Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Neuro Gasm?

Neuro Gasm jest suplementem nootropowym, ale może się nieco różnić od suplementów nootropowych, do których jesteś przyzwyczajony, głównie dlatego, że występuje jako napój. Możesz być przyzwyczajony do oglądania produktów nootropowych w postaci tabletek, ale Neuro Gasm jest suplementem, który możesz pić tak, jak pijesz wodę lub napoje gazowane. Oficjalna strona Neuro Gasm zachwala go jako produkt, który zapewni Ci witalność i satysfakcję.

To suplement nootropowy nie należy mylić ze swoim przeciętnym napojem energetyzującym, ponieważ produkty te polegają głównie na substancjach pobudzających, takich jak cukier i kofeina, które zapewniają energię. Neuro Gasm próbuje się wyróżnić, dostarczając energię do mózgu, która, jak ma nadzieję firma, z kolei zapewni energię reszcie ciała fizycznego. Formuła została zaprojektowana tak, aby działać na neuroprzekaźniki w mózgu.

Kto jest producentem Neuro Gasm?

Neuro Gasm

Nazwa firmy, która produkuje Neuro Gasm, nazywa się Neuro. Siedziba firmy znajduje się w Los Angeles w Kalifornii w 2009 r. Przez kobietę o imieniu Sanela Diana Jenkins. Od tego czasu Neuro Drinks wyprodukowało szeroką gamę suplementów do picia, od środków wspomagających sen po suplementy białkowe.

Obecnie na czele firmy stoi Scott LaPorta. Firma bardzo wierzy w swoje produkty i twierdzi, że w szczególności Neuro Gasm dostarczy Ci radosnej energii.

Jak działa Neuro Gasm?

Neuro Gasm wykorzystuje zastrzeżoną mieszankę składników, które, jak twierdzi, sprawią, że poczujesz się usatysfakcjonowany i rzekomo zapewni ci więcej energii psychicznej i wyższe funkcje poznawcze. Plik formuła suplementu poznawczego zawiera jeden składnik zwany Alpha-GPC, który zasadniczo pomaga mózgowi szybciej przetwarzać niektóre enzymy i stymuluje niektóre neuroprzekaźniki, prawdopodobnie poprawiając skupienie i energię psychiczną.

Składniki Neuro Gasm - czy są bezpieczne i skuteczne?

Składniki są zasadniczo podzielone na 2 kategorie, które są normalnymi składnikami uzupełniającymi, oraz własną, zastrzeżoną mieszanką składników firmy. Jest to mieszanka witamin, ekstraktów roślinnych i enzymów. Oto lista niektórych składników.

 • L-teanina - L-teanina[1] to enzym, który działa w parze z innymi składnikami Neuro Gasm, równoważąc ich działanie.
 • Kofeina - Kofeina jest naturalnym środkiem pobudzającym i może dostarczyć organizmowi energii, a umysłowi skupienie[2].
 • Alpha-GPC - Składnik ten ma wzmocnić funkcje poznawcze poprzez podniesienie poziomu choliny w organizmie, co pomoże w syntezie niektórych neuroprzekaźników w mózgu.
 • Resweratrol - Resweratrol jest naturalnie występującym przeciwutleniaczem występującym w owocach takich jak winogrona i może chronić mózg przed uszkodzeniami oksydacyjnymi.
 • L-Cytrulina - Uważa się, że ten aminokwas poprawia przepływ krwi do narządów ciała.
 • Ekstrakt z borówki - Możliwe, że ten ekstrakt może mieć pozytywny wpływ na wzrok[3].
 • Witamina b12 - Ta witamina B została powiązana ze zdrową krwią i zapobieganiem anemii.
 • Niacyna - Niacyna to kolejna witamina B, która najwyraźniej poprawia funkcjonowanie mózgu.

Jakie są zalety Neuro Gasm?

 • Równowaga kofeiny i L-teaniny wydaje się dobra, aby zapobiec niechcianym awariom.
 • Neuro Gasm jest sprzedawany w wielu sklepach stacjonarnych w Stanach Zjednoczonych.
 • Neuro Gasm może dostarczyć więcej energii psychicznej.
 • Jest możliwe, że pijąc Neuro Gasm, będziesz w stanie lepiej się skoncentrować.

Jakie są wady Neuro Gasm?

 • W produkcie mogą znajdować się składniki wypełniające.
 • Być może będziesz musiał wypić więcej niż jedną butelkę produktu, zanim poczujesz jego działanie.
 • Możesz nie lubić smaku Neuro Gasm, który zanegowałby jakąkolwiek skuteczność.
 • Niektóre składniki Neuro Gasm nie mają ustalonej wartości odżywczej.

FAQ

Jak należy przyjmować Neuro Gasm?

Wydaje się, że na oficjalnej stronie internetowej Neuro Drink nie ma żadnych informacji dotyczących instrukcji dawkowania, poza tym, że napój należy przechowywać w lodówce po otwarciu.

Ile kosztuje Neuro Gasm?

Na oficjalnej stronie Neuro Drink można kupić Neuro Gasm za 26.99 $. Cena obejmuje opakowanie 12 butelek, a każda butelka zawiera 14.5 uncji płynu napoju.

Jaka jest polityka zwrotów Neuro Gasm?

Niestety, wydaje się, że nie ma żadnych informacji na temat polityki zwrotów Neuro Gasm. Aby uzyskać takie informacje, może być konieczne skontaktowanie się bezpośrednio z producentem.

Czy Neuro Gasm oferuje bezpłatną wersję próbną?

Nie ma oferty bezpłatnej wersji próbnej Neuro Gasm, ale firma może w przyszłości wprowadzić bezpłatny program próbny, więc możesz chcieć sprawdzić jej witrynę w późniejszym terminie.

Recenzja Neuro Gasm - ostateczny werdykt

Poświęćmy chwilę, aby zastanowić się nad aspektami Neuro Gasm, zarówno dobrymi, jak i złymi. Równowaga wydaje się być równa, a korzyści są takie, że może dać ci więcej energii, produkt ładnie równoważy kofeinę i L-teaninę i można go kupić online i w sklepach.

Warto wziąć pod uwagę fakt, że Neuro Gasm zawiera kofeinę, która może być zbyt duża w zależności od tego, ile kofeiny już spożywasz. Być może będziesz musiał wypić dużo Neuro Gasm, zanim zauważysz jakiekolwiek korzyści i możesz nie lubić jego smaku.

Naszą rekomendacją jest rozważenie Neuro Gasm jako potencjalnego suplementu nootropowego, ale także zbadanie innych podobnych najwyżej oceniane produkty nootropowe.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące Neuro Gasm

Recenzje Neuro Gasm

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Neuro Gasm - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.