Recenzje Protandimów - Co Protandim dla Ciebie robi?

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Protandim?

Protandim to suplement diety o bardzo wysokiej aktywności przeciwutleniającej, a także zwiększa aktywność antyoksydacyjną w organizmie.

Protandim
Protandim

Produkt zawiera również zdrowe białka zwane sirtuinami, które mają właściwości lecznicze.

Ma zmniejszyć stres oksydacyjny w organizmie o 40%. za 30 dni. Firma twierdzi, że produkt doprowadzi do lepszego zdrowia, skupienia, energii, jasności umysłu i nastroju.

Kto jest producentem Protandimów?

Produkt jest wytwarzany przez firmę LifeVantage, która została założona w 2003 roku w Sandy w stanie Utah. Ta firma działa w branży zdrowia, odnowy biologicznej i fitness, produkując głównie suplementy organiczne.

Korzystają z nowej nauki o żywieniu zwanej Nutrigenomiką, która wykorzystuje składniki odżywcze do poprawy zdrowia.

Jak działa Protandim?

Składniki tego produktu mają na celu zmniejszenie stresu oksydacyjnego w Twoim systemie.

Pozornie może pozbyć się niektórych szkodliwych wolnych rodników w organizmie. Suplement jest bogaty w przeciwutleniacze, takie jak sirtuiny.
Badania w Antyoksydanty (Bazylea, Szwajcaria) wspiera, że ​​Protandim może redukować stres oksydacyjny.

Badania w PLoS ONE przyjrzeli się wpływowi Protandimu na wyniki sportowe i rynki krwi oksydacyjnej u biegaczy. Wyniki wskazały, że nie było żadnego wpływu pod względem czasu trwania, poziomu enzymów przeciwutleniających lub jakości życia.

Składniki Protandim - czy są bezpieczne i skuteczne?

Ten suplement zawiera kilka aktywnych składników, które mają na celu zmniejszenie stresu oksydacyjnego oraz poprawę nastroju, skupienia i energii. Niektóre z nich to:

 • Niacyna miedziana - To związek pomiędzy miedzią a witaminą B3. Według Oregon State University, odgrywa pewne istotne role w organizmie, w tym metabolizm żelaza, funkcję nerwów i produkcję energii. Jest to prekursor syntezy NAD.
 • Olive Leaf Extract - Ekstrakt pozyskiwany jest z liści drzewa oliwnego. Zawiera związek zwany hydroksytyrozolem. Jest to fenolowy fitoskładnik, który jest odpowiedzialny za zdrową reakcję zapalną, zdrowy profil lipidowy i zdrowy układ pokarmowy. Badania w EXCLI Journal wykazuje niektóre korzyści zdrowotne wynikające z ekstraktu z liści oliwnych, takie jak obniżenie ciśnienia krwi i zmniejszenie ryzyka sercowo-naczyniowego.
 • Theakrine - To psychostymulant pochodzący z herbaty paznokcie kamelii. Zwiększa zarówno energię, jak i sprawność fizyczną i umysłową. Wpływa na szlaki dopaminergiczne i adenozynergiczne. Badania odpowiedzi na stan zapalny, zdrowego profilu lipidowego i zdrowego układu pokarmowego. Badania w Składniki odżywcze wykazał, że teakryna może poprawić energię i nastrój, ale nie wpływa znacząco na zdolności poznawcze.

Jakie są zalety Protandimów?

 • Ten produkt może zwiększyć jasność umysłu.
 • Protandim może poprawić nastrój.
 • Ten suplement może poprawić twoje zdrowie.
 • Może zwiększyć koncentrację umysłu.

Jakie są wady Protandimów?

 • Dodatek jest drogi.
 • Zawiera mąkę ryżową, która jest częstym alergenem.
 • Ten produkt może być niebezpieczny w przypadku spożycia przez dzieci.
 • Najwyraźniej ma zły smak.
MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ - Współczynnik skupienia i Revive Brain

FAQ

P: Jak należy przyjmować Protandim?

A: Zalecane dawkowanie to 1 kapsułka dziennie podczas posiłku.

WARINIG: Pod żadnym pozorem nie należy przekraczać zalecanej dawki.

P: Ile kosztuje Protandim?

A: Możesz kupić ten produkt na oficjalnej stronie producenta za 50.99 USD i 40.99 USD miesięcznie, jeśli otrzymasz subskrypcję.

Możesz kupić ten produkt od innych sprzedawców detalicznych, ale pamiętaj, że prawdziwy produkt możesz kupić tylko od zweryfikowanego dystrybutora Life Vantage. Wokół istnieją fałszywe wersje produktu.

P: Jakie są zasady zwrotów Protandim?

A: Producent ma 30-dniową politykę zwrotu, ale dotyczy to tylko nieotwartych produktów w dobrym stanie. Odeślij produkt w ciągu 30 dni od daty zakupu, aby otrzymać zwrot pieniędzy pomniejszony o koszty wysyłki i koszty obsługi.

P: Czy Protandim oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Nie, dla tego produktu nie jest oferowana bezpłatna wersja próbna.

Możesz go kupić na stronie internetowej firmy i na innych stronach internetowych osób trzecich.

Przegląd Protandimów - Wnioski

Klienci byli podzieleni co do Protandim. Połowa użytkowników uznała produkt za bardzo pomocny. Może wyostrzyć ich koncentrację, poprawić nastrój, zapewnić więcej energii i poprawić ogólny stan zdrowia.

Druga połowa klientów uznała suplementację za nieskuteczną. Narzekali też, że ma zły smak.

Z tym produktem wiąże się łagodny efekt uboczny, taki jak nudności i biegunka. Jeśli wystąpią nieprzyjemne skutki uboczne, należy natychmiast przerwać stosowanie produktu.

Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu ważne jest, aby uzyskać zgodę lekarza.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące Protandim

Recenzje Protandimów - Co Protandim dla Ciebie robi?

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Protandim - jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

Referencje

[1] Oficjalna strona internetowa | LifeVantage
[2] ClinicalTrials.Gov | Wpływ suplementacji Protandim na uszkodzenia oksydacyjne i wyniki sportowe https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT02172625
[3] Medycyna oparta na nauce | Myliłem się co do Protandimów https://sciencebasedmedicine.org/i-was-wrong-about-protandim/
[4] https://www.linkedin.com/company/lifevantage-corporation/about/

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.