Zaktualizowano: 2020, 30 stycznia

Najwyżej oceniane tabletki pamięci w 2020 roku

Oto 7 najlepszych suplementów pamięci z 2020 roku, które poprawiają funkcjonowanie mózgu.

Naturalny proces starzenia, stres, niezdrowy tryb życia i wiele innych czynników może osłabić pamięć. Prawdopodobnie od czasu do czasu zdarzały Ci się zaniki pamięci lub masz problemy z zapamiętywaniem ważnych rzeczy z pracy.

Ze względu na dużą ilość stres nawet studenci zdają sobie sprawę, że im więcej próbują się nauczyć; tym trudniej jest coś zapamiętać. Dzięki dużemu postępowi w nauce i medycynie jesteśmy w stanie w naturalny sposób wzmocnić naszą pamięć.

Na przykład pigułki pamięci są dziś szeroko stosowane i jeśli szukasz skutecznego sposobu poprawiając swoją pamięć, czytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej o nich i zobaczyć najwyżej oceniane produkty na rynku.

Co to są pigułki pamięci?

Tabletki na pamięć to silnie działające preparaty witamin, ziół i innych naturalnych związków, stworzonych specjalnie z myślą o pamięci.

Podstawowym celem tych tabletek jest poprawa pamięci, poprawa koncentracji i spowolnienie postępu chorób neurodegeneracyjnych. Te suplementy zapobiegają utracie pamięci lub zmniejszają ją i pomagają poczuć się ostrzejszym w codziennym życiu.

Oto najlepsze tabletki na pamięć

# 1. Nootrogen

Nootrogen
Nootrogen - Optymalizuj funkcje poznawcze mózgu

Dowiedz się więcej o Nootrogen

Nootrogen to suplement nootropowy, który obiecuje zmaksymalizować wydajność mózgu. Jest wytwarzany z zastrzeżonej mieszanki naturalnych składników aktywnych, które działają w celu poprawy funkcjonowania psychicznego i wydajności.

Mówi się, że wspomaga pamięć i poprawia koncentrację, a także optymalizuje funkcje poznawcze. Pomaga zwalczyć niepokój i wspomaga relaksację umysłu i mózgu. Pomaga również zwiększyć poziom energii, poprawić zdrowie mózgu.

Tę formułę można kupić na oficjalnej stronie internetowej, a jedna butelka (dostawa na 30 dni) kosztuje 29.95 USD. Producent oferuje bezpłatną dostawę do miejsca przeznaczenia produktu. Jeśli nie jesteś zadowolony z działania tej formuły, nie martw się, ponieważ formuła zapewnia gwarancję zwrotu pieniędzy.

Aby przeczytać szczegółową recenzję, kliknij tutaj.

# 2. NooCube

NooCube
NooCube - suplement diety

Dowiedz się więcej o NooCube

NooCube to suplement nootropowy, który ma na celu wzmocnienie mózgu i funkcji poznawczych. Ta pigułka pamięci została wprowadzona do nas przez firmę Wolfson Berg Limited i od pierwszego pojawienia się na rynku odniosła wielki sukces w postaci lepszej pamięci, uwagi i czujności, jak nigdy dotąd! Pomaga zwiększyć koncentrację i skupienie, a także poprawia pamięć.

Niemniej jednak pomaga promować twoją zdolność uczenia się, co zwiększa twoją uwagę i pozwala ci przypomnieć sobie informacje.

Zawiera siedem silnych składników, które pomagają zmienić neuroprzekaźniki, które poprawiają funkcjonowanie mózgu i spowalniają proces jego starzenia. Pomagają w poprawie pamięci i poprawiają jasność umysłu. Co więcej, pomagają poprawić przepływ krwi do mózgu, co zwiększa czujność i funkcje poznawcze.

NooCube można znaleźć i kupić na jego oficjalnej stronie, na której można znaleźć wszystkie ważne szczegóły i informacje o tej niesamowitej nootropowej pigułce na pamięć. Na szczęście otrzymujesz 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w wysokości 100% - więc jeśli NooCube jakimikolwiek przypadkiem nie zapewni korzystnych efektów, jak obiecuje, masz szansę na odzyskanie swoich pieniędzy!

Aby przeczytać szczegółową recenzję, kliknij tutaj.

# 3. Brainpill

Brainpill
Brainpill - Rewolucyjny suplement zdrowotny

Dowiedz się więcej o Brainpill

Brainpill to rewolucyjny suplement zdrowotny stworzony z myślą o wspieraniu korzyści nootropowych dla mózgu. Zawiera naturalne, aktywne składniki, które wspomagają zdrowe funkcjonowanie mózgu. Jest odpowiedni dla studentów i innych profesjonalistów, którzy bardzo angażują swój umysł.

Mówi się, że poprawia zdolności poznawcze i pamięć, aby zwiększyć retencję informacji. Poprawia koncentrację, czujność i jasność umysłu. Zachęca również do działania mózgu, nawet gdy podmiot jest zmęczony. Dodatkowo powoli koryguje depresję i problemy zdrowotne związane ze stresem.

Dostęp do tego produktu można uzyskać za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej i sklepu internetowego Amazon. Cena jednej jednostki wynosi obecnie 79.99 USD. Bezpłatna wysyłka dotyczy tylko kwalifikujących się zamówień.

Aby przeczytać szczegółową recenzję, kliknij tutaj.

# 4. Geniux

Geniux
Geniux - pigułka wzmacniająca mózg

Dowiedz się więcej o Geniux

Geniux to suplement pamięciowy z szybko działającymi składnikami. Suplement zapewnia szereg korzyści, takich jak lepsze przywoływanie pamięci, zwiększony poziom energii, lepszy ogólny stan zdrowia, zwiększone skupienie i koncentracja.

To kolejna pigułka pamięciowa z pozytywnymi opiniami klientów i nie bez powodu - Geniux zawiera 20 składników o działaniu nootropowym! Jeśli rozważasz zakup tej pigułki pamięciowej, z przyjemnością dowiesz się, że ma przystępną cenę 39 USD za jedną butelkę, a oficjalna strona internetowa zawiera również różne oferty specjalne. Istnieje również gwarancja zwrotu pieniędzy.

Aby przeczytać szczegółową recenzję, kliknij tutaj.

# 5. Cogniflex

Cogniflex
Cogniflex - suplement poprawiający funkcje poznawcze

Dowiedz się więcej o Cogniflex

Oto kolejna pigułka pamięciowa, która uzyskała wysokie wyniki w naszej analizie najlepszych suplementów pamięci dostępnych na rynku. Cogniflex jest produkowany przez firmę Sure Science i kosztuje około 47.95 USD za butelkę, chociaż istnieje wiele specjalnych ofert, które pomogą Ci zaoszczędzić więcej pieniędzy.

Cogniflex poprawia kilka obszarów funkcji poznawczych, takich jak pamięć, koncentracja, skupienie i przypominanie. Zawiera naturalne składniki i nie wiąże się z nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi.

Aby przeczytać szczegółową recenzję, kliknij tutaj.

# 6. NitroVit

Nitrovit
Nitrovit - Formuła Wzmocnienia Mózgu

Dowiedz się więcej o NitroVit

Formuła NitroVit na poprawę pamięci jest oparta na dokładnych badaniach naukowych. Suplement stymuluje część mózgu odpowiedzialną za pamięć i procesy poznawcze, zwaną rdzeniem przedłużonym.

To zdecydowanie wyjątkowy suplement, ponieważ zawiera głównie witaminy, które mają na celu poprawę pamięci i innych aspektów funkcjonowania poznawczego. Producent oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy w NitroVit, co zawsze jest dobrą rzeczą. Ponadto klienci są pod wrażeniem tego produktu.

Aby przeczytać szczegółową recenzję, kliknij tutaj.

# 7. Spostrzegawczy

Spostrzegawczy
Perceptiv - suplement wzmacniający mózg

Perceptiv to jedna z pigułek na pamięć, które są dobre i silnie wzmacniają pożądane rezultaty. Jest produkowany przez Sevo Naturaceuticals i działa poprzez wspieranie funkcji poznawczych i ochronę przed dalszym osłabieniem umysłowym.

Dodatek ten zwiększa również dobre samopoczucie i pozytywne nastawienie, mając na uwadze, że depresja może również wpływać na pamięć. Możesz kupić Perceptiv w sklepach detalicznych oraz w Internecie. To, co czyni tę pigułkę wyjątkową, to fakt, że zawiera opatentowaną formułę będącą wynikiem 20-letnich badań.

Pigułki pamięci - czy naprawdę działają?

Prawdopodobnie zastanawiasz się, czy te tabletki pamięci naprawdę działają, czy to tylko strata pieniędzy. Chociaż większość badań oceniających skuteczność tabletek pamięciowych wciąż trwa, wciąż rośnie liczba dowodów, które sugerują, że suplementy diety poprawiające pamięć są bardzo skuteczne. Na przykład naukowcy z Uniwersytetu Oksfordzkiego[1] przeprowadzili badanie, w którym odkryli, że inteligentne leki i suplementy opracowane w celu poprawy zdolności poznawczych naprawdę działają.

Te tabletki poprawiają również planowanie i podejmowanie decyzji, elastyczność, uczenie się, pamięć i kreatywność.

Według Psychology Today pigułki pamięci działają poprzez celowanie w trzy układy neuroprzekaźników: dopaminę, norepinefrynę i acetylocholinę. Te neuroprzekaźniki zwiększają uważność, która z wiekiem zmniejsza się.

Potrzeba pigułek pamięci

Chociaż zdrowe wybory stylu życia, modyfikacje diety i angażujące umysł gry są uważane za pomocne dla twojej pamięci, mają swoje własne ograniczenia. Pigułki pamięci to kolejne, bardzo skuteczne narzędzie poprawiające pamięć. Czy potrzebujesz tabletek na pamięć? Powinieneś je wziąć, jeśli:

 • Łatwo zapominasz o nowych informacjach
 • Nie możesz przypomnieć sobie poprzednich wydarzeń, dat itp.
 • Nie możesz się łatwo skoncentrować
 • Twoja uwaga znacznie się zmniejszyła
 • Chcesz poprawić zdrowie mózgu
 • Masz do czynienia z ogromną ilością stresu
Najwyżej oceniane tabletki pamięci

Wybór pigułki pamięci

Z różnorodnością suplementy wzmacniające mózg dostępnych w drogeriach lub w Internecie, podjęcie decyzji o zakupie może być mylące. Wszyscy twierdzą, że robią to samo, więc skąd możesz wiedzieć, który producent mówi prawdę, czy nie? Oto kilka wskazówek dotyczących kupowania pigułek pamięci, których należy przestrzegać:

 • Upewnij się, że suplement jest produkowany przez renomowaną firmę
 • Sprawdź listę składników! Brak listy składników? Przejdź do następnego
 • Poszukaj badań klinicznych, które potwierdzają twierdzenia zawarte na etykiecie
 • Upewnij się, że dodatek jest objęty gwarancją zwrotu pieniędzy
 • Wybierz suplement, który nie wiąże się z negatywnymi skutkami
 • Sprawdź witrynę producenta i upewnij się, że zawiera informacje kontaktowe lub sekcję FAQ, z której możesz uzyskać informacje
 • Szukaj recenzji produktów.

Aby Ci pomóc, przeanalizowaliśmy pigułki pamięci dostępne obecnie na rynku, aby znaleźć najlepsze.

Czy pigułki pamięci są bezpieczne?

Ponieważ mówimy o suplementach, które zostały wyprodukowane wyłącznie z naturalnych składników, nie ma powodu, aby uważać je za niebezpieczne. Zwłaszcza z tym, że większość stosowanych naturalnych składników została naukowo przetestowana i udowodniono, że działa. Jednak, podobnie jak w przypadku każdego suplementu, najważniejszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest skonsultowanie się z lekarzem.

Twój lekarz zna Cię najlepiej i jest jedyną osobą, która może właściwie doradzić Ci, czy powinieneś stosować jakiekolwiek suplementy, w tym tabletki na pamięć, w połączeniu z jakimkolwiek innym lekiem, to znaczy jeśli je bierzesz. Nigdy nie należy samodzielnie przyjmować żadnej tabletki bez konsultacji z lekarzem, np. Pozwala to uniknąć potencjalnych zagrożeń i problemów zdrowotnych.

Ostatnią rzeczą, jakiej byś chciał, to pogorszenie swojego stanu zdrowia. Chociaż większość marek pigułek pamięciowych jest bezpiecznych w użyciu, należy zawsze zebrać jak najwięcej informacji, zwłaszcza dotyczących używanych składników i opinii klientów.

Aby uzyskać najlepsze i najbardziej uczciwe informacje, skorzystaj z różnych witryn, które oferują spojrzenie z ich perspektywy na wybrany produkt, zamiast po prostu czytać na ich oficjalnej stronie. I pamiętaj - zawsze bierz tabletki na pamięć zgodnie z zaleceniami lekarza lub samego producenta. Nie należy przyjmować większej dawki niż ta, która jest zalecana.

Autor

Dr. Ahmed Zayed

Dr Ahmed Zayed Helmy posiada licencjat z medycyny i chirurgii. Ukończył studia w 2011 roku na Uniwersytecie w Aleksandrii

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedaży”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć łącze i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.