Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest VitaHustle?

VitaHustle to multiwitamina opracowana, aby pomóc organizmowi wspierać potencjał w utrzymaniu wysokiego poziomu energii oraz w utrzymaniu szybkiego powrotu do zdrowia i skupienia.

VitaHustle
VitaHustle

Ten suplement diety jest dostępny w dwóch formułach: jednej specjalnie opracowanej dla mężczyzn i drugiej specjalnie dla kobiet.

Producent twierdzi, że ten produkt może pomóc organizmowi w utrzymaniu wysokiego poziomu tlenku azotu. Stwierdzono, że NO odgrywa kluczową rolę w normalizacji krążenia krwi i tlenu w całym organizmie.

Prawidłowo regulując ten mechanizm, więcej energii może przepływać do mięśni, co z kolei może pomóc wzmocnić intensywne treningi. Wysoki poziom energii wspomaga również szybszą regenerację po zmęczeniu.

Kto jest producentem VitaHustle?

VitaHustle jest formułowany, produkowany i dystrybuowany przez firmę o tej samej nazwie. Firma stawia sobie za cel: „Twój sukces jest naszą misją”.

VitaHustle zobowiązuje się do zachowania najwyższej przejrzystości we wszystkich produktach, które wprowadza na rynek, co firma uznaje za sposób na wzmocnienie pozycji konsumentów, aby ludzie mogli podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące ich zdrowia.

Jak działa VitaHustle?

VitaHustle działa poprzez wspieranie naturalnych mechanizmów organizmu w utrzymaniu wyższego poziomu tlenku azotu we krwi w celu utrzymania wysokiego poziomu energii.

Formuła jest pełna witamin, minerałów i trzech zastrzeżonych mieszanek ekstraktów pochodzących ze źródeł roślinnych, które producent określa jako hormon i metabolizm oraz S7 Nitric Oxide Booster.

Antyoksydanty wspomagają procesy naprawcze organizmu, a dostarczanie witamin i minerałów może pomóc w lepszej koncentracji i sprawności poznawczej. Formuła dla kobiet zawiera wyższy poziom kwasu foliowego, wapnia i magnezu.

Składniki VitaHustle - czy są bezpieczne i skuteczne?

To uzupełnienie pamięci zawiera mieszankę 23 witamin i minerałów, wzmocnioną zastrzeżonymi połączeniami składników pochodzenia roślinnego i aminokwasów. Te składniki są podzielone na następujące:

 • Witaminy i minerały (Witaminy A, C, D, E i K, Tiamina, Ryboflawina, Niacyna, Witamina B6, Folian, Witamina B12, Biotyna, Kwas Pantotenowy, Wapń, Żelazo, Jod, Magnez, Cynk, Selen, Miedź, Mangan, Chrom, i molibden) - te składniki odżywcze mogą pomóc dostarczyć organizmowi energię[1] wymaga utrzymania idealnych funkcji zaangażowanych w metabolizm, regenerację umysłu i ciała oraz skupienie.
 • Mieszanka wspomagająca hormony i metabolizm (Ekstrakt z nasion kozieradki, ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego, oligonol, który zawiera ekstrakty polifenoli z owoców liczi i liści zielonej herbaty, korzeń Tongkat Ali, jagoda palmy sabałowej) - składniki te mogą pomóc w prawidłowej regulacji produkcji i dystrybucji energii, aby wspierać funkcje życiowe i pompować sprawność fizyczna i psychiczna.
 • Mieszanka detoksu i regeneracji ćwiczeń (D-glukaran wapnia, ekstrakt z liści rozmarynu, ekstrakt z korzenia imbiru, ekstrakt z liści świętej bazylii, N-acetyl L-cysteina, ekstrakt z nasion ostropestu plamistego) - Ta zastrzeżona mieszanka jest wykonana z aminokwasów i ziół, takich jak tongkat ali[2] oraz jagoda palmy sabałowej, która pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu hormonów regulujących metabolizm energii i pomaga lepiej radzić sobie ze stresem.
 • S7 NO Booster (Ekstrakt z ziaren zielonej kawy, ekstrakt z liści zielonej herbaty, ekstrakt z korzenia imbiru, ekstrakt z korzenia kurkumy, tarta wiśnia, borówka, brokuły, jarmuż) - Ta mieszanka składa się ze składników pochodzenia roślinnego, w tym ekstraktu z ziaren zielonej kawy i liści zielonej herbaty, które mogą wspomagają prawidłowe krążenie krwi[3].

Jakie są zalety VitaHustle?

 • Ten produkt zawiera szeroką gamę witamin, minerałów i aminokwasów, które mogą być w stanie zaspokoić codzienne zapotrzebowanie na kluczowe składniki odżywcze.
 • Kluczowe składniki są wytwarzane wyłącznie z naturalnych składników, które organizm powinien być lepiej trawiony, aby wspierać zwiększoną biodostępność dodanych składników odżywczych.
 • Ten suplement został specjalnie opracowany, aby pomóc w utrzymaniu wysokiego poziomu tlenku azotu, który odgrywa kluczowe funkcje w utrzymaniu zdrowego ciała i umysłu.
 • Witaminy i minerały dodane do preparatu są chelatowane lub łączone z peptydami, co może sprzyjać lepszemu wchłanianiu.

Jakie są wady VitaHustle?

 • Producent nie gwarantuje, że wszystkie składniki pochodzą wyłącznie ze źródeł niemodyfikowanych genetycznie, a produkt może zawierać inne alergeny niż te najbardziej powszechne.
 • Jest zbyt wiele funkcji, które producent twierdzi, że ten suplement może dostarczyć, co może być nierealne.
 • Poprawa sprawności psychicznej i fizycznej pożądana przez użytkowników może nie zostać osiągnięta poprzez suplementację tylko tym produktem i prawdopodobnie wymaga wprowadzenia znaczących zmian w stylu życia.
 • Nie ma dowodów na to, że składniki odżywcze zawarte w formule są lepiej wchłaniane przez organizm, jak twierdzi producent.

FAQ

Jak wziąć VitaHustle?

Producent zaleca przyjmowanie czterech kapsułek dziennie podczas posiłku lub lekkiej przekąski. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, weź wszystkie cztery kapsułki do śniadania.

Ile kosztuje VitaHustle?

Dodatek ten kosztuje 49.99 $ za pierwszą butelkę zawierającą zapas na 1 miesiąc lub łącznie 120 kapsułek. Zakup 3 butelek na raz kosztuje tylko 119.97 USD. Jeśli zarejestrujesz się na automatyczną wysyłkę, otrzymasz 10% zniżki na butelkę.

Jakie są zasady zwrotów VitaHustle?

VitaHustle zapewnia 30-dniową politykę zwrotów z gwarancją 100% zwrotu pieniędzy. Firma wyśle ​​opłaconą z góry etykietę zwrotną i zwróci pełną płatność za pomocą tego samego kanału, którym zapłaciłeś za zamówienie.

Czy VitaHustle oferuje bezpłatną wersję próbną?

Wygląda na to, że nie ma oferty bezpłatnego okresu próbnego dla tego produktu.

Recenzja VitaHustle - ostateczny werdykt

VitaHustle zobowiązuje się do szeregu korzyści, o których wiadomo, że przyczyniają się do poprawy sprawności fizycznej i umysłowej. Producent twierdzi ponadto, że udostępnia te składniki odżywcze w formach, które mogą być łatwo przyswajalne przez organizm, co nie jest zwykłym mechanizmem działania oferowanym przez większość innych suplementów diety.

Jednak dowody na twierdzenia nie zostały udostępnione przez producenta w ten sam sposób, w jaki opublikowano kompozycję.

Po bardziej rygorystycznym przeglądzie, wydaje się, że suplement ten nie ma jasnych podstaw naukowych na poparcie twierdzeń dotyczących dostarczania składników odżywczych w formach, które są bardziej biodostępne. To zasługuje na porównanie produktu z innymi produktami na rynku tylko po to, aby ocenić, jak dobrze producent może być w stanie wywiązać się ze swoich zobowiązań.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące VitaHustle

Recenzje VitaHustle

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję VitaHustle - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.