Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Qualia Focus?

Qualia Focus to suplement diety, który został uznany za pomoc w utrzymaniu pożądanych funkcji poznawczych. Został bardziej szczegółowo wprowadzony na rynek, aby pomóc w zapobieganiu utracie pamięci i utrzymaniu dobrego skupienia i koncentracji.

What Focus
What Focus

Producent twierdzi, że może wspomóc co najmniej pięć podstawowych mechanizmów mózgowych.

Po pierwsze, może wspierać prawidłowe utrzymanie neuronów i synaps, które są niezbędne dla zdrowej koordynacji mózgu i ciała.

Po drugie, może wspierać szybkie uczenie się nowych umiejętności i informacji. Po trzecie, może promować zwiększony poziom energii i pomagać w utrzymaniu zdrowego metabolizmu.

Po czwarte, może chronić zdrowie komórek mózgowych. Wreszcie, przyczynia się do utrzymania zdrowia mózgu, wspierając mechanizmy organizmu, o których wiadomo, że zwiększają przepływ krwi do mózgu.

Kto jest producentem Qualia Focus?

Ten produkt jest wytwarzany przez Neurohacker Collective. Oficjalna witryna producenta zawiera listę członków zespołu, którzy pochodzą z różnych środowisk, w tym naukowców, badaczy i innych intelektualistów.

Wszyscy z pasją szukają sposobów, aby w naturalny sposób wzmocnić naturalną moc i zdolność organizmu do leczenia, naprawy i utrzymania się.

W profilu firmy wyraźnie zaznaczono, że firma nie jest zainteresowana katalizowaniem zmian w organizmie, które w rezultacie mogłyby wpłynąć na prawidłowe funkcjonowanie jakiejkolwiek części ciała.

Jak działa Qualia Focus?

To suplementy mózgu Podstawowym mechanizmem działania jest promowanie idealnego poziomu funkcjonowania poznawczego. W efekcie zakłada się, że pomoże to poprawić połączenie mózgu i ciała, tak aby ogólny stan zdrowia i dobre samopoczucie były odczuwalne w całym systemie.

Dzięki zwiększonemu skupieniu, lepszemu uczeniu się oraz optymalnemu zdrowiu fizycznemu i psychicznemu można osiągnąć i utrzymać w tym samym czasie. Firma udostępnia białą księgę wyjaśniającą naukowe podstawy, na których opiera się ten suplement[1].

Składniki Qualia Focus - czy są bezpieczne i skuteczne?

Ten produkt zawiera 5 związków nootropowych, 7 neuro-witamin, 6 ekstraktów adaptogenu, 5 aminokwasów i 1 dawcę choliny. Mówiąc dokładniej, ten produkt składa się z następujących składników:

 • Nootropics: Dodane do formuły nootropy, takie jak Huperzine A, mogą wspierać idealne funkcjonowanie poznawcze[2]. Kluczowym mechanizmem działania jest promowanie dobrze działających synaps mózgowych.
 • Neurowitaminy: Prowadzone przez witaminę B12 i inne witaminy z grupy B, możesz myśleć o nich jako o pożywieniu dla mózgu[3] Działają one razem, aby pomóc lepiej regulować substancje chemiczne w mózgu, związki i inne składniki odżywcze niezbędne do promowania lepszego funkcjonowania mózgu.
 • Ekstrakty Adaptogenów: Dodane składniki takie jak Rhodiola Rosea i Lion's Mane wspomagają prawidłowe funkcje regulacyjne. Dostępne dowody[4] sugeruje również, że adaptogeny mogą być w stanie pomóc w lepszym radzeniu sobie ze stresem i zmęczeniem.
 • Aminokwasy: Pomagają one poprawić objętość aminokwasów wytwarzanych przez organizm. Aminokwasy służą jako budulec białek niezbędnych do rozwoju tkanki mózgowej i mogą służyć jako neuroprzekaźniki między komórkami mózgowymi lub w całym ciele i mózgu.
 • Dawca choliny: Do tej formuły dodano L-alfa-glicerofosforylocholinę (Alpha-GPC)[5] które mogą pomóc mózgowi zdać sobie sprawę z nadmiaru choliny. Mózg może wykorzystywać wolną cholinę do poprawy synapsy mózgu, co może pomóc w rozwijaniu lepszej pamięci, nastroju i funkcji poznawczych.

Jakie są zalety Qualia Focus?

 • Producent jest w stanie przedstawić białą księgę wyjaśniającą naukowe podstawy projektu i receptury produktu.
 • Ten suplement może być w stanie zapewnić wiele funkcji, które mogą wspierać prawidłowe utrzymanie kluczowych funkcji poznawczych, szczególnie tych związanych z pamięcią, uczeniem się i rozumowaniem.
 • Producent twierdzi, że w tej formule dodawane są składniki w ich najczystszej postaci, która rzekomo poprawia potencję i skuteczność.

Jakie są wady Qualia Focus?

 • Nie przedstawiono żadnych certyfikatów dotyczących twierdzeń, że ten produkt jest wegański, bezglutenowy i wyklucza GMO.
 • Niektóre badania sugerują, że adaptogeny, takie jak te dodane do preparatu tego produktu, nie zawsze mogą przyczynić się do utrzymania zdrowego funkcjonowania mózgu.
 • Długofalowe skutki preparatu nie zostały ustalone, a dodane nootropy są przedmiotem szczególnej troski, ponieważ jak dotąd istnieją obawy, że niektóre będą uzależniające i uzależniające.

FAQ

Jak stosować Qualia Focus?

Producent zaleca spożywanie 5 kapsułek dziennie. Chociaż szczegóły dotyczące prawidłowego użytkowania nie są dostępne.

Ile kosztuje Qualia Focus?

Twoja pierwsza butelka zawierająca 20 kapsułek kosztuje 34.50 USD. Kolejne zamówienia są wyceniane na 59 USD.

Co to jest polityka zwrotów Qualia Focus?

Producent oferuje pełną politykę zwrotów do 100 dni. Polityka dotyczy tylko pierwszych zamówień, przy jednej gwarancji na produkt na gospodarstwo domowe.

Czy Qualia Focus oferuje bezpłatną wersję próbną?

Wygląda na to, że dla tego produktu nie jest dostępna bezpłatna wersja próbna.

Przegląd Qualia Focus - ostateczny werdykt

Wydaje się, że jest to jasne wytłumaczenie suplement nootropowy projekt i formuła, która wykracza poza to, co udostępnia większość innych suplementów o podobnym składzie na rynku.

Chociaż mogą istnieć dowody potwierdzające potencjalne korzystne działanie większości składników, pozostaje jednak równie wiele pytań bez odpowiedzi na temat wielu składników dodawanych do tego produktu.

Bezpieczeństwo związków nootropowych ma szczególne znaczenie, którego jak dotąd nie można stwierdzić, biorąc pod uwagę, że dowody są ograniczone.

Skuteczność i bezpieczeństwo mają ogromne znaczenie przy wyborze suplementu w celu promowania zdrowego funkcjonowania poznawczego. W takim przypadku najlepiej będzie sprawdzić inne opcje przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie tego produktu.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące qualia focus

Recenzje Qualia Focus

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij swoją recenzję qualia focus - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.