono, że kwas foliowy poprawia funkcje poznawcze i markery stanu zapalnego[7].

Jakie są zalety Neurivy?

 • Przyjmowanie tych produktów może pomóc konsumentowi lepiej się skoncentrować i zablokować rozpraszanie uwagi podczas koncentrowania się na pracy lub określonym zadaniu.
 • Inną ważną korzyścią, jaką te produkty mogą zaoferować użytkownikowi, jest ulepszone zatrzymywanie i przywoływanie pamięci.
 • Twierdzi się również, że produkty Neuriva mogą pomóc zwiększyć umysłową dokładność i precyzję.
 • Składniki są naturalne, bez GMO i bezkofeinowe.

Jakie są wady Neurivy?

 • Składnik PS może działać tylko przez kilka miesięcy i może przynosić korzyści tylko tym, którzy już mają silne funkcje poznawcze[8] a nie ci, którzy naprawdę potrzebują substancja nootropowa jak Neuriva.
 • Formuła Neuriva Original Brain Performance zawiera soję i może nie być odpowiednia dla osób z alergią na soję.
 • Produkty te mogą być również nieodpowiednie, jeśli zażywasz leki na receptę i inne suplementy mózgu ponieważ może wystąpić interakcja[9].
 • W produktach Neuriva może brakować pewnych składników, które mogłyby być również pomocne w poprawie funkcji poznawczych.
MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ - B-Epic ELEV8 i Cognos

Pytania i odpowiedzi Neuriva

P: Jak zażywać Neurivę?

A: Wskazówki dotyczące każdego z produktów Neuriva (Neuriva Original Brain Performance i Neuriva Plus Brain Performance) to przyjmowanie jednej kapsułki każdego dnia.

UWAGA: Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zaleca się przyjmowanie kapsułki wieczorem, przed pójściem spać. Neurivy nie powinny przyjmować osoby poniżej 18 roku życia.

P: Ile kosztuje Neuriva?

A: Oryginalna formuła Neuriva ma 2 rozmiary.

 • Koszt dostawy na cały miesiąc (30 kapsułek) wynosi 30 USD. Dostępna jest również dostawa na 7 dni (7 kapsułek), która kosztuje zaledwie 11.50 USD, dla konsumentów, którzy nie chcą zobowiązać się do pełnego rozmiaru przed wypróbowaniem.
 • Istnieje również pełna i próbna wielkość Neuriva Plus. Pełny rozmiar to 44.99 USD, a rozmiar próbki to 14.99 USD.

P: Jakie są zasady dotyczące zwrotów Neuriva?

A: Witryna sprzedająca Neuriva ma politykę, która stanowi, że klientowi przysługuje zwrot pieniędzy, jeśli produkt zostanie zwrócony w ciągu 30 dni.

Jednak będą naliczać 15% opłaty za uzupełnienie zapasów, jeśli produkt został otwarty lub używany. Klient nie otrzyma zwrotu kosztów wysyłki i opłat manipulacyjnych, jakie poniósł przy zakupie.

P: Czy Neuriva oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Wygląda na to, że w tej chwili nie jest dostępna bezpłatna wersja próbna tego produktu. Możesz kupić rozmiar próbki, ale nie jest on bezpłatny.

P: Czy ten produkt zawiera żelatynę?

A: Neuriva Plus Brain Supplement nie zawiera żelatyny.

P: Czy są w nich jakieś grzyby?

A: Według producenta nie zawiera grzybów.

ostrzeżenia

Nie należy przyjmować, jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, przyjmujesz leki lub cierpisz na znaną chorobę, chyba że skonsultowałaś się z lekarzem. TRZYMAĆ POZA ZASIĘGIEM DZIECI.

Recenzja Neurivy - ostateczny werdykt

Produkty Neuriva są suplementy nootropowe które twierdzą, że mają korzystny wpływ na pięć ważnych czynników funkcjonowania mózgu: pamięć, uczenie się, dokładność, skupienie i koncentrację.

Same produkty są wykonane z naturalnie występujących składników i są Wolne od GMO.

Oba produkty Neuriva zawierają PS, który może nie być bardzo skutecznym składnikiem dla tych, którzy naprawdę potrzebują pomocy w pamięci.

Neuriva Original zawiera również soję, więc niektórzy użytkownicy mogą chcieć jej unikać. Oryginalna formuła jest raczej ograniczona do zaledwie 2 kluczowych składników, więc może brakować niektórych składników, które mogłyby ją poprawić. Ogólnie wydaje się, że oba produkty Neuriva mogą być korzystne dla niektórych konsumentów.

Należy ocenić własne potrzeby i porównać je z ofertą Neuriva i odpowiednio dokonać zakupu. Neuriva można kupić za pośrednictwem Schiffvitamins.com.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

22
Recenzje klientów dotyczące Neuriva

Neuriva Review - Czy ten suplement wspomagający mózg jest bezpieczny i skuteczny?

Średnia ocena klientów

2.8
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Anita
  Neuriva jest bezpieczna w użyciu
  Mam kardiomiopatię i historię AFIB, która jest pod kontrolą. Czy ktoś może mi pomóc wiedzieć, czy używanie Neurivy jest dla mnie bezpieczne? Patrząc w przeszłość, czy ma to jakieś skutki uboczne?
 2. Elizabeth L.
  Czuję się dobrze, próbując Neuriva
  Próbuję Neurivy, ponieważ chciałem zobaczyć, czy to naprawdę działa, ku mojemu zdziwieniu, działa, musiałem przejść szkolenie z mojej pracy, a kiedy poszedłem na trening, nie mogłem się skoncentrować, więc kiedy poszedłem tym razem byłem w stanie skupić się i zrobiłem naprawdę dobrze, będę nadal to brać, ponieważ to działa dla mnie. Dziękuję Ci!
Pokaż 10 więcej recenzji

Rozpocznij recenzję Neurivy - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

Referencje

1. Reyes-Izquierdo T., Nemzer B., Shu C., Huynh L., Argumedo R., Keller R., et al. (2013). Modulacyjny wpływ ekstraktu z owoców kawy na poziomy w osoczu mózgowego czynnika neurotroficznego u zdrowych osób. Br. J. Nutr. 110420-425. 10.1017 / s0007114512005338 (PubMed)
2. eLife 2016; 5: e15092 DOI: 10.7554 / eLife.15092
3. https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1995764516304680
4. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4258547/
5. Food Chem Toxicol. Sierpień-wrzesień 2010; 48 (8-9): 2517-25. doi: 10.1016 / j.fct.2010.06.025. Epub 2010 18 czerwca.
6. DG Weir, Scott JM. Funkcje mózgu osób starszych: rola witaminy B12 i kwasu foliowego. Br Med Bull. 1999; 55 (3): 669-682. (PubMed)
7. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4909909/
8. https://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/alzheimers-disease/expert-answers/phosphatidylserine/faq-20057764
9. https://examine.com/supplements/phosphatidylserine/
10. https://content.iospress.com/articles/journal-of-alzheimers-disease/jad00610

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.