Recenzje Neuro-Mag Magnesium L-Threonate

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest L-treonian Neuro-Mag Magnezu?

Neuro-Mag Magnesium L-Threonate to wegetariański suplement, który może poprawić pamięć i funkcje poznawcze poprzez zastosowanie magnezu. Plik Narodowy Instytut Zdrowia opisuje magnez jako minerał występujący w organizmie, w niektórych produktach spożywczych, takich jak warzywa liściaste, orzechy i produkty pełnoziarniste, oraz w suplementach diety, takich jak ten produkt.

Neuro-Mag Magnez L-treonian
LifeExtension Neuro-Magnez L-treonian

Zgodnie z Medical News Todaymagnez ma podstawowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania ponad 300 enzymów i może pomóc zmniejszyć objawy napięcia przedmiesiączkowego, korzystnie wpływając na wchłanianie wapnia i zdrowie kości, objawy cukrzycy, zdrowie serca, bóle głowy i łagodzenie niepokoju.

Ten produkt w szczególności wykorzystuje L-treonian magnezu, który może skuteczniej dostać się do mózgu i dotrzeć do komórek mózgowych. Studia odkryli, że stosowanie L-treonianu magnezu może poprawić zdolności uczenia się, pamięć roboczą oraz pamięć krótko- i długotrwałą u użytkowników.

Kto jest producentem L-treonianu neuro-magnezu magnezu?

Producentem Neuro-Mag Magnesium L-Threonate jest firma LifeExtension z siedzibą w Fort Lauderdale na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Na oficjalnej stronie producenta podany jest bezpłatny numer dostępny XNUMX godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Oprócz Neuro-Mag Magnesium L-Threonate, LifeExtension sprzedaje szereg witamin i minerałów, suplementów, ziół i roślin, hormonów oraz produktów do pielęgnacji skóry i ciała.

Jak działa Neuro-Mag Magnesium L-Threonate?

Według producenta, Neuro-Mag Magnesium L-Threonate to wysoko przyswajalny suplement magnezu, który twierdzi, że wspiera zdrową pamięć i funkcje poznawcze. Ten produkt może również ułatwić ważne szlaki sygnałowe komórek mózgowych, aby poprawić pamięć krótko- i długotrwałą.

Niedobór magnezu może prowadzić do utraty apetytu, nudności, wymiotów, zmęczenia i osłabienia, a utrzymujący się niedobór może powodować drętwienie, drgawki i zaburzenia rytmu serca. Dzienne spożycie tego produktu dostarcza 2,000 miligramów L-treonianu, formy magnezu, która może poprawiać pamięć i wspomagać zdrowie poznawcze.

Składniki L-treonianu magnezu Neuro-Mag - czy są bezpieczne i skuteczne?

Ten suplement zawiera 144 miligramy magnezu z 2000 miligramów L-treonianu magnezu Magtein. ZA niedawny badanie L-treonianu magnezu wykazało, że uczestnicy dostrzegali korzyści w zaburzeniach poznawczych, zaburzeniach snu i lęku. Oprócz magnezu, Neuro-Mag Magnesium L-Threonate zawiera następujące składniki:

 • celuloza jarzynowa - naturalny błonnik pokarmowy stwierdzono, że pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego.
 • Celuloza mikrokrystaliczna - rafinowana miazga drzewna które mogą zapewnić dużą ilość pożywienia i mogą prowadzić do efektu przeczyszczającego.
 • Kwas stearynowy - US National Library of Medicine opisuje kwas stearynowy jako nasycony długołańcuchowy kwas tłuszczowy występujący w tłuszczach zwierzęcych i roślinnych, a także w maśle kakaowym i masle shea.
 • Krzemionka - The Journal of Nutrition Health and Aging opisuje krzemionkę jako substancję przeciwzbrylającą, przeciwpieniącą i modyfikującą ciasto.
 • Stearynian roślinny - Dodatek pomagający chronić tabletki przed wilgocią.

Jakie są zalety L-treonianu magnezu Neuro-Mag?

 • Ten produkt twierdzi, że jest wysoce przyswajalnym suplementem magnezu, który może wspierać zdrową pamięć i funkcje poznawcze.
 • Badania wykazały, że magnez może pomóc w zaburzeniach snu i lęku, które są skorelowane z utratą pamięci.
 • Magnez może pomóc w wchłanianiu wapnia i zdrowiu kości aktywacja witaminy D w nerkach.
 • Magnez jest powiązany z obniżaniem ryzyka miażdżycy i nadciśnienia.
 • W szczególności stwierdzono, że L-treonian magnezu poprawia uczenie się i pamięć poprzez podwyższenie poziomu magnezu w mózgu.

Jakie są wady Neuro-Mag Magnesium L-Threonate?

 • Wysokie spożycie magnezu może prowadzić do problemów żołądkowo-jelitowych.
 • Jeśli nie zostanie przyjęty zgodnie z zaleceniami, duże dawki magnezu mogą powodować niskie ciśnienie krwi i zatrzymanie moczu.
 • Suplementy magnezu nie powinny być przyjmowane przez osoby z zaburzeniami czynności nerek.
 • Zbyt duże nagromadzenie magnezu w organizmie może powodować nieregularne bicie serca, dezorientację i spowolniony oddech.
CZYTAJ DALEJ - Neuriva i Plus IQ Points

FAQ

P: Jak należy przyjmować L-treonian Neuro-Mag Magnezu?

A: Producent zaleca przyjmowanie trzech kapsułek dziennie z posiłkiem lub bez, zgodnie z zaleceniami lekarza. (Dawkowanie: jedna tabletka rano i dwie tabletki 2 godziny przed snem.)

L-treonian magnezu ma mniejsze działanie przeczyszczające niż inne formy magnezu.

UWAGA - TRZYMAĆ POZA ZASIĘGIEM DZIECI. NIE NALEŻY PRZEKRACZAĆ ZALECANEJ DAWKI. Nie kupuj, jeśli zewnętrzna plomba jest zerwana lub uszkodzona. Jeśli stosujesz suplementy diety, skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w trakcie leczenia z powodu choroby, jesteś w ciąży lub karmisz piersią.

P: Ile kosztuje L-treonian Neuro-Mag Magnezu?

A: 30-dniowy zapas można kupić na oficjalnej stronie producenta w cenie 30.00 $, a jeśli klient dołączy do programu automatycznej wysyłki VIP oferowanego przez producenta, obowiązuje rabat w wysokości 3.00 $ i bezpłatna wysyłka.

P: Jakie są zasady dotyczące zwrotów Neuro-Mag Magnesium L-Threonate?

A: Producent podaje bezpłatny numer dostępny XNUMX godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, w celu omówienia ewentualnych zwrotów.

P: Czy Neuro-Mag Magnez L-Threonate oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Bezpłatna wersja próbna nie została znaleziona na oficjalnej stronie internetowej.

P: Jakich leków nie należy przyjmować razem z magnezem?

A: Przyjmowanie magnezu z tymi lekami może spowodować zbyt niskie ciśnienie krwi. Niektóre z tych leków to nifedypina (Adalat, Procardia), werapamil (Calan, Isoptin, Verelan), diltiazem (Cardizem), izradypina (DynaCirc), felodypina (Plendil), amlodypina (Norvasc) i inne.

Przegląd Neuro-Mag Magnesium L-Threonate - ostateczny werdykt

Magnez ma fundamentalne znaczenie dla zdrowia mózgu, pamięci i funkcji poznawczych, a L-treonian Neuro-Magnezu może pomóc w problemach z mózgiem i problemami poznawczymi. Badania wykazały, że L-treonian magnezu szybko się wchłania i może pomóc w niektórych aspektach starzenia się mózgu.

L-treonian magnezu został opracowany w Massachusetts Institute of Technology, a artykuł w czasopiśmie Neuron, odkryli, że zwiększenie poziomu magnezu w mózgu za pomocą L-treonianu magnezu poprawia zdolności uczenia się, pamięć roboczą oraz funkcje pamięci krótko- i długoterminowej.

Inne badania wykazały, że L-treonian magnezu poprawił poziom magnezu w organizmie, zdolności poznawcze i starzenie się mózgu. Klienci powinni zapoznać się z różnymi suplementami zawierającymi magnez, aby upewnić się, która ilość tego minerału jest najbardziej korzystna dla ich konkretnych potrzeb.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące L-treonianu Neuro-Magagnezu

Recenzje Neuro-Mag Magnesium L-Threonate

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję L-treonianu neuro-magnezu magnezu - jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

Referencje

1. Neuron. 2010 stycznia 28; 65 (2): 165-77.
2. Mol Brain. 2014 września 13; 7:65.
3. Expert Opin Ther Targets. Październik 2014; 18 (10): 1121-30.
4. Physiol Rev. 2015 styczeń; 95 (1): 1-46.
5. Austin J Nutr Food Sci. 2014 listopada 18; 2 (10): 1051-70.
6. Nutr Rev. 2012 marzec; 70 (3): 153-64.
7. Curr Pharm Des. 2010; 16 (7): 832-9.

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.