Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Czym jest mózg Vito?

Vito Brain to suplement poprawiający funkcje poznawcze, który składa się z naturalnych, organicznych składników. Producent twierdzi, że poprawi to Twoje funkcje poznawcze oraz zwiększy pojemność pamięci i funkcjonowanie.

Vito Brain
Vito Brain - Brain and Focus Formula

Vito Brain może najwyraźniej poprawić rozpraszanie uwagi, zwiększając koncentrację. Ponadto może Cię to zmotywować, abyś był bardziej produktywny i odnosił sukcesy w życiu. Producent produktu sugeruje, że ten suplement może poprawić ogólną inteligencję.

Kto jest producentem Vito Brain?

Producentem tego produktu jest Vito Brain. Ta organizacja działa w branży suplementów zdrowotnych i produkuje głównie suplementy poprawiające funkcje poznawcze. Celem ich produktów jest pomoc ludziom w odzyskaniu utraconej pojemności pamięci i poprawie funkcjonowania umysłowego.

Są skierowane do każdego, kto chce poprawić swoją ostrość poznawczą, pamięć i zdolność koncentracji. Jednak mogą być szczególnie pomocne dla osób, które z wiekiem utraciły funkcję pamięci. Ten producent koncentruje się na produkcji suplementów, które zawierają tylko naturalne, ziołowe składniki i mają bardzo niewiele skutków ubocznych.

Jak działa Vito Brain?

Vita Brain to suplement, który ma na celu poprawę zdolności pamięciowych i bystrości umysłu. Składniki nie są nigdzie wymienione dla tego produktu, z wyjątkiem ogólnego stwierdzenia, że ​​zawiera witaminy[1], minerały[2]i niezbędne składniki odżywcze[3]. Jednak to, co zwykle robią nootropy, to atakowanie niektórych neuroprzekaźników w mózgu, a szczególnie tych, które mają związek z ostrością umysłu i zdrowiem mózgu. Suplement stara się zoptymalizować liczbę tych neuroprzekaźników, w szczególności acetylocholiny. Substancja chemiczna ma znaczący wpływ na pamięć i krytyczne myślenie, a także czas skupienia.

Składniki Vito Brain - czy są bezpieczne i skuteczne?

Składniki tego produktu służą do optymalizacji liczby neuroprzekaźników związanych z ostrością umysłu i pamięcią, zwłaszcza acetylocholiny. Jest silnie powiązany z pamięcią i poznaniem. Istnieją również witaminy, minerały i składniki odżywcze, które rozwiązują wszelkie niedobory w organizmie.

Niektóre z głównych składników aktywnych suplementu to:

 • Witaminy: Te mikroelementy pełnią szereg kluczowych funkcji w organizmie, dlatego potrzebujemy ich do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Aby otrzymać wszystkie potrzebne witaminy, należy stosować zróżnicowaną i zbilansowaną dietę. Innym sposobem jest suplementacja lub multiwitamina.
 • Minerały: To jakiś rodzaj zestalonego związku chemicznego. Do prawidłowego funkcjonowania organizmu potrzebujemy również wielu składników mineralnych, takich jak potas i wapń.
 • Składniki odżywcze: Składniki odżywcze są niezbędne do wzrostu i prawidłowego funkcjonowania organizmu. Te związki znajdują się w żywności. Należą do nich na przykład tłuszcze, węglowodany i białka. Składniki odżywcze są niezbędne do prawidłowego wzrostu i naprawy organizmu.

Jakie są zalety Vito Brain?

 • Ten suplement może poprawić Twoją ostrość poznawczą.
 • Vito Brain może znacznie poprawić twoją pamięć.
 • Produkt może podnieść twoją inteligencję.
 • Może to poprawić koncentrację.
 • Vito Brain może dać Ci dodatkową motywację i produktywność.

Jakie są wady Vito Brain?

 • Alergeny nie są podawane na stronach internetowych.
 • Nie ma wystarczających informacji, aby określić jakość produktu.
 • Kiedy przestajesz brać nootropy[4] występują objawy odstawienia.
 • Te suplementy mogą wchodzić w interakcje z popularnymi lekami.
 • Produkt może zawierać kofeinę, ale nie wiemy na pewno.

Vito Brain Pytania i odpowiedzi

P: Jak wziąć Vito Brain?

A: Zalecane dawkowanie Vito Brain to 2 suplementy dziennie popijając szklanką wody. Producent nie wskazuje, kiedy w ciągu dnia należy przyjmować kapsułki, ani czy należy przyjmować je razem.

P: Ile kosztuje Vito Brain?

A: Cena suplementu nie jest nigdzie podana na oficjalnych stronach internetowych. Ponieważ jest dostępny tylko z oficjalnej strony internetowej, nie ma też ceny w innym miejscu online.

P: Jakie są zasady zwrotów Vito Brain?

A: Na oficjalnej stronie produktu nie ma żadnych zasad dotyczących zwrotów. Ponieważ produkt nie jest sprzedawany przez żaden inny sklep internetowy, nie możesz znaleźć innych zasad dotyczących zakupu. Jeśli chcesz uzyskać te informacje, prawdopodobnie możesz je uzyskać, kontaktując się z działem obsługi klienta.

P: Czy Vito Brain oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Tak, firma oferuje bezpłatną wersję próbną. Chociaż nie ma więcej informacji, że na oficjalnej stronie internetowej, próba zwykle wiąże się z otrzymaniem bezpłatnej miesięcznej dostawy produktu za niewielką opłatą za wysyłkę i obsługę.

Podobny dodatek poprawiający pamięć: Cognos

Recenzja Vito Brain - ostateczny werdykt

Vito Brain to naturalny, organiczny suplement, który ma na celu zwiększenie ostrości umysłu, zdolności zapamiętywania i koncentracji. Według producenta, produkt może również dodać Ci energii i dodatkowej motywacji. Może to znacznie zwiększyć produktywność. Firma faktycznie twierdzi, że ten produkt może poprawić ogólną inteligencję.

Największą wadą jest brak szczegółowych informacji o produkcie dostarczonych przez producenta, a przede wszystkim o składnikach produktu. Bez listy składników niemożliwe jest sprawdzenie jakości produktu ani sprawdzenie, czy na liście znajdują się alergeny. Ponadto nie można znaleźć informacji o cenie produktu, szczegółów oferty szlaku ani zasad zwrotów. W rzeczywistości istnieją pewne potencjalne skutki uboczne wymienione na stronie internetowej, takie jak nudności, bóle głowy i depresja.

Witryna wspomina, że ​​ten nootropowy jest pełen zdrowych witamin, minerałów i składników odżywczych. Suplement jest bardzo zdrowy dla organizmu i powinien uzupełniać niedobory witamin i minerałów w organizmie. Jednak prawdą jest, że nootropy mogą mieć silne skutki odstawienia, gdy je odstawisz.

Pamiętaj, że przed zakupem tego suplementu powinieneś zbadać wszystkie inne konkurencyjne marki, aby dokonać porównań pod względem ceny, jakości i innych funkcji. Ponadto przed rozpoczęciem przyjmowania nowego suplementu należy zawsze spotkać się z lekarzem w celu uzyskania zgody.

Vito Brain można kupić poprzez ich Oficjalna strona internetowa.

Bardziej niż kiedykolwiek ludzie w każdym wieku borykają się z problemami z pamięcią. Ludzie nie są w stanie oderwać się od pracy, podczas gdy studenci są pod ogromną presją, by ją wykonywać. Mózgi są przeładowane informacjami, o których należy pamiętać. Wysokiej jakości produkt poprawiający pamięć może zawierać sprawdzone klinicznie składniki, które pomogą poprawić nie tylko pamięć, ale także skupienie i koncentrację w nocy. Produkty pamięciowe mogą pomóc w optymalizacji ogólnego zdrowia psychicznego i funkcji mózgu.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych produktów pamięciowych dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze suplementy pamięci
Nootrogen - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Nootrogen
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Mózg C-13
#2
Mózg C-13
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *
Noocube
#3
Noocube
Popraw zdrowie mózgu *
Popraw ostrość i koncentrację *
Zapobiegaj utracie pamięci *
Popraw poznawcze uczenie się *
Jakość składników *

1
Recenzje klientów dotyczące Vito Brain

Recenzje Vito Brain

Średnia ocena klientów

1.0
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Kathy Brown
  Czy Vito Brain jest naprawdę
  Dlaczego ci ludzie nie wyślą mi e-maili, o których twierdzą, że mi wysłali, ale nie wysłali. Dwa razy wysłałem e-mail do pomocy i dzwoniłem 3 razy. Kłamią o tym.

Rozpocznij recenzję Vito Brain - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.