Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Czym jest mózg Neuro 24?

Neuro 24 to naturalny suplement przeznaczony na wzmocnienie mózgu. Produkt zwiększa dopływ krwi do mózgu, dostarczając mu dodatkowego tlenu. Według producenta suplement ten może podnieść mgłę mózgową, znacznie poprawić pamięć, zwiększyć koncentrację i poprawić ogólną wydajność poznawczą.

Mózg Neuro 24
Neuro 24 Brain - Formuła Wzmocnienia Mózgu

Najwyraźniej produkt może faktycznie stymulować wzrost nowych połączeń w mózgu. To może zwiększyć twoją ogólną inteligencję.

Konsumentowi nie przekazuje się żadnych informacji o zawartości suplementu, dlatego trudno dokładnie wiedzieć, w jaki sposób te korzyści są osiągane.

Kto jest producentem Neuro 24 Brain?

Producentem produktu jest firma Neuro 24 Brain, która jest organizacją powstałą w 2019 roku.

Ta firma działa w branży suplementów zdrowotnych. Produkują głównie nootropy; suplement wzmacniający mózg, ale przy użyciu składników organicznych.

Ich produkty są ziołowe i mają bardzo niewiele skutków ubocznych.

Jak działa Neuro 24 Brain?

Składniki produktu stymulują przepływ krwi do mózgu, dostarczając mu dużo dodatkowego tlenu. Prowadzi to do jasności myśli i skupienia umysłu.

Suplement zapewnia również wsparcie metaboliczne, które aktywuje mózg i zapewnia lepszą koncentrację uwagi. Komórki są chronione poprzez wspomaganie struktury komórkowej, pomagając w regeneracji układu nerwowego[1]. Wreszcie w procesie neurogenezy następuje wzrost nowych komórek, dzięki czemu komórki są uzupełniane.

Składniki Neuro 24 Brain - czy są bezpieczne i skuteczne?

Pełna lista składników nie jest dostępna na stronach internetowych produktów. Jedyną wzmianką jest to, że różne witaminy[2] są uwzględnione i że produkt zawiera dużo kofeiny[3].

Kofeina pobudza i dodaje energii psychicznej i fizycznej, ale może też być bardzo uzależniająca. Odstawienie kofeiny może wywołać nieprzyjemne objawy odstawienia, takie jak bóle głowy i drgawki.

 • Witaminy: Witaminy to składniki odżywcze, które naturalnie występują w żywności. Są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu i pełnią różne funkcje, takie jak regulacja wzrostu komórek i tkanek.
 • Kofeina: To uzależniająca substancja o działaniu pobudzającym. Występuje naturalnie w kawie, herbacie, napojach bezalkoholowych i czekoladzie i jest dodawany do wielu innych. Aktywuje centralny układ nerwowy, dając dużo energii i czujności umysłowej. Ma też doskonale poprawiać nastrój.

Jakie są zalety Neuro 24 Brain?

 • Produkt może poprawić Twoje zdolności poznawcze.
 • Neuro 24 Brain może poprawić Twoją pamięć.
 • Ten dodatek może znieść mgłę mózgową.
 • Może poprawiać przepływ krwi do mózgu.
 • Produkt może promować wzrost nowych komórek mózgowych.

Jakie są wady Neuro 24 Brain?

 • Jedyne wymienione składniki to witaminy i kofeina, więc trudno jest określić jakość produktu.
 • Ten suplement jest bardzo bogaty w kofeinę, co może powodować roztrzęsienie.
 • Na stronach internetowych produktów nie ma listy alergenów.
 • Istnieją efekty odstawienia nootropów[4].

Pytania i odpowiedzi dotyczące mózgu Neuro 24

P: Jak wziąć mózg Neuro 24?

A: Zalecane dawkowanie tego produktu to jedna kapsułka dziennie popijana pełną szklanką wody. Produkt nie określa, kiedy stosować suplement. Najlepiej jednak przyjmować go rano, aby efekty były widoczne w ciągu dnia.

P: Ile kosztuje mózg Neuro 24?

A: Cena produktu nie jest podana na oficjalnej stronie internetowej. W innej witrynie detalicznej zwykła cena za miesięczną dostawę Neuro 24 Brain wynosi 89.94 USD.

P: Jakie są zasady dotyczące zwrotów Neuro 24 Brain?

A: W witrynach internetowych produktów nie ma żadnych zasad dotyczących zwrotów. Ponieważ nie możesz kupić produktu na żadnej innej stronie internetowej, nie ma szans na objęcie Cię inną polityką zwrotów.

P: Czy Neuro 24 Brain oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Firma oferuje bezpłatny miesiąc próbny tego produktu. Zapisujesz się na okres próbny, a oni wysyłają ci twoją pierwszą butelkę. Opłata za wysyłkę i obsługę wynosi tylko 5.94 USD. W tym momencie zostaniesz objęty subskrypcją. Jeśli nie chcesz subskrypcji, musisz anulować do końca okresu próbnego.

Możesz także chcieć wziąć suplementy pamięci, takie jak: Mind Lab Pro

Neuro 24 Brain Review - ostateczny werdykt

Neuro 24 Brain to naturalny, ziołowy suplement mający na celu zwiększenie ogólnej wydajności poznawczej, pamięci i umiejętności krytycznego myślenia. To suplement nootropowy, wykonany z całkowicie organicznych składników. Najwyraźniej ten suplement zwiększa przepływ krwi i dotlenienie mózgu i wspomaga wzrost świeżych komórek. Producent sugeruje również, że ten produkt może usunąć mgłę mózgową, więc myślisz, że jest znacznie ostrzejszy.

Niestety, Neuro 24 Brain ma pewne możliwe łagodne skutki uboczne, takie jak bóle głowy, senność, wymioty i niestrawność. Ponadto, gdy w końcu zdecydujesz się odstawić ten produkt, mogą wystąpić pewne efekty odstawienia. Efekty te pochodzą zarówno z nootropów, jak i od kofeiny zawartej w Neuro 24 Brain.

Suplement jest najwyraźniej pełen witamin, dzięki czemu są bardzo zdrowe. Jednak zawierają też dużo kofeiny, która uzależnia. Ponadto pełna lista składników nie jest tak naprawdę dostarczana przez producenta, więc trudno jest przeprowadzić jakąkolwiek analizę produktu.

Ponieważ tego produktu brakuje na wiele sposobów, przeprowadź niezależne badania konkurencyjnych produktów, aby zobaczyć ich porównanie na różnych poziomach, takich jak cena, jakość i składniki. Kiedy wybierasz suplement, najpierw sprawdź go u lekarza, aby sprawdzić, czy jest odpowiedni dla Ciebie.

Neuro 24 Brain można kupić poprzez ich Oficjalna strona internetowa.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.