Recenzja Neuronol - Czy warto ufać Neuronolowi z godności Bio-Labs?

Neuronol to suplement wspomagający pracę mózgu, który wspomaga funkcje mózgu i przywoływanie pamięci. Czy to działa? Dowiedz się więcej w naszej recenzji tutaj!
Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

W tym artykule

Co to jest Neuronol?

Neuronol - suplement dla mózgu - ma formułę poznawczą, która pomaga w poprawie funkcji mózgu i poprawie pamięci. Oficjalna strona internetowa twierdzi, że produkt nie zawiera spoiw, wypełniaczy ani dodatków i może stanowić bezpieczny sposób na wsparcie sprawności umysłowej.

Neuronol
Neuronol

Według producenta Neuronol zajmuje się zarówno pamięcią długoterminową, jak i krótkotrwałą, energią i skupieniem, a także może pomóc w zmniejszeniu tempa spadku sprawności umysłowej.

Kto jest producentem Neuronolu?

Neuronol jest produkowany przez firmę Dignity Bio-Labs, która od 2012 roku produkuje różnego rodzaju suplementy. Firma twierdzi, że jej suplementy diety i witaminy są najwyższej jakości i zawierają wyłącznie surowce i naturalne składniki.

Według Dignity Bio-Labs nie używają w swoich produktach żadnych wypełniaczy ani syntetycznych składników. Laboratoria Dignity Bio-Labs znajdują się w Pacoima w Kalifornii w USA.

Jak działa Neuronol?

Według oficjalnej strony internetowej Neuronol składa się z dziewięciu składników, które są znane ze wspomagania mózgu. Produkt działa jak pożywienie dla mózgu, które wspomaga jego funkcjonowanie, a co za tym idzie pamięć i przywoływanie.

Składniki obecne w Neuronolu mogą pomóc Ci uzyskać klarowność i lepszą koncentrację poprzez usunięcie „mgły mózgowej”. Serwis twierdzi również, że przyjmując suplement odczujesz poprawę swojego poziomu motywacji, co sprawi, że będziesz bardziej skoncentrowany i zaangażowany. Może pomóc Ci pracować przez dłuższy czas i być bardziej produktywnym.

Składniki neuronolu - czy są bezpieczne i skuteczne?

Jak wspomniano wcześniej, Neuronol twierdzi, że jest połączeniem dziewięciu składników, które pomagają w poprawie mocy mózgu. Jest ich około ośmiu wzmacniacze poznawcze, które zawierają pięć składników uważanych za ważne dla poprawienia pamięci.

Główne składniki Neuronolu obejmują:

 • Tauryna - Ta roślina pochodzi z regionu ajurwedy i wchodzi w skład wielu kompleksów witaminowych. Wiadomo, że poprawia zarówno ogólny stan zdrowia, jak i męskość. Ta roślina pomaga również w ochronie prostaty. Byczy[1] jest często dodawany do napojów energetyzujących ze względu na jego dobrą reakcję na zakończenia nerwowe mózgu i służy jako wzmacniacz energii.
 • L-glutamina - Pochodzi z Brazylii i wspomaga funkcje poznawcze[2]. Może również pomóc w poprawie wydajności mięśni twojego organizmu.
 • Kofeina - To popularny wzmacniacz energii i może pomóc w poprawie układu odpornościowego. Może również pomóc w skupieniu się.
 • DMAE Bitartrate - Ten składnik może pomóc w zmniejszeniu stresu i poprawie zdolności poznawczych i uczenia się[3].
 • Wyciąg z miłorzębu japońskiego - Jest to zioło o właściwościach przeciwutleniających i pomaga w poprawie zdrowia mózgu. Wiele suplementów diety zawiera ekstrakty z tej rośliny. Miłorząb może pomóc w poprawie wydajności poznawczej[4] i uczenie się.
 • Acetylo-L-karnityna HCL - Ten składnik pomaga mózgowi wytwarzać acetylocholinę w większych ilościach, która może odgrywać rolę w poprawie zdolności poznawczych i pamięci.
 • Bacopa monnieri - To potężne zioło, które może pomóc w poprawie zdolności poznawczych i pamięci. Może również pomóc w radzeniu sobie ze stresem, poprawiając komunikację neuron-neuron i poprawiając przepływ krwi[5].
 • Witamina B12 - Ta witamina może utrzymywać prawidłowy układ nerwowy i mózg[6].

alternatywy

Produkt twierdzi, że zawiera naturalne składniki, które mogą nie powodować skutków ubocznych - jednak najlepiej skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem Neuronolu, szczególnie jeśli jesteś uczulony na którykolwiek z obecnych składników.

Jakie są zalety Neuronolu?

Oto zalety, których możesz doświadczyć stosując Neuronol:

 • Może dać ci zastrzyk energii, którego potrzebujesz rano; jednak ten sam efekt można uzyskać również z filiżanki kawy.
 • Twierdzi, że zawiera naturalne składniki, ale przed ich użyciem suplementy mózgu musisz sprawdzić, czy nie ma potencjalnych reakcji alergicznych.
 • Produkt obiecuje długoterminowe rezultaty, ale jeśli planujesz przyjmować go przez dłuższy czas, skonsultuj się z lekarzem.
 • Niektóre składniki obecne w produkcie twierdzą, że łagodzą stres, ale nie powinny być stosowane jako zamiennik przepisanych leków przeciwstresowych.

Jakie są wady Neuronolu?

Neuronol może mieć następujące wady:

 • Możesz nie uzyskać natychmiastowych wyników.
 • Być może będziesz musiał przyjmować suplementy przez długi czas.
 • Mimo że produkt twierdzi, że zawiera naturalne składniki, możesz być uczulony na jeden lub więcej z nich. Dlatego zaleca się skonsultowanie się z lekarzem przed przyjęciem tych suplementów.
 • Jeśli masz chorobę serca, suplement może nie być odpowiedni dla Ciebie.

FAQ

P: Jak należy przyjmować Neuronol?

Odp .: Powinieneś przyjmować dwie tabletki Neuronolu codziennie około 30 do 40 minut przed spożyciem posiłku. Tabletki należy połykać popijając szklanką wody.

P: Ile kosztuje Neuronol?

Odp .: Neuronol jest dostępny za 52 USD na oficjalnej stronie producenta.

P: Jakie są zasady dotyczące zwrotów Neuronol?

Odp .: Producent zapewnia 90-dniową politykę zwrotu. Jeśli nie będziesz zadowolony w tym czasie, możesz odzyskać pieniądze, które nie będą obejmować kosztów wysyłki.

P: Czy Neuronol oferuje bezpłatną wersję próbną?

Odp .: Na stronie producenta nie ma informacji o darmowej wersji próbnej, dlatego można założyć, że nie ma takiej dostępnej.

Bottom Line

Producent produktu składa wiele obietnic i oświadczeń dotyczących składników i efektów działania suplementu. Jednak w Internecie jest niewiele informacji na temat Neuronolu, co może uniemożliwić uzyskanie pełnych informacji o produkcie.

Chociaż Neuronol twierdzi, że jest wykonany z naturalnych składników, zdecydowanie zaleca się, aby osoby z problemami z sercem lub problemami neurologicznymi skonsultowały się z profesjonalnym lekarzem przed rozpoczęciem suplementacji.

Jedną z największych obaw jest to, że być może będziesz musiał przyjmować suplement przez długi czas, aby uzyskać wyniki; może to być od 4 do 6 miesięcy.

Czy więc Neuronol to dobra inwestycja? Wszyscy chcemy być mądrzejsi i bardziej skoncentrowani, ale przed rozpoczęciem przyjmowania jakichkolwiek suplementów musisz przeprowadzić badania.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące Neuronol

Recenzja Neuronol - Czy warto ufać Neuronolowi z godności Bio-Labs?

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Neuronolu - jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.