Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Neurodyne?

Neurodyne to nazwa produktu, który będziemy dzisiaj omawiać. Jest to zapowiadane jako wszechstronny wzmacniacz poznawczy, który może pomóc poprawić pamięć, pomóc ci myśleć jaśniej i szybciej przywołać wspomnienia. To suplement, który ma na celu poprawę wielu aspektów Twojego życia mózgowego.

Neurodyne
Neurodyne - naturalna formuła zmniejszająca niepokój

Firma twierdzi również, że ten produkt ostatecznie pomoże Ci być lepszą osobą poprzez poprawę funkcji umysłowych.

Jednym z najbardziej praktycznych twierdzeń twórców Neurodyne jest to, że może on poprawić twoją pamięć i robi to poprzez zastrzeżoną mieszankę składników, które firma najwyraźniej sama opracowała. Ten suplement poznawczy ma postać kapsułek i większość, ale nie wszystkie, składników wydaje się występować naturalnie.

Biorąc to wszystko pod uwagę, nie jest to lekarstwo na chorobę Alzheimera ani nie jest przeznaczone do leczenia jakichkolwiek dolegliwości związanych z mózgiem.

Kto jest producentem Neurodyne?

Produkt Neurodyne jest produkowany przez firmę Neurodyne - mają tę samą nazwę. Wydaje się, że firma jest firmą zajmującą się tworzeniem nootropowego produktu ze stosem i wydawać by się mogło, że Neurodyne jest jedynym produktem firmy.

Celem firmy wydaje się poprawa szczęścia, motywacji i koncentracji poprzez swój produkt. Firma twierdzi również, że może to wszystko zrobić w naturalny sposób przy minimalnych skutkach ubocznych.

Jak działa Neurodyne?

Mówi się, że to składniki Neurodyne mają wszystkie zalety. Udowodniono, że niektóre składniki pomagają poprawić pamięć, ale są też inne składniki, o których firma twierdzi, że będą działać na poprawę koncentracji.

Suplement działa poprzez wprowadzenie do organizmu pewnych składników odżywczych, które można wykorzystać w celu poprawy funkcji mózgu.

Składniki neurodyny - czy są bezpieczne i skuteczne?

Składniki obecne w Neurodyne są zasadniczo podzielone na 5 mieszanek. Mieszanka podnosząca, mieszanka subinhibitorów, mieszanka stresowa, inteligentna mieszanka i mieszanka wchłaniająca. Łączy składniki naturalne i syntetyczne. Oto lista niektórych składników.

 • Phenibut - Phenibut to substancja stosowana w leczeniu wielu problemów poznawczych, w tym lęku, strachu, napięcia i stresu[1].
 • L-teanina - To naturalny aminokwas, który jest również stosowany w celu złagodzenia niepokoju i działa jako wzmacniacz nastroju.
 • Waleriana - Kolejny naturalny ekstrakt, który jest powszechnie stosowany jako środek nasenny [2].
 • Noopept - jest to syntetyczna substancja, która miała na celu poprawę pamięci, ale może również być w stanie złagodzić niepokój.
 • Bacopa - Bacopa to naturalny ekstrakt, który może poprawić pamięć [3].
 • Lawenda - Lawenda może mieć pozytywny wpływ na nastrój, łagodząc niepokój i depresję.
 • Teobrominy - Teobromina jest alkaloidem występującym w kakao i czekoladzie. Może to mieć pozytywny wpływ na Twój poziom czujności.

Jakie są zalety Neurodyne?

 • Firma twierdzi, że Neurodyne może faktycznie pomóc w poprawie umiejętności rozmawiania z ludźmi.
 • Ten nootropowy suplement może być skuteczny w łagodzeniu stresu.
 • Istnieje możliwość, że Neurodyne pomoże poprawić Twoją pamięć.
 • Przyjmowanie Neurodyne może mieć pozytywny wpływ na poziom koncentracji.

Jakie są wady Neurodyne?

 • W Neurodyne znajduje się co najmniej jedna syntetyczna substancja.
 • Możliwe, że niektóre składniki Neurodyne nie wpływają zbytnio na funkcje poznawcze.
 • Twierdzenia producenta mogą być nieco zawyżone.
 • Produkt dostępny wyłącznie na stronie producenta.
 • Aby Bacopa była skuteczna, musiałbyś przyjmować 150 mg dziennie.

FAQ

Jak należy przyjmować Neurodyne?

Sugerowane użycie zgodnie z etykietą produktu to przyjmowanie 2 kapsułek Neurodyne rano lub wczesnym popołudniem i najlepiej z odrobiną jedzenia.

Ile kosztuje neurodyna?

Pojedyncza butelka produktu kosztuje 69.97 dolara. Jedna butelka Neurodyne zawiera 30 kapsułek, co wystarcza na około 15 dni. Możesz być również odpowiedzialny za wszelkie opłaty za wysyłkę.

Jakie są zasady dotyczące zwrotów Neurodyne?

Aby otrzymać zwrot pieniędzy za Neurodyne, musisz najpierw skontaktować się z firmą. Gdy to zrobisz, masz 30 dni od pierwotnej daty zakupu na zwrot produktu i zwrot pieniędzy.

Czy Neurodyne oferuje bezpłatną wersję próbną?

Wygląda na to, że witryna producenta oferuje rozmiar opakowania próbki produktu, ale wygląda na to, że obecnie nie ma go w magazynie. Możesz spróbować później.

Recenzja Neurodyne - ostateczny werdykt

Po zbadaniu tego produktu możemy stwierdzić, że ma on określone zalety, ale także ma pewne wady. Na plus Neurodyne nie zawiera glutenu. Może również poprawić pamięć i pomóc szybciej przywołać wspomnienia.

Z drugiej strony produkt zawiera noopept, który jest substancją syntetyczną, dostępny jest tylko w Internecie, a twierdzenia producenta mogą być nieco zawyżone. Wraz z tym produktem zalecamy zapoznanie się z innymi tabletkami pamięci.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące Neurodyne

Recenzje Neurodyne

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Neurodyne - jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.